این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  هلاکو احمدیان

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  هلاکو احمدیان را از این سایت دریافت کنید.

  سرهنگ هلاكو احمديان

  اخبارسیاسی

  سرهنگ هلاكو احمديان | بیوگرافی هلاکو احمدیان بازنشستگی | فرمانده تیپ ۶۵

  8 ماه پیش

  سرهنگ هلاكو احمديان | بیوگرافی هلاکو احمدیان بازنشستگی | فرمانده تیپ ۶۵ : بیوگرافی هلاکو احمدیان: تیپ ۶۵ نوهد : هلاکوخان فرمانده تیپ ۶۵: فرمانده تیپ ۶۵ اصفهان :

  سرهنگ هلاکو احمدیان ، فرمانده تیپ ۶۵ نوهد اصفهان در جریان اعتراضات اصفهان به فرمانده تیپ۶۵ دستور دادند با نیروهایش برای سرکوب اغتشاش گران بروند.فرمانده تیپ، هلاکو احمدیان از این کار سر باز زد و گفته می شود که وی در پی این اتفاق بازنشستگی زود تر از موعد خود را اعلام کرده است.

  سرهنگ «هلاکو احمدیان»، فرمانده تیپ ۶۵ نوهد مشهور به کلاه‌سبزهای ارتش، طی حکمی پیش از موعد بازنشسته شد.

  دلیل این حکم آنطور که در فضای مجازی گفته شده است، «تمرد از دستور فرماندهان نظامی جمهوری اسلامی در سرکوب اعتراضات اصفهان» عنوان شده است.

  احمدیان در سخنرانی‌ خود در تیپ ۶۵ «نیروهای ویژه واکنش سریع نزاجا»، بر استقلال نیروی زمینی ارتش و حمایت این نیرو از مردم تاکید کرد.

  ویدیوی خداحافظی او به طور گسترده در شبکەهای اجتماعی بازنشر شده است.

  سرهنگ هلاکو احمدیان، آذر ١٣٩٨ به‌عنوان فرمانده تیپ ۶۵ نوهد (نیرو‌های ویژه هوابرد) نیروی زمینی ارتش منصوب شده بود. او دوره‌های مختلف چتربازی، مربی‌گری چتربازی، تکاور، رهایی و گروگان، دور‌های غواصی، پاراگلایدر، سقوط آزاد، نبرد در کوهستان و دافوس را گذرانده است.

  تیپ ۶۵ نیرو‌های ویژه هوابرد (نوهد) معروف به کلاه‌سبز‌های ارتش ایران یکی از هفت یگان تکاور نیروی زمینی ایران و از زبده‌ترین نیرو‌های ویژه ارتش محسوب می‌شود

  اشتراک گذاری در واتساپ:

  WhatsApp

  مطالب مرتبط:

  فرمانده تیپ ۶۵ اصفهان هلاکوخان | بیوگرافی هلاکو احمدیان |…

  عکس سردار ملکی فرمانده انتظامی گیلان و سرهنگ شجاعی (+18)

  فیلم سرهنگ عبدالله شجاعی گیلان (+18) + علت دستگیری سرهنگ…

  سرهنگ علیزاده سپاه عاشورا کیست | بیوگرافی ایوب علیزاده ضارب

  سردار سعید آقاجانی فرمانده سپاه پاسداران کیست + بیوگرافی

  منبع مطلب : iranchetor.com

  هلاکو احمدیان کیست؟

  هلاکو احمدیان, متولد ایران و یک نظامی در ارتش جمهوری اسلامی ایران است. او چترباز ، مربی چتربازی، تکاور، غواص، خلبان پاراگلایدر، استاد سقوط آزاد، رزمنده نبرد در کوهستان، دارنده مدرک دافوس، سرهنگ عملیات پیاده و فرمانده تیم رهایی گروگان و فرمانده جدید تیپ ۶۵ نوهد (نیرو‌های ویژه هوابرد) نیروی زمینی ارتش است.

  چیستانکیست؟

  هلاکو احمدیان کیست؟

  ۲۴ دی ۱۴۰۰آخرین به روز رسانی: ۲۴ دی ۱۴۰۰۱ خواندن این مطلب ۳ دقیقه زمان میبرد

  هلاکو احمدیان, متولد ایران و یک نظامی در ارتش جمهوری اسلامی ایران است. او چترباز ، مربی چتربازی، تکاور، غواص، خلبان پاراگلایدر، استاد سقوط آزاد، رزمنده نبرد در کوهستان، دارنده مدرک دافوس، سرهنگ عملیات پیاده و فرمانده تیم رهایی گروگان و فرمانده جدید تیپ ۶۵ نوهد (نیرو‌های ویژه هوابرد) نیروی زمینی ارتش است.

  مدرسه آنلاین- سرهنگ هلاکو احمدیان در ۱۴ آذر ۱۳۹۸ با حکم امیر حیدری فرمانده کل ارتش، به عنوان فرمانده جدید تیپ ۶۵ نوهد نیروی زمینی ارتش و نیرو‌های ویژه واکنش سریع نیروی زمینی ارتش منصوب شد.

  سرهنگ احمدیان دوره‌های مختلف چتربازی، مربیگری چتربازی، تکاور، رهایی و گروگان، دور‌های غواصی، پاراگلایدر، سقوط آزاد، نبرد در کوهستان، دافوس، را گذرانده است.

  وی پیش از این فرمانده یگان رهایی گروگان تیپ نوهد و همچنین مدتی را به عنوان جانشین فرمانده مرکز پیاده شیراز مشغول به خدمت بوده و سابقه جانشینی فرماندهی مرکز علوم، فنون و مکانیزه نزاجا را در کارنامه خود دارد. ماجرای بازنشستگی هلاکو احمدیان سرهنگ احمدیان در سال ۷۷ در لشکر ۵۸ تکاور ذوالفقار هم خدمت میکرد. او سرهنگ چتر باز تيپ ۶۵ نيروهای مخصوص ارتش و کلاه سبزها است سرهنگ هلاکو احمديان از سال ۷۵ پرش های چتربازی و سقوط آزاد را آغاز كرده است.

  نوشته های مشابه نیوشا مدبر کیست؟ ۴ هفته پیش

  شهید ابوالفضل علیجانی کیست؟

  ۲ شهریور ۱۴۰۱

  او در این باره گفته: به افتخار میهن و سرافرازی وطنم ایران این حدود پانصدمین عملیات چتربازی و سقوط آزاد است كه در میدان آذربايجان تبريز و به مناسبت روز ارتش انجام دادم.

  سپاه و ارتش هيچگاه از يكديگر جدا نيستند

  احمدیان درباره تحركات دشمنان درباره نیروهای مسلح كشورمان گفت: دشمن تلاش می‌كند تا میان نیروهای مسلح اختلاف بیندازد و ارتش و سپاه را از یكدیگر جدا كند، در حالی كه سپاه و ارتش هیچ‌گاه از هم جدا نیستند و همه ما سرباز هستیم.

  جانشین فرمانده مركز علوم و فنون مكانیزه نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ادامه داد: همه ما لباس رزم پوشیده‌ایم و از دین، میهن، شرف و ناموس كشورمان دفاع می‌كنیم برخی در لباس نیروی انتظامی، برخی در لباس سپاه و بسیج، برخی در لباس ارتش و یا تعدادی دیگر در لباس خبرنگار این كار را انجام می‌دهند و همه ما سربازیم و از كیان و استقلال و اقتدار كشورمان محافظت می‌كنیم.

  خاطرات هلاکو احمدیان در کتاب کلاه سبزها

  «کلاه‌ سبز‌ها» شامل ۱۴ خاطره از نیرو‌های ویژه هوابُرد از سوی انتشارات سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران‌ منتشر شده است.

  کتاب «کلاه سبز‌ها» خاطرات نیرو‌های ویژه هوابُرد به قلم سمیه ذاکری خطیر و صبا ذاکری خطیر تدوین شده است. «تاریخچه تشکیل تیپ نیرو‌های ویژه هوابرد» در نخستین فصل کتاب تشریح شده است.

  این کتاب، گزیده‌ای از خاطرات سرتیپ دوم ستاد بیژن پارسا، سرهنگ ستاد اصغر ناطق نوری، سرتیپ دکتر محمد‌رضا قرابی آشتیانی، سرتیپ دوم ستاد مصطفی اصلانی، سرتیپ دوم ستاد مجتبی اصلانی، سرهنگ علیر‌ضا مرادی و سرهنگ ستاد سید محمود اکبر‌نیا هفت فصل نخست این کتاب را تشکیل می‌دهد.

  هفت فصل دوم این کتاب به خاطرات سرهنگ قیصر همرنگ، سروان قدرت‌الله فرجی، سروان علی محمد‌زاده، سروان حسین دینی، سروان ولی‌ خواجه‌وندی، سرهنگ سیروس امان‌الهی و سرهنگ هلاکو احمدیان اختصاص دارد.

  درباره تیپ ۶۵ نیروهای ویژه هوابرد (نوهد)

  تیپ نوهد معروف به کلاه سبزهای ارتش ایران یکی از هفت یگان تکاور نیروی زمینی ایران و از زبده ترین نیروهای ویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران است که در سال ۱۳۷۱ به تیپ ۶۵ تغییر نام داد.

  مأموریت اصلی این تیپ جنگ ناهمتراز تعریف شده است. محل استقرار این تیپ در افسریه شرق تهران، مسلط بر مسیر شرقی جاده سمنان و مسیر شمالشرقی جاده شمال است. پرسنل این تیپ افرادی گزیده از پرسنل لشکر ۲۳ نوهد سابق هستند.

  این افراد با طی کردن آموزش های ویژه و تخصصی در طول خدمت، قادر به انجام عملیات های ویژه در داخل خاک ایران و خارج از آن هستند. در واقع این تیپ در سال ۱۳۴۹ تحت نام تیپ ۲۳ نیروهای ویژه هوابرد توسط سرلشکر خلبان منوچهر خسروداد تأسیس گردید و بعدها این یگان از تیپ به لشکر ارتقا یافت. در حال حاضر تیپ «نوهد» به عنوان یکی از زبده ترین نیروهای نظامی در جهان است و در مسابقات دوره کوهستان سال ۲۰۱۴ روسیه مقام سوم را کسب کردند.

  دوره تخصصی الکترونیک و مخابرات

  دوره چتربازی ورزش های رزمی

  دوره آموزش تک تیرانداز

  رنجری و تکاوری دوره سقوط آزاد دوره رهایی گروگان

  تروریست و ضد تروریست

  دوره جنگ شهری دوره کوهستان جنگ های نامنظم دوره پاراگلایدر دوره پاراموتور دافوس دوره چریکی

  دوره غواصی و نجات غریق

  بهداری و عملیات روانی

  خنثی سازی بمب

  اغتشاشات و ضد اغتشاشات شهری

  گفتنی است به تازگی جریان های معاند در حال خبر سازی پیرامون این فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران ناظر بر زاویه گرفتن از فرماندهان ارشد ارتش هستند که البته سرهنگ احمدیان در کلیپی این خبرها را تکذیب کرده است.

  چیستان کیست؟ هلاکو احمدیان اشتراک گذاری فیس بوک توییتر لینکدین واتس آپ تلگرام

  اشتراک گذاری از طریق ایمیل

  چاپ

  منبع مطلب : madre3online.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید