این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  وام کربلا چی شد

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  وام کربلا چی شد را از این سایت دریافت کنید.

  وام اربعین چه شد؟

  مدیرکل برنامه‌ریزی، پذیرش و اعزام عتبات، آخرین وضعیت وام اربعین را توضیح داد.

  پنجشنبه / ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ / ۰۸:۳۲

  دسته‌بندی: گردشگری و میراث

  کد خبر: 1401062418181

  خبرنگار : 71021

  مدیرکل اعزام عتبات توضیح داد

  مدیرکل اعزام عتبات توضیح داد وام اربعین چه شد؟

  مدیرکل برنامه‌ریزی، پذیرش و اعزام عتبات، آخرین وضعیت وام اربعین را توضیح داد.

  حمیدرضا محمدی با اشاره به پیگیری زیاد زائران درباره وام اربعین، به ایسنا گفت: اطلاعات افراد درخواست‌کننده تسهیلات اربعین در سامانه «سماح»، به وزارت اقتصاد و دارایی فرستاده شده و درحال بررسی است.

  او افزود: طبق پیگیری سازمان حج و زیارت که مسؤولیت کمیته ثبت‌نام زائران در ستاد اربعین را به عهده داشته، وزارت امور اقتصاد و دارایی با همکاری سازمان هدفمندی یارانه‌ها و پلیس گذرنامه درحال بررسی اطلاعات درخواست‌کنندگان تسهیلات اربعین است که پس از این مرحله، اسامی تایید شده به بانک عامل اعلام خواهد شد و بانک از طریق پیامک به واجدان دریافت این تسهیلات، اطلاع‌رسانی خواهد کرد.

  مدیرکل برنامه‌ریزی و پذیرش و اعزام عتبات در سازمان حج و زیارت گفت: نتیجه این بررسی به‌زودی اعلام خواهد شد و آن‌هایی که شرایط اعلام شده از سوی وزارت اقتصاد را داشته باشند؛ یعنی سرپرست خانواره بوده و از مرزهای زمینی خارج شده باشند، این تسهیلات را که رقم آن از سه تا پنج میلیون تومان، بسته به تعداد افراد است، دریافت می‌کنند.

  وزیر امور اقتصاد و دارایی در نیمه‌های شهریورماه ۱۴۰۱ پیش از آغاز پیاده‌روی اربعین اعلام کرده بود: به منظور پرداخت تسهیلات ویژه برای حضور زمینی زائران اربعین، پس از هماهنگی‌هایی که با سازمان برنامه و بودجه، سازمان حج و زیارت، ستاد مرکزی اربعین، پلیس گذرنامه و بانک‌ها صورت گرفت، زائران سرپرست خانواری که یارانه دریافت می‌کنند، پس از درخواست این تسهیلات در سامانه حج و زیارت (سماح)، در صورتی‌که از مرزهای زمینی خارج شوند، مبلغ این تسهیلات به صورت خودکار و بدون نیاز به مراجعه به بانک‌ها به حساب یارانه آن‌ها واریز شده و با اقساط یک‌ساله از یارانه آن‌ها کسر خواهد شد.

  براساس شرایطی که از سوی وزارت اقتصاد اعلام شده، متقاضی دریافت وام اربعین باید سرپرست خانوار و دریافت‌کننده یارانه باشد، در سامانه سماح سازمان حج و زیارت برای اربعین ثبت‌نام کرده و صرفا از مرزهای زمینی سفر کرده باشد.

  این توضیح نیز داده شده زائرانی که سرپرست خانوار نیستند امکان بهره‌مندی از این تسهیلات با رضایت سرپرست خانوار را خواهند داشت.

  میزان این تسهیلات برای یک نفر سرپرست خانوار سه میلیون تومان، به همراه یک نفر از اعضای تحت پوشش چهار میلیون تومان و همراهان دو نفر یا بیشتر پنج میلیون تومان اعلام شده است.

  انتهای پیام خبرنگار سمیه حسنلو دبیر شیما غفاری

  اخبار مرتبط

  خاندوزی خبر داد

  اعطای تسهیلات سه تا پنج میلیونی به زائران اربعین

  نحوه دریافت تسهیلات سه تا پنج میلیونی برای زائران اربعین

  نظرات

  نادری ۱۴۰۱-۰۶-۲۴ ۱۷:۳۶

  باسلام وقت بخیر این وام رو دقیقا چه تاریخی واریز میکنن ؟به امید دادن این وام پول قرض کردم رفتم واومدم اما هنوز واریز نشد

  سید جعفر موسوی ۱۴۰۱-۰۶-۲۹ ۰۱:۴۱

  سرپرست یارانه بگیر اختلاف دینی و مذهبی داریم .زیارت رو ما رفتیم وام ما بدون اطلاع به سرپرست که ناقص عقل است چگونه ما رو خبر میدهند ؟؟؟

  محمد ۱۴۰۱-۰۶-۲۴ ۲۰:۴۹

  سرزائران امام حسینم کلاه میزارین.

  غلامرضا محمدی ۱۴۰۱-۰۶-۲۵ ۰۴:۵۶

  حتما باید سرپرست خانوار بره کربلا تا وام تعلق بگیره اگه یکی از اعضا باشه چی

  لیلی ۱۴۰۱-۰۶-۲۵ ۰۶:۰۳

  سلام من بجای بانک صادرات، بانک ملی رو زدم. متاسفانه امکان ویرایش هم نداره لطفا فکری به حالمون بکنید

  رح عساکره ۱۴۰۱-۰۶-۲۵ ۰۸:۳۸

  از اربعین امام حسین فقط اختلاس نکردین که چند روز دیگه خبرش میپیچه بابا قرار برا این بود که بدون نیاز به مراجعه به بانک وام واریز شود . والسلام

  اکبری ۱۴۰۱-۰۶-۲۵ ۱۶:۵۶

  با وجود خروج از کشور همه و ثبت نام سماح هنوز در این تاریخ هیچ خبری نیست خب دقیقا این وام وقتی بدرد مردم میخورد که توی عراق بودن اما بازم با وجود خروج از کشور عراق هم هنوز ن پیام امده ن هیچ چیزی واریز شده . وقتی میخاین کاری انجام بدین همون موقعه انجام بدین تا بخاد سامانه سماح و بانک باهام دیگ جوین بشن این وام یک ماه دیگ هم طول میکشه . اصلا مدیریتی دقیقی نیست ی حرفی زده میشه شاید یک ماه بعد اونم عمل بشه

  تتلو ۱۴۰۱-۰۶-۲۶ ۰۱:۴۰ لبیک یاحسین

  واریز شده..اما دوباره برداشتن از حسابم...چرا؟

  ۱۴۰۱-۰۶-۲۶ ۱۰:۲۷ آقا به حسابم ع ۱۴۰۱-۰۶-۲۶ ۱۱:۴۷

  ما رفتیم و برگشتیم هنوز وام را واریز نکردن علت چیست

  محمود از کرج ۱۴۰۱-۰۶-۲۹ ۱۹:۰۴ کی واریز میشه ؟ قاسم دیلمی ۱۴۰۱-۰۶-۲۶ ۱۶:۵۲

  سلام وام اربعین خواستم

  قاسم دیلمی ۱۴۰۱-۰۶-۲۶ ۱۶:۵۴

  سلام رفتم سامانه سماح ثبت نام کردم وام اربعین چطور تهیه کنم

  کارگر ۱۴۰۱-۰۶-۲۹ ۰۳:۳۷

  طرز تهیه وام، دو پیمانه خیال ، یک قاشق غذا خوری دلخوشی ، یک قاشق غذا خوری مردم زودباور و ساده، وعده های توخالی مسئولین به اندازه دلخواه. نمک و ادویه به مقدار لازم

  مجید ماسوریان ۱۴۰۱-۰۶-۳۱ ۱۷:۱۱

  طرز تهیه اش عالی بود.ما که یه هفته از اومدنمون میگذره هیچی دریافت نکردیم. به نظر وعده خالی بوده

  غلامرضازلقی ۱۴۰۱-۰۶-۲۶ ۱۷:۰۶

  سلام وام اربعین چی شد

  عباس علی ۱۴۰۱-۰۶-۲۶ ۲۲:۰۰

  چرا نمیدن پس... فقط حرفشو زدن

  حمزه زارع ۱۴۰۱-۰۶-۲۷ ۱۰:۴۳

  سلام وام برام واریز نشده کی واریز میشه خاهشن سرکارنذارین ده روزه ثبت نام کردم ازعراق اومدم پس چی شد

  نادری ۱۴۰۱-۰۶-۲۷ ۱۷:۴۸

  باسلام پس این وام چی شد بخداقرض کردم وبه زیارت رفتم به امید حرف شما ،این امید مارو ناامید نکنید نزارید بامردم بدحساب شم

  محسن ۱۴۰۱-۰۶-۲۷ ۱۸:۰۰

  سلام انتخاب بانک را اشتباه زدم چیکارکنم

  لبیک یاحسین ۱۴۰۱-۰۶-۲۷ ۱۸:۰۲

  باسلام واقعااا کسی بوده وام دریافت کرده یاخیر یا هنوزدر حال بررسی میباشد؟؟

  منبع مطلب : www.isna.ir

  آغاز ثبت‌نام وام ۳ تا ۵ میلیونی اربعین/ چه کسانی‌ می‌توانند وام اربعین را دریافت کنند؟

  طبق اعلام وزارت اقتصاد، زائران اربعین از امروز می‌توانند برای دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه ۳ تا ۵ میلیون تومانی در سامانه سماح ثبت‌نام کنند.

  خانه اقتصادی بانک بیمه بورس کدخبر : ۴۴۸۳۹۴ ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ ۱۰:۵۰:۵۴

  آغاز ثبت‌نام وام ۳ تا ۵ میلیونی اربعین/ چه کسانی‌ می‌توانند وام اربعین را دریافت کنند؟

  طبق اعلام وزارت اقتصاد، زائران اربعین از امروز می‌توانند برای دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه ۳ تا ۵ میلیون تومانی در سامانه سماح ثبت‌نام کنند.

  به گزارش خبرگزاری موج، پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه 3 تا 5 میلیون تومانی خبر مهم وزیر اقتصاد بود برای زائران اربعین امسال و مهمتر اینکه زائران برای دریافت این تسهیلات نیازی به مراجعه به بانک ندارند.

  سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام کرده: تا سقف پنج میلیون تومان تسهیلات برای حضور زمینی زائران اربعین حسینی (ع) در بزرگ‌ترین اجتماع بشری جهان از سوی بانک‌های زیرمجموعه این وزارتخانه پیش‌بینی شده است.

  وی افزود: به منظور پرداخت این وام، پس از هماهنگی‌هایی که با سازمان برنامه و بودجه، سازمان حج و زیارت، ستاد مرکزی اربعین، پلیس گذرنامه و بانک‌ها صورت گرفت، زائران سرپرست خانواری که یارانه دریافت می‌کنند، پس از درخواست این تسهیلات در سامانه حج و زیارت (سماح) در صورتی که از مرزهای زمینی خارج شوند، مبلغ این تسهیلات به‌صورت خودکار و بدون نیاز به مراجعه به بانک‌ها به حساب یارانه آنها واریز شده و با اقساط یک‌ساله از یارانه آنها کسر خواهد شد.

  بیشتر بخوانید:

  پرداخت وام قرض‌الحسنه ۳ تا ۵ میلیونی به زائران اربعین

  طبق اعلام وزارت اقتصاد، متقاضیان دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه اربعین از امروز 15 شهریورماه می‌توانند در سامانه سماح ثبت ‌نام کنند.

  شرایط دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه اربعین عبارت‌است از؛

  1- متقاضی حتماً سرپرست خانوار و دریافت‌کننده یارانه باشد (این تسهیلات بدون نیاز به مراجعه به بانک‌ها در حساب یارانه سرپرست خانوار واریز و اقساط آن با سررسید یک‌ساله از محل یارانه کسر می‌شود) و در خصوص زائرانی که سرپرست خانوار نیستند امکان بهره‌مند از این تسهیلات با رضایت سرپرست خانوار فراهم خواهد شد.

  2- متقاضی الزاماً باید در سامانه حج و زیارت (سماح) درخواست استفاده از تسهیلات را ثبت کرده و در ایام اربعین صرفاً از طریق مرزهای زمینی سفر کرده باشند.

  3- میزان تسهیلات برای یک نفر سرپرست خانوار سه میلیون تومان، به همراه یک نفر از اعضای تحت پوشش چهار میلیون تومان و همراهان 2 نفر یا بیشتر پنج میلیون تومان خواهد بود.

  آیا این خبر مفید بود؟

  کلمات کلیدی: وام اربعین لینک کوتاه:

  منبع مطلب : www.mojnews.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید