این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  کانال برنامه سال نو

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  کانال برنامه سال نو را از این سایت دریافت کنید.

  برنامه‌های تحویل سال تلویزیون اعلام شدند

  همزمان با آغاز نوروز و تقارن آن با ماه مبارک رمضان، شبکه‌های مختلف سیما ویژه برنامه‌هایی را برای این ایام تدارک دیده‌اند.

  هنر و رسانه / رادیو و تلویزیون ۱۴:۳۸ ۱۴۰۱-۱۲-۲۳ ۱ ۳

  برنامه‌های تحویل سال تلویزیون اعلام شدند

  همزمان با آغاز نوروز و تقارن آن با ماه مبارک رمضان، شبکه‌های مختلف سیما ویژه برنامه‌هایی را برای این ایام تدارک دیده‌اند.

  به گزارش خبرگزاری فارس، همزمان با آغاز نوروز 1402 و تقارن آن با ماه مبارک رمضان، شبکه‌های مختلف سیما ویژه برنامه‌هایی را برای این ایام تدارک دیده‌اند.

  «نوروز دوست داشتنی» در شبکه یک

  «نوروز دوست داشتنی» برنامه‌ شاد نوروزی شبکه یک با محوریت هویت ایرانی و پیشرفت تدارک دیده شده است.

  این برنامه که میزبان خانواده‌های ایرانی از اقوام رنگارنگ ایرانی، خوانندگان و هنرمندان و اهالی موسیقی نواحی ایران، دانشمندان و مدیران و خدمتگزاران حوزه‌های مختلف علمی، شاعران و داستان‌نویسان و سینماگران و ورزشکاران است میهمان چشمان مردم ایران است.

  این برنامه از شنبه ۲۷ اسفندماه تا یکشنبه ۲۸ اسفندماه هر شب ساعت ۲۳ به مدت ۴ ساعت به تهیه‌کنندگی مقداد مومن‌نژاد پخش می‌شود. همچنین در ۲۹ اسفندماه و روز پایانی سال «نوروز دوست داشتنی» به مدت ۸ ساعت تا لحظه تحویل سال ۱۴۰۲ پخش می‌شود. اجرای این برنامه را اقبال واحدی، عباس طاهریان، مهدی مهدی‌قلی و فرشته ایزدی بر عهده دارند.

  «شب عیدی» ویژه‌برنامه تحویل سال شبکه دو

  ویژه‌برنامه تحویل سال «شب عیدی» با اجرای المیرا شریفی‌مقدم، وحید رونقی و مجید یحیایی از ۲۶ اسفندماه از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

  این برنامه با حضور مهمانان مختلف گفت‌وگوهایی ویژه را تدارک دیده و طراحی دکور نیز از اِلمان‌هایی ویژه بهره می‌برد.

  گزارش‌هایی روایی از موضوعات مختلف، بخش‌های ویژه از استان‌های مختلف، اجرای متفاوت گروه‌های نمایشی، حضور خوانندگان مختلف و اجرای برنامه از جمله بخش‌های «شب عیدی» است.

  ویژه‌برنامه «شب عیدی» از ۲۶ اسفند حوالی ساعت ۲۱:۰۰ روانه آنتن می‌شود و ۲۹ اسفند ماه نیز از حوالی ظهر تا شب عید همراه مخاطبان شبکه دو سیماست.

  حامد سلطانی با ویژه برنامه تحویل سال شبکه سه

  برنامه سال تحویل شبکه سه سیما از 26 اسفندماه تا لحظه تحویل سال 1402 به مدت 4 شب با اجرای حامد سلطانی تقدیم نگاه مخاطبان خواهد شد.

  این برنامه با دعوت از خوانندگان و هنرمندان مطرح، دقایق شادی را برای بینندگان رقم خواهد زد. همچنین سوژه های مردمی و میهمانان ورزشکار از جمله میهمانان افتخاری ویژه برنامه سال تحویل شبکه سه خواهند بود.

  آیتم‌های نمایش کمدی، استندآپ، پخش موسیقی‌های محلی و .. از دیگر بخش‌های ویژه سال تحویل شبکه سه سیماست.

  «پیشواز» شبکه چهار از بهار

  شبکه چهار با «پیشواز» به استقبال بهار می‌رود. ویژه‌برنامه تحویل سال این شبکه از اذان مغرب آخرین روز سال آغاز و تا تحویل سال، حدود ۶ ساعت با اجرای محمدجعفر خسروی، سونیا پوریامین و ندا سپانلو برروی آنتن خواهد بود.

  شبکه چهار با ۷ مستند به سرزمین‌های نوروز سفر می‌کند، این ۷ مستند در روزهای پایانی سال پخش شده و در هرکدام یک مهمان ویژه از ۷ کشور برای تحویل سال به ایران دعوت می‌شوند. در گپ‌و‌گفت ۶ ساعته پایان سال، ۷ هنرمند از سمرقند، بخارا، هرات، نجف، لاهور، دوشنبه و قونیه میهمان استودیوی برنامه خواهند بود.

  این برنامه در گروه اجتماعی شبکه و به تهیه‌کنندگی علی زارعان تولید و به صورت زنده پخش خواهد شد.

  «پنج ستاره» ویژه برنامه تحویل سال شبکه تهران شد

  برنامه تلویزیونی «پنج ستاره» ویژه تحویل سال با اجرای مصطفی امامی از شنبه 27 اسفند تا دوشنبه 29 اسفند روی آنتن شبکه تهران سیما می رود.

  این برنامه به تهیه کنندگی فرهاد مختاری شنبه و یکشنبه از ساعت 20 تا 24 تقدیم نگاه مخاطبان می شود و روز دوشنبه از ساعت16 تا 2 بامداد سه شنبه تماشایی خواهد شد.

  این ویژه برنامه با اجرای ترانه های محلی با لباس‌های محلی و ... قاب تصویر رنگارنگی از سرزمین زیبا و پهناورمان به مخاطبان هدیه می‌دهد.

  پرداختن به فرهنگ و هنر غنی ایرانیان، تاریخ و جغرافیای زیبای ایران زمین و ... نیز از دیگر بخش های تماشایی «پنج ستاره» نوروزی است.

  همچنین به تصویر کشیدن جذابیت های گردشگری، اماکن دیدنی، فرهنگ، هنر و... شهر تهران از دیگر بخش های جذاب این برنامه است که تماشایی می شود. حضور میهمانان ویژه در ژانر های مختلف از بخش های دیگر این برنامه است.

  «سرزمین پرستاره» با شبکه آموزش

  «سرزمین پرستاره» برنامه سال تحویل شبکه آموزش است که از ساعت 22 تا 2 بامداد به صورت زنده با محوریت مدرسه تلویزیونی، نخبگان جوان، وزرای آموزش و پرورش دوره های گذشته، گروه های جهادی آموزش و پرورش پخش می شود. برخی از بخش های پشت صحنه های مدرسه تلویزیونی که جالب و دیدنی است نیز در ویژه سال تحویل گنجانده خواهد شد.

  «کودک شو» شبکه نسیم در لحظات تحویل سال

  شبکه نسیم برنامه «کودک شو» را با اجرای پژمان بازغی برای سال تحویل تقدیم نگاه بینندگان می کند. این برنامه از ساعت 21:30 روز 29 اسفندماه تا بعد از سال تحویل روی آنتن شبکه نسیم است. همچنین این ویژه برنامه همزمان با کیفیت 4k از شبکه فراتر نیز پخش می شود.

  «سین هشتم» ویژه برنامه تحویل سال افق

  برنامه «سین هشتم» در روزهای منتهی به سال جدید در جدول پخش برنامه‌های شبکه افق قرار گرفته است.

  «سین هشتم» نام ویژه برنامه نوروزی شبکه افق سیما است که در روزهای پایانی و منتهی به سال نو مهمان خانه مخاطبین خواهد شد.

  این برنامه با اجرای سیدحسین حسینی تولید شده و قرار است در سه قسمت خود میزبان چهره‌های افتخار آفرین و افرادی که عامل پیشرفت و امید آفرینی در جامعه شده‌اند باشد.

  این برنامه دارای بخش‌های جذاب و متنوعی است که از بین آنها می‌‎توان به دعوت از خواننده‌های مختلف و چهره‌های هنری و ورزشی اشاره کرد.

  علاقه‌مندان می‌توانند این برنامه را در روزهای 27، 28، 29 اسفند ساعت 21 تماشا کنند.

  «حول حالنا» شبکه سلامت برای سال جدید

  شبکه سلامت برنامه «حول حالنا» را برای سال تحویل به روی آنتن می فرستد. این برنامه با اجرای زهرا شاهین فر و دکتر لاری پور از 18:30 تا 3 بامداد به مدت 8 ساعت پخش می شود. این برنامه به تهیه کنندگی هاشمی اصل علاوه بر عموم مخاطبین برای ناشنوایان و کم شنوایان عزیز هم مناسب سازی شده است و شامل پخش تعدادی آیتم موسیقی محلی، حضور پزشکان جبهه و جنگ و یا جانبازانی است که در حوزه پزشکی فعالیت می کنند.

  منبع مطلب : www.farsnews.ir

  برنامه‌های تحویل سال تلویزیون اعلام شدند

  تلویزیون ویژه‌برنامه‌های تحویل سالش را برای نوروز ۱۴۰۲ اعلام کرد.

  یکشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۰:۴۰ GMT 21:10

  سه‌شنبه / ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ / ۱۳:۴۷

  دسته‌بندی: رسانه

  کد خبر: 1401122316686

  خبرنگار : 71404

  برنامه‌های تحویل سال تلویزیون اعلام شدند

  تلویزیون ویژه‌برنامه‌های تحویل سالش را برای نوروز ۱۴۰۲ اعلام کرد.

  به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، ویژه برنامه‌های شبکه‌های سیما برای تحویل سال ۱۴۰۲ به شرح زیر است:

  شبکه یک

  «نوروز دوست داشتنی» برنامه‌ شاد نوروزی شبکه یک با محوریت هویت ایرانی و پیشرفت تدارک دیده شده است.

  این برنامه میزبان خانواده‌های ایرانی از اقوام رنگارنگ ایرانی، خوانندگان و هنرمندان و اهالی موسیقی نواحی ایران، دانشمندان و مدیران و خدمتگزاران حوزه‌های مختلف علمی، شاعران و داستان‌نویسان و سینماگران و ورزشکاران است.

  این برنامه از شنبه، ۲۷ اسفند ماه تا یکشنبه، ۲۸ اسفند هر شب ساعت ۲۳ به مدت چهار ساعت به تهیه‌کنندگی مقداد مومن‌نژاد پخش می‌شود.

  همچنین در ۲۹ اسفند ماه و روز پایانی سال «نوروز دوست داشتنی» به مدت هشت ساعت تا لحظه تحویل سال ۱۴۰۲ پخش می‌شود. اجرای این برنامه را اقبال واحدی، عباس طاهریان، مهدی مهدی‌قلی و فرشته ایزدی بر عهده دارند.

  شبکه دو

  ویژه‌برنامه تحویل سال «شب عیدی» با اجرای المیرا شریفی‌مقدم، وحید رونقی و مجید یحیایی از ۲۶ اسفند ماه از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

  این برنامه با حضور مهمانان مختلف گفت‌وگوهایی ویژه را تدارک دیده است.

  گزارش‌هایی روایی از موضوعات مختلف، بخش‌های ویژه از استان‌های مختلف، اجرای متفاوت گروه‌های نمایشی، حضور خوانندگان مختلف و اجرای برنامه از جمله بخش‌های «شب عیدی» است.

  ویژه‌ برنامه «شب عیدی» از ۲۶ اسفند حوالی ساعت ۲۱ پخش می‌شود و ۲۹ اسفند ماه نیز از حوالی ظهر تا شب عید همراه مخاطبان شبکه دو سیماست.

  شبکه سه

  برنامه سال تحویل شبکه سه سیما از ۲۶ اسفند تا لحظه تحویل سال ۱۴۰۲ به مدت چهار شب با اجرای حامد سلطانی پخش خواهد شد.

  این برنامه با دعوت از خوانندگان و هنرمندان همراه است.

  همچنین سوژه‌های مردمی و مهمانان ورزشکار از جمله مهمانان افتخاری ویژه برنامه سال تحویل شبکه سه خواهند بود.

  آیتم‌های نمایش کمدی، استندآپ، پخش موسیقی های محلی و ... از دیگر بخش‌های ویژه سال تحویل شبکه سه سیماست.

  شبکه چهار 

  شبکه چهار با «پیشواز» به استقبال بهار می‌رود.

  ویژه‌برنامه تحویل سال این شبکه از اذان مغرب آخرین روز سال آغاز و تا تحویل سال، حدود ۶ ساعت با اجرای محمدجعفر خسروی، سونیا پوریامین و ندا سپانلو برروی آنتن خواهد بود.

  شبکه چهار با هفت مستند به سرزمین‌های نوروز سفر می‌کند که این هفت مستند در روزهای پایانی سال پخش شده و در هرکدام یک مهمان ویژه از هفت کشور برای تحویل سال به ایران دعوت می‌شوند. در گپ‌وگفت ۶ ساعته پایان سال، ۷ هنرمند از سمرقند، بخارا، هرات، نجف، لاهور، دوشنبه و قونیه میهمان استودیوی برنامه خواهند بود.

  این برنامه در گروه اجتماعی شبکه و به تهیه‌کنندگی علی زارعان تولید و به صورت زنده پخش خواهد شد.

  شبکه پنج

  برنامه تلویزیونی «پنج ستاره» ویژه تحویل سال با اجرای مصطفی امامی از شنبه، ۲۷ اسفند تا دوشنبه، ۲۹ اسفند روی آنتن شبکه تهران سیما می رود.

  این برنامه به تهیه کنندگی فرهاد مختاری شنبه و یکشنبه از ساعت ۲۰ تا ۲۴ پخش می شود و روز دوشنبه از ساعت ۱۶ تا ۲ بامداد سه شنبه روی آنتن می رود.

  شبکه آموزش

  «سرزمین پرستاره» برنامه سال تحویل شبکه آموزش است که از ساعت ۲۲ تا ۲ بامداد به صورت زنده با محوریت مدرسه تلویزیونی، نخبگان جوان، وزرای آموزش و پرورش دوره های گذشته، گروه های جهادی آموزش و پرورش پخش می شود.

  شبکه نسیم

  شبکه نسیم برنامه «کودک شو» را با اجرای پژمان بازغی برای سال تحویل به روی آنتن می برد. این برنامه از ساعت ۲۱:۳۰ روز ۲۹ اسفندماه تا بعد از سال تحویل روی آنتن شبکه نسیم است. همچنین این ویژه برنامه همزمان با کیفیت ۴k از شبکه فراتر نیز پخش می شود.

  شبکه افق

  برنامه «سین هشتم» در روزهای منتهی به سال جدید در جدول پخش برنامه‌های شبکه افق قرار گرفته است.

  این برنامه با اجرای سیدحسین حسینی تولید شده و قرار است در سه قسمت خود میزبان چهره‌ها و افرادی که عامل پیشرفت و امید آفرینی در جامعه شده‌اند باشد.

  این برنامه را در روزهای ۲۷، ۲۸، ۲۹ اسفند ساعت ۲۱ به روی آنتن می رود.

  شبکه سلامت

  شبکه سلامت برنامه «حول حالنا» را برای سال تحویل به روی آنتن می فرستد. این برنامه با اجرای زهرا شاهین فر و لاری پور از ۱۸:۳۰ تا سه بامداد به مدت هشت ساعت پخش می شود. این برنامه به تهیه کنندگی هاشمی اصل علاوه بر عموم مخاطبان برای ناشنوایان و کم شنوایان هم مناسب سازی شده است و شامل پخش تعدادی آیتم موسیقی محلی، حضور پزشکان جبهه و جنگ و یا جانبازانی است که در حوزه پزشکی فعالیت می کنند.

  شبکه قرآن

  ویژه برنامه تحویل سال «سلام» با آیتم های متنوع و شاد، به صورت زنده از حرم مطهر ثامن‌الحجج علیه‌السلام از شبکه قرآن پخش می شود.

  از آیتم‌های این برنامه می‌توان به مراسم عقد زوج جوانی اشاره کرد که با شعار ازدواج آسان، زندگی مشترک خود را آغاز می‌کنند. همچنین با توجه به منویات مقام معظم رهبری درخصوص افزایش نسل، زوج جوان دیگری مهمان برنامه خواهند بود که فرزندان زیادی دارند. حضور شاعرانی همچون سیدمحمدجواد شرافت، احمد بابایی، سیدحمیدرضا برقعی، علی محمد مؤدب و قاریانی همچون محمدجواد پناهی و رضا عابدین‌زاده از دیگر بخش های این ویژه برنامه است.

  تقدیر از مادر یکی از شهدای کشورمان، گفتگو با دو تن از راویان دفاع مقدس، پلی‌بک‌هایی با موضوع حس و حال زائران حرم مطهر امام رضا (ع) در لحظه سال تحویل و عید نوروز، گل آرایی حرم مطهر رضوی، گل‌آرایی شهر مقدس مشهد و جشن‌های برگزار شده در این ایام برگزاری مراسم ازدواج از رواق شیخ طوسی، گفتگو با جانبازان کشورمان و... از دیگر بخشهای این ویژه برنامه است.

  ویژه برنامه «سلام» به تهیه‌کنندگی محمد صفدری و اجرای هادی صلح‌جو و سیدوحید مرتضوی، دوشنبه ۲۹ اسفند حوالی ساعت ۱۹ پخش می‌شود و به مدت هشت ساعت روی آنتن است.

  منبع مطلب : www.isna.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید