این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  مشخصات فنی سورن پلاس دوگانه

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  مشخصات فنی سورن پلاس دوگانه را از این سایت دریافت کنید.

  بررسی سورن پلاس دوگانه سوز ایران خودرو

  اخبار تولید سمند سورن دوگانه سوز ایران خودرو، اطلاعات سورن توربو دوگانه سوز به همراه مشخصات فنی سورن پایه گازسوز ایران خودرو و سورن پلاس گاز سوز

  بررسی سورن پلاس دوگانه سوز ایران خودرو

  02 آبان 1401 - 10:19

  قیمت سورن پلاس دوگانه سوز اعلام شد

  آبان 1401: شرکت ایران خودرو برای نخستین‌بار، قیمت سورن پلاس دوگانه سوز را اعلام کرد. در آبان‌ماه و در حالیکه سورن پلاس با مالتی مدیا حدود 249 میلیون تومان و سورن پلاس جدید نیز حدود 261 میلیون تومان قیمتگذاری شده است، اما سورن پلاس دوگانه سوز با قیمت تقریبی 281 میلیون تومان، بزودی تحویل مشتریان می‌شود.

  ورود سورن به ناوگان تاکسیرانی

  مهر 1401: قراردادی بین شرکت ایران‌خودرو و اتحادیه شرکت‌های تعاونی سواری و کرایه بین‌شهری به امضا رسید تا 2500 تاکسی سورن به این اتحادیه تحویل داده شود.

  نایب رئیس هیئت مدیره ایران‌خودرو در مراسم امضای این قرارداد گفت که گروه صنعتی ایران‌خودرو در تمام حوزه های حمل و نقل اعم از درون شهری، برون شهری، حمل و نقل باری و مسافری طرح‌های مختلف کوتاه و بلندمدت را در دستور کار قرار داده تا نیاز بخش‌های مختلف را تامین کند. طراحی و تولید خودروهای برقی در دستور کار ایران‌خودرو قرار دارد و در حوزه حمل و نقل عمومی تولید اتوبوس برقی و همچنین خودرو سواری برقی برای ناوگان تاکسی‌رانی دنبال می‌شود.

  وی افزود با توقف تولید سمند و پژو 405، محصول سورن پلاس جایگزین سمند شده و این شرکت توان تامین نیاز ناوگان را با توجه به ظرفیت‌های ایجاد شده در سایت مرکزی و دیگر سایت‌های تولیدی سطح کشور دارد.

  ورود سورن به ناوگان تاکسیرانی بین شهری

  معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران‌خودرو بیان کرد که توسعه حمل و نقل عمومی، یکی از شاخص‌های مهم توسعه خدمات شهری کشورهای جهان است و ایران‌خودرو در سال‌های گذشته توانسته به‌خوبی به نیازها و درخواست‌های نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی پاسخ دهد. این روند با حمایت‌های فعلی مدیرعامل این شرکت با جدیت بالاتری دنبال خواهد شد.

  وی افزود طی 10 سال اخیر حدود 10 هزار تاکسی بین شهری از محصولات ایران‌خودرو تحویل شده و طبق قرارداد منعقده، تا بهمن‌ماه امسال 2500 دستگاه تاکسی سورن نیز تحویل خواهد شد. ایران‌خودرو همگام با سیاست‌های ابلاغی دولت سیزدهم در زمینه نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی، آماده هر گونه همکاری با نهادهای مرتبط است. ارائه محصول و خدمات باکیفیت به تاکسیرانان، از اهداف و رویکردهای ایران‌خودرو است و آمادگی تامین نیازمندی‌ها را در این زمینه دارد.

  عرضه سورن پلاس دوگانه از تابستان 1401

  تیر 1401: مهدی خطیبی، مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو، اعلام کرد که با دریافت مجوز و تاییدیه‌های لازم از سازمان استاندارد و تعیین قیمت، محصول سورن پلاس دوگانه‌سوز وارد ناوگان تاکسی‌رانی کشور می‌شود. وی افزود که پس از واگذاری تعهدات باقی مانده از تاکسی سمند، و دریافت مجوزهای لازم، سورن پلاس جایگزین سمند و 405 خواهد شد‌. در واقع امسال خط تولید محصولات 405 و سمند متوقف می‌شود. طبق قرارداد در حال تنظیم، مقرر شده تا در سال جاری، 10 هزار تاکسی با سورن پلاس جایگزین شود. این طرح در مردادماه 1401 آغاز خواهد شد.

  بر اساس گفته‌های وی، اکنون کم‌تر از 1600 تعهد تاکسی سمند EF7 وجود دارد که این تعداد به تولید رسیده و آماده واگذاری به تاکسی‌داران است. در ضمن، تعهدی برای تاکسی پژو 405 وجود ندارد. هنگامی که مشکل شماره‌گذاری رفع شود، خودروها واگذار شده و سمند برای همیشه حذف خواهد شد.

  تاکسی سورن پلاس دوگانه سوز

  آقای خطیبی گفت که با عرضه سورن پلاس دوگانه‌سوز، سطح ایمنی و تجهیزات افزایش می‌یابد و در نتیجه رضایتمندی بیش‌تری حاصل خواهد شد. شبکه خدمات پس از فروش نیز برنامه‌های حمایتی از رانندگان تاکسی در نظر گرفته است.

  وی درباره سورن پلاس دوگانه‌سوز گفت که با ترکیب سوخت بنزین و گاز می‌تواند حدود هزار کیلومتر مسافت را طی کند. در ضمن، علاوه بر تغییراتی در ظاهر، برخی آپشن‌ها و امکانات نیز به آن اضافه شده است.

  سورن دوگانه سوز جایگزین سمند دوگانه سوز

  اردیبهشت 1401: حالا که تیراژ تولید سورن پلاس، به حد مناسبی رسیده و از طرف دیگر، تولید 405 دوگانه‌سوز نیز بزودی متوقف می‌شود، شرکت ایران خودرو برای تولیدانبوه سورن پلاس دوگانه سوز، آماده شده است.

  سورن پلاس دوگانه سوز

  آقای اصغر خوش‌فهم، مدیرعامل کارخانه ایران خودرو تبریز، ضمن اشاره به برنامه تولید 78 هزار خودرو در کارخانه تبریز برای سال 1401، گفته که بیش از 80% این میزان، برای تولید سورن پلاس اختصاص یافته است. آقای خوش‌فهم همچنین تاکید کرده که تولید سورن پلاس گازسوز نیز در در برنامه سال جاری این کارخانه، قرار دارد.

  گفتن است شرکت ایران خودرو تبریز، ظرفیت تولید سالانه 130 هزار دستگاهی داشته و از ابتدای فعالیتش تا به امروز، بیش از یک میلیون دستگاه از انواع خودروها را به تولید رسانده است. هم‌اکنون ظرفیت تولید روزانه خودرو در کارخانه ایران خودرو تبریز، معادل 350 دستگاه است که می‌توان آنرا تا 500 دستگاه نیز افزایش داد.

  تولید سورن دوگانه سوز برای تاکسیرانی

  اسفند 1400: آقای خطیبی، مدیرعامل ایران خودرو، در حاشیه مراسم رونمایی اتوبوس برقی آتروس، ضمن اشاره به توقف تولید خودرو سمند و خودرو 405 در سال 1401، گفته که با حذف این خودروها دیگر هیچ محصول مناسبی برای جایگزینی آنها وجود ندارد.

  به همین دلیل ایران خودرو در تلاش است تا با عرضه سورن دوگانه‌سوز، جوابگوی نیاز سازمان تاکسیرانی باشد. نکته جالب توجه، اینجا بود که آقای خطیبی از عبارت «سورن هیبرید» استفاده کرده که هرچند عبارت نادرستی نیست اما خودروسازان جهان در این روزها، هیبرید را با معنی دیگری می‌شناسند!

  مشخصات سورن توربو دوگانه سوز

  بعد از معرفی سمند پلاس و سورن پلاس، ایران خودرو بصورت آزمایشی، سورن توربو دوگانه سوز را در بهار 1399 به تولید رسانده است. البته فراموش نکنیم که سورن توربو پایه‌گازسوز، برای اولین‌بار در اسفندماه 1398 و توسط شرکت تحقیقات موتور ایران خودرو نیز رونمایی شده بود. از آنجایی که این خودرو به احتمال فراوان با همان ویژگی های ظاهری سورن پلاس عرضه میشود، پس به سراغ مهم‌ترین ویژگی آن، یعنی قلب دوگانه‌اش میرویم.

  منبع مطلب : bama.ir

  سورن پلاس دوگانه سوز (مشخصات فنی ، عکس)

  بررسی سورن پلاس دوگانه سوز به همراه تصاویر، مزایا و معایب سورن پلاس دوگانه سوز،لیست آپشن ها و قیمت روز سورن پلاس دوگانه سوز،نظرات مالکان و کارشناسان در مورد سورن پلاس دوگانه سوز

  خانه ایران خودرو سورن پلاس دوگانه سوز

  سورن پلاس دوگانه سوز

  بروزرسانی در: دوشنبه 9 آبان 01 ساعت 17:29

  مشخصات فنی سورن پلاس دوگانه سوز

  نام لاتین خودرو Soren Plus

  کلاس بدنه سدان سگمنت جهانی D کشور سازنده ایران سال طراحی 1385 تعداد سرنشین 5

  شرکت عرضه کننده ایران خودرو

  حجم موتور 1645 سی سی

  نوع موتور تنفس طبیعی

  محل قرارگیری موتور جلو

  محور محرک دیفرانسیل جلو

  گیربکس 5 سرعته دستی تعداد سیلندر 4 نوع سیلندر خطی تعداد سوپاپ 16

  قدرت 113 (بنزين)-97 (گاز) اسب بخار در 6000 دور بر دقيقه

  گشتاور 153 (بنزين)-136 (گاز) نيوتن متر در 3500-4500 دور بر دقيقه

  حداکثر سرعت 188 بنزين-178 گاز کيلومتر بر ساعت

  شتاب 0-100 12.8 بنزين-13.5 گاز ثانيه

  ضريب تراکم 11 نوع سوخت دوگانه سوز

  سیستم سوخت رسانی تزریق غیرمستقیم چندنقطه ای

  سیستم تعلیق جلو مک فرسون

  سیستم تعلیق عقب فنر پیچشی

  نوع فرمان هیدرولیکی طول 4534 میلیمتر عرض 1720 میلیمتر ارتفاع 1460 میلیمتر

  فاصله محوری 2671 میلیمتر

  وزن 1360 کیلوگرم حجم صندوق 350 ليتر

  رینگ و لاستیک جلو 185/65R15

  رینگ و لاستیک عقب 185/65R15

  مصرف سوخت ترکیبی 7.5 لیتر در صد کیلومتر

  مصرف سوخت جاده ای 5.7 لیتر در صد کیلومتر

  حجم باک 60 بنزين-100 گاز لیتر

  استاندارد آلایندگی يورو 5

  ستاره ایمنی بررسي نشده

  سیستم تهویه مطبوع اتوماتيك-كانال تهويه برای سرنشينان عقب

  سیستم صوتی ، تصویری و مالتی مدیا 4 بلندگو-راديو پخش

  غربیلک فرمان كليدهای كنترلی روي فرمان-فرمان تلسكوپی

  سیستم صندلی های جلو روكش پارچه ای-تنظيم پشتی صندلی‏ راننده و سرنشين جلوبرقی ، پشت سری جلو قابل تنظيم

  سیستم صندلی های عقب روكش پارچه ای

  سیستم روشنایی جلو چراغ مه شكن جلو و عقب ، قابليت تنظيم ارتفاع نور چراغ‌ جلو از داخل خودرو، چراغ‌ عقب (LED)، چراغ نقشه خوان، سيستم روشنايی ترك خودرو

  سیستمهای کمکی راننده سنسور دنده عقب

  سیستم آینه ها آينه ‏هاي جانبی برقی تاشونده راهنمادار، مجهز به گرمكن ، جمع كردن برقی آينه‏ هاي جانبی از داخل اتاق و روي سوييچ

  سیستم شیشه ها بالابر برقي درهاي جلو و عقب

  سایر موارد تريم مشكی ، قطعات دکوراتیو داخلی جديد ، زه و دستگيره همرنگ بدنه، دستگیره‌ درها طرح جديد، استفاده از طرح كروم روی نوار شيشه‌هاي جانبی، تغییر رنگ جلوپنجره به رنگ مشکی براق ، افکت های جدید برروی درها و داشبورد ، اسپویلر عقب-بازکن در صندوق عقب از داخل اتاق و روي سوييچ ، دسترسی به صندوق از داخل ، نمايشگر روی داشبورد به همراه کامپیوتر سفری روی پوسته بالایی داشبورد

  کیسه های هوا راننده و سرنشين جلو

  سیستم های امنیتی و حفاظتی ايموبيلايزر، قفل مركزی با ريموت، كمربندهای ايمنی سرنشينان جلو 3 نقطه‌ای با قابليت تنظيم ارتفاع

  ترمزهای جلو: ديسكي خنك شونده

  ترمزهای عقب كاسه ای

  سیستم فرمان و هدایت پذیری هیدرولیکی

  سیستم های ترمز و پایداری سيستم ترمز ضد قفل (ABS و EBD)

  قيمت سورن پلاس دوگانه سوز

  قيمت سورن پلاس دوگانه سوز گالری تصاویر و عکسهای سورن پلاس دوگانه سوز

  سمند سورن پلاس دوگانه سوز

  منبع مطلب : z4car.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید