این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نتیجه ازمون سردفتری

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  نتیجه ازمون سردفتری را از این سایت دریافت کنید.

  خندانی: انشاءالله نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۱ ظرف مهلت مقرر منتشر می‌شود

  رئیس کانون سردفتران و دفتریاران از اعلام نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۱ ظرف مهلت مقرر خبر داد.

  خندانی: انشاءالله نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۱ ظرف مهلت مقرر منتشر می‌شود

  ۳ بهمن ۱۴۰۱۱۰

  8,469 کمتر از یک دقیقه

  پایگاه خبری اختبار- رئیس کانون سردفتران و دفتریاران از اعلام نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۱ ظرف مهلت مقرر خبر داد.

  به گزارش اختبار، آزمون انتخاب سردفتر اسناد رسمی صبح روز جمعه ۲۵ آذر ماه با شرکت بیش از ۵۲ هزار داوطلب برگزار شد.

  دو هفته پس از برگزاری این آزمون، علی خندانی، رئیس کانون سردفتران و دفتریاران اعلام کرد که نتایج اولیه تا روز ۵ بهمن منتشر خواهد شد.

  در همین رابطه امروز (سوم بهمن) خبرنگار اختبار از او درباره تاریخ اعلام نتایج آزمون سوال کرد و خندانی در پاسخ اظهار داشت: «تاکنون هیچ خبری که حاکی از تاخیر در انتشار نتایج باشد به ما اعلام نشده و انشاءالله در همان تاریخی که قبلا تعیین شده بود، نتایج منتشر خواهد شد.»

  آزمون سردفتری ۱۴۰۱ اختبار علی خندانی نمایش بیشتر

  نوشته های مشابه

  یک حقوقدان: اصلاح تکالیف کارآموزان وکالت، یک ضرورت است

  ۵ بهمن ۱۴۰۱

  ابطال مقرره عدم احتساب خدمت سربازی برای دریافت مزایای پایان کار

  ۵ بهمن ۱۴۰۱

  شمارش معکوس برای اعلام نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۱

  ۵ بهمن ۱۴۰۱

  طرح نمایندگان مجلس برای کنترل فعالیت‌ها و اظهارنظرهای افراد مشهور (سلبریتی‌ها)

  ۵ بهمن ۱۴۰۱

  ‫۱۰ دیدگاه ها

  مگه نگفتی پنجم ؟ چی شد پس خندان؟ پاسخ سلام خانم زنده دل.

  لطفا پیگیری بفرمایید نتایج ازمون سردفتری و ازمون دفاتر خدمات قضایی کی اعلام میشه؟؟

  پاسخ

  سلام نتایج آزمون سردفتری چه تاریخی اعلام میشود؟

  پاسخ

  سلام خانم زنده دل خسته نباشین.

  چرا نتایج ازمون سردفتری اعلام‌نمیشه.

  تاریخ دقیق اعلام‌نتایج کی هست.ممنون

  پاسخ

  سلام خانم زنده دل خسته نباشین.

  چرا نتایج ازمون سردفتری اعلام‌نمیشه.

  تاریخ دقیق اعلام‌نتایج کی هست.ممنون

  پاسخ

  باسلام آیا نتیجه اولیه آزمون دفتر الکترونیک قضایی هم در این زمان اعلام می گردد؟

  پاسخ

  طبق قانون باید تمام مجوزهارو به همه افردا فارغ التحصیل دانشگاهها بدن

  پاسخ

  با سلام .امیدوارم طبق تراز نتیجه اعلام بشه. نمره آخرین فرد قبولی نیز طبق تراز مشخص بشه .مثل نتیجه مشاوران نباشه. تراز قبولی مشخص نبود . باتشکر از سایت خوب اختبار

  پاسخ

  حتما میخوان بذارن دقیقه ۹۰ اعلام کنن…

  خب بزنین دیگه زودتر …

  تنگی نفس گرفتم از استرس این چند روزه

  پاسخ مردیم از استرس پاسخ

  دیدگاهتان را بنویسید

  منبع مطلب : www.ekhtebar.com

  نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱

  در این مقاله دینا توضیحاتی در خصوص نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی سال ۱۴۰۱، زمان اعلام جواب آزمون و نحوه دریافت نتیجه آزمون سردفتری سال 1401 ارائه شده است.

  نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی

  نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱ در مرحله اولیه، حدود 1 الی دو ماه پس از برگزاری آزمون اعلام شده و داوطلبان بایستی پس از انتشار نتایج اولیه به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و در صورت قبولی برای مصاحبه آماده شوند. اسامی پذیرفته شدگان مرحله آزمون کتبی سردفتری 1401 در اوایل بهمن ماه در سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

  برای مشاوره دریافت نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی 1401

  برای مشاوره دریافت نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی 1401

  آزمون سردفتری همچون سال های گذشته، در دو مرحله کتبی و عملی برگزار می شود. داوطلبانی که در آزمون کتبی شرکت نموده اند، بایستی در زمان های مقرر، نتیجه اولیه خود را دریافت و سپس در یک مصاحبه حضوری شرکت کنند. پذیرفته شدگان در مرحله مصاحبه، در یک دوره کارآموزی شرکت کرده و به عنوان سردفتردار استخدام می شوند.

  در رابطه با این آزمون، نکته مهمی که باید مورد توجه شرکت کنندگان قرار گیرد، اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱ بوده که دارای زمان و نحوه مشخصی است و داوطلبان به منظور قبولی نهایی در آزمون، باید از آخرین تغییرات آن، اطلاع داشته باشند.

  در این مقاله دینا به منظور اطلاع رسانی بهتر به شرکت کنندگان در آزمون سردفتری اسناد رسمی به بررسی کامل زمان اعلام نتایج، سایت و راهنما و نحوه دریافت نتیجه آزمون سردفتری اسناد رسمی سال 1401  پرداخته شده است.

  زمان اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱

  آزمون سردفتری به منظور گزینش افرادی دارای صلاحیت استخدام در این شغل، هر چند سال یکبار برگزار می شود. در سال جاری نیز فراخوان ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی اعلام شد. برای این منظور، یک مهلت شش روزه در اواسط آذرماه تعیین و متقاضیان می توانستند در این مهلت، مراحل نام نویسی را انجام دهند.

  همچنین، مقرر شد تا آزمون کتبی سردفتری در اواخر آذرماه برگزار شود تا آن دسته از شرکت کنندگانی که مجاز به کسب نمره حد نصاب شده اند، مصاحبه عملی را نیز بگذرانند. از این رو، اطلاع از زمان اعلام جواب آزمون سردفتری در هر دو مرحله از اهمیت زیادی برخوردار است که در ادامه به توضیحاتی در خصوص زمان اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱ پرداخته شده است.

  زمان اعلام نتایج اولیه آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱

  همانطور که اشاره شد، اولین مرحله آزمون سردفتری را یک آزمون کتبی تشکیل می دهد که از طریق سازمان سنجش برگزار می شود. این آزمون که در آذرماه برگزار شد، شامل سوالات ادبیات فارسی، عربی، احکام شرعی، اطلاعات عمومی، حقوق، حقوق مدنی، حقوق جزا، حقوق تجارت، و قانون دفاتر اسناد رسمی و آیین نامه و ... می باشد. لازم به ذکر است که منابع آزمون سردفتری اسناد رسمی، در مقاله ای جداگانه، معرفی شده است.

  متقاضیانی که در این آزمون موفق به کسب نمره قبولی شوند، بایستی خود را برای شرکت در مصاحبه عملی آماده نمایند. با توجه به این موضوع، داوطلبان بایستی نتیجه آزمون سردفتری اسناد رسمی اولیه خود را در اسرع وقت دریافت کرده و برای مصاحبه آماده شوند. زمان اولیه اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱ اوایل بهمن ماه سال جاری اعلام شده است.

  با این حال، آزمون سردفتری که در سال های گذشته برگزار شد، جواب آزمون سردفتری اولیه حدود 20 روز بعد منتشر گردید. از این رو، انتظار می رود که نتایج آزمون سال 1401 نیز در همین حوالی یعنی 20 روز تا یک ماه پس از برگزاری آزمون در اختیار متقاضیان قرار بگیرد. به محض مشخص شدن تاریخ دقیق این امر، اطلاعیه های مربوطه از طریق این مقاله انتشار خواهد شد.

  زمان اعلام نتایج نهایی آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱

  بعد از انتشار نتیجه اولیه، نوبت به شرکت در مصاحبه حضوری آزمون سردفتری می رسد. در این مصاحبه، یک سری سوالات عمومی و تخصصی مربوط به شغل سردفتری پرسیده می شود که عمده ترین آن ها شامل سوالات احکام اسلامی، عقیدتی سیاسی، تاریخی، مناسبتی، حقوق مدنی، حقوق ثبت، حقوق جزا، حقوق کیفری، و ... می باشد.

  علاوه بر این، از شرکت کنندگان گزینش هایی به عمل خواهد آمد تا در صورت داشتن شرایط لازم، پذیرفته شوند. عدم حضور بموقع داوطلب در زمان و ساعت مقرر شده برای این مرحله، به منزله انصراف تلقی شده و هیچ گونه حقی برای وی در نظر گرفته نمی شود.

  در مورد زمان اعلام نتایج نهایی آزمون سردفتری اسناد رسمی 1401 که بسیاری از داوطلبان به دنبال آگاهی از آن هستند، هنوز نمی توان تاریخ خاصی را برای این منظور اعلام کرد. اما مطابق با آزمون های گذشته، معمولا چند ماه طول می کشد تا این نتایج اعلام شود. تعداد این ماه ها نیز دقیقا مشخص نیست و سازمان سنجش آن را به اطلاع متقاضیان می رساند.

  حتما بخوانید: زمان ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی

  سایت اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی 1401

  سازمان سنجش به عنوان متولی برگزار کننده آزمون سردفتری، انجام مراحل مهم این آزمون همچون نام نویسی، انتشار دفترچه راهنما، دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام نتایج را برعهده داشته و تمامی اطلاعات مهم در این خصوص را در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

  منبع مطلب : www.heyvalaw.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید