این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نتیجه آزمون سردفتری

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  نتیجه آزمون سردفتری را از این سایت دریافت کنید.

  نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱

  در این مقاله دینا توضیحاتی در خصوص نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی سال ۱۴۰۱، زمان اعلام جواب آزمون و نحوه دریافت نتیجه آزمون سردفتری سال 1401 ارائه شده است.

  نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی

  نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱ در مرحله اولیه، حدود 1 الی دو ماه پس از برگزاری آزمون اعلام شده و داوطلبان بایستی پس از انتشار نتایج اولیه به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و در صورت قبولی برای مصاحبه آماده شوند. اسامی پذیرفته شدگان مرحله آزمون کتبی سردفتری 1401 در اوایل بهمن ماه در سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

  برای مشاوره دریافت نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی 1401

  برای مشاوره دریافت نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی 1401

  آزمون سردفتری همچون سال های گذشته، در دو مرحله کتبی و عملی برگزار می شود. داوطلبانی که در آزمون کتبی شرکت نموده اند، بایستی در زمان های مقرر، نتیجه اولیه خود را دریافت و سپس در یک مصاحبه حضوری شرکت کنند. پذیرفته شدگان در مرحله مصاحبه، در یک دوره کارآموزی شرکت کرده و به عنوان سردفتردار استخدام می شوند.

  در رابطه با این آزمون، نکته مهمی که باید مورد توجه شرکت کنندگان قرار گیرد، اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱ بوده که دارای زمان و نحوه مشخصی است و داوطلبان به منظور قبولی نهایی در آزمون، باید از آخرین تغییرات آن، اطلاع داشته باشند.

  در این مقاله دینا به منظور اطلاع رسانی بهتر به شرکت کنندگان در آزمون سردفتری اسناد رسمی به بررسی کامل زمان اعلام نتایج، سایت و راهنما و نحوه دریافت نتیجه آزمون سردفتری اسناد رسمی سال 1401  پرداخته شده است.

  زمان اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱

  آزمون سردفتری به منظور گزینش افرادی دارای صلاحیت استخدام در این شغل، هر چند سال یکبار برگزار می شود. در سال جاری نیز فراخوان ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی اعلام شد. برای این منظور، یک مهلت شش روزه در اواسط آذرماه تعیین و متقاضیان می توانستند در این مهلت، مراحل نام نویسی را انجام دهند.

  همچنین، مقرر شد تا آزمون کتبی سردفتری در اواخر آذرماه برگزار شود تا آن دسته از شرکت کنندگانی که مجاز به کسب نمره حد نصاب شده اند، مصاحبه عملی را نیز بگذرانند. از این رو، اطلاع از زمان اعلام جواب آزمون سردفتری در هر دو مرحله از اهمیت زیادی برخوردار است که در ادامه به توضیحاتی در خصوص زمان اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱ پرداخته شده است.

  زمان اعلام نتایج اولیه آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱

  همانطور که اشاره شد، اولین مرحله آزمون سردفتری را یک آزمون کتبی تشکیل می دهد که از طریق سازمان سنجش برگزار می شود. این آزمون که در آذرماه برگزار شد، شامل سوالات ادبیات فارسی، عربی، احکام شرعی، اطلاعات عمومی، حقوق، حقوق مدنی، حقوق جزا، حقوق تجارت، و قانون دفاتر اسناد رسمی و آیین نامه و ... می باشد. لازم به ذکر است که منابع آزمون سردفتری اسناد رسمی، در مقاله ای جداگانه، معرفی شده است.

  متقاضیانی که در این آزمون موفق به کسب نمره قبولی شوند، بایستی خود را برای شرکت در مصاحبه عملی آماده نمایند. با توجه به این موضوع، داوطلبان بایستی نتیجه آزمون سردفتری اسناد رسمی اولیه خود را در اسرع وقت دریافت کرده و برای مصاحبه آماده شوند. زمان اولیه اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱ اوایل بهمن ماه سال جاری اعلام شده است.

  با این حال، آزمون سردفتری که در سال های گذشته برگزار شد، جواب آزمون سردفتری اولیه حدود 20 روز بعد منتشر گردید. از این رو، انتظار می رود که نتایج آزمون سال 1401 نیز در همین حوالی یعنی 20 روز تا یک ماه پس از برگزاری آزمون در اختیار متقاضیان قرار بگیرد. به محض مشخص شدن تاریخ دقیق این امر، اطلاعیه های مربوطه از طریق این مقاله انتشار خواهد شد.

  زمان اعلام نتایج نهایی آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱

  بعد از انتشار نتیجه اولیه، نوبت به شرکت در مصاحبه حضوری آزمون سردفتری می رسد. در این مصاحبه، یک سری سوالات عمومی و تخصصی مربوط به شغل سردفتری پرسیده می شود که عمده ترین آن ها شامل سوالات احکام اسلامی، عقیدتی سیاسی، تاریخی، مناسبتی، حقوق مدنی، حقوق ثبت، حقوق جزا، حقوق کیفری، و ... می باشد.

  علاوه بر این، از شرکت کنندگان گزینش هایی به عمل خواهد آمد تا در صورت داشتن شرایط لازم، پذیرفته شوند. عدم حضور بموقع داوطلب در زمان و ساعت مقرر شده برای این مرحله، به منزله انصراف تلقی شده و هیچ گونه حقی برای وی در نظر گرفته نمی شود.

  در مورد زمان اعلام نتایج نهایی آزمون سردفتری اسناد رسمی 1401 که بسیاری از داوطلبان به دنبال آگاهی از آن هستند، هنوز نمی توان تاریخ خاصی را برای این منظور اعلام کرد. اما مطابق با آزمون های گذشته، معمولا چند ماه طول می کشد تا این نتایج اعلام شود. تعداد این ماه ها نیز دقیقا مشخص نیست و سازمان سنجش آن را به اطلاع متقاضیان می رساند.

  حتما بخوانید: زمان ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی

  سایت اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی 1401

  سازمان سنجش به عنوان متولی برگزار کننده آزمون سردفتری، انجام مراحل مهم این آزمون همچون نام نویسی، انتشار دفترچه راهنما، دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام نتایج را برعهده داشته و تمامی اطلاعات مهم در این خصوص را در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

  منبع مطلب : www.heyvalaw.com

  زمان اعلام نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۱

  در این مقاله هیوا در خصوص جزئیات زمان اعلام نتایج اولیه و نهایی آزمون سردفتری ۱۴۰۱ بررسی و تاریخ انتشار جواب هر یک از مراحل ازمون سر دفتری 1401 ارائه شده است.

  زمان اعلام نتایج آزمون سردفتری

  زمان اعلام نتایج اولیه و نهایی آزمون سر دفتری ۱۴۰۱ معمولا 1 تا 2 ماه پس از تاریخ برگزاری آزمون سر دفتری می‌ باشد. آزمون سردفتری در سال 1401 در تاریخ 25 آذر ماه برگزار می شود و نتایج آن همانند آزمون های سال های قبل 2 ماه پس از برگزاری آزمون منتشر خواهد شد. نتیجه اولیه در بهمن ماه 1401 اعلام خواهد شد.

  برای مشاوره زمان اعلام نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۱

  برای مشاوره زمان اعلام نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۱

  برای پذیرش در آزمون سردفتری کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون کتبی کافی نبوده و داوطلبان موظف هستند در مصاحبه شفاهی سردفتری نیز شرکت نمایند تا بعد از  گزینش و تایید صلاحیت توسط رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بتوانند به عنوان منصب سردفتری مشغول به کار شوند.

  از سوی دیگر با توجه به زمان برگزاری متفاوت آزمون سردفتری داوطلبان می توانند در هر چند سال یکبار در این آزمون شرکت نموده و با مشاهده اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی و قبولی در این آزمون برای اشتغال در سمت سردفتری کلیه اقدامات لازم را بعد از قبولی در مصاحبه سردفتری انجام دهند.

  بنابراین، زمان اعلام نتایج آزمون سردفتری 1401 بر روی سایت سنجش مشخص می شود و داوطلبان می توانند برای اطلاع از تاریخ جواب اولیه و نهایی سردفتری اسناد رسمی به آدرس sanjesh.org مراجعه نموده تا سایر فرآیندهای پس از اعلام نتایج با سرعت بیشتری انجام شود. در ادامه این مقاله برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با زمان اعلام نتایج اولیه و نهایی آزمون سر دفتری ۱۴۰۱ توضیحاتی به صورت کامل ارائه شده است.

  زمان اعلام نتایج اولیه آزمون سر دفتری ۱۴۰۱

  دفاتر ثبت اسناد رسمی در سراسر کشور شعبه‌ های زیادی دارند و اهمیت خدمات ارائه شده توسط این دفاتر که زیر نظر قوه قضائیه مشغول به فعالیت می‌ باشند، بسیار بالاست. به همین علت نیاز به جذب نیروهای ماهر و توانمند برای منصب سردفتری داشته و جهت جذب این نیروها، هر چند سال یک بار امتحانی بزرگ با عنوان ثبت نام آزمون سردفتری برگزار می‌ شود. داوطلبانی که به شروع کار در این منصب علاقمند هستند، می‌ توانند در این آزمون شرکت کنند.

  با توجه به این که تاریخ برگزاری آزمون سردفتری در 25 آذرماه بوده است، بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده، نتایج اولیه آزمون سردفتری در بهمن ماه 1401 اعلام خواهد شد.

  آخرین آزمون سر دفتری در تیر ماه سال 97 برگزار شد و نتایج اولیه این آزمون، 20 روز بعد از برگزاری آزمون در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت. پس از اعلام تاریخ جواب اولیه آزمون، داوطلبان می‌ توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام این آزمون یعنی sanjesh.org نتیجه ازمون خود را مشاهده کنند.

  نتایج اولیه آزمون سردفتری ۱۴۰۱ در اوایل بهمن ماه سال جاری منتشر می شود.

  داوطلبان آزمون سردفتری 1401 می توانند برای اطلاع از نحوه مشاهده نتایج امتحان سردفتری اسناد رسمی در سال جاری به مقاله زیر مراجعه نمایند تا اطلاعات لازم در این زمینه را بدست آورند.

  بیشتر بخوانید: اعلام نتایج آزمون سردفتری

  زمان اعلام نتایج نهایی آزمون سر دفتری 1401

  اگر داوطلبان بتوانند در زمان برگزاری آزمون سردفتری، آزمون خود را با موفقیت پشت سر بگذارند، امکان شرکت در مصاحبه حضوری برای شغل سر دفتری را پیدا خواهند کرد. به این ترتیب نتایج نهایی آزمون سردفتری از طرق مختلفی در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

  در این مرحله، با بررسی مدارک اصلی داوطلبان و شرکت کنندگان توسط مدیران و مسئولان اجرایی اصلی و مصاحبه با افراد داوطلب انجام شده و بعد از این که تمام مراحل به درستی پشت سر گذاشته شد، این افراد برای استخدام به نهادهای اصلی معرفی شده و در نهایت کار خود را در دفاتر ثبت اسناد رسمی آغاز خواهند کرد.

  زمان اعلام نتایج نهایی آزمون سر دفتری ۱۴۰۱ ممکن است پس از گذشت چند ماه مشخص شود که با توجه به بررسی تمامی موارد ذکر شده، تعداد این ماه‌ ها ممکن است متغیر باشد. افراد برای آگاهی از نتیجه نهایی آزمون خود می‌ توانند به سامانه ثبت نام این آزمون یعنی sanjesh.org مراجعه کنند. البته باید اشاره کرد که نتیجه نهایی آزمون سردفتری، ممکن است از طریق پیامک، ایمیل یا تماس تلفنی نیز برای آن‌ ها ارسال شود.زمان اعلام نتایج نهایی آزمون سردفتری 1401 به محض مشخص شدن در اینجا قرار می گیرد.

  متقاضیان بعد از اعلام نتایج اولیه آزمون سردفتری می بایست در مرحله دوم یعنی شرکت در مصاحبه شفاهی اقدام نمایند تا بعد از بررسی ها و گزینش های متفاوت و نیز تایید صلاحیت توسط مرجع معتبر جواب نهایی بر روی سایت سنجش منتشر شود. در ادامه در مقاله زیر در خصوص نحوه آمادگی در جلسه مصاحبه شفاهی آزمون سردفتری توضیحاتی ارائه شده که می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به متن مقاله مراجعه نمایید.

  بیشتر بخوانید: مصاحبه آزمون سردفتری

  مشاوره اعلام نتایج آزمون سر دفتری ۱۴۰۱

  به طور کلی زمان اعلام نتایج آزمون سر دفتری 1401، به دو تاریخ مختلف تقسیم می‌شود؛ اعلام نتایج اولیه و نهایی. هر یک از داوطلبان بعد از اعلام نتایج اولیه این آزمون، باید سریعا به سامانه اعلام نتایج مراجعه کنند و در جریان اطلاعاتی که باید قرار گیرند. از آنجایی که باید مدارک لازم جهت مصاحبه حضوری و بررسی شرایط داوطلبان توسط مسئولان اصلی سریعا در اختیار مسئولان مصاحبه گیرنده قرار گیرد، لذا آگاهی از جواب اولیه این آزمون استخدامی در سریع‌ ترین زمان ممکن پس از تعیین زمان اعلام این نتایج واجب خواهد بود.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید