این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  چرا نمیتونم وارد واتساپ بشم

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  چرا نمیتونم وارد واتساپ بشم را از این سایت دریافت کنید.

  بخش راهنمای واتساپ

  نمی‌توان به واتساپ وصل شد - اگر نمی‌توانید در واتساپ پیام ارسال یا دریافت کنید، احتمالاً اینترنت شما قطع است. برای بررسی اتصال اینترنت دستگاه خود: بررسی کنید که آیا به جای علامت تأیید کنار پیام‌هایتان، علامت ساعت دیده می‌شود یا نه. اگر چنین باشد، معنای آن این است که پیام‌های شما تحویل داده نشده‌اند. سیگنال شبکه را در دستگاه خود بررسی کنید و ببینید آیا چشمک می‌زند یا خالی است. عیب‌یابی بیشتر مشکلات اتصال با انجام یک یا چند مورد از اقدامات زیر رفع می‌شوند: تنظیمات دستگاه دستگاه خود را با خاموش و دوباره روشن کردن آن، راه اندازی مجدد کنید؛ در دستگاه به تنظیمات بروید > روی شبکه و اینترنت ضربه بزنید > حالت هواپیما را روشن و خاموش کنید؛ تنظیمات دستگاه را باز کنید > روی شبکه و اینترنت > اینترنت بزنید. در کنار نام شرکت مخابراتی خود، روی علامت تنظیمات ضربه بزنید.

  نمی‌توان به واتساپ وصل شد

  اگر نمی‌توانید در واتساپ پیام ارسال یا دریافت کنید، احتمالاً اینترنت شما قطع است. برای بررسی اتصال اینترنت دستگاه خود:

  بررسی کنید که آیا به جای علامت تأیید کنار پیام‌هایتان، علامت ساعت دیده می‌شود یا نه. اگر چنین باشد، معنای آن این است که پیام‌های شما تحویل داده نشده‌اند.

  سیگنال شبکه را در دستگاه خود بررسی کنید و ببینید آیا چشمک می‌زند یا خالی است.

  عیب‌یابی

  بیشتر مشکلات اتصال با انجام یک یا چند مورد از اقدامات زیر رفع می‌شوند:

  تنظیمات دستگاه

  دستگاه خود را با خاموش و دوباره روشن کردن آن، راه اندازی مجدد کنید؛

  در دستگاه به تنظیمات بروید > روی شبکه و اینترنت ضربه بزنید > حالت هواپیما را روشن و خاموش کنید؛

  تنظیمات دستگاه را باز کنید > روی شبکه و اینترنت > اینترنت بزنید. در کنار نام شرکت مخابراتی خود، روی علامت تنظیمات ضربه بزنید. اینترنت همراه را فعال کنید؛تنظیمات دستگاه را باز کنید و روی > برنامه‌ها > واتساپ > اینترنت همراه و وای فای ضربه بزنید و > داده پس‌زمینه را روشن کنید؛

  واتساپ را به آخرین نسخه موجود در Google Play Store به‌روزرسانی کنید؛

  سیستم عامل Android خود را به آخرین نسخه موجود برای دستگاه خود ارتقاء دهید.

  تنظیمات وای فای

  در دستگاه خود به تنظیمات > شبکه و اینترنت > اینترنت بروید > وای‌‌ فای را خاموش و روشن کنید.

  سعی کنید به یک نقطه اتصال وای‌ فای دیگر وصل شوید.

  مطمئن شوید که وای فای در حالت خواب گوشی، روشن بماند؛

  رهیاب وای فای را راه‌اندازی مجدد کنید؛

  با شرکت مخابراتی تلفن همراه خود تماس بگیرید و از صحیح بودن تنظیمات APN اطمینان حاصل کنید؛

  اگر در اتصال واتساپ به شبکه وای فای که معمولا وصل نمی‌شود دچار مشکل هستید، با سرپرست شبکه تماس بگیرید؛

  اطمینان حاصل کنید که اتصال شما به شبکه وای فای مدیریت‌شده‌ای مانند اینترنت محل کار یا دانشگاه نباشد. ممکن است شبکه‌تان طوری تنظیم شده باشد که اتصال‌ها را مسدود یا محدود کند.

  سایر تنظیمات

  واتساپ برای کار با سرویس‌های پروکسی یا VPN طراحی نشده است. ما این پیکربندی‌ها را پشتیبانی نمی‌کنیم.

  رومینگ را غیرفعال کنید.

  منابع مرتبط:

  نمی‌توان به واتساپ وصل شد در: iPhone | KaiOS | وب یا رایانه رومیزی

  چگونگی مدیریت اعلان‌های خود

  منبع : faq.whatsapp.com

  آموزش روش های رفع مشکل اتصال واتساپ (WhatsApp) در اندروید

  در این مقاله قصد داریم که به آموزش روش های رفع مشکل اتصال واتساپ (WhatsApp) در اندروید بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

  آموزش واتساپ

  آموزش روش های رفع مشکل اتصال واتساپ (WhatsApp) در اندروید

  برای هرگونه سوال در رابطه با این مطلب یا هر مشکل دیگری در زمینه نرم افزارهای موبایل، با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵ از خط تلفن ثابت تماس بگیرید.

  بسیاری از کاربران گزارش‌هایی در رابطه با مشکلات اتصال واتساپ ارائه می‌کنند. آن‌ها عقیده دارند که اپلیکیشن واتساپ در برخی موارد برای اتصال به شبکه با مشکلاتی مواجه می‌شود. در این مقاله قصد داریم که به آموزش روش های رفع مشکل اتصال واتساپ (WhatsApp) در اندروید بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

  مقدمه‌ای در رابطه با رفع مشکل اتصال واتساپ (WhatsApp) در اندروید

  واتساپ یکی از برنامه‌ها یا اپلیکیشن‌های پیام رسان بسیار محبوب است که امکان رد و بدل پیام‌های متنی و همچنین گفتگوهای تصویری از طریق شبکه اینترنت را فراهم می‌کند. کیفیت عملکرد واتساپ بسیار مناسب است و بهره‌مندی آن از سیستم رمزگذاری سرتاسری هم از دیگر مزیت‌های این پیام رسان محسوب می‌شود. بنابراین واتساپ هم اکنون کاربران متعددی دارد. بنا به گزارش‌های به دست آمده، برخی از کاربران در حین استفاده از واتساپ با مشکلاتی همراه می‌شوند که مربوط به اتصال واتساپ به سرورهایش است. ما پس از بررسی‌های طولانی روش هایی را برای رفع مشکل اتصال واتساپ (WhatsApp) یافته‌ایم.

  بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل

  عموما مشکل اتصال واتساپ (WhatsApp) مربوط به شبکه اینترنتی می‌شود که از آن استفاده می‌کنید و در کمتر مواردی دیده شده که مشکل مورد نظر با خود برنامه واتساپ و سرورهای ارتباط داشته باشد، اما در هر صورت بروز این مشکل هم غیرممکن نیست. ما در این مقاله قصد داریم که به معرفی و آموزش روش های رفع مشکل اتصال واتساپ (WhatsApp) در اندروید بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

  روش های رفع مشکل اتصال واتساپ (WhatsApp) در اندروید

  طبق بررسی که ما داشتیم، روش های زیر عموما منجر به رفع مشکل اتصال واتساپ می‌شوند. بنابراین اگر بنا به هر دلیل در حین استفاده از برنامه پیام رسان واتساپ با مشکل مواجه شدید، توصیه می‌کنیم که موارد زیر را به ترتیب بررسی نمایید:

  گوشی خود را ریستارت کنید

  یکی از روش‌های ساده و در عین حال کاربردی که می‌تواند منجر به از بین رفتن مشکل اتصال و عملکردی واتساپ شود مربوط به ریستارت کردن دستگاه است. اگر بنا به هر دلیلی در حین استفاده از واتساپ با مشکلی مواجه شدید، یک بار گوشی خود را ریستارت و مجدد عملکرد واتساپ را مورد بررسی قرار دهید.

  برنامه واتساپ را آپدیت

  سعی کنید که همواره از جدیدترین نسخه برنامه واتساپ استفاده کنید. این موضوع می‌تواند در سرعت عملکرد، کیفیت اتصال و حتی امنیت شما تاثیرگذار باشد. بنابراین همواره با مراجعه به گوگل پلی استور (Google Play Store) نسبت به آپدیت واتساپ وارد عمل شوید.

  بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل سامسونگ

  حالت پرواز دستگاه را فعال و غیر فعال کنید

  در برخی از شرایط دیده شده که مشکل اتصال واتساپ (WhatsApp) با فعال کردن حالت پرواز یا همان Airplane Mode گوشی اندرویدی و غیر فعال کردن دو باره آن برطرف شده است. بنابراین این روش را هم به عنوان یکی از روش های رفع مشکل اتصال واتساپ (WhatsApp) در نظر گرفته و از آن استفاده کنید.

  مطمئن شوید که به اینترنت وصل هستید

  در بعضی موارد دیده شده که کاربران واتساپ بدون اطلاع از اینکه دستگاه آن‌ها به اینترنت متصل نیست، سعی در استفاده از این برنامه پیام رسان دارند. طبیعی است که در این شرایط با مشکل اتصال واتساپ (WhatsApp) مواجه خواهند شد. پس اگر در اتصال واتساپ با مشکلی مواجه شدید، حتما مطمئن شوید که دستگاهتان به شبکه اینترنت قابل اعتماد و مناسب وصل شده باشد.

  محدود نبودن واتساپ برای فعالیت در پس زمینه دستگاه را بررسی کنید

  برخی از کاربران برای دسترسی و فعالیت واتساپ در پس زمینه دستگاه خود محدودیت قائل می‌شوند و سپس تصور می‌کنند که عدم فعالیت واتساپ در پس زمینه دستگاه و ارائه نوتیفیکیشن در ازای دریافت هر پیام مربوط به بروز مشکل در سرورها و اتصال واتساپ است! بنابراین اگر شما هم با مشکل مشابه رو به رو هستید، حتما بررسی کنید که قابلیت Restrict App Background Data برنامه واتساپ در گوشی شما فعال نباشد. برای انجام این کار در گوشی اندرویدی خود به بخش Settings و سپس Data Usage مراجعه کنید. اپلیکیشن واتساپ را در هر دو تب Wi-Fi و Mobile Data انتخاب و مطمئن شوید که تیک گزینه Restrict App Background Data برای آن غیر فعال است.

  ثبات شبکه وای فای خود را بررسی کنید

  بسیار از مشکلات اتصال واتساپ (WhatsApp) با عدم ثبات و کیفیت شبکه وای فایی که به آن متصل می‌شوید ارتباط دارد. برای استفاده صحیح از واتساپ و خدمات آن و عدم بروز مشکل باید حتما شبکه اینترنتی که از آن استفاده می‌کنید ثبات لازم را داشته باشد و از سرعت خوبی برخوردار باشد. بنابراین همواره کیفیت و ثبات شبکه وای فای مورد استفاده را بررسی کنید و در صورت نیاز به شبکه وای فای دیگری متصل شوید.

  بیشتر بخوانید: تعمیر آیفون

  از فعال بودن وای فای در حالت اسلیپ (Sleep) گوشی اطمینان حاصل کنید

  سیستم عامل اندروید قابلیتی در تنظیمات وای فای ارائه می‌کند که به موجب آن می‌توانید فعال باقی ماند شبکه وای فای در حالت اسلیپ (Sleep) دستگاه را غیر فعال کنید. این موضوع به آن معناست که اگر گوشی اندرویدی شما به اینترنت وای فای متصل باشد و در گوشه‌ای رها شده و به حالت اسلیپ منتقل گردد، به طور اتوماتیک رد و بدل داده از طریق شبکه وای فای متوقف خواهد شد. این امر سبب می‌شود تا مصرف شارژ باتری بهینه‌سازی گردد. کاملا طبیعی است که در این شرایط هیچ اطلاعاتی توسط اپلیکیشن واتساپ رد و بدل نمی‌شود، چرا که دستگاه قابلیت رد و بدل داده با شبکه وای فای را ندارد. این موضوع هم از دیگر مشکلات شایعی است که کاربران واتساپ به اشتباه آن را به عنوان یک مشکل اتصال واتساپ (WhatsApp) در نظر می‌گیرند. برای بررسی فعال نبودن این گزینه وارد بخش Settings و سپس WiFi دستگاه اندرویدی خود شوید. آیکون سه نقطه منو را انتخاب کنید و گزینه Advanced را لمس نمایید. مطمئن شوید که گزینه Keep WiFi On During Sleep در حالت Always قرار داشته باشد.

  منبع : mobilekomak.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 11 روز قبل
  0

  چرا واتساپ کار نمکنه نه پیامی ارسال میشه و نه پیامی دریافت

  مهدی 5 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید