این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نوبت دهی بیمارستان طرفه

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  نوبت دهی بیمارستان طرفه را از این سایت دریافت کنید.

  بیمارستان طرفه تهران، اطلاعات تماس و نوبت دهی آنلاین

  آدرس مطب، شماره تلفن و اطلاعات تماس بیمارستان طرفه تهران، در تهران با امکان رزرو وقت و نوبت دهی آنلاین در اپلیکیشن و سایت پذیرش24

  ذخیره اشتراک گذاری گزارش 13K

  بیمارستان طرفه تهران

  0 تخصص پزشکی پزشک فعال : 0 لیست پزشکان آدرس و تلفن درباره مرکز

  نوبت دهی اینترنتی این مرکز درمانی غیر فعال می باشد .

  این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی بیمارستان طرفه تهران جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارایه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

  به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

  همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات مرکز تخصصی و فوق تخصصی محب مهر را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

  ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

  منبع : www.paziresh24.com

  مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی طرفه

  منو اصلی

  درباره ما - چارت سازماني مركز - معرفی پزشکان - بیمه های طرف قرارداد - بخشهای درمانی - بخش های بستریبخش داخلیبخش چشمCCU BCCUCاتاق عمل هااتاق عمل های جراحیاتاق عمل های چشماتاق عمل های تزریقات داخل چشماتاق عمل رفع عیوب انکساری(لیزیک و لازک)کتابخانه - گالري عكس - گالری عکسویژه همکاران - برنامه استراتژیک و بهبود کیفیت بیمارستاندر ارتباط با استانداردهای اعتباربخشیالزامات کارکنان در ارتباط با منشور حقوق بیمارمدیریت بحران در بیمارستانقوانین مربوط به لباس کارکنانقوانین مربوط به رفتار کارکنانقوانین حضور و غیاب ، مرخصی ها ، تأخیر و تعجیلامکانات رفاهیپرونده آموزشی کارکنانتقویم آموزشینوبت دهی درمانگاه - اخبار - درمانگاه ها - پاراکلینیک ها - چشم پزشکیآزمایشگاه و پاتولوژیرادیولوژی و سنوگرافیفیزیو تراپیپاراکلینیک قلبتوسعه و تحقیقات بالینی - ریاستتاریخچهاعضاءمشاورانآئین نامه هااهداف و برنامه هاقوانین و مقرراتجلسات شورای پژوهشیسال 1394سال 1395سال 1396سال 1398دستاوردهای واحدمقالاتمقالات مرتبط با کروناسایر مقالاتطرح تحقیقاتی ثبت شده در سامانه پژوهانفرم خام پروپوزالاطلاعیه هاارتباط با واحدملاقات مردمی - تماس با ما -

  درباره ما چارت سازماني مركز معرفی پزشکان

  بیمه های طرف قرارداد

  بخشهای درمانی کتابخانه گالري عكس ویژه همکاران نوبت دهی درمانگاه اخبار درمانگاه ها پاراکلینیک ها

  توسعه و تحقیقات بالینی

  ملاقات مردمی تماس با ما عنوان

  نوبت دهی تلفنی

  77686035

  77686035 77686025

  ******سامانه گوياي نوبت دهي تلفني ******* شايان ذکر است جهت رزرو تلفني درمانگاه به صورت گويا باثبت کد ملي و شماره تلفن همراه بيمار، به صورت شبانه روزي امکان پذير مي باشد. *******شماره تماس:  77686035 یا 7768602

  صفحه اصلي > نوبت دهی درمانگاه

  سامانه نوبت دهی اینترنتی و تلفنی بیمارستان طرفه

  جهت دریافت نوبت اینترنتی اینجا کلیک کنید

  جهت  دریافت نوبت  تلفنی با شماره 77686025-021 تماس  بگیرید

  دریافت اپلیکیشن اندروید نوبت دهی

  منبع : tomc.sbmu.ac.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید