این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  گیلاس نقاشی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  گیلاس نقاشی را از این سایت دریافت کنید.

  نقاشی گیلاس کودکانه

  برای مشاهده ی فیلم آموزش نقاشی گیلاس به کودکان خود کلیک کنید! | فیلم آموزش نقاشی گیلاس با روش بسیار ساده و راحت مخصوص کودکان شما | نقاشی گیلاس راحت ساده

  نقاشی کودکانه

  نقاشی گیلاس

  3.2/5 - (33 امتیاز)

  00:00 00:00

  چرا نقاشی گیلاس را به کودکان خود آموزش دهیم؟

  نقاشی یکی از سرگرمی های کودکانه است که علاوه بر این که تفریح بسیار خوبی برای کودکان شما است. فواید بسیار زیادی برای رشد جسمی و رشد شخصیتی بهتر نیز دارد. کودک شما با کشیدن نقاشی در واقع از سن بسیار کم مشغول ورزش دادن عضلات دست های خود است و از این راه با نقاشی به رشد بهتر جسمی کودک کمک می شود.

  همچنین کشیدن نقاشی های متنوع بسیاری از ویژگی های شخصیتی مثبت را در کودک شما تقویت می کند یا بسیاری از ویژگی های مثبت شخصیتی را در او ایجاد می کند. همچنین شما می توانید از نقاشی به عنوان آموزش غیرمستقیم نیز استفاده کنید. به عنوان مثال کودک شما با کشیدن نقاشی گیلاس یا نقاشی های کودکانه ی دیگر از میوه های متنوع از سن کم می تواند با انواع میوه ها آشنا شود و از این راه اطلاعات او نیز افزایش پیدا می کند.

  همچنین کودکان در مسیر ترسیم نقاشی گیلاس یا هر نقاشی کودکانه دیگری با بسیاری از الگو ها، طرح ها و رنگ ها آشنا می شوند و این امر برای آن ها بسیار هیجان انگیز خواهد بود. چرا که کودکان از بدو تولد همواره به طور غریزی علاقه به یادگیری و افزایش اطلاعات خود در زمینه ی محیط اطراف خود دارند. بنابراین ترسیم نقاشی های متنوع کودکانه مانند نقاشی گیلاس می تواند به کودکان در مسیر شناخت بهتر کمک کند.

  فیلم نقاشی گیلاس

  ویدیو و فیلم نقاشی گیلاس که در این صفحه بارگزاری شده است. مرد و کودکی را نشان می دهد که همراه یکدیگر به ترسیم نقاشی گیلاس می پردازند. بهتر است بدانید که همراهی شما در انجام فعالیت ها و کشیدن نقاشی گیلاس می تواند برای کودکان بسیار جذاب باشد.

  چرا که کودکان به انجام فعالیت ها و سرگرمی های گروهی بسیار بیشتر از انجام سرگرمی ها و بازی های انفرادی علاقمند هستند. بنابراین شما می توانید با آموزش نقاشی گیلاس به کودکان خود به آن ها در مسیر رشد بهتر شخصیتی و جسمی کمک کنید و با همراهی آن ها در انجام این فعالیت، باعث شادی و لذت کودک خود شوید.

  10 ماه پیش

  /8 دیدگاه/توسط راتا قمی

  منبع مطلب : www.voolak.com

  آموزش گام به گام نقاشی گیلاس

  چگونه گیلاس بکشیم؟ آموزش مرحله به مرحله نقاشی گیلاس را در این مطلب ببینید. آموزش نقاشی میوه های تابستانی در وبسایت سلام فرزندم

  آموزش گام به گام نقاشی گیلاس

  از گیلاس چه چیزی می دانید؟ امروز ما این میوه را بهتر می شناسیم و می آموزیم که چگونه آن را ترسیم کنیم.

  اعتقاد بر این است که مکان اصلی رشد گیلاس در دوران باستان، ایران بوده است. گیلاس بسیار مفید است و ترکیبات آن نه تنها می تواند بدن را پس از یک بیماری بازیابی کند، بلکه باعث تقویت سیستم ایمنی بدن و عملکرد قلب می شود.

  در دوران باستان، گیلاس بسیار ارزشمند بود. زیرا مردم معتقد بودند که این میوه باعث زیبایی آنها می شود. دلیل خوبی هم دارد، زیرا این میوه خوشمزه در سلامت چشم، پوست، پیری و کاهش وزن بسیار مؤثر می‌باشد.

  در این مطلب از سلام فرزندم آموزش مرحله به مرحله نقاشی گیلاس آمده است.

  چگونه گیلاس بکشیم؟

  1- ابتدا با استفاده از دو شکل شبیه دایره، دو دانه گیلاس کنار هم می کشیم.

  2- سپس، دو خط موازی منحنی از یک دانه گیلاس به سمت بالا امتداد می دهیم.

  3- شاخه بعدی را زیر شاخه اول بکشید.

  4- یک دایره به بالای شاخه ها اضافه کنید.

  5- یک خط منحنی زیر شاخه ها برای هر کدام از گیلاس ها بکشید.

  6- برگ را به بالای شاخه ها اضافه کنید.

  7- دمبرگ را به بالای شاخه گیلاس متصل کنید.

  8- رگبرگ ها را ترسیم کنید.

  9- حالا می توانید گیلاس خود را رنگ کنید.

  منبع مطلب : salamfarzandam.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید