این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  مشارکت وادی دهم و تاثیر آن روی من

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  مشارکت وادی دهم و تاثیر آن روی من را از این سایت دریافت کنید.

  Congress 60

  در حال بروز رسانی هستیم

  سایت به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت

  Under Construction

  Website Will Be Available Soon.

  کنگره 60 www.congress60.org

  منبع مطلب : congress60.org

  وادی دهم و تاثیر آن روی من

  این جلسه هشتمین جلسه از دور اول سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره60 نمایندگی " استاد معین 2" روز دوشنبه مورخ 90/3/15 با استادی آقای ابوالفضل هادی پور ،

  وادی دهم و تاثیر آن روی من

  این جلسه هشتمین جلسه از دور اول سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره60 نمایندگی "استاد معین 2" روز دوشنبه مورخ 90/3/15 با استادی آقای ابوالفضل هادی پور ، نگهبانی آقای کامران رک و دبیری آقای مرتضی با دستور جلسه"  وادی دهم و تاثیر آن روی من " رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

  وادی دهم چیزی است که ما خواسته و ناخواسته آن را همیشه اجرا می کنیم. انسان از زمانی که به دنیا می آید و اولین نفس را می کشد در حال تغییر کردن است و در جایی که نا خواسته است و محیط به انسان تحمیل می کند. مانند آبی که از بلندی رها می شود و پستی و بلندی های زمین مسیر آن را تعیین می نماید ، پایین می آید و هدفی ندارد و ممکن است خشک شود و بگندد.

  وادی دهم جواب خیلی از سولات من بود و پذیرش آن هم کار سختی بود. تغییر بعضی صفات برای من بسیار دشوار بود و هرگز  باور نمی کردم بتوانم آنها را تغییر دهم. حتی گاهی اوقات دلیلی برای تغییر نمی دیدم ، تفکر نمی کردم تا جایی که رنج و سختی به واسطه آن درد ایجاد می شد تا نقطه تفکری پیش آید و چیزی را تغییر دهم.

  وقتی به گذشته نگاه می کنم معمولا همیشه این چنین بوده است و کمتر صفاتی داشتم که بدون ایجاد دردسر به فکر تغییر آن بیفتم. روزی شکل چنین تفکری شکست. فهمیدم قبل از جاری شدن آب باید کانالی باشد و من هستم که باید تعیین کنم آب به کجا برود و باید مبدا و مقصد و هدفی باشد.

  روزی به این نتیجه رسیدم که هرچه بر سر من می آید چیزی است که من با رفتار و صفات و چیزی که درونم دارم آن را جذب می نمایم. دقیقا مانند آنکه انسان منقل آتش را خودش بغل کند و بسوزد. با نگاهی به گذشته می فهمم که هر چیزی که بر سرم آمد به واسطه جهل و نادانی من بوده است. همچنین به واسطه این بود که تمام چیزهای ضد ارزش برای من ارزشمند بود.

  وقتی به این نتیجه رسیدم که هر چه به سمت من می آید خودم آن را جذب می کنم ، دیگر منتظر درد و رنج نشدم. تمام نگاهم به خودم برگشت و کاری به دیگران نداشتم. امروز حواس من به خودم و صفات خودم است و باورم این است که درست بوده و اگر بخواهم متوجه دیگران باشم نمی توانم به خود معطوف شوم.

  باورم این است که هر چیز خوب یا بدی جذب من می شود به واسطه صفاتی است که دارم. در واقع محور داستان من هستم. اگر افراد خوب به سراغم می آیند ، اگر فقیر هستم ، اگر هر چیزی هستم و ... همه را خود جذب می کنم. روزی که به این باور رسیدم خیلی اتفاقات برایم افتاد. افراد اطرافم عوض شدند و دیگر خبری از افراد بد نبود و جایگزین آنها افرادی شده اند که بسیار ارزشمند هستند و چیزی که به من می دهند ارزشمند است.

  خوشحالم به واسطه تمام بدی هایی که تجربه کردم و اعتیاد با کنگره آشنا شدم و گویی صید کنگره شدم و از این قفس راضی هستم.

  با احترام همسفر الناز رک

  برچسب‌ها: جلسات عمومی, وادی دهم و تاثیر آن روی من, درمان اعتیاد, کنگره60

  + نوشته شده در سه شنبه شانزدهم خرداد ۱۳۹۱ ساعت 0:13 توسط همسفر النـــاز  |

  منبع مطلب : www.hafezc60.blogfa.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 3 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید