این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  مهدی عطاران رضایی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  مهدی عطاران رضایی را از این سایت دریافت کنید.

  مهدی عطاران

  معرفی کامل مهدی عطاران ، بازیگر سینما و تلویزیون شامل گالری عکس ها و ویدئوها مهدی عطاران ، بیوگرافی مهدی عطاران ، زندگی نامه مهدی عطاران ، حواشی مهدی عطاران ، فیلم ها و سریال های مهدی عطاران ، ازدواج مهدی عطاران ، خانواده مهدی عطاران ، جوایز مهدی عطاران ، سریال های مهدی عطاران ، فیلم های مهدی عطاران

  منظوم هنرمندان مهدی عطاران

  ‏مهدی عطاران‏

  ورود به فاز ویرایش Mehdi Attar 2 دنبال میشه بازیگر

  مهدی عطاران رضایی، بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر، در سال 1374 متولد شد.

  وی دانش‌آموز کلاس پنجم ابتدایی بود که اولین تجربه‌ی بازیگری‌اش را با بازی در تله‌فیلم «وصیت پدر» سیامک کاشف‌آذر، کسب کرد.

  تولد: 1374/05/26 (سن: 27 سال)

  بیوگرافی مهدی عطاران:

  مهدی عطاران بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. وی سال 1374 چشم به جهان گشود. از مهم‌ترین آثار مهدی عطاران می‌توان به بازیگری در سریال نردبام آسمان، فیلم دلبری اشاره کرد.

  مهدی عطاران در سال 1388 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم مهدی عطاران در این سال، بازیگری در سریال نردبام آسمان به کارگردانی محمدحسین لطیفی محسوب می‌شود.

  شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی مهدی عطاران بازی در سریال نردبام آسمان بوده است. مهدی عطاران سال 1388 در 14 سالگی در سریال نردبام آسمان نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با محمدحسین لطیفی همکاری داشته است. مهدی عطاران توانست با بازی در سریال نردبام آسمان تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر وحید جلیلوند، برزو ارجمند، رحیم نوروزی و جمشید جهان‌زاده بر تجارب او افزود.

  مهدی عطاران علاوه‌بر سریال نردبام آسمان، سال 1394 در 20 سالگی در فیلم دلبری نیز بازی کرده است. مهدی عطاران این‌بار با سید جلال دهقانی‌اشکذری یعنی کارگردان فیلم دلبری و هنرمندانی چون هنگامه قاضیانی، آتیلا پسیانی، عباس غزالی و محمدرضا شیرخانلو همکاری داشت.

  یکی از ویژگی‌های حرفه‌ای بیوگرافی مهدی عطاران آن هست که در مدت زمان بازیگری خود، هم در تلویزیون و هم در سینما بازی کرده است.

  اینستاگرام مهدی عطاران یکی از راه‌های ارتباطی او با مخاطبانش است. مهدی عطاران در اینستاگرام بیش از 1،996 نفر دنبال‌کننده دارد و بیش از 206 نفر را دنبال می‌کند. همچنین مهدی عطاران تاکنون در اینستاگرام بیش از 254 پست بارگذاری کرده است. مهدی عطاران فعالیت خود در اینستاگرام را از تاریخ 1396/11/06 شروع کرده است و تاکنون برای اولین پست او بیش از 203 لایک و 3 نظر ثبت شده است. شاید جالب باشد بدانید که پرلایک‌ترین یا همان محبوب‌ترین پست اینستاگرامی مهدی عطاران تاکنون بیش از 240 لایک خورده است، همچنین برای پرکامنت‌ترین یا همان پربحث‌ترین پست اینستاگرامی مهدی عطاران تاکنون بیش از 72 نظر ثبت شده است.

  در مجموع در کارنامه 23 ساله و بیوگرافی مهدی عطاران آثار مهمی وجود دارد. اگر می‌خواهید با بیوگرافی مهدی عطاران و زندگی حرفه‌ای و آثار او بیشتر آشنا شوید، حتما به صفحه هر یک از آثار مهدی عطاران در منظوم سر بزنید. همه 2 اثر مهم مهدی عطاران در منظوم یک پروفایل اختصاصی دارند که اطلاعات کامل معرفی آنها تهیه شده است. امتیازی که هر یک از آثار مهدی عطاران در منظوم دارند، نمره و امتیازی است که مردم از یک تا ده به آنها داده‌اند. در واقع هر چقدر مهدی عطاران در آثار ارزشمندتری بازی کرده باشد، توانسته نمره‌ی بیشتری از سوی مردم بگیرد، در نتیجه سوابق کاری و بیوگرافی مهدی عطاران درخشان‌تر خواهد شد. مثلا اثری که در بیوگرافی مهدی عطاران بیشترین امتیاز را از مردم گرفته است، سریال نردبام آسمان محسوب می‌شود و اثری که در بیوگرافی مهدی عطاران کمترین امتیاز را گرفته است، فیلم دلبری محسوب می‌شود.

  اگر در مورد بیوگرافی مهدی عطاران نکات بیشتری می‌دانید حتما برای ما ارسال کنید تا کمکی بزرگ به همه مخاطبان و طرفداران مهدی عطاران کرده باشید. مثلا اگر اطلاعاتی دقیق‌تر در مورد بیوگرافی مهدی عطاران، آثار مهدی عطاران، جوایز مهدی عطاران، همکاران مهدی عطاران، گالری عکس مهدی عطاران، قد مهدی عطاران، وزن مهدی عطاران، رنگ چشم مهدی عطاران، وضعیت تأهل و همسر مهدی عطاران، فرزندان مهدی عطاران، حواشی مهدی عطاران و کودکی مهدی عطاران می‌دانید حتما برای ما ارسال کنید.

  نمایش بیشتر

  گالری عکس مهدی عطاران (3 تصویر)

  مشاهده همه اضافه کردن تصویر

  گالری ویدئوی مهدی عطاران (0 ویدئو)

  اضافه کردن ویدئو اخبار مهدی عطاران مشاهده همه

  همزمان با اکران عمومی،

  پوستر «دلبری» رونمایی شد

  سوابق کاری مهدی عطاران

  اضافه کردن اثر به سوابق مهدی عطاران

  بازیگر (4 اثر) پنهان شدن 4.8 دلبری (1394) 0

  تکیه بچه‌های محله (سریال تلویزیونی)

  (1389) 6

  تکیه بچه‌های محله ما (سریال تلویزیونی)

  (1389) 6.3

  نردبام آسمان (سریال تلویزیونی)

  (1388) مشخصات مهدی عطاران راه‌های ارتباطی پنهان شدن

  آدرس اینستاگرام (مهدی عطاران): [email protected]

  اطلاعات زندگی پنهان شدن ملیت: ایران دین: اسلام

  منبع مطلب : www.manzoom.ir

  منبع مطلب : chromewebdata

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید