این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  پیدا کردن شماره موبایل با کد ملی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  زهرا شیخی

  کارت ملی پیدا گردم میخام تلفن بهم بدید تا باهاش تماس بگیرم

  امیر حسین فرغت

  گواهینامه

  پیدا کردن شماره موبایل با کد ملی را از این سایت دریافت کنید.

  پیدا کردن و استعلام شماره موبایل با کد ملی به آسانی!!

  استعلام شماره موبایل با کد ملی بهترین روش برای جلوگیری از سوء استفاده است. برای یادگیری پيدا كردن شماره تلفن همراه با کد ملی با ما همراه باشید..

  آموزش استعلام شماره موبایل با کد ملی | پيدا كردن شماره تلفن همراه با کد ملی

  منتشر شده توسط keleis andre روشن 23 جولای 2022

  3.5/5 - (31 امتیاز)

  تا به حال به فکر استعلام شماره موبایل با کد ملی بوده اید؟ می دانید چه زمانی باید این کار را انجام دهید؟ در این رابطه باید بگوییم که متاسفانه این روزها کلاهبرداری و سودجویی در این زمینه بسیار زیاد شده است، به این صورت که برخی از افراد با جعل هویت اقدام به سوء استفاده از سیم کارت های دیگران می کنند. بنابراین اگر در گذشته مجبور بوده اید که تعداد زیادی سیم کارت خریداری کنید و یا نمی دانید که چند سیم کارت به نام شما فعال است، توصیه می کنیم برای یادگیری نحوه استعلام شماره موبایل هر اپراتور با کد ملی تا پایان این  مقاله از سایت xspy با ما همراه باشید تا شما را با پيدا كردن شماره تلفن همراه با کد ملی آشنا کنیم.

  چرا باید از تعداد سیم کارت های فعالمان استعلام بگیریم؟

  محتوا پنهان

  1 چرا باید از تعداد سیم کارت های فعالمان استعلام بگیریم؟

  2 آموزش نحوه استعلام شماره موبایل با کد ملی

  3 استعلام شماره موبایل با کد ملی از طریق پیامک:

  4 استعلام شماره موبایل با کمک کد ملی به صورت اینترنتی:

  5 مراحل انجام پيدا كردن شماره تلفن همراه با کد ملی از طریق سایت

  5.1 ورود به سامانه سازمان تنظیم مقررات

  5.2 نرم افزار پيدا كردن شماره موبایل با كد ملي

  6 در صورت مغایرت در استعلام شماره موبایل شما با کد ملی چه باید کرد؟

  6.1 استعلام شماره موبایل با کد ملی از طریق کد دستوری

  6.1.1 ایرانسل

  6.1.2 پيدا كردن شماره همراه اول با کد ملی

  6.1.3 پيدا كردن شماره تلفن همراه رایتل با کد ملی

  7 نکات مهم در رابطه استعلام شماره موبایل با کد ملی

  8 سلب امتیاز سیم کارت های اپراتورهای مختلف

  9 پيدا كردن شماره تلفن همراه با کد ملی با یک کلیک!!

  حتما تا به امروز اخبار مرتبط با کلاهبرداری و سوء استفاده از سیم کارت، آن هم با هویت های جعلی به گوشتان رسیده است. البته این روزها اپراتورها تمهیدات امنیتی ویژه ای را در نظر گرفته اند، اما با این حال ممکن است باز هم این اتفاقات پیش بیاید، بنابراین پيدا كردن شماره تلفن همراه با کد ملی برای هر شخصی که در گذشته تعداد زیادی سیم کارت داشته است و یا تا به حال در جریان این که چه شماره هایی به نامش می باشد اطلاعی ندارد، ضروری است که از تعداد آنها استعلام بگیرد، تا هیچ سوء استفاده ای پیش نیاید. بنابر اهمیت این موضوع در این مطلب به طور کامل نحوه استعلام شماره موبایل با کد ملی را مورد بحث و بررسی قرار خواهیم داد.

  آموزش نحوه استعلام شماره موبایل با کد ملی

  همانطور که می دانید در حال حاضر چندین اپراتور برای خدمات تلفنی در دسترس می باشد. سیم کارت های خریداری شده از هر اپراتور، به راحتی و با یک روش یکسان(البته بدین منظور روش های متفاوتی وجود دارد که برای تمامی اپراتورها قابل استفاده است.) قابل پیگیری می باشند. بنابراین اگر فرد محتاطی هستید و می خواهید از نگرانی های خود بکاهید، می توانید از روشی که برای پيدا كردن شماره تلفن همراه با کد ملی در ادامه توضیح می دهیم؛ استفاده نمایید.

  استعلام شماره موبایل با کد ملی از طریق پیامک:

  یکی از ساده ترین و در دسترس ترین روش ها برای استعلام تعداد سیم کارت فعال، استفاده از سامانه پیامکی است. بدین منظور شما می بایست، کد ملی خود را به سرشماره 3000504901 یا 3000150 ارسال نمایید. با انجام این کار در صورتی که شماره ای با کد ملی شما ثبت شده باشد(در هر اپراتوری) اطلاعات آن به شماره موبایل شما پیامک می گردد.

  البته توجه داشته باشید در این روش برای پيدا كردن شماره تلفن همراه با کد ملی باید شماره ای که با آن پیامک را ارسال می کنید با کد ملی شما ثبت شده باشد. نکته قابل ذکر دیگر نیز این است که، در این پیامک تنها تعداد سیم کارت ها مشخص می شود نه شماره دقیق آنها؛ در صورتی که در این تعداد مغایرتی مشاهده نمودید، می بایست با کارت شناسایی خود به دفاتر اپراتورهای تلفن همراه مراجعه نمایید.

  استعلام شماره موبایل با کمک کد ملی به صورت اینترنتی:

  اگر می خواهید روند رسیدگی به استعلام شماره موبایل با کد ملی شما سریع تر انجام شود، پیگیری آنلاین بهترین گزینه است. با استفاده از این روش می توانید به راحتی و تنها با چند کلیک از تعداد سیم کارت هایی که به نام شما ثبت گردیده است، مطلع گردید. برای انجام این کار ابتدا باید وارد سامانه استعلام سرویس مخابراتی شوید؛ سپس با پاسخ به سوالات مطرح شده در هر مرحله تعداد سیم کارت های فعال شما از طریق Cra به شما پیامک می شود. توجه داشته باشید در این روش نیز باید سیم کارت فعالی به نامتان داشته باشید.

  مراحل انجام پيدا كردن شماره تلفن همراه با کد ملی از طریق سایت 

  ورود به سامانه سازمان تنظیم مقررات

  تیک زدن موارد مرحله اول در صورت تایید برای ورود به گام دوم.

  تکمیل فرم احراز هویت برای پيدا كردن شماره تلفن از طريق كد ملي ( اتباع خارجی نیز می توانند با استفاده از شماره کارت شناسایی خود از این سامانه استفاده نمایند.)

  پس از تکمیل فرم، اطلاعات گزینه تایید را زده تا پیامک مربوطه به شماره همراه وارد شده توسط شما ارسال گردد.

  نرم افزار پيدا كردن شماره موبایل با كد ملي

  یکی از راهکار های دیگری که می توانید با استفاده از آن از تعداد سیم کارت های خود مطلع گردید استفاده از اپلیکیشن اپراتور مورد نظر است. از طریق این اپلیکیشن می توانید جدای از استعلام شماره موبایل به صورت غیر حضوری می توانید با کد ملی این کار را به راحتی انجام دهید.

  اگر از مشترکین همراه اول یا ایرانسل هستید، می توانید به راحتی با دانلود نرم افزار همراه من یا ایرانسل من اقدام به پيدا كردن شماره موبایل با كد ملي را انجام دهید. در این روش استعلام تمامی رقم شماره ها به نمایش گذاشته نمی شود.(3 شماره وسط ستاره دار است)برنامه استعلام سیم کارت با کد ملی هر اپراتور متفاوت است و شما می توانید برای دانلود آن از وب سایت اپراتورها استفاده کنید.

  منبع مطلب : xspy.app

  آموزش کامل نحوه استعلام شماره موبایل با کد ملی

  در این مقاله نحوه استعلام شماره موبایل با کد ملی و اطلاع از تعداد شماره ثبت شده را برایتان توضیح دادیم؛ آن هم برای تمام اپراتورها.

  بلاگ

  ملی پیامک

  پیشرفته‌ترین سامانه پیامکی

  سایر مقالات

  آموزش نحوه استعلام شماره موبایل با کد ملی

  5016 17 ژوئن 2022

  حتماً تا‌به‌حال اخبار مربوط به کلاهبرداری‌ و سوءاستفاده از سیم‌کارت، آن هم با هویت جعلی را شنیدید. اگر شما هم مجبور شدید تعدادی سیم‌کارت خریداری کنید، ولی اکنون مدتی است که از آن‌ها استفاده نمی‌کنید یا آن‌ها را گم کردید؛ حتماً باید از طریق استعلام شماره موبایل با کد ملی بررسی کنید و از تعداد سیم‌کارت‌های فعال خود مطلع شوید، تا هیچ سوء استفاده یا مشکلی پیش نیاید. به قول قدیمی‌ها پیشگیری بهتر از درمان است، پس تا قبل از اینکه سیم‌کارت شما کار دست‌تان بدهد افسار آن را به دست گیرید!

  قدرت پیامک تبلیغاتی را دست کم نگیرید!

  اگر به دنبال افزایش درآمد و گسترش کسب و کار خود هستید، با ثبت نام در ملی پیامک و ارسال پیامک تکی و انبوه، مشتریان جدیدی جذب و از آن ها نگهداری کنید و رابطه و تعاملی طولانی ایجاد کنید.

  10% تخفیف! MPC10 کپی کد

  برای ارسال پیامک تکی و انبوه همین الان ثبت نام کنید

  ثبت نام و ارسال پیامک آنی

  آموزش نحوه استعلام شماره موبایل با کد ملی

  همان‌طور که می‌دانید اپراتورهای مختلفی اقدام به ارائه‌ سیم‌کارت به مشتریان می‌‌کنند. سیم‌کارت‌های خریداری‌ شده از اپراتورهای مختلف که از همراه اول تا ایرانسل و ... به‌راحتی قابل پیگیری هستند. اگر فرد محتاطی هستید و می‌خواهید از نگرانی‌های خود کم کنید؛ به چند روش می‌توانید سیم‌کارت‌های فعال‌ به اسم خود را استعلام کنید، که در ادامه توضیح می‌دهیم.

  استعلام تعداد سیم‌ کارت ثبت‌نامی از طریق ارسال پیامک

  یکی از روش‌های آسان استعلام تعداد سیم‌کارت‌های فعال، ارسال پیامک حاوی کد ملی به سرشمارۀ 3000504901 یا سرشمارۀ 3000150 است.

  بعد از ارسال، یک اس ام اس حاوی اطلاعات اپراتوری و تعداد سیم‌کارت‌هایی که با کد ملی شما ثبت شدند (سیم‌کارت‌های تمامی اپراتورها) به موبایل پیامک می‌شود.

  درصورتی‌که هرگونه مغایرتی در تعداد سیم‌کارت‌ها و اطلاعات دریافتی مشاهده کردید، با در دست‌ داشتن کارت ملی‌ به دفاتر اپراتورهای تلفن همراه مراجعه کرده و مشکل را برطرف کنید.

  استعلام سیم‌ کارت به‌صورت آنلاین

  اگر شما هم از آن دسته افرادی به حساب می‌آیید که همیشه آنلاین‌ هستید و با اینترنت سروکار دارید؛ به‌راحتی می‌توانید ظرف چند ثانیه، از تعداد سیم‌کارت‌هایی که با شماره‌ ملی‌ شما ثبت هستند، مطلع شوید.

  وارد سایت استعلام تعداد سرویس مخابراتی شوید. در مرحلۀ اول باید قوانین سامانه را بپذیرید و روی دو مربع‌ایی که با رنگ قرمز در تصویر مشخص شدند، تیک زده و روی مرحلۀ بعد کلیک کنید.

  در قدم بعدی نوع شناسه هویتی را انتخاب کنید، تا آیتم‌های مربوط به اطلاعات شناسایی نیز فعال شوند.

  در این آموزش، ما کد ملی را انتخاب کردیم و در کادرهایی که با کلمۀ اجباری مشخص شده، اطلاعات را وارد می‌کنیم.

  بعد از ورود اطلاعات، روی مرحله بعد که در تصویر بالا به رنگ قرمز مشخص شده، کلیک کنید. در صورتی که اطلاعات به‌درستی ثبت شده باشد، صفحۀ مرحله سوم (تصویر پایین) باز می‌شود.

  در اینجا باید منتظر اس‌ ام‌ اس اطلاعات مربوط به سیم‌کارت‌های خود باشید. پیامی از طرف CRA.ir به گوشی ارسال می‌شود، که تعداد خط‌های ثبت شدهٔ هر اپراتوری را نوشته است.

  استعلام شماره موبایل با کد ملی با استفاده از اپلیکیشن

  اگر از مشترکین اپراتور همراه اول هستید، به سایت همراه اول مراجعه کنید و اپلیکیشن همراه من، نسخه مناسب با تلفن همراه خود (اندروید یا IOS) را دانلود و نصب کنید. در همراه من، علاوه بر ارائه خدمات مختلف، می‌توانید از قسمت سیم‌کارت‌های من، تعداد خطوط ثبت شده را هم ببیند.

  مشترکین ایرانسل نیز می‌توانند با مراجعه با سایت ایرانسل، اپلیکیشن ایرانسل من را دانلود و نصب کنند، سپس از ایرانسل من، همانند تصاویر زیر می‌توانند تعداد شماره سیم‌کارت‌های فعال را ببینند.

  در آخر یکی از مواردی که حتماً باید به آن توجه داشته باشید این است که استعلام مالکیت سیم‌کارت چه از طریق سامانه و چه از طریق پیامک هر 10 روز یک‌بار امکان‌پذیر است.

  شماره موبایل‌های خود را استعلام بگیرید

  در این مطلب، به شما راه‌های متفاوتی آموزش دادیم تا بتوانید با استفاده از روش‌های مختلف گفته شده، استعلام شماره موبایل با کد ملی را انجام دهید و از مشکلات احتمالی جلوگیری کنید. سامانه

  ملی پیامک برای کسب‌وکارهای مختلف پنل پیامکی را با تعرفه‌های مناسب تهیه کرده است. بازاریابی پیامکی روشی مفید و هدفمند برای ارتباط با مشتریان است، اگر در این زمینه سوال دارید به شماره 02163404 زنگ بزنید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

  منبع مطلب : www.melipayamak.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  پروانه باقری 22 روز قبل
  0

  شماره تلفن با کد ملی جواد قاسمی فرزند رضا قاسمی

  ناشناس 22 روز قبل
  0

  شماره موبایل کد ملی جواد قاسمی فرزند رضا

  زهرا شیخی 2 ماه قبل
  7

  کارت ملی پیدا گردم میخام تلفن بهم بدید تا باهاش تماس بگیرم

  امیر حسین فرغت 2 ماه قبل
  3

  گواهینامه

  مجتبی 3 ماه قبل
  0

  دریافت شماره موبایل

  سالار 3 ماه قبل
  1

  سلام‌

  میتونم‌‌باشماره‌گوشی‌اسم‌وفامیل‌روبدونم

  هه،وراز 3 ماه قبل
  0

  باسلام،شماره،ملی،وارد،کنم،شماره،طرف،میاره

  فائزه طاهری 3 ماه قبل
  0

  شماره تلفن میخام

  الفرد 3 ماه قبل
  0

  چطور شماره موبایل با کدملی پیدا کنم

  -1
  پروانه باقری 22 روز قبل

  بله پیدا‌کنید

  محمدعلی جعفری بهمه آبادی 4 ماه قبل
  0

  میخواستم شماره گوشی موبایل بزن بالا بیارمشون

  احمد 5 ماه قبل
  0

  چطور میتونم با دادن کد ملی و مشخصاتش از شماره تلفن های همسرم مطلع بشم.؟

  وحید 7 ماه قبل
  -1

  فهمیدن شماره موبایل شخص از طریق کد ملی همان شخص

  0
  Alsa 4 روز قبل

  شماره موبایل یه نفر رو میخوام کد ملی اون شخص رو دارم

  0
  مهدی حیدریان 4 ماه قبل

  دریافت سماره مبایل

  مهدی 7 ماه قبل
  11

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید