این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  واریاسیون خاکستری

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  واریاسیون خاکستری را از این سایت دریافت کنید.

  واریاسیون چیست و چگونه باید از آن استفاده کرد؟

  واریاسیون چیست و چگونه باید از آن استفاده کرد؟خیلی از خانم‌ها به رنگ کردن و ترکیب رنگ موهایشان اهمیت می‌دهند و حتی دوست دارند این کار را خودشان و در منزل انجام

  واریاسیون چیست و چگونه باید از آن استفاده کرد؟

  ۰۶ دی ۱۳۹۹ روژا

  خیلی از خانم‌ها به رنگ کردن و ترکیب رنگ موهایشان اهمیت می‌دهند و حتی دوست دارند این کار را خودشان و در منزل انجام دهند. اما رسیدن به رنگ موی جذاب با نتیجه دلخواه، شامل ترفندهایی است که یکی از آن‌ها استفاده از واریاسیون رنگ مو است. ما در این مطلب به توضیح واریاسیون و طرز استفاده از آن می‌پردازیم.

  واریاسیون چیست ؟

  واریاسیون ها رنگ موی قوی و خالصی هستند که با رنگ موی اصلی یا رنگساژ‌های روی موی دکلره شده ترکیب می شوند و توانایی تغییر تناژ رنگ و زیباتر کردن آن را را دارند. لازم به ذکر است واریاسیون ها هرگز به تنهایی مورد استفاده قرار نمی گیرند و حتماً با رنگ مو مخلوط می شوند.  با یادگیری واریاسیون می توانید همچون یک آرایشگر حرفه ای به رنگ کردن موهایتان بپردازید.

  برای توضیح ساده واریاسیون با یک مثال پیش می رویم. فرض کنید موهایتان را رنگ کرده اید اما رگه های نارنجی در آن پیدا شده است. برای برطرف کردن این رنگ و یکدست شدن رنگ مو باید از واریاسیون استفاده کرد. همچنین واریاسیون برای ایجاد تغییرات دلخواه در رنگ موی اصلی نیز استفاده می شود.

  انواع واریاسیون

  واریاسیون ها همان رنگ موهایی هستند که اگر در کاتالوگ دیده باشید با حرف E مشخص می شوند.

  واریاسیون سبز

  این واریاسیون توانایی خنثی کردن رنگ های قرمز را دارد.

  واریاسیون قرمز

  از واریاسیون قرمز برای ترکیب رنگ های گرم استفاده می کنند.

  واریاسیون زرد

  واریاسیون زرد برای اضافه کردن تن طلایی به موها استفاده می شود.

  واریاسیون دودی و نقره ای

  استفاده از این واریاسیون، برای حذف تن رنگ زرد در مو و براق شدن موها مناسب است.

  واریاسیون آبی

  واریاسیون آبی برای خنثی کردن رنگ های نارنجی کاربردی است.

  واریاسیون بنفش

  برای افزایش تن بنفش در رنگ مو از این واریاسیون استفاده می شود. برای افزایش تن بنفش در رنگ مو از این واریاسیون استفاده می‌شود. علاوه بر این، واریاسیون بنفش، خاصیت ضد زردی دارد و برای از بین بردن زردی مو بعد از دکلره و پیش از اجرای رنگ‌های پایه دودی استفاده می‌شود. اگر قصد داشته باشید رنگ‌هایی در طیف مسی، شامپاینی و ماهگونی را امتحان نمایید، برای ماندگاری و درخشش بیشتر تناژ قرمز آنها، اضافه کردن واریاسیون بنفش را فراموش نکنید.

  واریاسیون نقره‌ ای

  استفاده از این واریاسیون، برای حذف تن رنگ زرد در مو مناسب است. واریاسیون نقره‌ ای می‌تواند تناژ رنگ‌های اصلی دودی و نقره‌ای را تقویت کند و باعث درخشش بیشتر رنگ موهایی با تناژ قرمز شود.علاوه بر این، واریاسیون نقره‌ ای به تنهایی، برای اجرای رنگ یا لایت نقره‌ای بعد از دکلره نیز، به کار می‌رود.

  برای داشتن یک رنگ مو کاراملی جذاب هم می‌توانید از واریاسیون نقره ای استفاده کنید.

  واریاسیون دودی

  واریاسیون دودی، انتخاب فوق‌العاده‌ای برای از بین بردن تناژ زرد و نارنجی موها، بعد از دکلره است. این واریاسیون، براق بودن موها را بعد از دکلره حفظ می‌کند و مانع از کدر شدن رنگ موها می‌شود. واریاسیون دودی، همچنین می‌تواند رنگ سیلور و دودی را در رنگ موهایتان تقویت نماید.

  شماره های واریاسیون و بهترین حالت ترکیب آن ها

  0.11 یا E11 واریاسیون دودی است که با رنگ موهای دودی و خاکستری ترکیب می شوند و خاصیت ضد زردی و نارنجی دارند.

  0.99 یا E12  واریاسیون بنفش است که با رنگ موی شرابی، بنفش و رنگ های طیف قرمز ترکیب می شود.

  0.22 یا E13 واریاسیون نقره ای است که با رنگ موهای دودی و زیتونی قابل ترکیب است و همانطور که در بالا نیز گفته شد این واریاسیون برای براق کردن مو نیز کاربردی است.

  0.10 یا E14  واریاسیون آبی است که با رنگ موهای گروه N مخلوط می شود. این واریاسیون خنثی کننده تناژ ناخواسته رنگ نارنجی است و می توان از واریاسیون آبی در ترکیب رنگ مشکی پر کلاغی هم استفاده کرد.

  0.88یا E15  واریاسیون های قرمز هستند که با اکثر رنگ موها مخلوط می شوند.

  0.55 یا E16  واریاسیون رنگ طلایی است که با همه رنگ ها ترکیب می شود.

  0.33 یا E17 ، واریاسیون های سبز هستند که ترکیبی مناسب با رنگ های زیتونی، دودی و خاکستری است.

  0.66 یا E18 واریاسیون خاکستری است که با رنگ موهای خاکستری و دودی قابل ترکیب است و رفله های ناخواسته تن زرد رنگ مو را از بین می برد.

  000 یا E20 واریاسیون روشن کننده است که باعث اندکی روشن شدن رنگ مو می شود.

  خرید انواع رنگ مو و واریاسیون از روژا شاپ

  واریاسیون ضد قرمزی

  به صورت کلی واریاسیون برای خنثی کردن رنگ قرمزی و زردی رنگ موها استفاده می شوند. کارکرد انواع واریاسیون همانطور که میدانید این است که با بیشترین میزان پوشانندگی با خنثی کردن رنگ نامطلوب، رنگ مورد نیاز و مطلوب را به شما ارائه ‌دهند.

  چنانچه شما جزو خانم‌هایی هستید که بعد از هربار رنگ کردن موهایتان به سرعت تغییر رنگ مو دارید و موهایتان قرمز می‌شود می بایست با استفاده از واریاسیون سبز این قرمزی را بگیرید. رنگ سبز در دسته بندی رنگ های سرد گروه واریاسیون ها قرار می‌گیرد و به عنوان واریاسیون ضد قرمزی کاربرد دارد. در انواع برندهای ارائه دهنده رنگ مو و ملزومات تخصصی آن انواع طیف رنگ‍های واریاسیون موجودند.

   استفاده از واریاسیون به تنهایی کار درستی است؟ 

  منبع مطلب : rojashop.com

  واریاسیون خاکستری بلگا BELGA

  واریاسیون خاکستری بلگا دارای مواد پایدارنده است که باعث درخشندگی و دوام مو ها میشود. و دارای ویتامین های مهم مانند E و C و سایر ویتامین های لازم جهت ...

  برای بزرگنمایی تصویر ، موس را روی آن ببرید

  واریاسیون خاکستری بلگا

  BELGA برند: بلگا ( Belga ) 30,000 تومان موجود

  ویژگی های واریاسیون خاکستری:

  رنگ:خاکستریبرند:بلگاحجم:15میلدارای مواد پایدارنده باعث درخشندگی و دوام خالص وقویمحافظت کننده از اشعه ماورا بنفش خورشیددارای ویتامین E , H , C و ژلاتینحفظ رطوبت و عدم ریزش مولوسیون محافظت کنندهدسته بندی ها :

  محصولات کد 01 , محصولات مو , واریاسیون

  توضیحات مشخصات نظرات (0)

  واریاسیون خاکستری بلگا

  15ml BELGA

  واریاسیون خاکستری بلگا دارای مواد پایدارنده است که باعث درخشندگی و دوام مو ها میشود

  واریاسیون بلگا دارای ویتامین های E ،H،C میباشد.

  واریاسیون چیست؟

  واریاسون در واقع یه رنگ کمکی محسوب می شه که با اون رنگ اصلی ترکیب می شه و تناژ رنگ اصلی رو تغییر می ده و باعث میشه جذابیت و زیبایی رنگ مو بیشتر بشه.

  به بیان بهتر، واریاسون ها، رنگ موهای غلیظی هستند که به شما کمک می کنند تا رنگ موی ایجاد شده رو بهتر و جذاب تر نشان دهند. این واریاسون ها یا یک سایه زیبا و درخشان روی موها ایجاد می کنند و یا اینکه کمک میکنند تا سایه نازیایی که روی موها ایجاد شده، پنهان بشه.

  واریاسیون ها در واقع همان رنگ موهایی هستند که در کاتالوگ رنگی با حرف E شروع میشن و معمولا در ترکیب رنگ موها برای تشدید و یا از بین بردن تناژ خاصی از رنگ مو مورد استفاده قرار می گیرن.

  به عنوان مثال، خیلی وقتها شده که ما موهامونو طلایی می کنیم و وقتی خوب دقت کنیم می بینیم درون موهامون یه سایه نارنجی وجود داره، استفاده از واریاسیون مناسب به شما کمک میکنه تا این نارنجی شدن رنگ مو از بین بره و رنگ اصلی موها بهتر و زیباتر دیده بشه به شرطی که از واریاسون مناسب و دقیق استفاده کنید.

  هنگام ترکیب واریاسیون با رنگ باید به سرد و گرم بودن اون توجه کنین. چون واریاسیون سرد باید با رنگ های سرد ترکیب شود و واریاسیون گرم هم با رنگ های گرم ترکیب شود. واریاسیون ها  تناژهای رنگی مختلفی دارن که بسته به نوع رنگ مصرفی باید از اونا استفاده کنیم.

  رنگ موهای سرد معمولا حالت مات دارند و رنگ موهایی که در دسته بندی M (زیتونی)، A (خاکستری)، C (دودی) قرار دارند جز رنگ موهای سرد محسوب میشن.

  رنگ موهای گرم حالت شفاف و درخشانی دارند و رنگ هایی که در دسته بندی K (قهوه ای مایل به قرمز)، R (قرمز با تناژ های مختلف) و N (رنگ موهای طبیعی)، رنگ مو مسی، فندقی و بنفش جز رنگ های گرم محسوب میشن.

  واریاسیون خاکستری و روش استفاده از آن:

  از این نوع واریاسیون برای خنثی کردن تناژهای زرد و نارنجی در بین موها استفاده می شه. اگه واریاسیون خاکستری رو با رنگ های خاکستری ترکیب کنین می تونین به رنگ مورد نظرتون شدت ببخشین و زیبایی اونو بیشتر کنین.

  ویژگی های واریاسیون خاکستری:

  رنگ:خاکستریبرند:بلگاحجم:15میلدارای مواد پایدارنده باعث درخشندگی و دوام خالص وقویمحافظت کننده از اشعه ماورا بنفش خورشیددارای ویتامین E , H , C و ژلاتینحفظ رطوبت و عدم ریزش مولوسیون محافظت کننده

  برای مشاهده  محصولات مراقبت مو کلیک کنید.

  ما به شما اطمینان میدهیم که تروکالا بهترین منبع برای تهیه محصولات شما می باشد.

  محصولات دیگر

  واریاسیون قرمز بلگا 18,000 تومان واریاسیون دودی بلگا 30,000 تومان واریاسیون سبز بلگا 30,000 تومان

  منبع مطلب : trukala.net

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید