این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نتایج آزمون بیمه عمر پژوهشکده بیمه 1400

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  نتایج آزمون بیمه عمر پژوهشکده بیمه 1400 را از سایت اسکرین لند دریافت کنید.

  سامانه آزمون پژوهشکده بیمه مرکزی

  در این مقاله سامانه ها لینک ورود به سامانه آزمون های پژوهشکده بیمه azmoon.irc.ac.ir، ثبت نام، کارت ورود به جلسه،اعلام نتایج آزمون های پژوهشکده بیمه گفته شده است.

  سامانه آزمون پژوهشکده بیمه www.azmoon.irc.ac.ir

  برای مشاوره آزمون پژوهشکده بیمه

  برای مشاوره آزمون پژوهشکده بیمه

  برای ورود مستقیم به سامانه آزمون ها پژوهشکده بیمه کلیک کنید.

  در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سامانه آزمون های پژوهشکده بیمه به نشانی azmoon.irc.ac.ir ارائه شده است .

  عناوین اصلی این مقاله

  معرفی سامانه آزمون پژوهشکده بیمه

  راهنمای ورود به سایت آزمون پژوهشکده بیمه

  شرایط ثبت نام در آزمون های پژوهشکده بیمه

  ثبت نام در آزمون پژوهشکده بیمه azmoon.irc.ac.ir

  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون پژوهشکده بیمه

  زمانبندی آزمون های پژوهشکده بیمه azmoon.irc.ac.ir

  اعلام نتایج آزمون های پژوهشکده بیمه

  سوالات متداول

  در سال های اخیر سامانه های مختلفی برای بیمه راه اندازی شده اند. سامانه آزمون های پژوهشکده بیمه از جمله سامانه هایی است که برای برگزاری آزمون های مختلف سازمان پژوهشکده بیمه راه اندازی شده است. این سامانه امکان برگزاری انواع آزمون های مختلف سازمان پژوهشکده بیمه را فراهم کرده است و در حال حاضر نیز آزمون های مختلفی از طریق این سامانه برگزار می شود.

  با توجه به اینکه شاید بسیاری از افراد از آزمون های این سازمان و سامانه آزمون های پژوهشکده بیمه اطلاعاتی نداشته باشند، در ادامه این مقاله قصد داریم شما را بیشتر با سایت azmoon.irc.ac.ir آشنا کنیم و  در خصوص ثبت نام، دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام نتایج آزمون پژوهشکده بیمه توضیحاتی ارائه شده است.

  معرفی سامانه آزمون پژوهشکده بیمه

  سازمان پژوهشکده بیمه از جمله سازمان هایی است که در سال های گذشته کار خود را زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آغاز کرده است. این سازمان برای افزایش سطح علمی کارکنان مختلف در بیمه اقدام به برگزاری آزمون های مختلفی کرده است.

  با توجه به شیوع ویروس کرونا و نیاز به سامانه ای برای برگزاری آزمون های پژوهشکده بیمه، این سازمان اقدام به راه اندازی سامانه ای به نام سامانه آزمون های پژوهشکده بیمه  کرده است. این سامانه امکان ثبت نام، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، مشاهده شرایط شرکت در آزمون و ... را به صورت آنلاین و غیر حضوری فراهم کرده است.

  آن دسته از افرادی که متقاضی ثبت نام در آزمون های پژوهشکده بیمه می باشند، می توانند در زمان مناسب به سامانه azmoon.irc.ac.ir مراجعه کنند و سپس مراحل ثبت نام خود را از طریق این سامانه انجام دهند. پس از ثبت نام در این سامانه، امکان دریافت کارت ورود به جلسه شرکت در امتحان برای افراد میسر خواهد شد.

  بیشتر بخوانید : سایت بیمه دانا

  برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

  راهنمای ورود به سایت آزمون پژوهشکده بیمه

  سایت پژوهشکده بیمه از جمله سایت هایی است که از بخش بسیار متنوعی تشکیل شده است. در حال حاضر یکی از مهم ترین بخش های سایت سازمان پژوهشکده بیمه، سایت آزمون های پژوهشکده بیمه می باشد. این سایت با هدف ارائه خدمات به افرادی که قصد شرکت در آزمون های مختلف سازمان پژوهشکده بیمه را دارند، راه اندازی شده است.

  در سایت azmoon.irc.ac.ir بیمه امکان ثبت نام غیر حضوری و آنلاین در هر یک از آزمون های سازمان پژوهشکده بیمه فراهم شده است. از جمله آزمون هایی که در سازمان پژوهشکده بیمه برگزار می شود می توان به آزمون آداب، آزمون فروش بیمه های زندگی، آزمون ارزیابی خسارت های بیمه و ... اشاره کرد که تمامی مراحل ثبت نام این آزمون ها از طریق سایت آزمون های پژوهشکده بیمه به نشانی azmoon.irc.ac.ir انجام می شود.

  لازم به ذکر است که تمامی افراد در سراسر کشور می توانند به این سامانه وارد شوند و از بخش ها و خدمات مختلف آن استفاده نمایند، اما برای ثبت نام در آزمون های سازمان پژوهشکده بیمه لازم است که اشخاص حتما دارای شرایط لازم برای ثبت نام در آزمون ها باشند. در صورتی که قصد ورود به سامانه آزمون های پژوهشکده بیمه را دارید، می توانید بر روی لینک های بالا کلیک کنید و به صورت مستقیم به این سایت وارد شوید.

  بیشتر بخوانید : سایت بیمه تعاون

  شرایط ثبت نام در آزمون های پژوهشکده بیمه

  آن دسته از افرادی که جزء داوطلبان شرکت در آزمون های سازمان پژوهشکده بیمه می باشند، می بایست که حتما شرایط لازم برای ثبت نام در آزمون ها را داشته باشند. شرایط ثبت نام در آزمون های پژوهشکده بیمه در سامانه ثبت نام آزمون ها درج شده است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

  تمامی آزمون های مربوط به این سامانه به صورت آنلاین و مجازی برگزار می شوند.

  داوطلبان برای شرکت در آزمون می بایست که حتما از کامپیوتر یا لپ تاپ استفاده نمایند.

  داوطلبان می بایست که قبل از شرکت در آزمون حتما وب کم، میکروفن و لپ تاپ و یا کامپیوتر خود را آماده کنند.

  در صورتی که کامپیوتر یا لپ تاپ داوطلب حاوی میکروفن و یا وب کم نباشد، داوطلب می تواند از گوشی  تلفن همراه هوشمند متصل به کامپیوتر استفاده کند.

  زمان برگزاری آزمون ها توسط سامانه تعیین می شود.

  داوطلبان می بایست که حتما از ساعت 21 روز دریافت کارت ورود به جلسه، کارت ورود به جلسه خود را جهت شرکت در آزمون دریافت نمایند.

  گواهینامه افرادی که در هر یک از آزمون های پژوهشکده قبول شده اند حداکثر تا 5 روز پس از اعلام نتایج آزمون منتشر می شود و از طریق پورتال آزمون بیمه قابل دریافت می باشد.

  بیشتر بخوانید : سایت بیمه کوثر

  برای عضویت در کانال تلگرام ما کلیک کنید

  منبع : www.samanehha.com

  نتایج آزمون آداب پژوهشکده بیمه +لینک /زمان بندی آزمون های سه ماه ابتدایی سال 1400

  جدیدترین اخبار ایران

  خانه اخبار اقتصادی

  نتایج آزمون آداب پژوهشکده بیمه +لینک /زمان بندی آزمون های سال ۱۴۰۰

  کد خبر : ۲۸۶۲۷۹

  ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۱

  نتایج آزمون آداب پژوهشکده بیمه/ پژوهشکده بیمه به منظور رعایت پروتکل های ابلاغی وزارت بهداشت، رفاه بیشتر و تسهیل در رفت و آمد داوطلبین محترم، کاهش تجمع و رعایت فاصله اجتماعی کلیه آزمون های سال ۱۴۰۰ را با همکاری دانشگاه پیام نور به شیوه الکترونیکی در ۳۴ حوزه امتحانی به شرح زیر به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می‌نماید. صدور گواهینامه های قبول شدگان هر آزمون حداقل طی ۵ روز از زمان اعلام نتایج آزمون صادر و از طریق پورتال آزمون پژوهشکده بیمه قابل دریافت می باشد.

  نتایج آزمون آداب پژوهشکده بیمه در لینک زیر آمده است:

  برای مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک کنید

  آزمون آداب پژوهشکده بیمه ۱۴۰۰

  زمان بندی ثبت نام و اجرای آزمون های سه ماه ابتدایی سال ۱۴۰۰

  بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان گرامی آزمون ها می رساند،  طبق جدول زمان بندی و شرایط  اعلامی  زیر می‌توانند نسبت به ثبت نام و شرکت در آزمون مذکور اقدام نمایند:

  شرایط و ضوابط ثبت نام آزمون آداب پژوهشکده بیمه :

  – تمامی آزمون ها به شیوه ی مجازی برگزار می شود .

  –  متقاضیان شرکت در این آزمون الزاما باید امکانات زیر را فراهم آورند :

  الف) رایانه         ب)  webcam          ج) میکروفون

  –  قبل از شرکت در آزمون مطالعه ” راهنمای شرکت در آزمون” الزامی است . (راهنمای آزمون هنگام دریافت کارت ورود به جلسه در اختیار متقاضی قرار داده خواهد شد)

  – لازم به یادآوری است در صورتی که کامپیوتر متقاضی از دوربین و میکروفون برخوردار نباشد می تواند از تلفن همراه بعنوان دوربین متصل به کامپیوتر استفاده نماید . برای این منظور باید نرم افزار تبدیل دوربین تلفن همراه به وب کم (DriodCam) را دانلود و نصب نمایند .

  توجه : متقاضیان محترم تنها با قبول این ضوابط می توانند در آزمون شرکت نمایند و ثبت نام در این آزمون ها به منزله پذیرش شرایط و کلیه قوانین و مقررات آزمون از جمله پایش با استفاده از دوربین و میکروفون (صرفاً در زمان آزمون) می باشد. (با توجه به فعال بودن دوربین رعایت پوشش اسلامی در طول آزمون الزامی است)

  – داوطلبین برای شرکت در آزمون باید از کامپیوتر یا لپ تاپ استفاده نمایند.

  – آزمون ها دارای نمره منفی می باشد و به ازای هر سه سئوال اشتباه ، یک سئوال صحیح حذف خواهد شد.

  پرتفوی بیمه‌ای دو برابر شد/ بیمه در ذهن مردم به عنوان یک پناهگاه باشد

  قتل زن باردار به بهانه عکس سلفی و استفاده از بیمه عمر

  زمان برگزاری آزمون های پژوهشکده بیمه در سال ۱۴۰۰

  – زمان برگزاری آزمون ها مطابق زمانبندی که توسط سامانه تعیین میشود و با توجه به ظرفیت های برگزاری در هنگام ثبت نام خواهد بود .

  – ثبت نام در آزمون ها ساعت ۸ صبح روز شروع ثبت نام در پورتال آزمون پژوهشکده بیمه و تا ساعت ۱۶ روز پایان ثبت نام در دسترس می باشد.

  – دریافت تاییدیه و کارت شرکت در آزمون به شکل الکترونیکی از ساعت ۲۱ روز اعلام شده انجام می شود.

  – امکان ثبت نام تعداد ۶۰۰۰  نفر در هرهفته فراهم شده است. که در ساعات مختلف از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ عصر برابر ساعت اعلامی  که در کارت ورود به جلسه برای هر فرد مشخص می شود برگزار خواهد شد.

  – صدور گواهینامه های قبولین هر آزمون حداقل طی ۵ روز از زمان اعلام نتایج آزمون صادر و از طریق پورتال آزمون پژوهشکده بیمه قابل دریافت می باشد.

  – رعایت تمامی موارد مذکور الزامی بوده و در صورت عدم رعایت برابر مقررات اقدام خواهد شد.

  به منظور رعایت پروتکل های ابلاغی وزارت بهداشت، رفاه بیشتر و تسهیل در رفت و آمد داوطلبین محترم، کاهش تجمع و رعایت فاصله اجتماعی کلیه آزمون های فوق را با همکاری دانشگاه پیام نور به شیوه الکترونیکی در ۳۴ حوزه امتحانی به شرح زیر به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می‌نماید.

  ساعت آزمون آداب ۹ الی ۱۰:۴۰

  ساعت آزمون بیمه زندگی ۱۱:۳۰ الی ۱۲:۲۰

  حوزه های امتحانی آزمون آداب و بیمه های زندگی بیمه مرکزی و پژوهشکده بیمه (آزمون آداب بیمه مرکزی)

  شایان ذکر است، حوزه های امتحانی که ظرفیت آنها تکمیل نشود (حداقل ۲۰ نفر) به صورت خودکار آزمون آن حوزه لغو و حوزه امتحانی دیگر به انتخاب پژوهشکده جایگزین و از طریق پیامک به اطلاع داوطلبین حوزه مذکور رسانیده خواهد شد.

  لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=286279

  منبع : www.news.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  شیرمحمد موسوی گورابی 9 روز قبل
  0

  گفتم تاریخ ازمون بیمه عمر زندگی ۱۴۰۲ کی است؟

  شیرمحمد موسوی گورابی 9 روز قبل
  0

  سلام آزمون ۱۴۰۲ چه تاریخی است؟

  مهدی 1 سال قبل
  3

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید