این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  starlink.com ثبت نام

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  starlink.com ثبت نام را از این سایت دریافت کنید.

  ثبت نام برای اینترنت ماهواره‌ای استارلینک

  اسپیس ایکس اخیرا اطلاعات جدیدی را در خصوص پروژه اینترنت ماهواره ای استارلینک خود ارائه داد. شواهد نشان می‌دهد که این شرکت فاصله زیادی تا دستیابی به هدف

  تکنولوژی

  ثبت نام برای اینترنت ماهواره‌ای استارلینک

  مرتضی یعقوبی24 خرداد , 139932

  اسپیس ایکس اخیرا اطلاعات جدیدی را در خصوص پروژه اینترنت ماهواره ای استارلینک خود ارائه داد.

  شواهد نشان می‌دهد که این شرکت فاصله زیادی تا دستیابی به هدف خود مبنی بر ارائه خدمات پهن‌باند ماهواره ای از فضا ندارد و احتمالا این پروژه تا پایان سال جاری میلادی محقق خواهد شد. با ورود به وب‌سایت استارلینک، کاربران با صفحه‌ای مواجه می‌شوند که می‌بایست آدرس ایمیل و کد پستی خود را وارد کنند تا آخرین اخبار و اطلاعات در خصوص ارائه اینترنت ماهواره‌ای استارلینک در محل زندگی آن‌ها، برایشان ارسال شود.

  با ارسال این درخواست، کاربران می‌توانند از اینترنت آزمایشی استارلینک بهره‌مند گردند. در خصوص این پروژه نیز باید گفت که استارلینک، طرح بلندپروازانه‌ای از اسپیس ایکس به شمار می‌رود که می‌تواند با کمک 12 هزار ماهواره کوچک، اینترنت پرسرعت را در اختیار کاربران سراسر جهان قرار دهد.

  مقالات مرتبط:

  ثبت تنها 20 میلی ثانیه تاخیر برای اینترنت ماهواره ای…

  محبوبیت اینترنت ماهواره‌ای استارلینک بیشتر از…

  عرضه اینترنت ماهواره‌ای استارلینک برای دانش‌آموزانی…

  قرارداد همکاری استارلینک و گوگل برای ارایه اینترنت…

  اسپیس ایکس علاوه بر آنکه می‌بایست این تعداد ماهواره را در مدار زمین قرار می‌دهد، باید مجموعه‌ای گسترده از ایستگاه‌های زمینی و پایانه‌هایی را برای فراهم کردن دسترسی کاربران به اینترنت ماهواره‌ای خود ایجاد کند.

  گوین شاتول، رئیس اسپیس ایکس در سال 20118 در این باره گفت که راه‌اندازی پروژه استارلینک، چیزی حدود 10 میلیارد دلار و حتی بیشتر برای این شرکت هزینه خواهد داشت.

  افرادی که اطلاعات درخواستی در وب‌سایت استارلینک را وارد کنند، یک ایمیل تایید را دریافت خواهند کرد که در آن آمده است «این سرویس به منظور ارائه اینترنت پرسرعت پهن باند به مناطقی که دسترسی کاربران آن‌ها به اینترنت میسر نیست یا هزینه‌بر است. در این ایمیل آمده که تست آزمایشی خصوصی این سرویس، از اواخر تابستان امسال آغاز خواهد شد.

  اسپیس ایکس پیشتر به کمیسیون ارتباطات  فدرال (FCC) گفته بود اینترنت ماهواره ای استارلینک، ارائه خدمات تجاری خود را تا پایان سال جاری میلادی در شمال آمریکا و جنوب کانادا آغاز خواهد کرد و به سرعت و در سال 2021، به پوشش جهانی خود خواهد رسید.

  ایلان ماسک: عرضه آزمایشی اینترنت ماهواره‌ای استارلینک بزودی آغاز می‌شود

  از سویی دیگر، ایلان ماسک مدیرعامل اسپیس ایکس اخیرا اعلام کرد که سرعت اینترنت ماهواره ای استارلینک به حدی است که می‌تواند به رقیبی برای سرویس‌های ارائه دهنده خدمات اینترنتی زمینی تبدیل شود. وی همچنین گفت که میزان تاخیر این سرویس، کمتر از 20 میلی ثانیه است و می‌تواند عملکرد خوبی را در اجرای بازی‌های ویدیویی به ارمغان آورد.

  منبع CNBC

  منبع مطلب : itiran.com

  منبع مطلب : chromewebdata

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  علی 5 روز قبل
  0

  میخواهماستاراینک رانصب کنم راهنمایی فرمایید

  مهدی 5 روز قبل
  6

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید