این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  مراسم عروسی مسی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  مراسم عروسی مسی را از این سایت دریافت کنید.

  مراسم عروسی مسی و همسرش با حضور ستاره ها

  مراسم عروسی مسی و همسرش با حضور ستاره ها ،عکس های مراسم ازدواج لیونل مسی،عکس های ازدواج مسی و همسرش،تصاویر مراسم ازدواج مسی و همسرش در آرژانتین

  مراسم عروسی مسی و همسرش با حضور ستاره ها

  مجموعه : اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی

  مراسم عروسی مسی و همسرش با حضور ستاره ها 

  لیونل مسی پس از سال ها زندگی با همسرش و داشتن دو فرزند، بالاخره مراسم ازدواج خود را جشن گرفتند و تمامی ستاره هاي بارسلونا نیز در آن حضور داشتند. مراسم عروسی مسی و همسرش | بزرگ ترین فوتبالیست جهان لیونل مسی و همسرش که ازدوران کودکی یکدیگر را می شناسند در یک مراسم باشکوه آرژانتینی ازدواج خود را جشن گرفتند.

  به گزارش پارس ناز بیش از 250 نفر از اقوام و دوستان و از جمله تعدادی از بزرگ ترین نام هاي فوتبال به آرژانتین سفر کردند تا شاهد مراسم ازدواج این ستاره فوتبال 30 ساله با آنتونلا روکوزو 29 ساله باشند، البته حرف و حدیث هایي پیرامون دعواهای خانوادگی آن ها وجود داشت که می توانست تهدیدی بر کیفیت این روز باشد!

  عروسی لیونل مسی و آنتونلا روکوزو

  این زوج که حدود 25 سال هست همدیگر را می شناسند در مراسم عروسی خود داشتن گوشی راممنوع کرده و همین طور خدمه سوگند خوردند مراسم را محرمانه نگاه دارند و 450 تن از افسران پلیسنیز به کار گمارده شدند.خبرگزاری هاي سراسر جهان در فرش قرمز درب ورودی هتل «محل عروسی» در شهر روساریو صفکشیدند. مهمانان این مراسم مختار بودند که چه از میان فرش قرمز عبور کرده و تصویر بگیرند و چه ازدرب ورودی دیگری وارد هتل شوند.

  مراسم عروسی فوتبالیست آرژانتینی در هتلی در شهر روساریو

  مراسم عروسی مسی و همسرش و مهمانان مشهور آنساموئل اتوئو نخستین مهمانی بود که از فرش قرمز و از بین دوربین رسانه هاي جهانی عبور کرد ، پس ازآن سرخیو اگوئرو و نامزدش کارینو ، سسک فابرگاس و نامزدش دنیلا سیمن ، برترین دوست آنتونلا وبازیکن تیم ملی آرژانتین ازکویل لاوتزی، دیگر افرادی بودند که عبور از فرش قرمز را گزینه کردند.

  خواننده و سوپراستار مشهور شکیرا و نامزدش بازیکن تیم بارسلونا جرارد پیکه نیز از جمله مهمانانمشهور این عروسی بودند که به نظر میرسید عبور از فرش قرمز را گزینه نکردند.

  لباس عروس آنتونلا روکوزو

  نیمار بازیکن مشهور بارسلونا به تنهایی به این مراسم عروسی آمد چراکه طبق گفته رسانه هاي آرژانتینیاو به تازگی پس از خواستگاری از دختر مورد علاقه اش برونا مارکزینه ، جواب “نه” گرفته هست.

  جزئیات دیدنی مراسم عروسی مسی

  گفته میشود مهمانان خانم این عروسی را به آوردن سه دست لباس متفاوت تشویق کرده بودند تا ازهرگونه لباس نمونه در رنگ و یا حتی طرح و جنس بین خانم ها و آزرده شدنشان پیش گیری شود وهمچنین به مهمانان مرد این مراسم گفته شده بود سه نوع پیراهن گوناگون همراه خود داشته باشند!

  عکسی از کودکی مسی و همسرش

  بر طبق گزارشات اوانجلینا اندرسون همسر مدافع اسبق تیم منچستر مارین دمیکلیس با خود پنج دست لباسآورده بود که اطمینان حاصل کند لباس هیچ یک از مهمانان با او یکی نیست!در عین حال یکی از فوق هواداران مسی ، مردی برزیلی به نام الکس که برای خود چهره اي همانندمسی ساخته هست نیز به شهر روساریو سفر کرده بود تا دقیقا در همین تاریخ با همسرش در پیاده روبیرون این هتل ازدواج کند.

  مسی و آنتونلا

  همین طور بعنوان یک لحظه سورپرایز برای آنتونلا که پنهانی توسط مسی تدارک دیده شده بود،خواننده آرژانتینی ابل پینتوز مراسم عروسی را با خواندن آهنگ مورد علاقه آنتونلا«Sin Principio ni final» «بدون شروع یا پایان» به اتمام رساند.

  دعواهای خانوادگی پیش از عروسی مسی

  تنها چیزی که این مراسم را تهدید می‌کرد شایعاتی مبنی بر دعوای خانوادگی بین اقوام نزدیک داماد باعروس بود و حتی عمه مسی در یک برنامه زنده تلویزیونی وقتی از او در مورد برادرزاده اش سوالشده بود با عصبانیت جواب داد که او به عروسی دعوت نشده هست.

  شکیرا و پیکه هنگام رسیدن به شهر روساریو

  این خانم در ابتدا هیچ اطلاع نداشت که به شکل زنده روی آنتن هست و پس از اطلاع از این موضوعفوری رابطه تلفنی را قطع کرد.سپس دوباره با برنامه تماس گرفت و با اشک پاسخ داد که سلیا مادر“ترسناک” مسی وی را از این مراسم پس زده هست.او همین طور اضافه کرد سلیا خانواده را “جدا کرده هست” و از اینکه اکثر اقوام مادری مسی کارت دعوتدریافت کرده و تنها تعداد کمی از طرف خانواده پدرش جورج دعوت شده اند، گله گذاری کرد.

  فوتبالیست اسپانیایی جوردی آلبا و نامزدش روماری ونتورا

  فوتبالیست اروگوئه اي لوئیز سوارز و همسرش سوفیا بالبی

  آگوئرو و نامزدش کارینا تجدا در مراسم عروسی مسی و همسرش

  ماریا سول مسی خواهر بزرگ مسی هنگام رسیدن به هتل با خودرو

  منبع مطلب : www.parsnaz.com

  در جشن عروسی «مسی» چه گذشت؟

  لیونل مسی با آنتولا روکوزو ازدواج کرد. انگار دو ستاره برتر فوتبال جهان، یعنی مسی و رونالدو، با درگیر شدن در امور خانوادگی و عاطفی در تلاش هستند تا ماه های پرچالش گذشته و ماجراهای مالیاتی خود را به دست فراموشی بسپارند. رقابت این دو حتی بیرون از میادین فوتبال هم ادامه دارد.

  برترین ها چهره ها ۵۵۹۰۲۹ ۱۲ تیر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۷ ۴۱ نظر ۵۶۰۸

  در جشن عروسی «مسی» چه گذشت؟

  لیونل مسی با آنتولا روکوزو ازدواج کرد. انگار دو ستاره برتر فوتبال جهان، یعنی مسی و رونالدو، با درگیر شدن در امور خانوادگی و عاطفی در تلاش هستند تا ماه های پرچالش گذشته و ماجراهای مالیاتی خود را به دست فراموشی بسپارند. رقابت این دو حتی بیرون از میادین فوتبال هم ادامه دارد.

  روزنامه تماشاگران امروز - علی مسعودی نیا: لیونل مسی با آنتولا روکوزو ازدواج کرد. انگار دو ستاره برتر فوتبال جهان، یعنی مسی و رونالدو، با درگیر شدن در امور خانوادگی و عاطفی در تلاش هستند تا ماه های پرچالش گذشته و ماجراهای مالیاتی خود را به دست فراموشی بسپارند. رقابت این دو حتی بیرون از میادین فوتبال هم ادامه دارد.

  در حالی که رونالدو با خبر تولد دوقلوهایش یکی دو روزی صدرنشین اخبار بود، حالا مسی با ضیافت باشکوه عروسی اش رقیب را از میدان به در کرده و خودش به نقل محافل رسانه ای و اینترنتی تبدیل شده است.

  در مراسم عروسی مسی تعدادی از هم بازی های فعلی و سابق او حضور داشتند و به این ترتیب رسانه ها به این جشن لقب «عروسی قرن» را داده اند. مسی، فوق ستاره ۳۰ ساله بارسلونا، با دختری ازدواج کرد که در حقیقت عشق دوران بچگی اش بود. آنتونلا روکوزو ۲۹ ساله است. این مراسم در شهر روزاریو برگزار شد.

  ستارگان فوتبال جمعه شب همگی در این عروسی مهم در کشور آرژانتین حضور یافته بودند. مراسم در یک هتل بسیار لوکس در مرکز شهر روزاریو برگزار شد. مسی در این جشن میزبان ستارگان بزرگی چون ژاوی هرناندز، کارلوس پویول، سسک فابرگاس و سرخیو آگوئرو بود که همگی آنها از فرش قرمز ورودی هتل به سمت محل برگزاری ضیافت رفتند.

  گزارش ها حاکی از آن است که بیش از ۲۵۰ مهمان در این جشن حضور داشته اند. از مهمانان جالب توجه دیگر این جشن ساموئل اتوئو بود. این جشن در حالی برگزار شد که بیش از ۴۰۰ نفر از نیروهای پلیس گرداگرد هتل مستقر شده و وظیفه برقراری نظم و امنیت مراسم را بر عهده داشتند. روزنامه های آرژانتین همگی تحت تاثیر این جشن قرار داشتند و القابی چون «عروسی سال» و «ازدواج قرن» را در توصیف آن در تیترهای اصلی خود مورد استفاده قرار دادند.

  جمعیت زیادی هم در فرودگاه محلی روزاریو گرد هم آمده بودند تا به محض ورود مهمانان مشهور، که اکثرشان با جت های شخصی به این ضیافت آمده بودند، آنها را ملاقات کنند و عکس و امضایی بگیرند. در محوطه بیرون هتل روزاریو نیز جمعیت عظیمی دیده می شد و تقریبا تمامی خیابان های منتهی به هتل مملو از آدم هایی بود که دل شان می خواست تا حد ممکن به جشن عروسی قهرمان اسطوره ای کشورشان نزدیک باشند.

  بعد از برگزاری جشن نیز لیونل مسی، برنده پنج توپ طلای جهانی و همسرش، روی فرش قرمز حضور یافتند و آقای داماد شخصا از تمامی هواداران حاضر تشکر و قدردانی کرد.

  عروس خانم یک لباس بسیار خاص و سنگدوزی شده بر تن داشت که بی شباهت به شکل و شمایل پری دریایی نبود. این لباس را رزا کارلا، طراح بزرگ مد برای این جشن طراحی کرده بود و البته کارشناسان هنوز قیمت آن را تخمین نزده اند. این طراح همچنین لباس مادر و خواهران عروس و نیز چند نفر از مهمانان صاحب نام حاضر در مراسم را طراحی کرده بود.

  مهمانان از جمله هم بازی مسی در تیم ملی آرژانتین، یعنی ازکوییل لاوتزی و ستاره بارسلونا جرارد پیکه و البته همسرش شکیرا، در پایان این مراسم یک کیسه پر از هدایا دریافت کردند و از قرار معلوم هدایایی شامل صنایع دستی و نوشیدنی ها و شیرینی های مخصوص منطقه روزاریو در داخل کیسه بود. اما بشنوید از شام عروسی که منوی بسیار پر و پیمانی داشت.

  غذای محبوب آرژانتینی ها یعنی سوشی یک میز کامل را به خود اختصاص داده بود اما میز مختص غذاهای محلی آرژانتین از همه بیشتر مورد استقبال قرار گرفت. میزی که روی آن پیراشکی گوشت آرژانیتی یا همان امپانادا در کنار سوسیس قرمز و نان شیرمال سرو می شد.

  مسی و همسرش سال ها پیش در همین شهر روزاریو با هم آشنا شدند و از همان ابتدا با وجود دوری از یکدیگر، جدایی ناپذیر جلوه می کردند. البته عروس خانم همین حالا هم مادر دو فرزند است. مسی در سن 13 سالگی از آرژانتین به اسپانیا رفت تا بخت خود را در فوتبال اروپا بیازماید. باشگاه بارسلونا او را جذب کرد و شرط قراردادشان این بود که بارسلونا هزینه های درمانی مسی بابت کمبود هورمون رشدش را بپردازد.

  او به باشگاه بارسلونا پیوست و به سرعت برای کشورش افتخارآفرین شد. با این حال همواره گفته بود که قصد دارد عروسی خود را در میهنش برگزار کند. خبرهایی رسیده که مسی برنامه بسیار رمانتیک و فوق العاده ای برای ماه عسل خود دارد و می خواهد حسابی از دنیای فوتبال دور باشد و خوش بگذراند.

  مهمانان عروسی در ۱۸۸ اتاق هتل پولمن استقرار یافتند. قیمت اتاق های این هتل از شبی ۱۲۵ دلار به بالاست. البته در تمامی زمان برگزاری جشن، ورودی های هتل از شدت تراکم جمعیت بسته شده بود. مسی یک ماه فرصت دارد تا پیش از اردوی پیش فصل بارسلونا در کشور آمریکا، با همسرش به گشت و گذار برود.

  از چند شب قبل از عروسی سراسر آرژانتین پر شده بود از پوسترها و گرافیتی های لیونل مسی و تبریک به او. نزدیک به ۱۵۰ خبرنگار برای پوشش جشن عروسی در مراسم شرکت داشتند. البته آنها اجازه حضور در همه امکان را نداشتند. و باید در محوطه های از پیش تعیین شده باقی می ماندند.

  روزنامه آرژانتینی کلارین گزارش داد که مسی هیچ کدام از مربی هایی که تا به حال با آنها کار کرده را به مراسم عروسی خود دعوت نکرده است. همچنین، مسی، دیه گو مارادونا، کاپیتان سابق تیم ملی آرژانتین را هم به عروسی خود دعوت نکرد.

  روزاریو در امتداد رودخانه پارانا پایه گذاری شده و ۳۰۰ کیلومتر با بوئنوس آیرس فاصله دارد. مسی و همسرش قصد دارند مثل گذشته در شهر بارسلون به زندگی خود ادامه دهند و دو پسرشان تیاگو و مته ئو را در همان جا پرورش دهند. طی روزهای گذشته رسانه ها به شوخی گفته بودند که ممکن است رونالدو برای رقابت با مسی، اسم دوقلوهای خودش را تیاگو و مته ئو بگذارد.

  منبع مطلب : www.bartarinha.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید