این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  my.medu.ir مشاهده کارنامه

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  my.medu.ir مشاهده کارنامه را از این سایت دریافت کنید.

  my.medu.ir

  در این مقاله هیوا به پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش my.medu.ir از جمله نحوه ورود به آن، خدمات الکترونیک فرهنگیان، دانش آموزان و عموم پرداخته شده است.

  پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش my.medu.ir

  پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir زیر نظر این سازمان به منظور ارائه خدمات گوناگون به دانش آموزان، فرهنگیان و سایر افراد راه اندازی شده است. کاربران می توانند با ورود به این سامانه اقدام به انجام امور مورد نیاز خود نموده و به آسانی به سایت های زیر نظر آموزش و پرورش دسترسی داشته باشند.

  برای مشاوره نحوه ورود به پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش

  برای مشاوره نحوه ورود به پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش

  پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش یکی از سامانه هایی می باشد که به عنوان درگاهی برای ورود و استفاده از امکانات سازمان های تابعه وزارت آموزش و پرورش مورد استفاده قرار می گیرد. متقاضیان می توانند برای استفاده از این سامانه به آدرس اینترنتی my.medu.ir مراجعه نمایند.

  برای ورود مستقیم به سامانه my.medu.ir کلیک کنید.

  برای ورود مستقیم به پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش کلیک کنید.

  دانش آموزان و فرهنگیان و سایر افراد می توانند با ورود به این سایت از امکانات متنوعی مانند دریافت کارنامه، دریافت فیش حقوقی، دریافت سوابق تحصیلی و حتی ثبت شکایات از مدارس استفاده نمایند، که به دلیل جدید بودن این سامانه و اطلاع کاربران در این مقاله به بررسی امکانات این سایت برای دانش آموزان و فرهنگیان و سایر کاربران پرداخته شده است.

  معرفی پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش my.medu.ir

  پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش سامانه ای می باشد که فرهنگیان، اولیا، دانش آموزان و دیگر کاربرانی که نیازمند استفاده از خدمات مرتبط با آموزش و پرورش هستند، می توانند با ورود به این سامانه به تمامی سایت های مورد نیاز خود و سازمان های تابعه آموزش و پرورش دسترسی داشته باشند.پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به آدرس my.medu.ir می باشد که شامل سه بخش برای گروه های مختلف کاربران است. در ادامه مقاله به بررسی هریک از این بخش ها پرداخته شده است تا متقاضیان با تمامی امکانات این سامانه آشنا شوند.

  بخش خدمات الکترونیک فرهنگیان

  در این بخش فرهنگیان می توانند با در دسترس داشتن کد ملی و رمز عبور خود که همان رمز ورود به سامانه رتبه بندی معلمان می باشد وارد شده و از امکانات سایت مانند دریافت فیش حقوقی، حکم کارگزینی، سوابق، رتبه بندی فرهنگیان و دیگر خدمات استفاده نمایند.

  بخش خدمات الکترونیک دانش آموزان

  دانش آموزانی که قصد پیش ثبت نام در مدارس، ورود به سامانه دانلود کتاب درسی، دریافت کارنامه و دیگر خدمات را دارند، می توانند از این سامانه استفاده نمایند. به طور مثال دانش آموزانی که نیازمند دریافت مدرک تحصیلی هستند، می توانند با کلیک بر روی منو استعلام مدرک تحصیلی، مستقیما به سایت emt.medu.ir وارد شده و درخواست خود را برای دریافت این گواهی ثبت نمایند.

  بخش خدمات الکترونیک عموم

  متقاضیانی که در سال های گذشته مدرک تحصیلی خود را دریافت نموده اند و خواهان استعلام از مدارک تحصیلی دیپلم و یا پیش دانشگاهی خود می باشند، می توانند با انتخاب منو مربوطه اقدام به دریافت استعلام مدرک تحصیلی خود از آموزش و پرورش نمایند. همچنین والدین می توانند شکایات خود از مدارس را ثبت و یا از شهریه مدارس غیردولتی آگاه شوند. گزینه دیگر این بخش مشارکت در مدرسه سازی می باشد، که متقاضیان می توانند با کلیک بر روی این گزینه به سایت جامعه خیرین مدرسه ساز مراجعه نمایند.

  حتما بخوانید: سامانه مسند آموزش و پرورش

  نحوه ورود به سایت واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش my.medu.ir

  متقاضیان استفاده از امکانات پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش می بایست برای ورود به این سامانه ابتدا در مرورگر خود آدرس سایت my.medu.ir را وارد نمایند و در مرحله بعد از منوی باز شده اقدام به انتخاب گزینه مورد نظر کنند. لازم به ذکر است که بیشتر گزینه ها و منوهای موجود در سایت، کاربران را به سایت مربوط به آن خدمات ارجاع می دهند که با توجه به نوع خدمت درخواستی ممکن است اطلاعات متنوعی از کاربران خواسته شود.

  برای ورود مستقیم به سایت my.medu.ir کلیک نمایید.

  در سامانه واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش گزینه ای تحت عنوان ثبت نام وجود ندارد و در اکثر منوها و گزینه های معرفی شده در این سامانه، درگاهی برای ورود به سایر سایت ها و سازمان های تابعه وزارت آموزش و پرورش قرار داده شده است.

  فرهنگیان می توانند با وارد کردن کد ملی و کد پرسنلی و یا همان رمز عبور سامانه رتبه بندی وارد این سامانه شوند و سایر کاربران می بایست با کد ملی و از طریق پنجره درگاه دولت اقدام به ورود و استفاده از امکانات سایت نمایند. در ادامه راهنمای تصویری ورود به سایت واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش ارائه شده است.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  My.medu.ir

  آدرس سامانه جدید فیش حقوقی فرهنگیان - مای - My.medu.ir : وزارت آموزش و پرورش سامانه profile.medu.ir را از دسترس خارج و سامانه جدید مای را.

  سامانه my.medu.ir – پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش

  سامانه my.medu.ir – پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش آدرس سامانه  فیش حقوقی و مشاهده احکام فرهنگیان

  سامانه my medu ir  با هدف مشاهده فیش حقوقی و مشاهده احکام و نتیجه رتبه بندی و رتبه هر شخص و  سایر خدمات ویژه فرهنگیان ساخته شده است .

  جهت ورود به سامانه My.medu.ir اینجا کلیک کنید

  سامانه مشاهده نتیجه رتبه بندی فرهنگیان (اضافه شدن آیکون نتیجه رتبه‌ بندی)

  آیکون نتیجه رتبه بندی در سامانه پروفایل my.medu.ir ایجاد شده است.

  این امکان به زودی فعال خواهد شد و نتیجه رتبه بندی معلمان از طریق این سامانه اعلام می‌شود.

  بخش اخبار لحظه ای آموزش و پرورشاخبار کوتاه و فوری فرهنگیان

  وزارت آموزش و پرورش سامانه profile.medu.ir را از دسترس خارج و سامانه جدید my.medu.ir را جایگزین آن نمود .

  کلیه همکاران محترم (معلم، مدیر،معاون) برای اینکه از صحت ابلاغ خود و واحد سازمانی اصلی شان باخبر شوند و بدانند که کدام مدرسه مستندات مربوط به رتبه بندی شان را تایید می کند، می توانند به سامانه my.medu.ir مراجعه و از ماژول پیش نویس ابلاغ ابلاغ خود را مشاهده کنند. رمز این سامانه همان رمز سامانه فیش حقوق و رتبه بندی است .

  صفحه ورود به سامانه my.medu.ir با ظاهر جدید به روز شد

  اکنون خدمات عمومی و ویژه دانش اموزان نیز به این سامانه اضافه شده است . دانش اموزان نیز می توانند جهت خدماتی از قبیل پیش ثبت نام مدارس ، مشاهده فایل کتب درسی ، استعلام مدرک تحصیلی ، دریافت کارنامه و گواهی اشتغال به تحصیل به این سامانه مراجعه نمایند .

  آدرس سامانه پیش ثبت نام مدارس

  ورود به سامانه

  آدرس سامانه دریافت فایل کتب درسی دانش آموزان

  جهت دریافت فایل کتب درسی به صورت pdf به این سامانه مراجعه نمایید .

  ورود به سامانه

  آدرس سامانه استعلام مدرک تحصیلی دانش اموزان

  با ورود به این سامانه می توانید نسبت به استعلام مدرک تحصیلی اقدام نمایید .

  ورود به سامانه

  آدرس سامانه جدید دریافت کارنامه دانش اموزان

  با توجه به تغییر ادرس سامانه مشاهده کارنامه دانش اموزان ابتدایی متوسطه اول و متوسطه دوم، جهت مشاهده کارنامه خود به صورت انلاین می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

  ورود به سامانه

  آدرس سامانه جدید دریافت گواهی اشتغال به تحصیلی دانش اموزان

  جهت دریافت گواهی اشتغال به تحصیلی به این سامانه وارد شوید .

  ورود به سامانه

  سوالات و نکات مربوط به فرهنگیان در سامانه my medu

  فیش حقوقی خود را چگونه مشاهده و دریافت کنم ؟

  برای دریافت فیش حقوقی، ابتدا در صفحه اصلی روی گزینه فیش حقوقی کلیک کرده و سپس به دو طریق 1- استفاده از کدملی و رمز 2- استفاده از درگاه دولت، وارد سامانه شده و فیش حقوقی را مشاهده نمایید.

  نام کاربری و کلمه عبور سامانه my.medu.ir چیست ؟

  نام کاربری و کلمه عبور با سامانه رتبه بندی یکی می باشد. در واقع نام کاربری و کلمه عبور همان هایی هستند که قبلا در سامانه پروفایل ثبت نموده اید.

  چگونه وارد سامانه My medu ir شوم ؟

  در صورتی که با نام کاربری و کلمه عبور خود نمی توانید وارد سامانه شوید ، بر روی لینک ورود از طریق درگاه دولت که در پایین، سمت راست صفحه قرار دارد کلیک کنید. سپس  شماره همراهی که متعلق به خود شما باشد را وارد کنید. پس ارسال کد اعتبارسنجی به شماره همراهتان، آن را در سامانه وارد کنید . سامانه به صورت خودکار به پورتال وزارت اموزش و پرورش هدایت خواهد شد .

  نحوه بازیابی کلمه عبور در سامانه جدید فرهنگیان

  در صورتی که قصد ورد به سامانه MY را بدون استفاده از درگاه دولت داشته باشید می توانید کلمه عبور خود را ریست کنید. برای بازیابی کلمه عبور بر روی لینک مربوطه در پایین صفحه کلیک کنید.

  پس از آن با وارد نمودن اطلاعات از شما خواسته خو اهد شد تا یک پیامک حاوی یک عدد خاص به شماره ای که اعلام می شود ارسال نمایید. توجه نمایید که شماره مورد استفاده حتما متعلق به خود شما باشد . ضمنا می توانید از بخش روش احراز هویت گزینه دوم را انتخاب نمایید تا کد احراز برای شما ارسال شود .

  تصویری از محیط و امکانات سامانه My.medu فرهنگیان

  سایت My.medu.ir دارای چه امکاناتی برای فرهنگیان است ؟

  در این سامانه فرهنگیان می توانند فیش حقوقی خود را مشاهده کنند . خلاصه سوابق خود را بررسی نمایند . ابلاغ خود را بررسی نموده ، احکام صادر شده را مشاهده نمایند . وضعیت کارت پرسنلی و درخواست آن در این سامانه خواهد بود . خدمات نقل و انتقال فرهنگیان در این سامانه صورت خواهد پذیرفت . البته امکانات دیگیری نیز برای معلمان در این سامانه تعبیه شده است که فعلا امکان دسترسی به همه این امکانات وجود ندارد.

  چرا فیش های حقوقی سال 1400 در سامانه my.medu قابل مشاهده نیست ؟

  با توجه به تغییر سامانه فیش از profile.medu.ir به سامانه جدید، فیش های سال گذشته ( بعد از اسفند 1400 )  در سامانه درج نشده  است . ممکن است در آینده اقداماتی در این زمینه صورت گیرد ولی تا این لحظه هنوز امکان مشاهده فیش های حقوقی قدیمی وجود ندارد .

  سامانه مشاهده ابلاغ فرهنگیان در پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش

  یکی از تمهیداتی که در سامانه my اندیشیده شده است، امکان مشاهده ابلاغ فرهنگیان است . لذا با ورود به سامانه امکان مشاهده ابلاغ خود را خواهید داشت .

  نحوه دریافت فرم خلاصه سوابق معلمان و فرهنگیان در سامانه جدید

  با ورود به سامانه مای می توانید فرم خلاصه سوابق خود را ، از ابتدای خدمت مشاهده نمایید .

  منبع مطلب : medu24.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید