این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  مژده لواسانی و همسرش

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  مژده لواسانی و همسرش را از این سایت دریافت کنید.

  بیوگرافی مژده لواسانی و ماجرای ازدواج و همسرش +گفتگو و عکسها

  بیوگرافی و زندگینامه مژده لواسانی مجری و گوینده رادیو و تلویزیون متولد 20 آبان ماه سال 1368 در محله شهرآرا تهران می باشد و 28 سال سن دارد. وی ابتدا در سن

  بیوگرافی مژده لواسانی و ماجرای ازدواج و همسرش +گفتگو و عکسها

  موضوع :بازیگران زن ایرانی ، بیوگرافی هنرمندان ، عکسهای مجریان ایرانی ، گفتگو با هنرمندان

  بیوگرافی و زندگینامهمژده لواسانی مجری و گوینده رادیو و تلویزیون متولد 20 آبان ماه سال 1368 در محله شهرآرا تهران می باشد و 28 سال سن دارد.

  وی ابتدا در سن 9 سالگی با بازیگری در فیلم پلاک 14 به کارگردانی مهران مدیری وارد تلویزیون شد .

  وی تک فرزند خانواده است.

  ماجرای ورود او به تلویزیون از زبان خودش

  «بسم الله الرحمن الرحیم. من مژده خانم لواسانی هستم». تا این جمله را گفتم همه تعجب کردند و گفتند «چه خانم» هم میگوید. بعد از این اتفاق من کم کم پایم به رادیو باز شد تا اینکه در ۹ سالگی برنامه زنده جشن عاطفه ها را کنار خانم ژاله صادقیان و آقای جاویدنیا اجرا کردم. بعد از آن در 11 سالگی برنامه ای را با نام «بوی گل آفتاب» به تهیه کنندگی محمد طارمی و محیدحمزه به طور رسمی اجرا کردم و بعد از انجام یک تست تخصصی برنامه «من می توانم» را خودم نوشته و اجرایش را هم خودم به عهده داشتم. در 16 سالگی نیز جوان ترین سردبیر تاریخ رادیو شدم».

  ازدواج و همسرش

  مژده لواسانی تا کنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.

  مهران مدیری در برنامه دورهمی از وی پرسید چرا ازدواج نکرده اید که لواسانی ادامه داد:به نظرم ازدواج یک اتفاق است و باید پیش بیاید و یک نفر باید باشد که بشود تا پایان عمر کنارش خوشبخت بود و درباره معیارهای همسر آینده اش گفت هم فکر بودن و پیدا کردن کسی که با او احساس آرامش کنی مهمترین معیار من برای ازدواج است . من دنبال ازدواج با ترکیب عقل و دل هستم و علاقه زیادی به مادر شدن دارم. حتی اسم بچه هایم را هم انتخاب کرده ام( امیر عباس، امیرعلی، نازنین زهرا ،نازنین فاطمه)

  مژده لواسانی و پدر مادرش

  عکس قدیمی از دوران کودکی مژده لواسانی

  اینستاگرام مژده لواسانی : instagram /Mozhdeh_lavasani

  با طنز مهران مدیری پایم به تلویزیون باز شد

  خوش سرو زبانی خانم مجری او را در همان سن و سال کودکی به بازیگری نیز کشاند اما انتخاب لواسانی برای حضور در رسانه جدای از بازیگری بود: «سالهای کودکی ام مهران مدیری برنامه طنزی به نام «پلاک ۱۴» داشت و من نقش خواهرزاده اش را در ۹ سالگی بازی کردم. این موضوع هم به خاطر این بود که آقای مدیری مرا در رادیو دیده بود و برای این نقش یک دختر سرزبان دار می خواست. بعد از آن در خانه فرهنگ نیم رخ آقای «محمد حسن زاده» بعد از مجموعه های نیمرخ سریال نوجوانانه ای به نام «خبرنگار» ساخت. در این سریال من در نقش یک دختر خبرنگار به نام «عاطفه» حضور داشتم و «عباس غزالی» و «حسین مهری» نیز هم بازی های من بودند. بعد از آن چند پیشنهاد بازی داشتم اما چون می خواستم با چادر باشم طبعا نمی توانستم این راه را ادامه بدهم. اما سر از کبوتر دات کام در آوردم. حتی یادم است کارگردان آن برنامه آقای علیپور از من پرسید: می خواهی با چادر اجرا کنی؟ گفتم :بله. گفت: چادرت که علی السویه نیست؟ گفتم: نه من همیشه سرم می کنم. اگر دوست ندارید من اجرا نمی کنم. که آقای علیپور گفت: نه و باهم ۹۰ قسمت ضبط کردیم. بعد از آن یک قانونی اعمال شد که یا باید فقط در رادیو کار کنیم یا فقط در تلویزیون که من رادیو را انتخاب کردم».

  رادیو را از من می گرفتند افسرده می شدم

  مژده لواسانی در کوچه پس کوچه های رادیو بزرگ شده و به قول خودش خیلی بچگی نکرده است. اما پذیرفتن چنین موضوعی برای هر خانواده ای ساده نیست و لواسانی این موضوع را از افتخارات زندگی اش می داند: «خانواده من بسیار سخت گیر است. پدر من یک وکیل کاملا جدی است که اصلا به این نوع فضا تعلق ندارد. نه پدر و نه مادرم هیچ وقت ذوق زده این موضوع نبودند که من رادیو و تلویزیون کار می کنم. هنوز هم گاهی کسی با ذوق و شوق به آنها درباره من می گوید واکنش آنها خیلی عادی است. اما من چون تک فرزندم خیلی حواسشان بود من کاری را که علاقه داشتم انجام بدهم. آنها هم همیشه به این علاقه احترام گذاشته اند. رادیو برای من خیلی اهمیت داشت. شاید اگر آن دوران کسی رادیو را از من می گرفت من کاملا افسرده می شدم. من هیچ وقت زنگ های آخر مدرسه را نبودم. همیشه ماشین رادیو دنبالم می آمد و مرا می برد. این موضوع برای مدرسه حل شده بود. اما پدرو مادرم همیشه به نمرات و معدلم حساس بودند و سخت می گرفتند. اگر درباره من از بسیاری از مجریان مطرح رادیو و تلویزیون بپرسید هنوز از من آن تصویر یک دختر دبستانی با چادر و روپوش مدرسه و یک کوله پشتی توی ذهنشان است. یکبار حتی در یکی از برنامه هایم که خانم «ژاله صادقیان» حضور داشت گفتم من روبروی کسی نشسته ام که یک زمانی چون قدم به میکروفون رادیو نمی رسید من در آغوشش می نشستم برنامه اجرا می کردم.»

  حفظ حیا از پوشیدن چادر مهم تر است

  لواسانی از مجریانی است که خردسالی وارد کار اجرا شد و در نوجوانی روبروی دوربین تلویزیون قرار گرفت و مخاطبان او در تمام مراحل بزرگ شدنش او را با پوشش چادر دیده اند. او درباره انتخاب این پوشش می گوید: «برای من به لحاظ سبک و سیاق خانواده ام چادر چیز غریبی نبود. و من واقعا چادر را دوست داشتم. پیش از ما هم سریال «درپناه تو» کمکی بزرگی به چادر کرد. چون برای اولین بار یک دختر دانشجوی فعال و با چهره و سیمای خوب را با پوشش چادر نشان داد.

  همین موضوع باعث شد بسیاری درآن زمان چادری شوند.من هم همیشه چادر را دوست داشتم و از دوم ابتدایی شروع کردم به سر کردن تا اینکه از سوم ابتدایی پوشش همیشگی ام شد. هیچ وقت هم برایم اجبار نبوده است. آنقدر این آزادانه برخورد کردن با این پوشش برایم دلچسب است که هیچ وقت در زندگی ام این فکرحتی خطور نکرده است که من چون چادری هستم و جایی مثل جشنواره فیلم فجر می روم و بقیه چنین پوششی ندارند سختم باشد. چیزی که بقیه زیاد از من می پرسند. من یا چیزی را انتخاب نمی کنم یا اگر انتخاب کنم تمام قد پایش می ایستم. اما چادر تنها چند متر پارچه نیست. باید حرمت آن نیز حفظ شود. برای همین معتقدم یک سری از برنامه های تلویزیونی را مجری چادری نباید اجرا کند. چون یک فرد یا یک مجری چادری نماینده یک سری باورهای اعتقادی و فرهنگی است که نباید به آن خدشه ای وارد شود. یک سری هم که فکر می کنند با چادر پس زده می شوند به آنها می گویم اقشار مختلف هیچ موضعی نسبت به پوشش شما ندارند مگر اینکه حس کنند اعتقاد شما حقیقی نیست. من تمام برنامه های فرهنگی و کاری ام مثل سینما، کنسرت، جشنواره فیلم فجر را با این پوشش می روم و سعی می کنم جلوتر از پوشش، حیا را حفظ کنم. چون اگر حیا وجود نداشته باشد، پوشیدن چادر هیچ فایده ای ندارد».

  منبع مطلب : ariapix.net

  بیوگرافی مژده لواسانی و همسرش / تصاویر

  بیوگرافی و شخصیت مژده لواسانی و همسرش تصاویر     مژده لواسانی یک دهه شصتی متولد 68 با 20 سال سابقه کار خواندنی ترین

  بیوگرافی مژده لواسانی و همسرش / تصاویر

  مجموعه : بیوگرافی هنرمندان ایرانی و خارجی

  بیوگرافی و شخصیت مژده لواسانی و همسرش / تصاویر

  مژده لواسانی یک دهه شصتی (متولد 68 ) با 20 سال سابقه کار!!!!!!! خواندنی ترین بیوگرافی مجری، بازیگر و گوینده  مژده لواسانی پرچم دار تمام دهه شصتی ها !

  شاید به جرائت بتوان گفت مژده لواسانی مجری جوان دهه شصتی پرچم همه هم سن و سال های خود را که در قبیله دهه شصت قرار دارند به تنهایی به اهتزاز در آورده است.

  عکس قبل از عمل مژده لواسانی مجری شبکه 2

  مژده لواسانی و پست دیدنی او از پایان سفر عشق + عکس

  عکس مجری سرشناس و جوان در فرانسه با حجاب چادر جنجالی شد

  لواسانی این مجری صاحب سبک این روز ها که دهه سوم زندگی اش را تجربه می کند طبق قوانین وزارت کار باید بازنشسته شود چون بیش از ۲۰ سال است که این مجری ۲۵ ساله کشورمان در حال فعالیت می باشد فعالیت نازوب که به شدت پررنگ و قابل به چشم آمدن است.

  به جرات می توان گفت مژده لواسانی اولین کسی هست که در این سن و سال کارهایی بزرگ در زمینه فعالیت خود انجام داده و واقعا فعل خواستن را به درستی صرف کرده است.

  بیوگرافی کامل مژده لواسانی

  نام و نام خانوادگی : مژده لواسانی

  تاریخ تولد: ۲۰ آبان ماه ۱۳۶۸

  زمینه های فعالیت هنری : مجری، سردبیر، نویسنده، کارگردان ، گویندهٔ جوان رادیو و تلویزیون

  شروع فعالیت : ۱۳۷۱ تاکنون

  مژده لواسانی فعالیت هنری خود را در سن 3 سالگی در برنامه سلام کوچولو در کنار خانم عذار وکیلی شروع کرده است بعد از آن فعالیت خود را در دوران کودکی با برنامه های بچه های انقلاب و بوی گل و آفتاب در شبکه سراسری صدا ادامه داد

  و اولین تجربه نویسندگی و اجرای مستقل را در سن ۱۴ و ۱۵ سالگی با برنامه من هم می توانم در رادیو سراسری کرد

  اجراهای تلویزیونی مژده لواسانی

  کبوتر دات‌کام (شبکهٔ یک)(از سری برنامه‌های نیم‌رخ)

  سه‌نقطه (شبکهٔ تهران)

  به خانه برمی‌گردیم (شبکهٔ تهران)

  روز از نو (شبکهٔ دو)

  عصر خانواده (شبکهٔ دو)

  ویژه‌برنامه‌های تبریک، خانوادهٔ عزیز، پابوس و… (شبکهٔ دو)

  کافه سؤال (شبکهٔ دو)

  برنامه‌های رادیویی مژده لواسانی

  آسمانه (اولین سردبیری رادیو در ۱۷ سالگی برای شبکهٔ جهانی صدای آشنا)

  سلوک سپیده (شبکهٔ جهانی صدای آشنا)

  روزی برای ما (رادیو ایران)

  سفارشی (رادیو ایران)

  روزگار جوانی (رادیو ایران)

  بهترین شکل ممکن (شبکهٔ جهانی صدای آشنا)

  برندگان (به سردبیری مژده لواسانی و اجرای فرزاد حسنی)

  مصطفای عشق (شبکهٔ جهانی صدای آشنا)

  آبنبات (به سردبیری مژده لواسانی و کارگردانی و اجرای فرزاد حسنی از شبکهٔ جهانی صدای آشنا)

  بستهٔ پیشنهادی (شبکهٔ جهانی صدای آشنا)

  یادمان باشد (شبکهٔ جهانی صدای آشنا)

  سلام نوجوان (رادیو ایران)

  پیدا و پنهان (رادیو گفتگو)

  دانش و هوش (رادیو ایران)

  سقاخانه شب رستگاری

  شب آفتابی (به سردبیری مژده لواسانی و اجرای فرزاد حسنی)

  روز آفتابی (شبکهٔ جهانی صدای آشنا)

  اینجا ایران است و من تو را دوست دارم (شبکهٔ جهانی صدای آشنا)

  اینجا ایستگاه نیست (شبکهٔ جهانی صدای آشنا)

  اوج رستگاری (شبکهٔ جهانی صدای آشنا)

  آب بابا (شبکهٔ جهانی صدای آشنا)

  یک روز آرام (شبکهٔ جهانی صدای آشنا)

  مفیدِ عصر (شبکهٔ جهانی صدای آشنا)

  تیغ جهل (شبکهٔ جهانی صدای آشنا)

  کرامت سرخ (شبکهٔ جهانی صدای آشنا)

  بغضِ بارانی (شبکهٔ جهانی صدای آشنا)

  مادرِ آیینه‌ها (شبکهٔ جهانی صدای آشنا)

  پردهٔ نقره‌ای (رادیو گفتگو)

  دشنه بر تارک خورشید پیشِ مهربانی خدا غروب هفتم براتِ قدر

  ناگهان عطش (به سردبیری مژده لواسانی و اجرا و بازیِ فرزاد حسنی از شبکهٔ جهانی صدای آشنا)

  کوچهٔ ترانه، پلاک ۱۹ (رادیو ایران)

  سلام تعطیلات استودیو خانواده

  باجهٔ مطبوعات خانواده (رادیو ایران)

  پاییز شد، زمستان شد (به سردبیری، تهیه‌کنندگی و روایت مژده لواسانی و نویسندگی و روایت حسین متولیان از شبکهٔ جهانی صدای آشنا)

  سودای سیمرغ (رادیو گفتگو)

  مژده لواسانی بازیگر مستند چادرمشکی

  در سال ۹۰-۹۱ مستندی به سفارش گروه مستند شبکهٔ دو توسط میلاد بهار (به عنوان کارگردان) از زندگی چهار خانم چادری ساخته شد که یکی از آن‌ها مژده لواسانی بود.موضوع این فیلم زندگی روزمرهٔ این چهار زن بود. یک مجری صدا و سیما، یک رانندهٔ تاکسی، یک خبرنگار حوزهٔ موسیقی و زنی که کارش طراحی چادر است، زنان حاضر در این مستند هستند.

  در این فیلم با تأکید بر پوششی به نام چادر مشکی، به فعالیت‌ها و زندگی روزمرهٔ این چندنفر که با همین حجاب در فعالیت‌های اجتماعی شرکت می‌کنند پرداخته شده است. مستند چادرمشکی قرار است به مدت ۵۲ دقیقه از شبکهٔ دوم سیما روی آنتن برود.

  سریال های مژده لواسانی

  سریال ” خبرنگار ” به کارگردانی محمد حسن زاده – ۱۴-۱۵ سالگی

  سریال‌های «پلاک ۱۴» (به کارگردانی مهران مدیری)

  مژده لواسانی تئاتر ” ظهور خورشید ” درباره ی علائم آخر الزمان در بیش از ۵۰ دانشگاه های سراسر کشور اجرا کردهمچنین او کارگردانی تئاترهای مذهبی زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با” خورشید در پس ابر” (درباره غدیر و وقایع بعد از آن ) و ” آفتاب هشتم ” (درباره زندگی امام رضا) را هم انجام داده است.

  افتخارات و جوایز مژده لواسانی

  گویندهٔ برگزیدهٔ سیزدهمین نکوداشت برنامه‌سازان برتر هفتهٔ دفاع مقدس برای اجرای برنامهٔ پیدا و پنهان در رادیو گفتگو

  برگزیدهٔ نخستین جشنواره بین‌المللی عفاف و حجاب (نور) در بخش گزارش‌های صوتی

  نامزد بهترین سردبیری و بهترین نویسندگی در بخش روتین دوازدهمین جشنواره بین‌المللی رادیو برای برنامهٔ مصطفای عشق

  انتخاب به عنوان مجری برتر تلویزیون در سال ۱۳۹۲ در نظرسنجی هفته‌نامهٔ سروش.

  فعالیت های جنبی مژده لواسانی

  اجرای اختتامیهٔ دومین جشنوارهٔ هنرهای اسلامی «طواف تا ولایت»

  اجرای ویژه‌برنامهٔ «دختران مقاومت» (برگزارشده توسط خانهٔ شهریاران جوان) در تالار ایوان شمس

  منبع مطلب : www.nazweb.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید