این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  موضوع فصل بهار را به موضوع کوچکتر تقسیم کنید

  موضوع فصل بهار را به موضوع کوچکتر تقسیم کنید را از این سایت دریافت کنید.

  موضوع انشا در مورد فصل بهار :: نمونه انشاء با موضوعات مختلف

  ۳ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «موضوع انشا در مورد فصل بهار» ثبت شده است - زنگ انشاء، نوشتن انشا، انشای آماده، موضوع انشا، نمونه انشا

  نمونه انشاء با موضوعات مختلف

  نمونه انشاء با موضوعات مختلف زنگ انشاء، نوشتن انشا، انشای آماده، موضوع انشا، نمونه انشا

  ۳ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «موضوع انشا در مورد فصل بهار» ثبت شده است

  ۳ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «موضوع انشا در مورد فصل بهار» ثبت شده است موضوع انشا بهار آمد

  موضوع انشا: بهار آمد

  بازتاب نوری که به پنجرهٔ اتاقم می‌تابید چشمانم را نوازش می‌کرد. رخت‌ِخواب پلک‌هایم را کنار زدم و چشمانم را رو به «امروز» گشودم. از جای برخاستم. پنجرهٔ اتاق مرا صدا می‌زد. گوش‌هایم را تیز کردم. او وعده از دنیایی دیگر به من می‌داد. پنجرهٔ اتاق را رو به دنیای بیرون باز کردم. زمین دامان خود را پهن کرده بود و آغوش خود را پذیرای قطرات باران بهاری اعلام می‌کرد. آوای نم‌نم باران، ریتم موسیقی پرندگان را می‌ساخت و وظیفهٔ بیدارکردن حیواناتی که در خواب زمستانی بودند را برایشان آسان‌تر می‌کرد.[enshay.blog.ir]

  چشمانم را می‌بندم و با تمام وجود هوا را نفس می‌کشم. تک‌تک سلول‌های قلبم، عطر بهار را خود می‌گیرند.

  بیم آن را دارم که اگر چشمانم را باز کنم، دیگر انعکاس آن تصویر بهاری که در ذهن خود ساخته بودم در دل پنجره قاب نشود. با پلک‌هایی که به‌هم رسیده بودند، پنجره را می‌بندم و روی صندلی چوبی می‌نشینم. صورت خود را در کاسهٔ دستانم قاب کرده و سراپا گوش می‌شوم. جملهٔ «آغاز سال‌هزاروسیصدونودوهفت » از تلویزیون به‌گوش می‌رسد. تلویزیون را خاموش و چشمانم را به‌روی سالی جدید و دنیایی نو باز می‌کنم. من مدتی پیش خبر آمدن بهار را از صدای قطرات باران هنگام برخورد با پنجرهٔ اتاقم شنیده بودم.

  من اندی پیش از بلبلان شیدا نغمه ی آمدن بهار را در شیپور زندگی شنیدم.

  من چندی پیش وجود بهار را در تاب موهای نیلوفر ،در صافی آب حوض،درنگاه زیبای آسمان دیدم.

  عید بزرگ نوروز بر شما دانش آموختگان فرخنده باد

  نوشته: زهرا اسماعیلی پایه هشتم

  ۰ نظر انشاء

  موضوع انشا دلم بهار شد

  موضوع انشا: دلم بهار شد!

  بازتاب نوری که به پنجرهٔ اتاقم می‌تابید چشمانم را نوازش می‌کرد. رخت‌ِخواب پلک‌هایم را کنار زدم و چشمانم را رو به «امروز» گشودم. از جای برخاستم. پنجرهٔ اتاق مرا صدا می‌زد. گوش‌هایم را تیز کردم. او وعده از دنیایی دیگر به من می‌داد. پنجرهٔ اتاق را رو به دنیای بیرون باز کردم. زمین دامان خود را پهن کرده بود و آغوش خود را پذیرای قطرات باران بهاری اعلام می‌کرد. آوای نم‌نم باران، ریتم موسیقی پرندگان را می‌ساخت و وظیفهٔ بیدارکردن حیواناتی که در خواب زمستانی بودند را برایشان آسان‌تر می‌کرد.

  چشمانم را می‌بندم و با تمام وجود هوا را نفس می‌کشم. تک‌تک سلول‌های قلبم، عطر بهار را خود می‌گیرند.

  بیم آن را دارم که اگر چشمانم را باز کنم، دیگر انعکاس آن تصویر بهاری که در ذهن خود ساخته بودم در دل پنجره قاب نشود. با پلک‌هایی که به‌هم رسیده بودند، پنجره را می‌بندم و روی صندلی چوبی می‌نشینم. صورت خود را در کاسهٔ دستانم قاب کرده و سراپا گوش می‌شوم. جملهٔ «آغاز سال یک‌هزاروسیصدونودوهفت هجری شمسی» از رادیو به‌گوش می‌رسد. رادیو را خاموش و چشمانم را به‌روی سالی جدید و دنیایی نو باز می‌کنم. من مدتی پیش خبر آمدن بهار را از صدای قطرات باران هنگام برخورد با پنجرهٔ اتاقم شنیده بودم.

  ۰ نظر انشاء

  انشا در مورد فصل بهار

  انشا با موضوع بهارموضوع: دریغ یاد نوروز های قدیم

  یادش به خیر عیدای قدیم ....

  با همین جمله ء کلیشه ای شروع میکنم چون میدونم میفهمین چی میگم ...

  بچه که بودم مفهوم عید نوروز برای من و برادرم خرید لباس عید و عیدی هامون بود.

  جوراب شلواری توری گل گلی که معمولا هماهنگ با رنگ لباس و با وسواس فراوان برایم انتخاب می شد آخرِ خوشحالی من بود.

  روز اول عید بدیدن مادر بزرگ میرفتیم و بعد خوردن نهار و چرخیدن دور سفره ء هفت سین و بازیگوشی با ماهی قرمزهای اون نوبت گشتن و بازی های دست جمعی با بچه ها توی حیاط بود.

  یادمه یه سال عید با سارافون چارخونه زرشکی و سورمه ای و بلوز سفید زیرش جوراب شلواری توری و گل گلی سفیدی داشتم و در حال بازی زمین خوردم و سرهر دو زانوی جورابِ خوشگلم قلوه کن شد.

  با دیدن این منظره در حالی که از پام خون میومد و درد شدیدی داشتم ؛ فقط غصه ام این بود که حالا تا آخر عید بدون جوراب قشنگم چیکار کنم ؟!!!

  عیدم خراب شده بود و تمام شادی های کودکانه ء عید در مقابل پاره شدن جوراب شلواریِ توری گل گلی برام رنگ باخت ....

  یادمه آنقدر گریه کردم که پدر مهربانم دوباره منو برد و برام جوراب نو خرید ولی چون دیگه رنگ سفید نداشتند؛ به رنگ سورمه‌ای ...

  هیچوقت یادم نمیره که توی رودربایستی تا آخر عید با اون جوراب شلواری به نظر خودم زشت سر کردم و دیگه نوی حیاط بدوبدو نکردم .

  از شما چه پنهان از سال بعدش هم دیگه فکر کردم بچه نیستم که قاطی بازی بچه ها بشم .

  به این ترتیب خاطره ء آخرین نوروز کودکی من با یه زمین خوردن ساده کاملا تغییر کرد و به خاطره ای غم انگیز تبدیل شد.

  نویسنده: خانم مرجان تبریزیانی

  کارشناس مامائی، تهران،

  انشا با موضوع بهارموضوع: دو قدم مانده به بهار

  بنام بی نام او

  دامن سبز و چین دارش زمین را لمس میکند بسیار ارام و عاشقانه زمین رنگ معشوقه اش را به خود میگیرد و زیبا میشود زمینی که تا چند لحظه پیش خاکی خشک و بی ارزش بود.کمی که جلوتر میرود دستان لطیفش را به درخت خشکیده و بی روح میزند و مانند خواهرش نسیم او را نوازش میکند و درخت جان تازه میگیرد و چشمان اشک الودش را به او میدوزد صدای کفش هایش میاید میشنوی؟اری نام این فرشته بهار است دختری زیبا و ارام دختری که رنگ چشمانش قطره ای از عظمت دریااست و موهایش کمندی از لباس خورشید. و لبانش به سرخی سیب های درون باغ از دیدنش سیر نمیشویم به قدری زیباست که زمین با تمام زینت هایش دربرابراو زانو میزند و حیران نگاهش میکند رود برای خوش امد گویی موسیقی می نوازد و باد شکوفه هارا میرقصاند تمام پدیده ها از ته ته دلشان دوستش دارند و به وجود او می نازند او اینجا هم خواهد امد اما ارام ارام و با قدم هایی استوار مادر مهربانی ست که فرزندانش برای رسیدن او بی قرار ومنتظر وبی صبرانه چشم به جاده ها دوخته اند تاشاید کفش های طلایی اش را بر روی پیشانی خاک بگذارد و بیاید تا انها را ازعشق و طراوت سیراب کند زیرا ابر ها توانی این بارش را محبت را ندارند اومادری ست که مدت ها جای خود را به دخترکی عبوس و بی احساس داده کسی که از محبت کلمه نمی داند اما بهار دایرالمعارف مهربانیست تمام کائنات به خواب غفلت و تنهایی رفته اند وقت ان است که او باز اید و روی همه را جلا بخشد ما که اماده ایم و تدارک امدن یار را دیده ایم نه ما بلکه همه منتظرن و بی تاب و در تکاپوی بهترین استقبال حتی اسمان از مهربانی خود دریغ نمیکند و در درون قلبش جشن و شادی برپا کرده.

  منبع : enshay.blog.ir

  موضوع کلی بهار را به موضوع کوچکتر تقسیم کنید

  موضوع های کلی زیر را به موضوع های کوچکتر تقسیم کن صفحه 55 موضوع های کلی زیر را به موضوع های کوچکتر تقسیم کن. موضوع کلی : دانش آموز. 1- دانش آموز درس خوان. 2- دانش آموز مودب. 3- دانش آموز کوشا. موضوع کلی : کتابخانه. 1- عضو شدن در کتابخانه....

  Skip to content

  ویکی‌ پدیا ، دانشنامه آزاد

  ویکی‌ پدیا ، دانشنامه آزاد

  موضوع کلی بهار را به موضوع کوچکتر تقسیم کنید

  موضوع های کلی زیر را به موضوع های کوچکتر تقسیم کن صفحه 55

  موضوع های کلی زیر را به موضوع های کوچکتر تقسیم کن. موضوع کلی : دانش آموز. 1- دانش آموز درس خوان. 2- دانش آموز مودب. 3- دانش آموز کوشا. موضوع کلی : کتابخانه. 1- عضو شدن در کتابخانه. 2- امانت گرفتن کتاب. 3- تاریخ تحویل کتاب.

  انشا درباره بهار ۷ انشا توصیفی و ادبی در مورد فصل بهار و

  24 · انشا درباره بهار. بله بهار فصل گل و جوانه است در این فصل مورچه ها از لانه هایشان بیرون می آیند و درب خانه هایشان را تمیز و مرتب میکنند و خاکهای اضافه که همراه باران بصورت گل و لای وارد لانه شده را بیرون می ریزند و کم کم شروع میکنند به.

  نوروز – ویکی‌پدیا. دانشنامهٔ آزاد

  برگزاری جشن نوروز در دوران ساسانیان. چند روز (دست کم شش روز) طول می‌کشید و به دو دوره نوروز کوچک و نوروز بزرگ تقسیم می‌شد. نوروز کوچک یا نوروز عامه به مدت پنج روز. از یکم تا پنجم فروردین گرامی داشته می‌شد و روز ششم فروردین (خردادروز). جشن نوروز بزرگ یا نوروز خاصه برپا می‌شد.

  طبیعت – ویکی‌پدیا. دانشنامهٔ آزاد

  حدوداً ۷۱ درصد سطح زمین به وسیله اقیانوس‌ها پوشیده شده‌است. یک بدنه دایمی آبی که به چند اقیانوس اصلی و کوچکتر تقسیم می‌شود. بیش از نیمی از این منطقه عمیقتر از ۳۰۰۰ متر (۹۸۰۰ پا) است.

  ویکی‌پدیا:اندازه مقاله – ویکی‌پدیا. دانشنامهٔ آزاد

  یک قاعده کلی این است که اگر متن خواندنی مقاله پرینت‌گرفته‌شده به بیش از ۱۰ صفحه رسیده بود. شروع به شکستن آن به مقاله‌های کوچکتر کنید. مقاله‌هایی که به موضوعات تخصصی‌تر می‌پردازند باید در کل کوتاه‌تر از مقاله‌های کم‌تر تخصصی باشند.

  انشا با موضوع رودخانه + چند موضوع انشا زیبا در مورد

  در بعضی جاها به جوی های کوچکتر تقسیم می شود تا گیاهان و جوانه های بیشتر را آبیاری کند و به آنها زندگی ببخشد. به راستی که رودخانه مهربان و مفید است.

  سهام چیست ؟ – چه شرکت هایی در بورس حضور دارند؟کاریمو آکادمی

  برای این کار سهام مغازه را که قبلا به دو سهم ۱۰ میلیونی تقسیم شده بود را به سهم های کوچکتر تقسیم می کنید. برای مثال آن را به ۱۰۰۰ عدد سهم ۲۰٬۰۰۰ تومانی تقسیم میکنید. حالا شما و شریکتان هرکدام مالک ۵۰۰۰ عدد از این سهام هستید. با شرایط جدید شما می توانید به راحتی ۲۰۰۰ سهم خود را..

  مانیتور Samsung – وضوح بالا سامسونگ ایران

  با کادر تنظیم آسان می‌توانید صفحه نمایش خود را به قسمت‌های کوچکتر تقسیم کنید و پنجره‌ها را مرتب سازید.

  آموزش زبان آلمانی از صفر الفبای زبان آلمانی : آموزشگاه

  همیشه کارهای سخت را به قسمت های کوچکتر تقسیم کنید. مثلا «خواندن یک صفحه» یا «یک پاراگراف». قدم های ساده ما به شما کمک می کنند این کار را به انجام برسانید.

  راهنمای نوشتن پروپوزال 10 گام مهم برای شروع نوشتن

  در بیان هدف کلی باید نتیجه ای را که قرار است در پایان پژوهش بگیرید. بیان کنید. در این مورد باید به شما بگوییم که هدف کلی همان پاسخ به مسئله اصلی تحقیق است. پس نوشتن این هدف کار مشکلی نخواهد بود. هدف جزئی همان هدف کلی است که به قسمت های کوچک تری تقسیم شده است.

  ساختار شکست پروژه یا WBS – ویرگول

  فرض کنید در پروژه شما فقط بخش اجرا را به عهده داشته باشید بنابراین سطح اصلی و اول شما بخش اجرا میشود اما من کامل ترین بخش را دارم براتون توضیح میدم که شامل ۴ تا بخش تجهیزات جراحی ترمیم و اجرا هستش مواردی که رو به بخش های کوچکتر.

  چگونه سهام را بین بنیان‌گذاران استارتاپ تقسیم کنیم؟ – ویرگول

  در نهایت این تصمیم شماست که به چه روشی (یا حتی ترکیب چند روش) سهام استارتاپ خودتون رو تقسیم‌بندی کنید. اما چند نکته کلی در تقسیم‌بندی رو رعایت کنید: ۱- در مورد تقسیم سهام همون اوایل تصمیم بگیرین و به تعویق نندازین. اگر نتونین رویکرد درست و منطقی در این موضوع داشته باشین..

  الگوریتم کاراتسوبا – ویکی‌پدیا. دانشنامهٔ آزاد

  الگوریتم به روش تقسیم و حل عمل می‌کند. به این معنا که ابتدا هر کدام از اعداد را به قسمت‌های کوچکتر تقسیم کرده و سپس به صورت بازگشتی. روی آن‌ها ضرب را انجام می‌دهد.

  مقایسه جستجوی ترتیبی با جستجوی دودویی سبز دانش

  در جستجوی دودویی که در دسته بندی الگوریتم های تقسیم و حل (Divide and Conquer) قرار میگیرد. x با عنصر میانی (در این مثال عنصر شماره 32) مقایسه میشود؛ فرض کنیم که x از عنصر سی و دوم بزرگتر باشد. در اینصورت عملیات مقایسه با عنصر شماره 48 انجام میشود و به همین منوال (اگر فرض کنیم x از تمام عناصر..

  خلاصه کتاب اثر مرکب – دارن هاردی – ویرگول

  بنابراین اگر قصد دارید هدفی را به اتمام برسانید. آنرا به فعالیت های کوچکتر تقسیم کنید و ماهها و سالها بر روی آن تمرکز کنید تا شاهد تغیرات بزرگ باشید. افراد زیادی را می بینیم که قصد دارند وزن خود را کاهش دهند اما پس از چند هفته وقتی میبینند طبق انتظارات خود به وزن ایده آل خود..

  اگر ترامپ بد بود چرا بسیاری باورش داشتند؟ – ویرگول

  شما باید به معنای واقعی کلمه بتوانید ذهن خود را به ابعاد کوچکتر تقسیم کنید تا به مسائل به تک بعدی ترین صورت امکان نگاه کنید. به شکلی که به هرآنچه که میگویید کاملا باور داشته باشید. یک تعبیر و حقیقت وجود داشته باشد و آن هم چیزی باشد که شما میبینید و فکر میکنید.

  قرآن – ویکی‌پدیا. دانشنامهٔ آزاد

  با تمامی این شرائط و حدود. لشکر اسلام پس از هر پیروزی مأمور به ملاطفت و مهربانی با دشمن است و باید صدمه و فشاری که از آنان دیده را در بوته فراموشی نهاده و همچون برادران و دوستان صمیمی با ایشان رفتار کند و با کمال رأفت. محبت. منطق قوی و کردار پسندیده آنان را به آیین حق دعوت کنند..

  مفهوم کلی واژه اکازیون را دراملاک بدانیم ! – ویرگول

  مفهوم کلی واژه اکازیون را دراملاک بدانیم ! واژه اکازیون بیشتردرخرید وفروش ملک و ساختمان کاربرد.برخلاف تصورافراد. قیمت مناسب ملک فقط یکی ازموارد اکازیون بودن آن است.به هرروی اگر بخواهیم مفهوم کلی واژه اکازیون را دراملاک بدانیم دراین نوشتار به موارد ی برای آگاهی بیشترشما..

  ارسال ایمیل به‌صورت پیوست – Gmail راهنما

  تقسیم کردن رایانامه‌ها با استفاده از صندوق ورودی اولویتی Gmail گروه‌بندی رایانامه‌ها در قالب مکالمه افزودن یا برداشتن دسته‌های صندوق ورودی و برگه‌ها در Gmail..

  منبع : wikivedia.ir

  موضوع های کلی زیر را به موضوع های کوچکتر تقسیم کن صفحه 55 کتاب نگارش فارسی سوم

  موضوع های کلی زیر را به موضوع های کوچکتر تقسیم کن صفحه 55 کتاب نگارش فارسی سوم را از این سایت دریافت کنید.

  موضوع های کلی زیر را به موضوع های کوچکتر تقسیم کن صفحه 55 کتاب نگارش فارسی سوم

  دسته بندی : نکس لود مطالب سایت

  ناشناس

  موضوع کتاب را به ۳ موضوع کوچکتر تقسیم کن

  سحر

  مدرسه را به موضوع های کوچکتر کن

  طاهری

  جانوران بر دودسته هستند. لطفا سریع جواب بدید با سپاس از شما

  غزل

  موضوع کتابلطفا سریع جواب بدید

  محمد

  کلمه اب ونان موضوع کوچیکش چی میشه

  جواب پاسخ صفحه ۵۵ کتاب نگارش فارسی سوم موضوع های کلی زیر را به موضوع های کوچکتر تقسیم کن از سایت نکس لود دریافت کنید.

  موضوع های کلی زیر را به موضوع های کوچکتر تقسیم کن

  موضوع کلی : دانش آموز

  1- دانش آموز درس خوان

  2- دانش آموز مودب 3- دانش آموز کوشا

  موضوع کلی : کتابخانه

  1- عضو شدن در کتابخانه

  2- امانت گرفتن کتاب 3- تاریخ تحویل کتاب موضوع کلی : زمستان 1- سرمای زمستان 2- بازی های زمستانی

  3- خواب زمستانی حیوانات

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟

  بله خیر مانیا یاوری 2 ماه قبل 0 مانیا یاوری سارینا 2 ماه قبل -1

  موضوع (سلامت)را به ۴ موضوع کوچک تر تقسیم کن و در موردشان بنویس

  ......... 2 ماه قبل 0 کتاب مو 2 ماه قبل 2 جواب موضوع دریا مو 2 ماه قبل -1

  موضوع دریا را به چند بخش تبدیل کنید

  دریا 2 ماه قبل 2

  موضوع کوچکتر برای محیط زیست

  دل 2 ماه قبل 0

  دریا ب موضوع کوچک تبدیل کردن

  لیلا 2 ماه قبل 6

  موضوع بهارراکوچک کنید ویک بند در مورد آن بنویسید

  ناشناس 2 ماه قبل 2 موضوع کوچکتر ایران 3 طاها 2 ماه قبل

  پرچم ایران سه رنگ دارد

  ناشناس 2 ماه قبل -1 زمستان سینا 2 ماه قبل 3 زمین ناشناس 3 ماه قبل 0 موضوع کلی: پرخوری لطفا سریع جواب بدید سمانه 3 ماه قبل 2

  موضوع ایران به سه قسمت کوچک

  بي نام 3 ماه قبل 1 بهار 3 نیایش 2 ماه قبل

  موضوع بهار به دو موضوع کوچک تر

  0 هانی 3 ماه قبل بهار مینا 3 ماه قبل 5

  کوچک کردن موضوع سلامت

  ناشران 3 ماه قبل -1 گاوان غزل 3 ماه قبل -1

  آیا این جوابه برای من

  1 غزل 3 ماه قبل بله ناشناس 3 ماه قبل 1 سرمای زمستان 0 حسن 3 ماه قبل احمدیان Ai 3 ماه قبل -1 کرونا ناشناس 3 ماه قبل 0 سرمای زمستانی 1 ناشناس 3 ماه قبل اره ناشناس 3 ماه قبل 1

  سلام لطفا هر چه سریعتر موضوع سال را به سه قسمت بگین

  محمد 3 ماه قبل -1 سخن گفتن 1 ناشناس 3 ماه قبل

  موضوع سخن گفتی راتقسیم کن

  محمد 3 ماه قبل 0 سخن گفتن ناشناس 3 ماه قبل 0 موضوع کوچکتر کتاب م 3 ماه قبل 0 استاد آزاد ناشناس 3 ماه قبل 1 لنفن تبسم 4 ماه قبل 0 رعد وبرق فاطی 4 ماه قبل 2 سال 1 2 3 0 مونا 2 ماه قبل

  موضوع کلی سال رو به سه مورد کوچک تقسیم کن

  فاطمه زهرا 4 ماه قبل 0 سال ناشناس 4 ماه قبل 0 دانش آموزا ناشناس 4 ماه قبل 0 موضوع کلی : ایران ۱- ۲- ۳- ناشناس 4 ماه قبل 2

  مدرسه‌را‌به‌مو‌ضوعات‌کوچکتر‌تقسیم‌کنید

  ناشناس 4 ماه قبل 3 دریا آیتک 4 ماه قبل -1

  به من موضوع بهار بنویسید بفرستید

  0 👍🏻 3 ماه قبل قشنگی های بهار شکوفه های بهر میوه های بهر 0 بابک 3 ماه قبل موضوع کلی:(بهار)

  ۱-لباس های نازک بهاری

  ۲- شکوفه زدن گل ها و درخت ها

  ۳-باران بهاری ناشناس 4 ماه قبل 0 2 ناشناس 4 ماه قبل 0 ماهی 🐟🎏 -1 محمد 3 ماه قبل سخن گفتن 1 محمد 3 ماه قبل سخن گفتن -1 محمد 3 ماه قبل سخن گفتن پرنیا کریم زادگان 4 ماه قبل -2

  تبدیل موضوع عید نوروز به موضوع کوچک تر

  زهرا 4 ماه قبل 0

  کتاب رابه سه موضوع کوچکترتبدیل کن

  0 ناشناس 4 ماه قبل ا ما ا ها ف تا ل به -1 زهرا 4 ماه قبل

  موضوع کتاب را به سه قسمت کوتاه تبدیل کن

  ناشناس 4 ماه قبل 0 صحرا ناشناس 4 ماه قبل -1 بله محمدپارسا 4 ماه قبل 0 فصل بهار ناشناس 4 ماه قبل 0 بله 1 ناشناس 4 ماه قبل

  واقعا خوبه اما هر وقت جواب هارا نمیده

  تارا 4 ماه قبل 1 غعه رضا 4 ماه قبل 1 معلم ناشناس 4 ماه قبل 0

  من بدم اومد از این گوگل چون که اصلا جواب درستی نمیده

  کسافتا خدیجه مرادی 4 ماه قبل -1 بله خدیجه مرادی 4 ماه قبل 3

  سلام لطفا زود جواب بدین

  موضوع کلی خانواده ۱- ۲- ۳- بهروز 4 ماه قبل 4 میهن Mohammad Mahdi 4 ماه قبل 5

  سلام سال را به موضوع های کوچک تر تقسیم کنید

  -1 کیان 4 ماه قبل

  سال خوب سال پر باران سال پربرکت

  3 شیرین 4 ماه قبل

  سالرو به موضوع کوچک تقسیم کن

  ناشناس

  منبع : nexload.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 9 روز قبل
  0

  بند بهار

  ناشناس 2 ماه قبل
  2

  موضوع فصل بهار به موضوع کوچکتر

  آلما پرویزی 1 سال قبل
  1

  موضوع کلی بهار به موضوع کوچکتر تقسیم کنید

  زهرا 1 سال قبل
  -1

  کسی جواب رو میدونه؟

  مهدی 1 سال قبل
  1

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید