این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  چگونه در یک هفته لاغر شویم

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  چگونه در یک هفته لاغر شویم را از این سایت دریافت کنید.

  چگونه در یک هفته 10 کیلو لاغر شویم؟

  در این مقاله به این موضوع می پردازیم که چگونه در یک هفته 10 کیلو لاغر شویم.چگونه در یک هفته 10 کیلو لاغر شویم؟ این جمله شاید

  Menu لاغری

  چگونه در یک هفته 10 کیلو لاغر شویم

  لطفا جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید

  ٠٩١٢٠١٧٤٥١٠

  Table of Contents

  در این مقاله به این موضوع می پردازیم که چگونه در یک هفته 10 کیلو لاغر شویم.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه های لاغر شدن می توانید با ما در تماس باشید09120174510

  چگونه در یک هفته 10 کیلو لاغر شویم؟ این جمله شاید کمی شعاری و بیشتر شبیه تبلیغ باشد اما در واقع دغدغه بسیاری از مبتلایان به چاقی است. بیشتر افرادی که به چاقی مبتلا هستند، به دنبال روشی می گردند که در مدت زمان کوتاه، بیشتر وزن اضافه آن ها را کاهش داده و به اندام ایده آل خود دست پیدا کنند و هر چقدر مدت زمان کاهش وزن کوتاه تر باشد، روش برای آن ها ایده آل تر خواهد بود.

  مقدمه

  چگونه در یک هفته 10 کیلو لاغر شویم

  به همین دلیل این مطلب را به بررسی پاسخ این پرسش که چگونه در یک هفته 10 کیلو لاغر شویم، اختصاص داده ایم.

  در ادامه مقاله، چگونه لاغر شویم را بررسی می کنیم و در مورد روش هایی که به کاهش مقدار زیادی از وزن اضافه در مدت زمان کوتاه کمک می کند، صحبت خواهیم کرد.

  اینفوگرافیک چگونه در یک هفته 10 کیلو لاغر شویم

  اینفوگرافیک چگونه در یک هفته 10 کیلو لاغر شویم

  برای دانستن این که چگونه در یک هفته 10 کیلو لاغر شویم، با دکتر سلیمی در ارتباط باشید. دکتر سلیمی، بهترین پزشک در زمینه لاغری و معتبرترین متخصص انواع جراحی چاقی به شمار می آیند.  با ما همراه باشید.

  چگونه در یک هفته 10 کیلو لاغر شویم

  با رژیم برنامه غذاییبا تحرکات ورزشی با جراحی های چاقی (اسلیو معده، بای پس معده،بالن معده، باندینگ معده)

  عناوین مقاله:

  چگونه در یک هفته 10 کیلو لاغر شویم؟

  چه روش هایی برای 10 کیلو لاغری در یک هفته وجود دارد؟

  رژیم مناسب برای 10 کیلو لاغری در یک هفته به چه صورت است؟

  یک نمونه از روش های لاغری 10 کیلویی در یک هفته چه جزئیاتی دارد؟

  10 کیلو لاغری در یک هفته چقدر ماندگار است؟

  برای 10 کیلو لاغری در یک هفته چه تغییراتی در سبک زندگی نیاز است؟

  10 کیلو لاغری در یک هفته چه مزایا و معایبی دارد؟

  برای لاغری 10 کیلو در یک هفته باید به چه نکاتی توجه کرد؟

  چه افرادی نباید 10 کیلو لاغری در یک هفته داشته باشند؟

  چاقی چیست و چند نوع دارد؟

  چاقی چه خطراتی دارد؟

  تاثیر چاقی بر سبک زندگی چیست؟

  چه عواملی منجر به ابتلای به چاقی می شوند؟

  تشخیص چاقی با چه روش هایی امکانپذیر است؟

  چاقی در زنان بیشتر است یا مردان؟

  چه مسائلی تشدید کننده چاقی هستند؟

  مراحل درمان چاقی به چه صورت است؟

  چه روش هایی برای درمان چاقی موثرتر هستند؟

  کدام روش ها در درمان چاقی توصیه نمی شوند؟

  مزایای جراحی برای بی ام آی بالا یا چاقی مفرط چیست؟

  جراحی چاقی چند نوع دارد؟

  آیا کاهش وزن 10 کیلو در یک هفته با جراحی امکانپذیر است؟

  نتیجه گیری

  پیشنهاد می کنیم از پست چگونه لاغر شویم بدون رژیم دیدن کنید.

  چگونه در یک هفته 10 کیلو لاغر شویم؟

  لاغری یک یا دو کیلو در طول یک هفته قابل تصور است و بیشتر ما برای یک بار هم که شده آن را تجربه کرده ایم.

  اما زمانی که صحبت از لاغری به مقدار زیاد در یک هفته می رسد، این سوال ایجاد می شود که نهایت میزان کاهش وزن در یک هفته چقدر است یا به چه صورت می توان حداکثر کاهش وزن را در مدتی کوتاه داشت؟ تصور شما از نهایت میزان کاهش وزن در یک هفته چیست؟ آیا می دانید چگونه در یک هفته 10 کیلو لاغر شویم؟

  چگونه در یک هفته 10 کیلو لاغر شویم؟

  پیشنهاد می کنیم از پست رژیم لاغری برای 25 کیلو اضافه وزن دیدن کنید.

  کاهش وزن، اتفاقی غیر قابل پیش بینی

  قبل از پاسخ به این سوال که چگونه در یک هفته 10 کیلو لاغر شویم، باید بدانید که کاهش وزن اتفاقی غیر قابل پیش بینی است و در هر فرد بسته به سیستم بدنی و وضعیت سلامت او متفاوت است. برای مثال دو بیمار با وزن اولیه مشترک و روشی مشابه، هرگز کاهش وزن یکسانی نخواهند داشت.

  چون تنها عامل موثر در کاهش وزن، روش انتخابی نیست. بنابراین اگر به دنبال روش کاهش وزن 10 کیلو در یک هفته هستید، بهتر است موضوع تفاوت ها را در نظر داشته باشید و بسته به شرایط خود، از روش های مختلف استفاده کنید تا میزان کاهش وزن مورد نظر خود را داشته باشید.

  کاهش وزن، اتفاقی غیر قابل پیش بینی

  فاکتورهای موثر در کاهش وزن

  همان طور که گفته شد، برای این که بتوانید کاهش وزن 10 کیلویی در یک هفته را تجربه کنید، ابتدا باید وضعیت خود را در نظر داشته باشید.

  فاکتورهای مختلفی در میزان کاهش وزن یک فرد تاثیرگذار هستند که از جمله آن ها می توان به سلامت بدنی اشاره کرد. برای مثال افرادی که به کم کاری تیروئید مبتلا هستند، به طور معمول کمتر از سایر افراد کاهش وزن دارند و برای این که میزان کاهش وزن خود را بیشتر کنند، نیاز به تلاش بیشتری دارند.

  فاکتورهای موثر در کاهش وزن

  در حالی که در مبتلایان به پرکاری تیروئید، کاهش وزن سریع تر و بیشتر است. همچنین بیماری های هورمونی، زمینه ژنتیکی و سابقه خانوادگی، نوع تغذیه و عادت های غذایی و … نیز در میزان کاهش وزن تاثیرگذار بوده و مشخص کننده این موضوع هستند که آیا می توان در یک هفته 10 کیلو کاهش وزن داشت یا نه. البته روش انتخابی هم در میزان کاهش وزن موثر است که در ادامه به بررسی انواع آن ها می پردازیم.

  برای درک این مطلب که چگونه در یک هفته 10 کیلو لاغر شویم، با دکتر سلیمی در ارتباط باشید.

  چه روش هایی برای 10 کیلو لاغری در یک هفته وجود دارد؟

  تفاوتی ندارد که سیستم بدنی شما چیست و آیا توانایی 10 کیلو کاهش وزن در یک هفته را دارید یا نه، در هر صورت برای این که این مقدار کاهش وزن یا کمتر را در یک هفته تجربه کنید، ابتدا باید روش مناسب لاغری را انتخاب کنید.

  روش های مختلفی وجود دارند که بسته به وضعیت بدنی شما ممکن است در کاهش وزن به میزان 10 کیلو در یک هفته موثر باشند که برخی از آن ها را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

  منبع مطلب : drsalimiclinic.com

  چگونه در یک هفته 4 کیلو لاغر شویم ؟ (رژیم لاغری برای کاهش وزن در 7 روز)

  چگونه در یک هفته 4 کیلو لاغر شویم گاهی یک مهمانی مهم در پیش دارید و میخواهید در یک هفته وزن کم کنید معرفی رژیم لاغری برای کاهش وزن در 7 روز

  تناسب اندام

  چگونه در یک هفته ۴ کیلو لاغر شویم ؟

  چگونه در یک هفته ۴ کیلو لاغر شویم ؟ معرفی رژیم لاغری برای کاهش وزن 4 کیلویی در 7 روز

  فوریه 20, 2020 214

  1,137,149 خواندن این مطلب در 8 دقیقه

  چگونه در یک هفته ۴ کیلو لاغر شویم ؟

  به طور کلی لاغری در یک مدت زمان کوتاه فکر خوبی نبوده و ممکن است آسیب های جدی به بدن و سلامتی وارد کند اما برخی رژیم ها و حرکت های ورزشی در کاهش وزن سریع و سالم بسیار موثر هستند . گاهی یک مهمانی مهم در پیش دارید یا مراسم ازدواجتان نزدیک است و دوست دارید لباس به تنتان زیبا باشد و چربی های اضافه فرم بدنتان را داخل لباس تغییر ندهد ، عکس های خوبی از مهمانیتان داشته و خاطره خوبی برایتان باقی بماند.

  ویدیو تمرین های تناسب اندام و لاغری به همراه انواع رژیم ها برای کاهش وزن در کانال دکتر سلامتی

  برای اینکه در یک مدت کوتاه بتوانید کاهش وزن محسوسی داشته باشید راهکارهای زیر موثر بوده و کمترین اسیب را به بدنتان وارد خواهد کرد البته حتما توجه داشته باشید در هر مرحله از کار که بودید اگر متوجه شدید که سلامتی تان تحت تاثیر قرار گرفته است کار را متوقف کرده و با پزشک مشورت کنید . برای لاغری در یک مدت زمان کوتاه هم میتوانید از یک رژیم موثر پیروی کنید و هم راهکارهای ورزشی را دنبال نمایید . ما در ابتدا یک رژیم غذایی موثر را به شما پیشنهاد می کنیم .

  چگونه یک هفته ای لاغر شویم ؟

  در مرحله اول هر گونه استرس را از خود دور کنید

  استرس ریشه بسیاری بیماری های جسمی و روحی بوده و حتی می تواند باعث افزایش وزن و چاقی هم گردد . افرادی که مرتبا استرس دارند ممکن است برای کاهش استرس و سرگرم کردن خود اقدام به پرخوری کرده و بی توجه به میزان کالری که دریافت می کنند مواد غذایی مصرف کنند .

  ( چگونه در یک هفته ۴ کیلو لاغر شویم ؟ )

  یا اینکه حتی دچار کم خوری مفرط شده که در این صورت هم در برخی افراد ممکن است باعث افزایش وزن شود چرا که بدن در شرایط خیلی سخت و گرسنگی های طولانی در برابر کالری سوزی و لاغری مقاوم میشود.بنابراین قبل از شروع برنامه سعی کنید همه افکار منفی را از خود دور کنید و دور موارد استرس زا را خط بکشید.

  روز اول را با میوه ها دست بدهید

  روز اول روز حساسی است یک شروع تازه و اولین و مهمترین قدم برای لاغر شدن سریع . باید تصمیم بگیرید و جلو بروید و وسوسه را از خود دور کنید . به خصوص اگر عادات غذایی غلط داشته اید روز اول بهتان سخت خواهد گذشت. در این روز باید فقط میوه بخورید هر میوه ای که دوست دارید خیار ، هندوانه ، سیب ، انار ، هلو ، هر میوه ای که در فصل شروع رژیم در دسترس دارید بخورید .

  سعی کنید در خوردن میوه تنوع داشته باشید تا دلزده نشوید . صبح سیب بخورید با پرتقال و خیار ، میان وعده انار و نارنگی و گوجه فرنگی میل کنید به ظهر که رسیدید نصف راه را رفته اید البته گرسنگی هم بیشتر میشود موقع ظهر آناناس ، کاهو ، مصرف کنید و بعد از ظهر را با هندوانه یا شلیل سر کنید البته همانطور که اشاره شد فصلی که شما این رژیم را آغاز می کنید مهم است چرا که در فصل تابستان تنوع میوه زیاد بوده و احتمال دلزدگی کمتر میشود . تنها میوه ای که حق خوردن آن را ندارید موز است هر میوه ای خواستید بخورید به جز موز . موز را در این مدت باید کنار بگذارید .

  روز دوم را به سبزیجات اختصاص دهید

  روز دوم روز بهتری خواهد بود چرا که اجازه خواهید داشت انواع سبزی ها را به صورت آپز یا خام مصرف کنید . باید سلیقه به خرج دهید تا خوردن سبزیجات برایتان لذت بخش شود . بعضی سبزی ها را خام مصرف کنید برخی را هم می توانید آپز کنید. مثلا با کاهو و کلم و کدو و خیار به همراه ابلیمو یک سالاد جانانه درست کرده و در وعده ناهار میل کنید . صبحانه را میتوانید با سیب زمینی شروع کنید . بله درست دیدید در روز دوم شما می توانید سیب زمینی هم بخورید .

  من به شما پیشنهاد می کنم صبحانه را با یک سیب زمینی بزرگ آپز آغاز کرده و به همراه آبلیمو میل کنید و برای ناهار و شام و عصرانه را چند مدل سالاد درست کنید . مثلا برای ناهار سالاد سیب زمینی  ، کلم ، کاهو ، هویج درست کرده و با آبلیمو برای خودتان سرو کنید . بعد از ظهر و شام هم خوردن حبوبات برایتان مجاز بوده و می توانید شب را با حبوبات پخته شده بدون رب و با سالاد و آبلیمو بگذرانید . حبوبات را به همراه مقدار خیلی کمی نمک بپزید و با سالاد و آبلیمو میل نمایید . در پختن و تهیه حبوبات و سالاد نباید از هیچ گونه روغن استفاده کنید حتی روغن زیتون و روغن سایر دانه ها هم مجاز نمی باشد.

  ( چگونه در یک هفته ۴ کیلو لاغر شویم ؟ )

  روز سوم ترکیب سبزیجات و میوه ها است

  در این روز می توانید از ترکیب میوه و سبزی ها سوپ درست کنید البته در روز سوم نمی توانید سیب زمینی و موز بخورید. باید سوپ و سالاد شما ترکیبی از سبزیجات و میوه ها به جز موز باشد . با سبزی هایی مثل اسفناج ، جعفری و گشنیز و هویج و نخود فرنگی و حبوبات می توانید یک سوپ عالی درست کرده و با میوه های فصل میل کنید . البته مصرف این حجم از میوه و سبزی ممکن است گوارش شما را دچار مشکل کرده و کمی اذیت شوید .

  اگر تغییرات گوارشی خیلی شدید و حاد نبود بهتر است تا پایان رژیم تحمل کرده و کار را به اتمام برسانید ، اما اگر این تغییرات باعث ضعف و کاهش فشار شدید گردید باید روند رژیم را متوقف و به پزشک مراجعه نمایید .

  روز چهارم روز موز است

  شما در این روز می توانید هر چقدر که دوست دارید موز بخورید حتی میتوانید موز را به همراه شیر میل نماید . موز و شیر هر دو بسیار پر انرژی هستند و سلامت و شادابی شما را تا پایان روز حفظ می کنند . در روز چهارم خوردن هر چیزی به غیر از موز و شیر ممنوع است یعنی نمی توانید میوه و سبزیجات و حبوبات مصرف کنید و فقط باید شیر و موز بخورید . البته جای نگرانی نیست چون شما در روز چهارم دیگر به شرایط عادت کرده اید و تحمل کمی گرسنگی برایتان راحتتر شده است. قابل ذکر است که برای اینکه لاغر شویم باید مقداری سختی را نیز تحمل کنیم.

  منبع مطلب : luxbeauty.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید