این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  057 کد کجاست

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  057 کد کجاست را از این سایت دریافت کنید.

  کد تلفن 057 کدام شهر. کدهای همه اپراتورهای تلفن همراه در اوکراین: پیدا کردن چه کسی تماس گرفته است

  کد تلفن 057 کدام شهر. کدهای همه اپراتورهای تلفن همراه در اوکراین: پیدا کردن چه کسی تماس گرفته است

  چند سال پیش نه تنها به خاطر سپردن کد اپراتور بلکه به طور کلی نام آن دشوار بود. ایجاد تعرفه های جدید محبوب نبود ، بلکه یک نوع پیشنهاد جداگانه است که برنامه اشتراک خود را داشت. بنابراین با گذشت زمان ظاهر شد:

  Ace & Base، Djuice، Mobilych، Beeline؛

  شلوار جین ، سیم کارت ، MTS؛

  زندگی :) ، موبی و دیگران.

  همه این اپراتورها به عنوان پیشنهادهای جداگانه ای برای قسمت های خاصی از جمعیت در نظر گرفته می شدند. با این حال ، جمعیت چیزی با همان کیفیت را ترجیح می دهند.

  بنابراین در حال حاضر ، بسیاری از افراد مایلند فقط یک کد از اپراتورهای تلفن همراه در اوکراین را ترکیب و استفاده کنند ، که به دلیل اصول مختلف مالی و سایر موارد ، در اصل غیرممکن است. این تقریباً همه را از طریق تعداد زیادی کد اپراتور که به خاطر سپردن برخی از آنها دشوار است ، هیجان زده می کند ، در نتیجه مبلغ قابل توجهی از تماس تلف می شود. با این وجود ، کافی است یک صفحه را یاد بگیرید و یا به سادگی چاپ کنید که در آن همه کدهای اپراتورهای تلفن همراه در اوکراین قرار خواهد گرفت. سردبیران Maanimo خوشحال خواهند شد که آن را در این مقاله برای شما ارائه دهند و شما می دانید چه کسی در حال تماس است.

  اطلاعات مختصر در مورد اپراتورهای اوکراین

  قبل از تصمیم گیری در مورد کد های اپراتورهای تلفن همراه در سال 2019 در اوکراین ، ابتدا باید خود را با اطلاعات مربوط به شرکت هایی که خدمات ارتباطی به مردم ارائه می دهند ، آشنا کنید.

  یکی از اولین اپراتورهای تلفن همراه در اوکراین UMC بود که با گذشت سالها دستخوش تغییرات اساسی شده است. بنابراین این شرکت دو بار مجدداً از شبکه ، بعداً به نام MTS نام برد و نام فعلی آن Vodafone است. در تمام مدت زمان کار ، مشترکان به عنوان یک اپراتور عالی با شرایط مناسب و کیفیت ارتباطات مشخص می شوند.

  شرکت بعدی که برند خود را راه اندازی کرد Kyivstar بود - یک اپراتور ملی که به لطف توسعه مستمر شبکه های تلفن همراه ، تعداد زیادی از شهرها و شهرها را تحت پوشش خود قرار می دهد. این برند بطور فعال در بسیاری از پروژه های سرمایه گذاری مشغول بهبود و توسعه شبکه خود برای استفاده با کیفیت است.

  همچنین از Intertelecom و Ukrtelecom تحسین کنندگان ارتباطی وجود دارند ، اما آنها توسط بخش کوچکی از مشترکان ترجیح داده می شوند. در کل ، Kyivstar بیشترین استفاده را دارد - حدود 42٪ ، Vodafone - حدود 40٪ ، Lifecell - تا 10٪ ، و 8٪ باقی مانده مربوط به سایر اپراتورها است.

  کد اپراتورهای تلفن همراه اوکراین

  به طور کلی ، کدهای اپراتورهای تلفن همراه یک شناسه ویژه سه رقمی است که به یک شبکه خاص و شرکتی اشاره دارد که خدمات ارتباطی را به مردم ارائه می دهد. به طور کلی ، کد و شماره به جز سردرگمی با برخی از ارقام اول ، محافظت عالی در برابر تماس های غیر ضروری می کند. به همین دلیل است که برای جلوگیری از سردرگمی و از دست دادن پول ، باید تمام کدها را بدانید و به خاطر بسپارید.

  تمام کدهای اپراتورهای اوکراینی کم و بیش آسان به خاطر می آورند ، با توجه به این واقعیت که اکنون فقط سه کد اصلی وجود دارد ، که مجموعه های باقیمانده دیگر شماره ها اختصاص داده شده است. به طور جداگانه می توانیم به یاد بیاوریم که کد اپراتور 068 از شرکت Beeline که کار را تمام کرده و وارد Kyivstar شده است ، منتقل شد.

  بنابراین بهتر است کدهای اپراتور تلفن را به چهار دسته تقسیم کنید:

  کیویستار؛ وودافون؛ Lifecell

  کدهای دیگر اپراتورهای اوکراین.

  کدهای اپراتور Vodafone

  بدون استثنا ، همه کدهای اپراتور Vodafone (MTS اوکراین) و همچنین مالک یکسان باقی مانده اند. نام تغییر یافته Vodafone نشانگر یک اپراتور مشهور اروپایی ، با استفاده از ایده ها و کل سازمان کار این شرکت است. تعرفه ها اندکی به روز شد ، اما همانطور که نشان می دهد عمل ، برای بهتر و با پوشش ارتباطی بهتر.

  در حال حاضر ، فقط چند کد اپراتور وجود دارد ، اما با افزایش تعداد مشترکین ، این شرکت ممکن است درباره یکی دیگر فکر کند. بنابراین ، ارزش ذکر این موارد را دارد:

  050 - یکی از اولین کدهای اپراتورهای تلفن همراه در اوکراین به حساب می آید که در ابتدای ارتباطات موبایل در کشور توسط نام تجاری UMC دریافت می شود. پس از rebranding ، کد اصلی اپراتور MTS شد و اکنون Vodafone؛

  066 کد اپراتوری است که در شماره های شلوار جین شروع به استفاده کرد. ایجاد این اپراتور عمدتاً برای جوانان و با تعرفه ها و خدمات مناسب انجام شده است. اکنون ، کد اپراتور 066 به استثنای شماره های VIP ، در بسته های جدید استفاده نمی شود.

  095 - بعد از دو دوره اول معرفی شد و هم اکنون محبوبیت خوبی دارد. پیش از این ، کد اپراتور 095 برای UMC و Jeans در نظر گرفته شده بود و اولین شماره از همه رقمها به استثنای 7 و 9 باقیمانده به دوم بود. طبق آمار ، ۰۹۵ پرکاربردترین کد شرکت است.

  کد اپراتور 099 جهانی است و برای استفاده از مارک های قبلی که گروه UMC را نمایندگی می کردند ، برنامه ریزی شده است. از آنجا که 099 - کد اپراتور بسیار جوان است ، به طور فعال در اتصالات جدید و هنگام تغییر از موارد قدیمی استفاده می شود.

  به گفته کارشناسان ، Vodafone ، در حال حاضر بیش از 15 میلیون مشترک دارد که نتیجه عالی و نمایش خدمات با کیفیت و پوشش است.

  کدهای اپراتور Kyivstar

  Kyivstar یک شرکت بسیار پرطرفدار است و احتمالاً همه کدهای مربوط به آن را می دانند.

  تنها نامعلوم را می توان تنها 039 نامگذاری کرد - برای نام تجاری Golden Telecom ، که مدت زمان طولانی وجود نداشت ، ارائه شده است. کدهای اصلی اپراتور Kyivstar عبارتند از:

  067 - یکی از اولین کدهای اپراتورهای تلفن همراه در اوکراین ، از نظر تعداد مشترکین نیز در خط مقدم در نظر گرفته می شود. امروزه ، بیشتر برای اتصال کاربران جدید ، براساس قرارداد منعقد قرارداد ، استفاده می شود.

  کد اپراتور 068 - کد سابق اپراتور Beeline ، با این حال ، بدون امکان اتصال جدید. حداقل در حال حاضر؛

  096 - کد اپراتور Kyivstar ، که قبلاً برای مشترکین Djuice استفاده می شد.

  097 - کد اپراتور ، که از آن نام تجاری Djuice کار خود را آغاز کرد. در حال حاضر کد محبوب است ، و اغلب در بسته های جدید شروع می شود.

  منبع مطلب : bitserv.ru

  منبع مطلب : chromewebdata

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید