این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  واریاسیون بنفش برای چیست

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  واریاسیون بنفش برای چیست را از این سایت دریافت کنید.

  واریاسیون چیست و چگونه باید از آن استفاده کرد؟

  واریاسیون چیست و چگونه باید از آن استفاده کرد؟خیلی از خانم‌ها به رنگ کردن و ترکیب رنگ موهایشان اهمیت می‌دهند و حتی دوست دارند این کار را خودشان و در منزل انجام

  واریاسیون چیست و چگونه باید از آن استفاده کرد؟

  ۰۶ دی ۱۳۹۹ روژا

  خیلی از خانم‌ها به رنگ کردن و ترکیب رنگ موهایشان اهمیت می‌دهند و حتی دوست دارند این کار را خودشان و در منزل انجام دهند. اما رسیدن به رنگ موی جذاب با نتیجه دلخواه، شامل ترفندهایی است که یکی از آن‌ها استفاده از واریاسیون رنگ مو است. ما در این مطلب به توضیح واریاسیون و طرز استفاده از آن می‌پردازیم.

  واریاسیون چیست ؟

  واریاسیون ها رنگ موی قوی و خالصی هستند که با رنگ موی اصلی یا رنگساژ‌های روی موی دکلره شده ترکیب می شوند و توانایی تغییر تناژ رنگ و زیباتر کردن آن را را دارند. لازم به ذکر است واریاسیون ها هرگز به تنهایی مورد استفاده قرار نمی گیرند و حتماً با رنگ مو مخلوط می شوند.  با یادگیری واریاسیون می توانید همچون یک آرایشگر حرفه ای به رنگ کردن موهایتان بپردازید.

  برای توضیح ساده واریاسیون با یک مثال پیش می رویم. فرض کنید موهایتان را رنگ کرده اید اما رگه های نارنجی در آن پیدا شده است. برای برطرف کردن این رنگ و یکدست شدن رنگ مو باید از واریاسیون استفاده کرد. همچنین واریاسیون برای ایجاد تغییرات دلخواه در رنگ موی اصلی نیز استفاده می شود.

  انواع واریاسیون

  واریاسیون ها همان رنگ موهایی هستند که اگر در کاتالوگ دیده باشید با حرف E مشخص می شوند.

  واریاسیون سبز

  این واریاسیون توانایی خنثی کردن رنگ های قرمز را دارد.

  واریاسیون قرمز

  از واریاسیون قرمز برای ترکیب رنگ های گرم استفاده می کنند.

  واریاسیون زرد

  واریاسیون زرد برای اضافه کردن تن طلایی به موها استفاده می شود.

  واریاسیون دودی و نقره ای

  استفاده از این واریاسیون، برای حذف تن رنگ زرد در مو و براق شدن موها مناسب است.

  واریاسیون آبی

  واریاسیون آبی برای خنثی کردن رنگ های نارنجی کاربردی است.

  واریاسیون بنفش

  برای افزایش تن بنفش در رنگ مو از این واریاسیون استفاده می شود. برای افزایش تن بنفش در رنگ مو از این واریاسیون استفاده می‌شود. علاوه بر این، واریاسیون بنفش، خاصیت ضد زردی دارد و برای از بین بردن زردی مو بعد از دکلره و پیش از اجرای رنگ‌های پایه دودی استفاده می‌شود. اگر قصد داشته باشید رنگ‌هایی در طیف مسی، شامپاینی و ماهگونی را امتحان نمایید، برای ماندگاری و درخشش بیشتر تناژ قرمز آنها، اضافه کردن واریاسیون بنفش را فراموش نکنید.

  واریاسیون نقره‌ ای

  استفاده از این واریاسیون، برای حذف تن رنگ زرد در مو مناسب است. واریاسیون نقره‌ ای می‌تواند تناژ رنگ‌های اصلی دودی و نقره‌ای را تقویت کند و باعث درخشش بیشتر رنگ موهایی با تناژ قرمز شود.علاوه بر این، واریاسیون نقره‌ ای به تنهایی، برای اجرای رنگ یا لایت نقره‌ای بعد از دکلره نیز، به کار می‌رود.

  برای داشتن یک رنگ مو کاراملی جذاب هم می‌توانید از واریاسیون نقره ای استفاده کنید.

  واریاسیون دودی

  واریاسیون دودی، انتخاب فوق‌العاده‌ای برای از بین بردن تناژ زرد و نارنجی موها، بعد از دکلره است. این واریاسیون، براق بودن موها را بعد از دکلره حفظ می‌کند و مانع از کدر شدن رنگ موها می‌شود. واریاسیون دودی، همچنین می‌تواند رنگ سیلور و دودی را در رنگ موهایتان تقویت نماید.

  شماره های واریاسیون و بهترین حالت ترکیب آن ها

  0.11 یا E11 واریاسیون دودی است که با رنگ موهای دودی و خاکستری ترکیب می شوند و خاصیت ضد زردی و نارنجی دارند.

  0.99 یا E12  واریاسیون بنفش است که با رنگ موی شرابی، بنفش و رنگ های طیف قرمز ترکیب می شود.

  0.22 یا E13 واریاسیون نقره ای است که با رنگ موهای دودی و زیتونی قابل ترکیب است و همانطور که در بالا نیز گفته شد این واریاسیون برای براق کردن مو نیز کاربردی است.

  0.10 یا E14  واریاسیون آبی است که با رنگ موهای گروه N مخلوط می شود. این واریاسیون خنثی کننده تناژ ناخواسته رنگ نارنجی است و می توان از واریاسیون آبی در ترکیب رنگ مشکی پر کلاغی هم استفاده کرد.

  0.88یا E15  واریاسیون های قرمز هستند که با اکثر رنگ موها مخلوط می شوند.

  0.55 یا E16  واریاسیون رنگ طلایی است که با همه رنگ ها ترکیب می شود.

  0.33 یا E17 ، واریاسیون های سبز هستند که ترکیبی مناسب با رنگ های زیتونی، دودی و خاکستری است.

  0.66 یا E18 واریاسیون خاکستری است که با رنگ موهای خاکستری و دودی قابل ترکیب است و رفله های ناخواسته تن زرد رنگ مو را از بین می برد.

  000 یا E20 واریاسیون روشن کننده است که باعث اندکی روشن شدن رنگ مو می شود.

  خرید انواع رنگ مو و واریاسیون از روژا شاپ

  واریاسیون ضد قرمزی

  به صورت کلی واریاسیون برای خنثی کردن رنگ قرمزی و زردی رنگ موها استفاده می شوند. کارکرد انواع واریاسیون همانطور که میدانید این است که با بیشترین میزان پوشانندگی با خنثی کردن رنگ نامطلوب، رنگ مورد نیاز و مطلوب را به شما ارائه ‌دهند.

  چنانچه شما جزو خانم‌هایی هستید که بعد از هربار رنگ کردن موهایتان به سرعت تغییر رنگ مو دارید و موهایتان قرمز می‌شود می بایست با استفاده از واریاسیون سبز این قرمزی را بگیرید. رنگ سبز در دسته بندی رنگ های سرد گروه واریاسیون ها قرار می‌گیرد و به عنوان واریاسیون ضد قرمزی کاربرد دارد. در انواع برندهای ارائه دهنده رنگ مو و ملزومات تخصصی آن انواع طیف رنگ‍های واریاسیون موجودند.

   استفاده از واریاسیون به تنهایی کار درستی است؟ 

  منبع مطلب : rojashop.com

  تاثیر واریاسیون بنفش در رنگ مو

  برای اینکه بدونید واریاسیون یعنی چی و واریاسیون ها چه تاثیری در رنگ مو دارند، حتما این بخش از زیبامون رو مطالعه کنید.

  خانه > مو > تاثیر واریاسیون بنفش در رنگ مو

  تاثیر واریاسیون بنفش در رنگ مو

  بزرگنمایی

  دسته: مو تاریخ نگارش: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۱

  5

  تعداد رای‌دهندگان: 142204

  برای اینکه بدونید واریاسیون یعنی چی و واریاسیون ها چه تاثیری در رنگ مو دارند، حتما این بخش از زیبامون رو مطالعه کنید.

  فهرست موضوعات

  واریاسیون چیست و چه تاثیری در ترکیب رنگ مو دارد؟

  بهترین سالن زیبایی در تهران با خدمات رنگ مو عالی

  قبل از رنگ کردن موهایتان این مورد را فراموش نکنید !!!!

  از دیگر ویژگی های دستگاه نانو استیم میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

  معرفی انواع واریاسیون

  تاثیر واریاسیون بنفش در رنگ مو

  تاثیر واریاسیون نقره‌ای در رنگ مو

  تاثیر واریاسیون سبز در رنگ مو

  تاثیر واریاسیون آبی در رنگ مو

  تاثیر واریاسیون خاکستری در رنگ مو

  تاثیر واریاسیون طلایی در رنگ مو

  نحوه استفاده از واریاسیون بنفش

  رنگساژ با واریاسیون بنفش

  ترکیب رنگ دودی و واریاسیون بنفش

  واریاسیون بنفش روی موی مشکی

  ترکیب رنگ شکلاتی با واریاسیون بنفش

  رنگ کردن  موها یکی از کارهای فوق العاده حرفه‌ای و تخصصی هست که لازمه اطلاعات و دانش مربوط به این کار رو داشته باشید، رنگها رو به خوبی بشناسید، با نسبتهای ترکیب رنگ مو، اکسیدان و واریاسیون‌ها به خوبی آشنا باشید تا بتونید یک رنگ موی عالی، خیره کننده و منحصر به فردی ایجاد کنید.

  ما در این بخش از زیبامون دات کام به اهمیت استفاده از واریاسیون در ترکیب رنگ مو و همچنین بهترین ترکیب‌های رنگ مو که با استفاده از واریاسیون بنفش، جذاب‌تر و خاص‌تر میشن رو برای شما همراهان عزیز آماده کردیم. با ما همراه باشید و اطلاعات و مهارت خودتون در زمینه رنگ مو و ترکیب رنگ مو افزایش بدید.

  واریاسیون چیست و چه تاثیری در ترکیب رنگ مو دارد؟

  واریاسیون، رنگهای خالص و قوی هستند که در ترکیب رنگ مو مورد استفاده قرار می‌گیرند تا درخشش و زیبایی بیشتری رو برای رنگ مو ایجاد کنند. واریاسیون ها به تنهایی استفاده نمی‌شن و معمولا برای ایجاد درخشش بیشتر در رنگ مو و یا برطرف کردن تناژ زردی و قرمزی که ممکنه بعد از رنگ شدن مو ایجاد بشه مورد استفاده قرار میگیره.

  در کاتالوگ‌های مخصوص رنگ مو، واریاسیون با حرف E مشخص شدند که معمولا برای تشدید و یا از بین بردن تناژ خاصی از رنگ مو مورد استفاده قرار می گیرن.

  از بهترین کاربردهای واریاسیون، میشه به برطرف کردن حالت نارنجی و پرتقالی رنگ مو دکلره شده و بلوند اشاره کرد. اگه واریاسیون مورد استفاده در این مواقع به درستی انتخاب بشه و میزان مناسبی از اون هم مورد استفاده قرار بگیره، هم زردی و نارنجی رنگ مو از بین میره و هم رنگ مو بلوند شما فوق العاده خوش رنگ و درخشان خواهد شد.

  نکته دیگه‌ای که در رابطه با واریاسیون‌ها وجود داره این هست که واریاسیون هم مثل رنگ مو دارای تناژهای مختلفی هستند که باید در هنگام استفاده به این تناژها و گرم یا سرد بودن آن هم توجه داشته باشید.

  بهترین سالن زیبایی در تهران با خدمات رنگ مو عالی

  همانطور که می دانید، رنگ کردن موها تاثیر فوق العاده چشمگیری در افزایش زیبایی چهره و استایل خانم ها دارد و به همین دلیل است که بسیاری از خانم ها تمایل دارند، هر چند وقت یکبار از خدمات رنگ مو استفاده کنند تا ظاهری متفاوت تر و جذاب تر داشته باشند. برای اینکه خدمات رنگ مو را با بهترین کیفیت و زیر نظر پرسنل متخصص و آموزش دیده در این زمینه دریافت کنید، بهترین پیشنهاد است که به سالن زیبایی مونا یزدانی که دارای لاین تخصصی در زمینه رنگ مو است مراجعه کنید تا خیالتان از داشتن یک رنگ موی جذاب و خاص، بدون آسیب دیدن موهایتان راحت باشد .

  چرا که مرکز زیبایی مونا یزدانی، یکی از سالن های زیبایی تخصصی و حرفه ای در تهران است که با استفاده از بهترین و باکیفیت ترین مواد رنگ مو و پرسنل حرفه ای و باتجربه در زمینه رنگ مو، اقدام به ارائه خدمات رنگ مو به مشتریان کرده است و هدفی جز جلب رضایت مشتریان ندارد.

  برای ارتباط با مرکز زیبایی مونا یزدانی می توانید از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

  آدرس مرکز زیبایی مونا یزدانی: سعادت آباد ، چهار راه سرو، ساختمان 42 ، طبقه اول شماره تلفن سالن زیبایی مونا یزدانی: 09127742470 اینستاگرام مونا یزدانی: monayazdanibeauty 

  قبل از رنگ کردن موهایتان این مورد را فراموش نکنید !!!!

  قبل از اینکه بریم سراغ معرفی واریاسیون بنفش باید بدونید که قبل و پس از رنگ کردن موهایتان باید به چه کارهایی بکنید تا از آسیب دیدنشان جلوگیری کنید. یکی از مشکلات بعد از رنگ کردن موها ماندگاری کم رنگ مو ، بوی نامناسب مواد شیمیایی و آسیب های ناشی از رنگ مو است. این موارد معمولا یکی از بزرگترین مشکلات برای کسانی است که برای دریافت خدمات رنگ کردن مو به سالن های زیبایی مراجعه میکندد . البته این مشکلات یک راه حل آسان و سریع دارند. و آن هم استفاده از دستگاه نانو استیم است. اگر سلامتی و شادابی موهایتان برایتان اهمیت دارد حتما متن پایین را بخوانید تا با کارکردهای این دستگاه آشنا شوید.

  از جمله دستگاه‌های درمانی در آرایشگاه‌ ها و سالن های زیبایی می‌باشد که قبل و بعد از فرایندهای شیمیایی مانند کراتین کردن مو، ریباندینگ، بوتاکس، رنگ و دکلره استفاده میشود که اولین بار در کشور امریکا ساخته شده است.یکی از تجهیزات ضروری برای هر آرایشگاهی، دستگاه نانو استیم می‌باشد. دستگاه نانو استیم تفنگی با گرمای مناسبی که تولید می‌کند ماندگاری روشهای درمان مراقبتی مو مانند کراتین، ریباندینگ، بوتاکس مو یا رنگ و دکلره را افزایش میدهد. درنتیجه باعث ثبات بیشتر آن می‌شود. از  مزایای  عالی دستگاه نانو استیم می‌توان به آب‌رسانی خوب به موها اشاره کرد. بدین‌صورت که با از بین بردن یون‌های منفی و رایحه‌های مرده مو، طراوت و شادابی را به موهای مشتری شما بازمی‌گرداند. با استفاده از دستگاه نانو استیم، زمان عملیات ترمیمی و رنگ کردن بسیار کوتاه می‌شود.

  منبع مطلب : www.zibamoon.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید