این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  هات وایف چیست

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  هات وایف چیست را از این سایت دریافت کنید.

  کاکولد یا رابطه فاخته گری، و درمان آن

  بیماری فاخته گری یا کاکولد چیست؟ به چه اندازه شایع است؟ در خصوص این نوع رابطه جنسی نظر آقای دکتر علی کربلایی را در سایت دکتر کربلایی بخوانید.

  کاکولد چیست؟

  0 نظر دهید

  خانمی قربانی کاکولد با چشمانی اشک آلود در حالیکه گریه میکرد گفت دکتر به دادم برس. که شوهرم من و مجبور کرده با یک غریبه بخوابم. چقدر زیاد شده. یک مورد آقا هم هفته پیش داشتم.  شوهر این خانم از مشاهده رابطه جنسی همسرش با یک غریبه لذت میبرد. اون آقایی که هفته پیش آمده بود میگفت این مسئله فقط توی رابطه جنسی هست و وقتی رابطه جنسی تمام میشه اگر اون مرد توی اتاق پذیرایی حتی کنار همسرم بنشیند هم من غیرتی میشوم. یعنی در خارج از اتاق خواب حتی دستش نباید به دست خانمم بخورد.

  معنی اصطلاح کاکولد

  کاکولد (Cuckold) ریشه فرانسوی دارد (Cucuault) کوکو مرغی است که تخم هایش رو میذاره زیر پرنده دیگری، بعضی ها به غلط به این انحراف جنسی فاخته گری می گویند که اشتباه است. فاخته بیچاره از این اخلاق ها ندارد و هیچ وقت از دیدن رابطه جنسی همسرش با یک پرنده نر دیگه لذت نمیبره آوای فاخته همان آوای دلنشین پرنده ای است که انگار کوکو می کند شاید به خاطر همین اشتباه گرفتنش.

  کالولد یا فاخته گری به عنوان یک انحراف جنسی

  وقتی کالود به عنوان یک انحراف جنسی است که مردی با دیدن رابطه جنسی همسرش با یک مرد غریبه به لذت جنسی میرسه. معادلش توی خانم ها میشه Cuckquean. که در این حالت زنی از دیدن رابطه جنسی همسرش با زنان دیگر لذت میبرد. این اختلال در واقع نوعی انحراف جنسی است و گفته میشه که حتی در همجنس گراها هم دیده میشه. جالبه که وقتی در اینترنت در جستجوی مطالب مرتبط بودم، به وبسایت های خارجی برخوردم که Cuckold dating بودند یعنی اونهایی که کالود بودند و دنبال فردی بودند که به مقاصدشون برسن میتونستن ثبت نام کنن و با یک فرد دیگری date کنن بنا به برخی نظریه ها افراد کالود احتمالا در کودکی شاهد رابطه جنسی پدر و مادرشون بودن و این مساله تاثیر مهمی در زندگی شون گذاشته و باعث شده در بزرگسالی کاکولد بشن برای مطالعه انواع دیگر انحرافات جنسی به مقاله انواع انحرافات جنسی از دکتر علی کربلایی مراجعه کنید.

  دکتر کربلایی متخصص اعصاب و روان در تهران

  چقدر شایعه؟

  تعداد زیادی از افراد روزانه کاکولد را سرچ میکنند و طبق گزارش وبسایت های پورن، این عبارت یکی از سرچ ها شایع می باشد.

  نکته پایانی

  من به عنوان روانپزشک باید بگویم که این رفتار، یک رفتار خانمان براندازه اگر خودتون یا شریک زندگیتون به این اختلال دچار بشید ممکنه زندگیتون به باد فنا بره پس بهش پروبال ندید و از یک متخصص سکس تراپی کمک بخواهید.

  نویسنده: دکتر علی کربلایی روانپزشک

  اشتراک :

  منبع مطلب : www.drkarbalaee.com

  نشانه های هات بودن زنان چیست؟

  نشانه های هات بودن زنان چیست؟ با شناخت این نشانه ها بهتر می توان در روابط خود با زنان موفق تر بود و هر دو از رابطه خود رضایت داشته باشید.

  ۱۰ تیر, ۱۴۰۰

  نشانه های هات بودن زنان چیست؟

  زنان انسانی پیچیده هستند و دقیقاً وقتی احساس می کنید همه چیز خوب پیش می رود و او را کاملاً درک می کنید ، با شناخت نشانه های هات بودن زنان می توانند کاملاً خلاف این مسئله شما را شگفت زده کنند. ممکن است احساس کنید زنی به سمت شما جذب شده و علائمی را نشان می دهد که می خواهد با شما بخوابد. اما قبل از اینکه حرکتی رو به جلو انجام دهید ، باید قبل از آن کاملاً شرایط و نشانه ها را بسنجید، او را آزرده نکنید و در مقابل، باید از چند علامت مطمئن شوید.

  برای دریافت مشاوره در زمینه نشانه های هات بودن زنان می توانید با مشاوران و  روانشناسان کلینیک زندگی  از طریق تلفن یا نوبت دهی آنلاین تماس بگیرید.

  تفاوت زنان و مردان در میل جنسی

  ممکن است احساس کنید که زنان نیز مانند شما فکر می کنند اما اینطور نیست. به خصوص در تلاش برای فهمیدن این که آیا زن می خواهد با شما رابطه جنسی برقرار کند ، شما باید ۱۰۰٪ مطمئن باشید. کاملاً ممکن است انرژی هایی که زنان ساطع می کنند، شما را فریب دهند و باور کنید که از نظر جسمی به شما علاقه مند هستند. یا شاید ذهنتان با شما بازی می کند. اگر از نظر جسمی آرزوی او را دارید ، ممکن است احساس کنید که او هم در مورد شما همین احساس را دارد. زنان مانند مردان تمام وقت به رابطه جنسی علاقه ندارند پس ۱۰۰٪ مطمئن باشید چراکه رفتار اشتباه شما می تواند بر نگرش همسرتان نسبت به شما تاثیر بگذارد.

  شما می توانید یک رابطه افلاطونی را به خطر بیندازید یا یک دوست جوان و دلسوز خود را از دست بدهید. زنان نیز به طور عادی چنین حرکاتی را انجام نمی دهند. اگر رابطه جنسی اصلاً قصد او نبود، ممکن است برای همیشه در حضور شما احساس ناراحتی کنند. بنابراین چگونه یقین پیدا می کنید که علائم وی به چه معناست و از کجا فهمیدید که شاید او از نظر جسمی به سمت شما جذب شده و می خواهد با شما رابطه داشته باشد؟ در زیر ۲۵ مورد از مهم ترین نشانه های هات بودن زنان واضح ذکر شده است که نشان می دهد یک زن قصد دارد با شما رابطه داشته باشد و به شما می گویند که با یک زن هات روبرو هستید.

  ۲۵ نمونه از نشانه های هات بودن زنان

  این نشانه ها به شرح زیر هستند:

  زنان در مکان های صمیمی شما را لمس می کنند تا به شما سیگنال بدهند

  اکنون ، این یک اقدام واقعاً جسورانه را می طلبد. اگر متوجه شدید که این زن در مکان های صمیمی شما ، به طور تصادفی یا از روی عمد ، شما را لمس می کند ، مطمئناً اغلب در خوابهای مرطوب کسی می آیید !! فراموش نکنید که وقتی چشمانشان را بر روی سینه شما ست، نگاه کنید. آنها ممکن است شما را دعوت کنند. مردمک های او گشاد می شوند و او آگاهانه به شما نگاه می کند. ممکن است او رانهای شما را لمس کند و فقط با گفتن “اوه ، ببخشید!” لبخند میزند این می تواند معنای دیگری برای شما داشته باشد ..

  زنان اغلب به لب های شما نگاه می کنند

  اگر زنی علاقه دارد با شما بخوابد ، ممکن است اغلب به لبهای شما نگاه کند تا لحظه ای که در حقیقت او را می بوسید ، خیال پردازی کند یا در خواب ببیند. او ممکن است به لبهای شما نگاه کند تا تصور کند که این احساس شگفت انگیز لمس کردن شما و بوسیدن شماست. او همچنین ممکن است این کار را انجام دهد تا به شما علائم و دعوت نامه هایی بدهد.

  زنان هنگامی که مستقیماً به آنها نگاه می کنید لبهای خود را لیس می زنند تا شما را برای رابطه جنسی دعوت کنند

  این یک دعوتنامه باز و یک علامت مطمئن است که او می خواهد با شما بخوابد. او لبهای خود را لیس می زند تا شما را اغوا کند و تصور کند که انجام چنین کاری چگونه خواهد بود. یک حرکت بسیار تحریک آمیز. این یکی برای تأیید نیازی به کلمات ندارد.

  زنان متأهل با تجربه نیز ممکن است علائمی از علاقه جنسی نشان دهند

  فکر نکنید که زنان متأهل پیر هرگز چنین علائمی از علاقه جنسی را نشان نخواهند داد. شما هرگز نمی دانید زندگی جنسی آنها با همسرانشان چگونه است. شاید ، آنها از زندگی جنسی خود راضی نیستند و می خواهند با شما بخوابند. در حقیقت ، زنان متاهل پیر ممکن است علائم بیشتری از علاقه جنسی نشان دهند و این کار را به جرات انجام دهند. آنها این کار را چندین بار انجام داده اند و در مورد لذت های جنسی خیلی خوب می دانند.

  زنان در مکالمات خود به جنسیت اشاره می کنند

  زنی که سعی دارد نکاتی را به شما بگوید هر از چندگاهی در مکالمه با شما رابطه جنسی برقرار می کند. این نوعی آزار دهی و اغواگری است. بیشتر ما با شنیدن اصطلاح “رابطه جنسی” یک عمل جنسی را در ذهن خود ترسیم می کنید.

  زنان علاقه مند به رابطه جنسی با شما لباس تحریک آمیز در مقابل شما خواهند پوشید

  زنی که می خواهد با شما بخوابد سعی می کند شما را با پوشیدن لباس های سکسی اغوا کند. او می خواهد منحنی های سکسی خود را به شما نشان دهد و تخیل شما را با شکل سکسی خود اجرا کند. شاید بتوانید از او تعریف کنید!

  اگر رابطه جنسی در ذهن آنها باشد ، زنان شما را به خانه هایشان دعوت می کنند

  اگر او شما را به خانه خود دعوت کرد ، مواظب باشید ممکن است قصد دیگری داشته باشد! کدام مکان غیر از اتاق خواب دنج برای رابطه جنسی بهتر است؟ او ممکن است شما را برای برخی از صحبت های گاه به گاه دعوت کند ، و همیشه در ذهن خود رابطه جنسی برقرار کند.

  یک بوسه پرشور شب بخیر در آستان آنها یکی از مطمئن ترین نشانه هایی است که زنان می خواهند با شما بخوابند

  اگر خانمی پس از اینکه او را از قرار شام خود رها کردید ، در آستانه خانه خود بوسه ای شب بخیر می دهد ، احتمالاً او نیز می خواهد با شما بخوابد. شب شما با قرار ملاقات در آنجا به پایان نمی رسد ، چند نشانه بگیرید و با او به داخل بروید!

  زنان از زنگ های حسی برای صحبت با شما استفاده می کنند تا به شما علائم نشان دهند که می خواهند با شما بخوابند

  آیا لحن او وقتی با شما صحبت می کند به طرز عجیبی حسی پیدا می کند؟ او شما را فریب می دهد. اغوا در لحن زن یکی از بهترین سلاح های او برای جلب نظر کسی است ، و لحن نرم و نفسانی او می تواند بلافاصله شما را در روحیه خود سوق دهد.

  زنانی که در ذهن خود رابطه جنسی برقرار می کنند ، زیاد در گوش شما زمزمه می کنند

  منبع مطلب : www.clinicezendegi.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  لیس 5 روز قبل
  0

  درز

  فرشته 5 ماه قبل
  -1

  زندگی جنسی داغ توسط زن

  مهدی 9 ماه قبل
  14

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید