این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  چگونه به تلگرام وصل شویم

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  چگونه به تلگرام وصل شویم را از این سایت دریافت کنید.

  آموزش نحوه وصل شدن به تلگرام با پروکسی

  آیا برای ورود به تلرگام خود به دنبال راهی برای خلاصی از VPN ها هستید، پس بهتر است روش وصل شدن به تلگرام با پروکسی ها را بیاموزید.

  آموزش نحوه وصل شدن به تلگرام با پروکسی

  آیا تاکنون از پروکسی برای اتصال به تلگرام استفاده نموده اید؟ آیا میدانید پروکسی چه نقشی در تلگرام ایفا میکند و چه کارهایی میتوانید به کمک آن انجام دهید؟

  ما با شما هستیم تا به این سوالات پاسخ دهیم و نحوه وصل شدن به تلگرام با پروکسی را توضیح دهیم.

  تنظیمات پروکسی در تلگرام به صورت کاملا رایگان ارائه میشود و شما با پیدا نمودن پروکسی ها میتوانید به راحتی از آنها استفاده نمایید.

  به تازگی تلگرام قابلیتی به نام Proxy Settings را اضافه نموده که با وجود فیلترینگ تلگرام میتوانید به راحتی به تلگرام متصل شوید. به زبان ساده تر میتوان گفت استفاده از Proxy یعنی دور زدن محدودیت ها.

  به همین خاطر میخواهیم نحوه استفاده از پروکسی را به طور کامل برای شما شرح دهیم.

  در ابتدا تلگرام خود را به روز رسانی نمایید. زیرا این قابلیت در نسخه های قدیمی قابل مشاهده نیست. همچنین فراموش نکنید که بهتر است روی نسخه اصلی تلگرام این کار را انجام دهید یا اگر از نسخه هایی مانند موبوگرام استفاده میکنید آنها را نیز آپدیت نمایید.

  نحوه اتصال به تلگرام با استفاده از پروکسی

  تلگرام را باز کنید و وارد بخش Chat Settings شوید. اکنون در انتهای صفحه گزینه Proxy Settings را مشاهده میکنید. روی آن ضربه بزنید.

  آموزش نحوه اتصال به تلگرام با استفاده از پروکسی

  حال لیستی از پروکسی های فعال را مشاهده میکنید. آنهایی که به رنگ آبی هستد آنهایی هستند که به آنها متصل هستید. قرمزها پروکسی های غیر فعال و آنهایی که به رنگ سبزند قابل اتصال میباشند.

  زیر هر کدام از آنها عددی وجود دارد که عدد کوچکتر نشان دهنده سرعت بالای پروکسی میباشد. اگر پروکسی را مشاهده نمیکنید با زدن Add Proxy میتوانید اضافه نمایید.

  نکته ای که باید در مورد پروکسی ها بدانید این است که هر Proxy Mtproto دارای سه بخش Server-Port-Secret میباشد که هم به صورت جداگانه میتوان از آنها استفاده نمود و هم به صورت یک لینک.

  برای فعال نمودن یک پروکسی باید روی "در حال اتصال" ضربه بزنید تا تنظیمات پروکسی نمایان شود. برای پیدا کردن آنها نیز کافیست کلمه Mtproto را جستجو نمایید تا کانال های مربوط به پروکسی ها را مشاهده نمایید. زیرا پروکسی برای شما به صورت پیش فرض وجود ندارد و شما خود باید آنها را پیدا کنید.

  بهتر است یک یا چند کانال پروکسی داشته باشید تا در صورت غیر فعال شدن یک پروکسی بتوانید از پروکسی های دیگر استفاده نمایید.

  اگر چند دقیقه بعد از باز کردن تلگرام هنوز عبارت connecting to proxy را در بالای صفحه مشاهده نمودید یعنی تلگرام به پروکسی متصل نشده و بهتر است یک پروکسی دیگر را امتجان نمایید. برای غیر فعال نمودن یک پروکسی نیز باید روی گزینه DISABLE ضربه بزنید.

  دلیل استفاده از پروکسی

  اگر توضیحات دقیق تر و کامل تری در مورد پروکسی ها میخواهید حتما به لینک ابتدای مقاله مراجعه نمایید زیرا توضیحاتی که در آن لینک وجود دارد تصویری و بسیار جامع میباشد.

  نکته: در بالا به MTProto Proxy اشاره نمودیم. این یک پروتکل از خانواده MTProto که روی تلگرام کار کرده و بسیاری از مشکلات را حل میکند.

  اگر در بالا گفته شد بهتر است یک کانال پروکسی را در دسترس داشته باشید به این دلیل نیست که در صورت عدم عضویت نمیتوانید از پروکسی های فعال استفاده نمایید بلکه به این دلیل بود که در صورت غیر فعال شدن یک پروکسی با فعال سازی یک پروکسی دیگر مشکل خود را در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف سازید.

  از آنجایی که فیلتر شکن ها معضلات بسیاری دارند و حجم بیشتری از باتری و اینترنت میگیرند، در بسیاری از مواقع وصل نمیشود، فضا را در حافظه اشغال میکند و... . پروکسی ها بهترین جایگزین برای این برنامه ها هستند و میتوانید به کمک آنها در کمترین زمان به تلگرام متصل شوید.

  پروکسی های تلگرام یا فیلترشکن

  نکات مهم در مورد پروکسی ها

  وقتی با پروکسی به تلگرام متصل میشوید ممکن است یک کانال تبلیغاتی مشاهده نمایید. اما به آن توجه نکنید. زیرا عضو نشدن در این کانال هیچ مشکلی برای شما به وجود نمی آورد. این کانال ها فقط جنبه تبلیغاتی دارند.

  شما بعد از ورود به کانال های معرفی پروکسی میتوانید تغییر دهنده IP را خاموش نمایید.

  هرچند وقت یکبار پروکسی ها غیر فعال میشوند و باید وارد کانال ها شده و پروکسی دیگری را فعال نمایید.

  در این حالت حجم کمتری از اینترنت شما مصرف میشود اما خیلی پرسرعت نیست.

  با این تنظیمات شما فقط میتوانید تلگرام را باز نمایید و مانند فیلتر شکن نمیتوانید به تمام سایت ها و یا برنامه های فیلتر شده دسترسی پیدا کنید.

  این یک نوع اتصال مطمئن است و کسی نمیتواند از طریق آن وارد تلگرام شما گردد.

  با زدن آیکون سپر میتوانید وارد بخش مدیریت پروکسی ها شوید و تمام پروکسی های قدیمی و جدید را مشاهده نمایید.

  در این حالت تنظیمات مرورگر و برنامه های دیگر برهم نمیخورند و شما به راحتی میتوانید برنامه های داخلی را باز نمایید. (مشکلی که اغلب در فیلترشکن ها به وجود می آید.)

  نکات مهم وصل شدن به تلگرام با پروکسی

  نتیجه گیری و جمع بندی

  در این مقاله سعی نمودیم یک راهکار کاملا مهم و اساسی را به شما آموزش دهیم. آنچه اهمیت دارد این است که دیگر نیازی نیست به دنبال فیلترشکن های مختلف باشید و هرروز برنامه جدیدی را نصب و یا حذف نمایید تا از طریق آن بتوانید به تلگرام دسترسی داشته باشید.

  بلکه به کمک یک پروکسی در کوتاه ترین زمان ممکن میتوانید وارد تلگرام شده و کارهای خود را انجام دهید. زیرا بسیاری از شرکت ها و افراد هنوز کارهای خود را از طریق تلگرام انجام میدهند و اگر نتوانند از این شبکه اجتماعی استفاده کنند قطعا کارهای آنها ناتمام خواهند ماند.

  با تنظیماتی که تلگرام اضافه نموده دیگر لازم نیست نگران مشکلات متصل نشدن فیلتر شکن باشید. زیرا با استفاده از کانال های تلگرام و فعال نمودن پروکسی ها میتوانید به تمام کارهای خود در تلگرام رسیدگی نمایید.

  منبع مطلب : virgool.io

  مشکل وصل نشدن تلگرام

  در این مقاله قصد داریم به آموزش روش های رفع مشکل وصل نشدن تلگرام یا مشکل Connecting در برنامه تلگرام بپردازیم. همراه با موبایل کمک باشید.

  آموزش برنامه آموزش تلگرام

  رفع مشکل وصل نشدن تلگرام یا مشکل Connecting تلگرام

  برای هرگونه سوال در رابطه با این مطلب یا هر مشکل دیگری در زمینه نرم افزارهای موبایل، با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵ از خط تلفن ثابت تماس بگیرید.

  چندین دلیل مختلف وجود دارند که ممکن است منجر به بروز مشکل در اتصال تلگرام شوند. در اینگونه موارد، تلگرام در حالت Connecting باقی می‌ماند. برای رفع این مشکل باید تمام دلایل آن را بررسی کنید. در این مقاله قصد داریم به آموزش روش های رفع مشکل وصل نشدن تلگرام یا مشکل Connecting تلگرام بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

  مقدمه‌ای در رابطه با مشکل وصل نشدن تلگرام

  کاربران زیادی در طول روز با کارشناسان موبایل کمک تماس می‌گیرند و از آن‌ها در مورد بروز مشکل وصل نشدن تلگرام راهنمایی می‌خواهند. این دسته از کاربران مدعی هستند که بعد از باز کردن تلگرام شاهد نمایش عبارت Connecting در منوی فوقانی آن بوده و کانکتینگ تلگرام برایشان مختل می‌شود. اما چه دلایلی وجود دارند که منجر به بروز این مسئله می‌شوند؟

  بیشتر بخوانید: تعمیرگاه تخصصی موبایل

  دلایل مختلفی ممکن است منجر به بروز مشکل Connecting تلگرام شوند، بنابراین برای رفع این مشکل باید حتما تمام این دلایل را بررسی کنید. در این مقاله قصد داریم به آموزش روش های رفع مشکل وصل نشدن تلگرام یا کانکت نشدن تلگرام بپردازیم. چنانچه در مورد هر یک از بخش‌های شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کنید و از آن‌ها راهنمایی بخواهید. با ما همراه باشید.

  روش های رفع مشکل وصل نشدن تلگرام یا مشکل Connecting تلگرام

  اگر با مشکل وصل نشدن تلگرام یا همان مشکل Connecting مواجه هستید، مراحل زیر را به ترتیب برای از بین بردن آن طی کنید:

  قدم اول: متصل بودن به اینترنت را بررسی کنید

  در بسیاری از شرایط کاربران قبل از اینکه مطمئن شوند که به اینترنت متصل هستند، برنامه تلگرام را اجرا می‌کنند. طبیعی است که در این شرایط با عبارت Connecting و مشکل وصل نشدن تلگرام به سرور مواجه شوید. بنابراین در اولین قدم وصل بودن دستگاهتان به شبکه اینترنت وای فای یا موبایل دیتا (Mobile Data) را مورد بررسی قرار دهید و از وجود این اتصال اطمینان حاصل کنید.

  قدم دوم: از صحت سرویس دهی شبکه اینترنت اطمینان حاصل کنید

  بعد از اینکه مطمئن شدید دستگاهتان به شبکه اینترنت متصل است، باید سرویس‌دهی آن را بررسی کنید. مطمئنا اگر در سیستم رد و بدل داده شبکه اینترنتی که به آن متصل هستید اختلالی ایجاد شود، برنامه تلگرام هم قادر به کانکت شدن به سرورهایش نخواهد بود. در نتیجه شما با مشکل وصل نشدن تلگرام یا همان عبارت Connecting رو به رو می‌شوید.

  پس در قدم دوم سرویس دهی شبکه اینترنت خود را بررسی کنید. برای انجام این کار مرورگر دستگاه را اجرا و سایتی را باز کنید. اگر سایت های دیگر اجرا شدند، پس مشکل از شبکه اینترنت شما نیست، اما اگر باز شدن سایت های دیگر هم با مشکل همراه بود، مطمئنا مشکل ایجاد شده در تلگرام هم با این مسئله و اختلال در سرویس‌دهی شبکه اینترنتی که به آن وصل هستید ارتباط دارد. پس شبکه اینترنت خود را تغییر دهید یا منتظر بمانید تا اختلال‌های آن برطرف شود.

  بیشتر بخوانید: تعمیر اپل

  قدم سوم: دسترسی برنامه تلگرام را بررسی کنید

  در برخی شرایط ممکن است شما به طور ناخودآگاه برای دسترسی تلگرام به اینترنت و استفاده از آن محدودیت قائل شده باشید و این مسئله منجر به بروز مشکل وصل نشدن تلگرام شود. برای مثال اگر اپلیکیشن فایروال بر روی گوشی یا تبلت شما نصب شده باشد، ممکن است دسترسی تلگرام به اینترنت را محدود کرده باشد. پس وارد اپلیکیشن فایروال شوید و دسترسی‌های تلگرام را بررسی کنید.

  مسئله بعدی که اگر از موبایل دیتا (Mobile Data) یا اینترنت سیم کارت استفاده می‌کنید باید به آن توجه داشته باشید، این است که محدودیت مصرف داده را برای آن فعال نکرده باشید. برای بررسی این موضوع در اندروید مراحل زیر را طی کنید:

  به بخش Settings بروید.

  گزینه Data Usage را انتخاب کنید.

  در تب Mobile یا Mobile Data گزینه Set Mobile Data Limit را بیابید.

  از غیرفعال بودن این گزینه اطمینان حاصل کنید.

  قدم سوم: اپلیکیشن تلگرام را حذف و بار دیگر نصب کنید

  در برخی شرایط حذف و نصب مجدد برنامه تلگرام هم می‌تواند منجر به رفع مشکل وصل نشدن تلگرام یا مشکل Connecting تلگرام شود. در برخی موارد آپدیت نبودن تلگرام ممکن اس منجر به بروز مشکلات این چنینی گردد که این مشکل با حذف و نصب مجدد اپلیکیشن برطرف می‌شود. در نظر داشته باشید که همیشه برای دانلود جدیدترین نسخه تلگرام از منابع قابل اعتمادی مثل گوگل پلی استور (Google Play Store) یا کافه بازار استفاده کنید و از منابع ناشناس اپلیکیشن تلگرام را دانلود نکنید.

  بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ

  قدم چهارم: حذف حافظه کش و دیتای تلگرام

  در برخی شرایط دیده شده که حذف کردن حافظه کش (Cache) و دیتای (Data) برنامه تلگرام منجر به رفع مشکل Connecting یا کانکتینگ آن شده است. بنابراین شما هم به این مسئله به عنوان یک راه حل نگاه کنید و حافظه کش و دیتای تلگرام را یک بار حذف کنید. برای انجام این کار از طریق خود تلگرام مراحل زیر را طی کنید:

  منبع مطلب : mobilekomak.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید