این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  مهاجرت به ایران

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  مهاجرت به ایران را از این سایت دریافت کنید.

  آیا شما تازه از افغانستان وارد ایران شده اید؟

  لطفاً توجه داشته باشید که کمیساریا در ایران ثبت‌نام انجام نمی‌دهد و مسئول تشخیص وضعیت پناهندگی و یا صدور مدارک هویتی نیست – این مسئولیت دولت ایران است. لطفاً توجه داشته باشید که کمیساریا در ایران درخواست برای اسکان مجدد نمی پذیرد. لطفا به خاطر داشته باشید که کمیساریا هیچ فردی را به برنامه هایی […]

  آیا شما تازه از افغانستان وارد ایران شده اید؟

  لطفاً توجه داشته باشید که کمیساریا در ایران ثبت‌نام انجام نمی‌دهد و مسئول تشخیص وضعیت پناهندگی و یا صدور مدارک هویتی نیست – این مسئولیت دولت ایران است.

  لطفاً توجه داشته باشید که کمیساریا در ایران درخواست برای اسکان مجدد نمی پذیرد.

  لطفا به خاطر داشته باشید که کمیساریا هیچ فردی را به برنامه هایی که اخیراً توسط کشورهای مختلف برای جا به جایی و یا خروج اتباع افغانستانی اعلام کرده اند ارجاع نمی‌دهد. اگر چنین اطلاعاتی به شما داده شده نادرست می‌باشد. کلیه اطلاعات و درخواستهای مربوط به این برنامه های جابه جایی یا خروج باید مستقیماً از طریق تماس با سفارتخانه های مربوطه و روشهای آنها پیگیری شود.

  دولت ایران از طریق اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی مسئول ثبت پناهجویان و تصمیم گیری در مورد وضعیت پناهندگی می‌‌باشد. روال رسیدگی به درخواستهای ورودی‌های جدید هنوز از طرف دولت ایران تعیین نشده است.

  اگر شما به تازگی وارد ایران شده اید میتوانید برای گرفتن اطلاعات بیشتر به دفتر اداره اتباع محل اقامت خود مراجعه کنید.

  لطفا برای دریافت اطلاعات بروز رسانی شده، به صفحه  آخرین اخبار ما مراجعه کنید.

  منبع مطلب : help.unhcr.org

  موسسه چند ملیتی ثبتا SABTA مهاجرت و اخذ اقامت ایران مهاجرت و اقامت

  ایران در منطقه‌ای از جهان قرار گرفته که درگیری‌های شدید، آن را به یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای جهان تبدیل کرده است. در ادامه همراه ثبا باشید.

  مهاجرت و اخذ اقامت ایران

   (5/5) 1513 امتیاز  

  0 / 5

  موسسه ثبتی، حقوقی و بین الملل Sabtta » برگه مادر » مهاجرتی و امور حقوقی بین الملل » مهاجرت و اخذ اقامت » مهاجرت و اخذ اقامت ایران

  موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه مهاجرت و اخذ اقامت ایران را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات مهاجرت و اخذ اقامت ایران را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

  امروز مورخ: ۲۲ /۱۰ /۱۴۰۱

  پاسخگویی 24H واحد پشتیبانی شبکه جهانی بیش از 34 شعبه رتبه MQFL گواهینامه cess 130.000 RG 130 هزار ثبت موفق

  وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

  مهاجرت و اخذ اقامت ایران

  موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه مهاجرت و اخذ اقامت ایران در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به مهاجرت و اخذ اقامت ایران را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری مهاجرت و اخذ اقامت ایران نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در کیفیت ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

  هم اکنون به منظور مهاجرت و اخذ اقامت ایران میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

  مدارک مورد نیاز بمنظور مهاجرت و اخذ اقامت ایران

  پاسپورت با مهلت حداقل 6 ماهه تا پایان انقضا

  کارت شناسایی ملی و جدید

  3 نسخه وکالت نامه محضری

  آخرین مدرک تحصیلی (تماس گرفته شود)

  تنظیم قرارداد رسمی با موسسه ثبتا

  سایر شرایط: تماس گرفته شود

  شروط و الزامات مهاجرت و اخذ اقامت ایران

  شرط شماره 1: تحویل کلیه اسناد و مدارک متقاضی

  شرط شماره 2: عقد قرارداد رسمی با موسسه ثبتا

  شرط شماره 3: پرداخت حق الثبت و اجرا

  شرط شماره 4: در دسترس بودن متقاضی

  شرط شماره 5: ایجاد همکاری لازم در طی فرایند ثبت

  شرط شماره 6: متعهد به مفاد قرارداد منعقده

  مراحل مهاجرت و اخذ اقامت ایران

  توجه داشته باشید بمنظور مهاجرت و اخذ اقامت ایران میبایست مراحل زیر طی شود :

  آماده سازی اسناد و مدارک

  تنظیم قرارداد ثبت شرکت

  پرداخت هزینه های جاری

  تنظیم و تحویل اسناد و مدارک

  طی شدن مدت زمان ثبت

  ارائه اسناد ثبتی به متقاضی

  مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل مهاجرت و اخذ اقامت ایران را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست اخذ اقامت و مهاجرت به ایران اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

  محتوای این صفحه عبارتند از:

  دلایل اخذ اقامت و مهاجرت به ایران

  ایران در منطقه‌ای از جهان قرار گرفته که درگیری‌های شدید، آن را به یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای جهان تبدیل کرده است.

  این مهاجرین، همگی از طبقه فرودست جامعه نیستند و بعضاً به دلایلی مثل مسائل فرهنگی، تمایلی به مهاجرت به اروپا ندارند.

  در این شرایط آئین‌نامه جدید فرصتی است برای این افراد به خصوص مهاجرین افغان که سال‌هاست برای اخذ اقامت از ایران مشکل دارند.

  هیأت دولت با تصویب یک آئین‌نامه شرایط اخذ اقامت ایران را ساده‌تر کرد. فقط ۲۵۰ هزار یورو نیاز است تا بتوانید اقامت ۵ ساله در ایران بگیرید.

  ‌هیأت دولت به پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی و به منظور تشویق سرمایه‌گذاری و جذب منابع مالی (ارزی) خارجی، آئین‌نامه اعطای مجوز اقامت پنج‌ساله به اتباع خارجی را به تصویب رساند.

  مزیت اقامت و مهاجرت به ایران

  با این حال سوال مهم‌تر این است که مگر ایران چه مزیتی دارد که فردی به دنبال اقامت در آن باشد؟

  یک) جالب خواهد بود اگر بدانید که در حال حاضر سه میلیون و ۲۰۰ هزار تبعه خارجی در ایران زندگی می‌کنند. این میزان جمعیت، تقریباً یک و نیم برابر اتباع خارجی در کشوری مثل قطر است. حال اگر این آئین‌نامه فقط یک دهم درصد از این اتباع را به گرفتن اقامت ایران تشویق کند، ارزی معادل ۸۰۰ میلیون یورو وارد کشور می‌شود یعنی تقریباً ۲۰ درصد از کل تجارت ایران و فرانسه در سال ۲۰۱۷.

  دو) از سوی دیگر باید در نظر داشت که ایران در منطقه‌ای از جهان قرار گرفته که درگیری‌های شدید، آن را به یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای جهان تبدیل کرده است. این مهاجرین، همگی از طبقه فرودست جامعه نیستند و بعضاً به دلایلی مثل مسائل فرهنگی، تمایلی به مهاجرت به اروپا ندارندسه) باید در نظر داشت که مقررات فعلی اقامت در ایران نیز، به شدت سخت بوده است و این آئین‌نامه در واقع برای تسهیل این مقررات وضع شده است.

  چهار) در عین حال باید در نظر داشت که یکی از مزیت‌های مصوبه دولت این است که حتماً لازم نیست سرمایه‌گذاری در امور تولیدی و عمرانی باشد و قید شده که سپرده‌گذاری در بانک، سرمایه گذاری در اوراق مشارکت و سرمایه‌گذاری در حوزه مسکن هم به عنوان سرمایه‌گذاری پذیرفته است.

  چه افرادی می توانند اقامت ایران را داشته باشند؟

  ۱) دارای ۵ سال سابقه اقامت قانونی متوالی یا متناوب در ایران بوده و به هنگام تقاضا به سن ۱۸ سال تمام رسیده باشد.

  ۲) دارای دو سال سابقه اقامت قانونی متوالی یا متناوب در ایران بوده و مقام عالی علمی یا شغل یا تخصص او در امور تولیدی و عمرانی به تأیید مقامات صلاحیتدار مملکتی رسیده باشد.

  منبع مطلب : sabtta.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید