این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نتایج آزمون انجمن خوشنویسان 1401

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  نتایج آزمون انجمن خوشنویسان 1401 را از این سایت دریافت کنید.

  انجمن خوشنویسان قم

  انجمن خوشنویسان قم

  برنامه امتحانات خوشنویسی تابستان 1401

  دسته: گوناگون منتشر شده در 20 مرداد 1401 بازدید: 11447

  قابل توجه هنرجویان گرامی

  امتحانات خوشنویسی تابستان 1401 بطور همزمان در سراسر کشور مطابق با برنامه زمانبندی امتحانات در روزهای 9، 10 و 11 شهریورماه برگزار خواهد شد. تعیین سطح اصلی هنرجویان خوشنویسی بر اساس امتحانات سراسری می باشد و هنرجویانی که نمره قبولی امتحانات را کسب نمایند، گواهینامه های معتبر خوشنویسی دریافت می نمایند.

  ثبت نام امتحانات همه روزه صبح ها از ساعت 9 الی 12 و عصرها از ساعت 17 الی 20 تا تاریخ 7 شهریورماه انجام می گردد. لازم به ذکر است در روزهای برگزاری امتحانات، به هیچ عنوان ثبت نام صورت نمی گیرد.

  نام نویسی در امتحانات با پرداخت حق الثبت (حضوری و یا متفرقه) انجام می گیرد و طبق دستورالعمل اعلام شده، تنها کسانی می توانند به عنوان هنرجوی حضوری در امتحانات ثبت نام نمایند که ترم تابستان 1401 در کلاس های انجمن شرکت کرده باشند.

  سایر عزیزانی که در کلاس های ترم تابستان انجمن ثبت نام نکرده اند، می توانند بصورت هنرجوی متفرقه در آزمون شهریورماه شرکت نمایند.

  همچنین هنرجویان متفرقه که قبلا در کلاسهای انجمن ثبت نام نداشته اند و یا هنرجویانی که مدارک ثبت نامی آنها ناقص می باشد، جهت ثبت نام با به همراه داشتن یک قطعه عکس 4*3 ، فتوکپی شناسنامه، به دفتر صدوقی ( خیابان صدوقی، کوچه 32، پلاک 30 تلفن: 32907747) مراجعه نمایند.

  جهت اطلاع از حق الثبت امتحانات و همچنین ثبت نام غیرحضوری هنرجویان دارای پرونده؛ با ارسال تصویر مدارک به پیام رسان ایتای انجمن به شماره 09102045091 اقدام فرمائید.

  بعدی

  نوشتن دیدگاه

  JComments

  منبع مطلب : akqom.ir

  اعلام نتایج امتحانات سراسری پایاندوره ای

  از سال ۱۳۲۹ با همت استادان سید حسین میرخانی و علی اکبر کاوه، ابراهیم بوذری و سید حسن میرخانی، با اهتمام دکتر مهدی بیانی محقق و استاد دانشگاه و تنی چند از عالی همتان فرهنگ خواه، با همکاری وزارت فرهنگ و هنر وقت تأسیس و راه اندازی شد و نام کلاسهای آزاد خوشنویسی زینت بخش آن شد. این نهاد اصیل و مردمی بنیاد نامه رسمی خود را با نام انجمن خوشنویسان ایران در تاریخ ۱۹ شهریور ماه ۱۳۴۶ اخذ و فعالیت‌های درخشان و تأثیرگذار خود را پی گرفت. در حال حاضر ریاست انجمن خوشنویسان ایران به عهده استاد غلامحسین امیرخانی بوده و از سال ۱۳۹۲ مدیریت اجرایی انجمن به عهده آقای عارف براتی می‌باشد.

  اعلام نتایج امتحانات سراسری پایاندوره ای -اردیبهشت 1401

  اعلام نتایج امتحانات سراسری پایاندوره ای -اردیبهشت 1401 با سپاس بیکران به درگاه ایزد منان و ضمن آرزوی توفیق برای تمامی پویندگان عرصه هنر خوشنویسی

  و سربلندی تمامی هنرمندان خوشنویس در سراسر کشور،  نتایج آزمون پایاندوره ای - اردیبهشت 1401 به شرح ذیل اعلام می گردد:1- نتایج دوره  مقدماتی تا خوش2- نتایج دوره عالی3- نتایج دوره ممتاز 

  منبع مطلب : calligraphers.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 4 روز قبل
  0

  سمیه عباسی دوره نسخ ممتاز ۱۱شهریور سال ۱۴۰۱

  سمیه عباسی 4 روز قبل
  2

  نسخ ممتاز شهریور ۱۴۰۱

  سمیه عباسی 4 روز قبل
  0

  نسخ ممتاز ۱۱ شهریور سال ۱۴۰۱

  سمیه عباسی 4 روز قبل
  0

  نسخ ممتاز ۱۱شهریور سال ۱۴۰۱

  0
  سمیه عباسی 4 روز قبل

  نسخ ممتاز تابستان شهریور سال ۱۴۰۱

  سمیه عباسی 4 روز قبل
  0

  نسخ ممتاز

  -1
  سمیه عباسی 4 روز قبل

  نسخ ممتاز ۱۱شهریور سال ۱۴۰۱

  مهدی 1 ماه قبل
  5

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید