این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  پروف ایران

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  پروف ایران را از این سایت دریافت کنید.

  ایران پروف

  شرکت ارگ سازه آریا مهر با نام تجاری ایران پروف، مجری مجاز خدمات مقاوم سازی و پوشش های ضد حریق در انواع ساختمان ها و سازه های اسکلت فلزی است.

  ایران پروف؛ تولیدکننده و مجری پوشش‌های ضد حریق

  برای سفارش خدمات یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

  ۰۹۱۲۷۹۲۴۱۳۹ دریافت قیمت و دیتاشیت

  پوشش ضد حریق ایران پروف

  خلاصه فنی ⬇ 🔴دیتاشیت ⬇ ویژگی‌ها و مزایا ⬇ موارد استفاده ⬇ ضخامت مورد نیاز ⬇ تاییدیه‌های فنی ⬇

  محصول IP500 ایران پروف در رده پوشش های ضد حریق پایه سیمانی با دانسیته متوسط است. بسته به میزان ضخامت استفاده شده از یک سو و فاکتور مقطع نیمرخ مورد نظر می توان سازه فولادی را برای حریق یک تا چهار ساعته مطابق مبحث سوم مقررات ملی مقاوم سازی نمود.

  ورمیکولیت منبسط شده، مونت موریلونیت، گچ،آهک، افزودنی حباب زا، افزودنی های خاص فزاینده چسبندگی، افزودنی های بهبود دهنده کارایی محصول برای شاتکریت عمده مواد تشکیل دهنده این محصول است. علاوه بر این متریال، الیاف شیشه به کار گرفته شده در پوشش ضد حریق IP500 در برابر محیط قلیایی مقاوم است. مقاومت چسبندگی، مقاومت خمشی و رفتار بسیار مناسب در برابر شوک حرارتی به واسطه استفاده سیستماتیک از متریال فوق است.

  مشاوره و اجرای پوشش ضد حریق

  ایران پروف با بهره گیری از جمعی از مهندسین آتش زبده، آماده ارائه خدمات مشاوره و اجرای پوشش‌های ضد حریق است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

  ۰۹۱۲۷۹۲۴۱۳۹ دریافت قیمت و دیتاشیت

  منبع مطلب : iranproof.com

  منبع مطلب : chromewebdata

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید