این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  چال ونوس

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  چال ونوس را از این سایت دریافت کنید.

  گودی کمر

  گودی کمر

  از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

  زنی نشسته با چال ونوس. فلش‌ها چال‌ها را نشان می‌دهند.

  چال ونوس در اثری از گوستاو کوربه

  جزئیات شناسه‌ها لاتین TA2 273 FMA 20209

  چال کمر یا چال ونوس (به انگلیسی: Dimples of Venus) اشاره دارد به فرورفتگی‌هایی متقارن که گاهی در پشت انسان مشاهده می‌شود. از این فرورفتگی‌ها به عنوان چال ونوس هم یاد می‌شود که نامی است غیررسمی ولی پذیرفته شده برای مفصل خاجی-تهیگاهی.

  جستارهای وابسته[ویرایش]

  ونوس زیبا سرین

  منابع[ویرایش]

  ↑ Kollmann, D. Julius (1910). . Leipzig,: Veit & Comp. pp. 50, 398.{{cite book}}: نگهداری CS1: نقطه‌گذاری اضافه (link)

  مشارکت‌کنندگان ویکی‌پدیا. «Dimples of Venus». در ، بازبینی‌شده در ۱ ژانویه ۲۰۱۶.

  پیوند به بیرون[ویرایش]

  در ویکی‌انبار پرونده‌هایی دربارهٔ گودی کمر موجود است.

  این یک مقالهٔ خرد است. می‌توانید با گسترش آن به ویکی‌پدیا کمک کنید.

  رده‌ها: جذابیت جسمانیظاهر انسان

  منبع مطلب : fa.wikipedia.org

  چال کمر چیست و عمل زیبایی چال کمر چگونه است

  عمل زیبایی چال کمر امروزه به ترندی جهانی تبدیل گشته است. بسیاری از افراد چال ونوس را جز جذاب‌ترین ویژگی‌های ظاهری می‌دانند. اما چگونه چال کمر داشته باشیم ؟

  چال کمر چیست و عمل زیبایی چال کمر چگونه است

  عمل زیبایی چال کمر امروزه به ترندی جهانی تبدیل گشته است. بسیاری از افراد چال کمر را جز جذاب‌ترین ویژگی‌های ظاهری می‌دانند. صرف نظر از علت به وجود آمدن آن در برخی فرهنگ‌ها به عنوان نشانه زیبایی، خوش شانسی و حتی ثروت در نظر گرفته می‌شود. با توجه به چنین مزایای درک شده، تعداد جراحی‌های گودی در سال‌های اخیر به طور قابل توجهی افزایش یافته است. اگر شما هم از آن دسته از افراد هستید که می‌خواهید بدانید که چگونه چال کمر داشته باشیم ، می‌توانید با خواندن این مقاله اطلاعات مفیدی در رابطه با عمل زیبایی چال کمر کسب کنید.

  گودی ونوس یا چال کمر چیست ؟

  نام گودی و چال کمر از الهه عشق روم باستان گرفته شده است. گودی‌های ونوس دو فرورفتگی متقارن در قسمت پایین کمر شما هستند، یکی در دو طرف ستون فقرات، درست بالای استخوان لگن. مشابه گودی صورت، چال ونوس زمانی ایجاد می‌شود که پوست شما به ساختارهای زیرین چسبیده باشد. آنها به دلیل یک رباط کوتاه ایجاد می‌شوند که بخش فرورفته‌ای از استخوان‌های لگن شما (خط پشتی ایلیاک فوقانی خلفی) را به پوست پشت کمر شما متصل می‌کند.

  عکس چال کمر

  چال کمر نشانه چیست ؟

  فرورفتگی پشت کمر و چال کمر نشانه چیست و آیا چال روی کمر خبر از سلامت جسمی افراد می‌دهد؟ چال پشت کمر یا چال ونوس نسبت به چال گونه نادر است بنابراین به همین دلیل است که محبوبیت بیشتری بین افراد دارد و ویژگی خاصی محسوب می‌شود. برخی از افراد اعتقاد دارند که داشتن فرورفتگی پشت کمر به شکل چال ونوس می‌تواند نشانه ای از سلامت افراد باشد. اما در حقیقت چال کمر نشانه چیست ؟

  پزشکان زیادی در پیدا کردن رابطه ای میان چال ونوس و سلامتی افراد تحقیقات انجام داده‌اند و در واقع هیچ کدام دال بر این نبوده است که افرادی که چال روی کمر دارند نسبت به سایر افراد که از این ویژگی برخوردار نیستند سالم تر هستند. در واقع ممکن است بسیاری از افراد به دلیل لاغری بیش از حد، که نمونه ای از وضعیت جسمانی ناسالم است، چال ونوس داشته باشند بنابراین این نمی‌تواند نتیجه گیری درست و قطعی باشد.

  همانطور که از نام چال پشت کمر پیداست، چال ونوس به افسانه ها پیوند می خورد بنابراین تعجبی ندارد در رابطه با این چال شایعاتی چون نشانه‌ای از سالم بودن، زیبا و منحصر بودن فرد بشنوید. برخی حتی اعتقاد دارند که افرادی که چال ونوس دارند از نظر روابط جنسی فعالتر بوده و بدنی گرم دارند در صورتی که برخی از افراد با چال پشت کمر ارثی خود گاهی بسیار سرد هستند و علاقه ای به ایجاد رابطه ندارند.

  در نتیجه اگر میخواهید به خاطر این دلایل بدانید که چگونه چال کمر داشته باشیم ، باید بگوییم که هیچ قطعیتی وجود ندارد که این شایعات صحت داشته باشند اما از نظر زیبایی، روش های متعددی برای ایجاد چال ونوس وجود دارد که می‌توانید هرکدام را امتحان کنید. در ادامه تمامی راهکارها را یک به یک بررسی می‌کنیم.

  قبل از انجام هرگونه عمل زیبایی، بخاطر داشته باشید که انتخاب یک پزشک و جراح متخصص و باتجربه بسیار در نتیجه جراحی شما تأثیرگذار است. اما چگونه این پزشک را انتخاب نماییم. ما در مقاله ” بهترین جراح پلاستیک و زیبایی در تهران ” به شما در این انتخاب کمک می‌نماییم.

  علت چال کمر چیست ؟

  همانطور که توضیح دادیم علت و دلیل چال کمر در اکثر موارد ارثی است. کاهش سریع وزن نیز می‌تواند از رایجترین دلایل باشد چرا که برخی افراد که تصور داشتند هیچ گونه گودی یا فرورفتگی پشت کمر به صورت چال ونوس نداشتند، پس از کاهش وزن بسیار زیادی متوجه پدیدار شدن چال روی کمر خود شده اند.

  یکی دیگر از دلایل چال ونوس می‌تواند ورزش های سنگین باشد. بسیاری از مردان عضله ای و ورزشکار دارای چال روی کمر به صورت چال ونوس هستند که می‌تواند به دلیل ورزش های سنگین و پی در پی باشد.

  همانطور که گفتیم برخی افراد با انجام عمل چال کمر یا پیرسینگ چال کمر توانسته اند فرروفتگی پشت کمر خود را نمایان کنند که این نیز می‌تواند از دیگر دلیل چال کمر باشد.

  هنوز کاملا مشخص نیست علت و دلیل چال کمر چست و نمی‌توان به قطعیت اصلی ترین علت چال کمر افراد را پیدا کرد. همانطور که توضیح دادیم دلایل متفاوتی برای داشتن چال پشت کمر وجود دارد.

  ونوس کمر

  چال کمر چگونه ایجاد میشود ؟

  همانطور که توضیح دادیم فرورفتگی پشت کمر (چال ونوس) از پدر یا مادر شما به شما به ارث می رسد و برخی افراد ممکن است در ابتدا فکر کنند چال پشت کمر ندارند و در صورت کاهش وزن فرورفتگی پشت کمر آنها پدیدار شود. یکی از سریعترین روش این که چگونه چال کمر داشته باشیم این است که عمل زیبایی چال روی کمر (چال ونوس) را انجام دهید. البته روش های دیگری نیز برای داشتن چال پشت کمر پیشنهاد شده‌اند که برخی افراد برای داشتن چال کمر زیبا بدون عمل ، از این روش ها جواب گرفته‌اند. اگر شما نیز می‌پرسید که چال کمر چگونه ایجاد می‌شود و چگونه چال کمر داشته باشیم بدون آنکه عمل چال کمر انجام دهیم، پیشنهاد می‌کنیم یکی از روش‌ها را امتحان کنید:

  ֎ ایجاد گودی چال کمر با ورزش

  با انجام حرکات گودی چال کمر با ورزش گفته می‌شود که بدون عمل چال کمر می‌توانید چال روی کمر خود را نمایان کنید:

  حرکت اول:

  روی شکم خود دراز بکشید

  دستانتان را به سمت جلو دراز کنید

  همزمان دیتان و پاهای خود را بالا بیاورید و 10 ثانیه نگه دارید

  به آرامی به زمین برگردانید و دوباره حرکت را تکرار کنید

  حدود 10 بار این حرکت را تکرار کنید

  حرکت دوم:گودی چال کمر با ورزش پل باسن ممکن است در مدت کوتاهی پدیدار شود:

  منبع مطلب : rajabpur.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید