این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  چرا کد فعال سازی شاد نمیاد

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  .

  هر کاری می کنم کد فعال سازی برام نمی یاد😢

  چرا کد فعال سازی شاد نمیاد را از این سایت دریافت کنید.

  خطای شاد

  در این مقاله خطا های نصب اپلیکیشن شاد شامل خطای 401 شاد , 402 شاد , 403 شاد , 406 شاد و خطای 417 شاد و راهکار های رفع آن ها توضیح داده شده است .

  رفع خطای 401 ، 403 و 417 نصب اپلیکیشن شاد

  با تعطیلی مدارس به دلیل شیوع بیماری کرونا آموزش و پرورش از پیام رسان شاد 1400 - 1401 به عنوان ابزاری برای آموزش دانش آموزان استفاده نمود ، اما در استفاده از این برنامه کاربران ( مدیران ، معلمان و دانش آموزان ) با مشکلاتی از قبیل عدم نصب اپلیکیشن ، ارورهای 401 ، 402 ، 403 ، 406 و یا 417 شاد مواجه می شوند .

  اگر در رفع خطلاهای برنامه شاد سوالی دارید

  اگر در رفع خطلاهای برنامه شاد سوالی دارید

  برنامه شاد ابزاری برای آموزش از راه دور دانش آموزان در دوران تعطیلی مدارس به دلیل گسترش بیماری کرونا می باشد که باعث شده آموزش دانش آموزان در محیطی ایمن و سالم و با نظارت وزارت آموزش و پرورش انجام شود . این برنامه به همت وزارتین آموزش و پرورش و ارتباطات آماده شده و دانش آموزان و معلمان و مدیران می توانند از آن استفاده نمایند .

  به دلیل محدودیت کاربران در این پیام رسان فقط اجازه عضویت به مدیران و دانش آموزان و معلمانی داده می شود که قبلا اطلاعات آن ها در سامانه سناد آموزش و پرورش ثبت شده باشد . به همین دلیل بعد از ورود به صفحه کاربری این نرم افزار اولین کاری که توسط کاربران باید انجام شود احراز هویت می باشد .

  اما کاربران در طول نصب ، عضویت ، فعال سازی و احراز هویت در این برنامه با خطای شاد  ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱  روبرو می شوند که در ادامه این مقاله نحوه رفع مشکلات 401 ، 402 ، 403 ، 405 ، 406 و 417 این برنامه و همچنین مشکل عدم نصب اپلیکیشن شاد توضیح داده شده است .

  خطای عدم نصب اپلیکیشن شاد

  یکی از مهمترین مشکلات برنامه شاد خطای عدم نصب آن در گوشی های همراه می باشد که به هنگام ارائه این نرم افزار نکاتی برای نحوه نصب و فعال سازی آن توسط وزارت آموزش و پرورش ارائه شده است که در ادامه به صورت کامل شرح داده شده است :

  نکته اول : این نرم افزار فعلا برای گوشی های اندرویدی ارائه شده و قابل نصب در تلفن های همراه با سیستم عامل های جاوا ، سیمبین و آیفون نمی باشد . هر چند به گفته وزارت آموزش و پروش نسخه ios نرم افزار شاد برای ایفون به زودی ارائه خواهد شد ولی کاربران می توانند تا زمان انتشار آن از نسخه تحت وب نرم افزار شاد استفاده نمایند .

  نکته دوم : برای نصب برنامه شاد دستگاه هوشمند با سیستم‌ عامل اندروید با نسخه 4.4 یا بالاتر مورد نیاز می باشد ، پس نمی توان در گوشی های اندرویدی با سیستم عامل پایین تر از 4.4 این برنامه را نصب کرد .

  نکته سوم : برای نصب هر برنامه به فضای داخلی حداقلی مورد نیاز می باشد . این فضا شامل حجم خود اپلیکیشن شاد که حدودا 20 مگا بایت می باشد بوده و همچنین برای اجرای برنامه و ذخیره اطلاعات بعدی که در گروه ها و کانال ها توسط معلمان برای دانلود گذاشته می شود می باشد .

  نکته چهارم : عدم اجازه تلفن همراه برای نصب برنامه شاد یکی دیگر از خطاهای رایج در نصب اپلیکیشن شاد می باشد . البته این خطا در نصب سایر برنامه های اندرویدی نیز رخ می دهد و توسط گوشی های اندرویدی به منظور بالا بردن امنیت گوشی تعبیه شده است تا برنامه های مخرب نصب نشود .

  برای اینکه بتوانید این خطا را در نصب برنامه شاد 1400 - 1401 برطرف نمایید کافیست به قسمت تنظیمات گوشی همراه خود رفته ( setting ) و اجازه نصب را به نرم افزار شاد بدهید . به احتمال فراوان با توجه به چهار نکته بالا بتوانید نرم افزار شاد را بدون خطا در گوشی خود نصب نمایید . همچنین می توانید برای دانلود و راهنمای نصب برنامه شاد از لینک زیر استفاده نمایید .

  بیشتر بخوانید: دانلود برنامه شاد

  خطای 401 ، 406 و 417 اپلیکیشن شاد

  همانطوری که توضیح داده شد بعد از نصب و فعال سازی برنامه شاد اولین کار دانش آموزان ، معلمان و مدیران احراز هویت به منظور عضویت در کانال ها و گروه های درسی مربوط به کلاس و مدرسه خود می باشد . اما در حین انجام موارد ذکر شده امکان بروز خطا به دلایل مختلف وجود دارد که در ادامه به معرفی این مشکلات برنامه شاد پرداخته و راهکار رفع هر یک از موارد خطا شاد توضیح داده شده است .

  خطای عدم انطباق اطلاعات شناسنامه‌ای در برنامه شاد : اطلاعات دانش آموزان قبل از ثبت نام توسط مدیر مدرسه در سامانه سناد ثبت می شود . برای احراز هویت در سامانه شاد از اطلاعات این سامانه سناد استفاده می شود .

  باید توجه شود که ممکن است دلیل بروز این ارور در برنامه شاد ، نقص یا اشتباه در مشخصات ثبت شده دانش آموز در سامانه سناد باشد . برای رفع این خطا ابتدا با مراجعه به سامانه همگام اطلاعات دانش آموز چک شود و در صورتی وجود ایراد در اطلاعات شناسنامه ای با مدیر مدرسه تماس گرفته تا اطلاعات دانش آموز در سامانه سناد ثبت شود .

  توجه شود که پس از اصلاح اطلاعات در سامانه سناد احتمالا تا 24 ساعت بعد این خطا در سامانه شاد برطرف شود .

  منبع : www.heyvagroup.com

  کد فعال سازی اینترنت رایگان برنامه شاد

  کد فعال سازی اینترنت رایگان برنامه شاد در سال 1400 برای کاربران برنامه شاد سراسر کشور، کد فعال سازی و کد غیرفعال کردن اینترنت رایگان شاد

  کد خبر : 24577 اشتراک 100 نظر مدارس - بازدید

  کد فعال سازی اینترنت رایگان برنامه شاد

  جهت مشاوره در زمینه کد فعال سازی اینترنت رایگان برنامه شاد

  با وارد کردن کد فعال سازی اینترنت برنامه شاد میتوانید به صورت رایگان و بدون احتساب هزینه اینترنت از نرم افزار شاد آموزش و پرورش استفاده نمایید. توجه داشته باشید که این اینترنت رایگان ویژه استفاده از برنامه شاد است.

  کدهای مذکور اعلام شده و هم اکنون فعال است!!

  کد فعال سازی اینترنت رایگان برنامه شاد

  کد فعال سازی اینترنت شاد :

  ستاره ۱۰۰ ستاره ۱۳۱ مربع

  کد غیر فعال کردن اینترنت شاد :

  ستاره ۱۰۰ ستاره ۱۳۲ مربع

  این اینترنت فقط برای برنامه شاد کار میکند

  اگر بخواهید سایر پیام رسانها را نگاه کنید باید آن را غیر فعال کنید

  اگر خواستید به شاد بیایید دوباره آن را فعال کنید

  دیگر اینترنت گوشی لازم نیست فقط داده تلفن همراه را روشن کنید و با اینترنت دانش آموزی کار کنید.

  کدهای مذکور اعلام شده و هم اکنون فعال است.

  توجه داشته باشید که بعد از فعالسازی اینترنت رایگان شاد، ، تا زمانی که اینترنت شاد را غیرفعال نکنید امکان استفاده از اینترنت عادی برای سایر برنامه ها و اپلیکیشن ها را نخواهید داشت.

  نمونه پیام های اپراتور همراه اول برای فعالسازی و غیرفعالسازی اینترنت رایگان:

  🔴نحوه استفاده رایگان از شاد برای معلمان و دانش آموزان

  🔘دارندگان خط همراه اول و ایرانسل

  ✔️لازم به ذکر است که در این روش فقط برنامه شاد رایگان است:

  ایرانسل: ستاره 400مربع (گزینه 3 فعالسازی)

  همراه اول: ستاره 100 مربع (گزینه 1حساب-گزینه 3اینترنت دانش آموزی- گزینه 1فعالسازی)

  کد دستوری فعالسازی اینترنت رایگان شاد 131#*100*

  کد دستوری استعلام وضعیت اینترنت رایگان شاد 130#*100*

  غیرفعال سازی اینترنت رایگان شاد

  132#*100*

  راهنمای استفاده از اینترنت رایگان شاد

  139#*100*

  نحوه فعالسازی اینترنت رایگان رایتل برای شاد

  امکان استفاده از اینترنت رایگان رایتل برای برنامه شاد فراهم است. روابط عمومی رایتل اعلام کرد، والدین، دانش‌ آموزان و معلمان می توانند به طور اتوماتیک از اینترنت رایگان رایتل در برنامه شاد ، بدون شماره گیری کد استفاده کنند. علاوه براین رایتل طرحی ویژه استفاده دانشجویان جهت آموزش مجازی را نیز در نظر گرفته است.

  دانلود برنامه شاد مدارس

  با انتخاب لینک زیر میتوانید جدیدترین نسخه برنامه شاد را دانلود نمایید:

  دانلود جدیدترین نسخه شاداحراز هویت در برنامه شاد با نسخه تحت وب

  راهنمای استفاده از اپلیکیشن شادهنگام استفاده از شاد فیلترشکن را خاموش کنید

  برخی خانواده‌ها که وی‌پی‌ان آنها فعال است و از شاد نیز استفاده می‌کنند برایشان هزینه محاسبه می‌شود که عده‌ای این موضوع را نمی‌دانند اما در مجموع شبکه شاد رایگان است.

  درصورت وجود هرگونه مشکل در استفاده از برنامه شاد، میتوانید با پشتیبانی شبکه شاد یا مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور (شماره تلفن های موجود در همین صفحه ) تماس بگیرید:

  سامانه صدای مشاورتماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071613منابع : اپلیکیشن شاد ٬ مدارس

  جهت مشاوره در زمینه کد فعال سازی اینترنت رایگان برنامه شاد ؛

  از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.

  9099071613 تماس از سراسر کشور و از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.

  پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  مطالب مشابه

  کدام معلمان شامل طرح رتبه بندی نمی شوند؟

  دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی و رمز عبور پادا

  تغییر زمان پیش ثبت نام کلاس دهم مدارس شاهد 1401-1401

  منبع : www.khabarino.com

  کد فعال سازی شاد

  کد فعال سازی شاد - راهنمای دریافت کد فعال سازی شاد، کد فعال سازی چیست ، کد فعال سازی برام نمیاد ، اپلیکیشن ، کد فعال سازی چند است

  دانش آموزان ، مدیران و معلمان مدارس با نصب برنامه شاد باید آموزش های مجازی را تا زمانی که امکان تشکیل کلاس ها به صورت حضوری فراهم نیست ، از طریق این برنامه پیگیری کنند. برای ورود به برنامه شاد و احراز هویت باید شماره تلفن همراهی که در دسترس و فعال است را درج کنید تا کد فعال سازی برنامه به آن شماره ارسال می شود و از طریق کد بتوانید وارد کلاس های درسی شوید. در ادامه این مطلب ، راهنمای دریافت و استفاده از کد فعال سازی شاد را در نسخه های اندروید و وب شاد ارائه داده ایم.

  آنچه در این مطلب میخوانید :

  1 کد فعال سازی اپلیکیشن شاد

  2 کد فعال سازی وب شاد

  2.1 سوالات پر تکرار دانش آموزان

  کد فعال سازی اپلیکیشن شاد

  اپلیکیشن شاد قابل نصب بر روی گوشی های اندروید و تبلت است و کاربرانی که از گوشی آیفون یا کامیپوتر و لپ تاپ استفاده می کنند باید وارد نسخه وب شاد شوند. (برای اطلاع از راهنمای نصب اپلیکیشن شاد در ویندوز کلیک کنید.)

  پس از دانلود برنامه شاد از سایت shad.ir ، جهت نصب برنامه و سپس احراز هویت می بایست در صفحه اول برنامه گزینه “ورود به برنامه” را بزنید و سپس شماره تلفن همراه خود یا والدین تان را درج کنید.

  توجه داشته باشید که شماره تلفن همراهی که برای ورود به برنامه شاد از آن استفاده می کنید ، باید همان شماره تلفنی باشد که به مدیر مدرسه در زمان ثبت نام ارائه داده اید.

  دانش آموزان و معلمان عزیز اگر در نصب و ورود به برنامه شاد ، با مشکلاتی مثل عدم نصب برنامه ، عدم احراز هویت ، مشکل در ورود به کلاس درس و .. مواجه هستید ، می توانید از مشاوران ارشد ما در پاسخ با ما راهنمایی دریافت کنید ، کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.همین حالا تماس بگیرید تماس از سراسر کشور 9099071612تماس از استان تهران 9092301611تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیلاگر شماره تلفن همراه خود را تغییر داده اید ، حتما به مدیر مدرسه اطلاع دهید در غیر اینصورت کلاس های درسی برای شما نمایش داده نمی شوند و مدیر باید اطلاعات دانش آموز را در سایت سناد بروز کند تا احراز هویت در شاد بدون مشکل انجام گیرد.

  با درج شماره تلفن همراه ، در کمتر از یک دقیقه کد فعال سازی به همان شماره ارسال می شود که باید در بخش خواسته شده درج کنید. اگر شماره را اشتباه وارد کرده اید ، گزینه تصحیح شماره را انتخاب کنید تا به مرحله قبل برگردید و آن را اصلاح کنید.

  چنانچه در مدت یک دقیقه کد فعال سازی شاد ارسال نشد ، گزینه “ارسال مجدد کد فعال سازی شاد” را انتخاب کنید تا کد برای شما ارسال شود.

  با درج کد فعال سازی و تعیین نام کاربری ، وارد مرحله احراز هویت می شوید. احراز هویت در شاد برای دانش آموزان ، معلمان و مدیران تعریف شده است. اگر دانش آموز هستید طبق تصویر زیر  گزینه “ورود به مدرسه من” را انتخاب کنید.

  سپس با کلیک کردن بر روی عبارت افزودن کاربر ، نقش خود را به عنوان  دانش آموز تعیین کنید.

  پس از انتخاب نقش ، می بایست کد ملی دانش آموز را درج و سپس به ترتیب سال تولد ، ماه تولد و روز تولد او را نیز تعیین نمایید.

  پس ار تمام مراحل فوق ،  احراز هویت شما با موفقیت انجام می گیرد و وارد برنامه شاد می شوید

  اما اگر احراز هویت انجام نگیرد ، باید به مدیر مدرسه اطلاع دهید. البته یکبار دیگر تمام اطلاعاتی را که وارد کرده اید ، چک کنید و پس از مطمئن شدن از صحت اطلاعات به مدیر اطلاع دهید که مشخصات شما را در شبکه شاد ذخیره کند.

  کد فعال سازی وب شاد

  در فعال ساز ی برنامه شاد با مشکل مواجه شدید؟بدون نگرانی ، همین حالا تماس بگیرید تماس از سراسر کشور 9099071612تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

  ورود به نسخه وب شاد نیز از طریق ارسال کد فعال سازی به شماره تلفن همراه دانش آموز یا والدین او انجام می گیرد. برای نصب وب شاد وارد سایت shad.ir شوید و سپس مثل تصویر زیر گزینه “دانلود نسخه وب” را انتخاب کنید.

  منبع : pasokhbama.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  قدرت 4 روز قبل
  0

  سلام کد نمیده چرا من وارد میشم می‌گوید کد بزن ولی کد نمیده

  اسرا 16 روز قبل
  -1

  چراکدفعال سازی به شماره ای که برای شاددادیم نمیاد

  پارمیس 21 روز قبل
  0

  سلام کد شاد نمیاد چکار کنیم خو

  الهام 29 روز قبل
  0

  چرا کد به شاد نمیادمن هرچه قدر میزنم نمیاد

  _ 1 ماه قبل
  1

  سلام کد شاد برای من نمیاد باید چیکار کنم

  سحر 1 ماه قبل
  2

  چرا من هرکار میکنم کد فعالسازی برام نمیاره

  اکبر 1 ماه قبل
  0

  کد فعالسازی نمیاد چه کار کنیم

  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  سلام ..راستش منم کد فعال سازی برام نمیاد هر چند به شماره ای که دادن زنگ میزنم کسی جواب نمیده

  1
  سحر 1 ماه قبل

  الان خوب شد؟ اومد برات؟

  زهرا 1 ماه قبل
  0

  برا منم بالا نمیاد

  A. E 3 ماه قبل
  0

  سلام من قبلش کلی تم شاد نصب کرده بودم و مشکلم هیچکدوم از اینا نیست. یه هفته نبودم بعد که واردش شدم پرید حالا شماره میدم هیچی نمیاد نه کد نه چیزی خواهشا یه نفر جواب بده یا حداقل کسیکه متن این سایتو نوشته پاسخگو باشه :) 🙂

  0
  ذی 1 ماه قبل

  من نمیدونم

  . 5 ماه قبل
  5

  هر کاری می کنم کد فعال سازی برام نمی یاد😢

  1
  M 2 ماه قبل

  منم 🥲

  1
  سمیرا 4 ماه قبل

  مال منم

  مهدی 8 ماه قبل
  5

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید