این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  مراحل درخواست وام بانک رسالت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  مراحل درخواست وام بانک رسالت را از این سایت دریافت کنید.

  ثبت نام وام بانک رسالت

  ثبت نام وام بانک رسالت, آموزش درخواست وام بانک رسالت, مدارک لازم برای ضامن وام بانک رسالت و مراحل نحوه دریافت وام بانک رسالت را بخوانید

  ثبت نام وام بانک رسالت – نحوه درخواست وام بانک رسالت

  آخرین ویرایش: ۲۸ آبان ۱۴۰۱ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ۱۹۹ دیدگاه فهرست مطالبپنهان

  ثبت نام وام بانک رسالت (نحوه درخواست وام بانک رسالت)

  مدارک لازم برای وام بانک رسالت

  پیگیری وام بانک رسالت

  سوالات متداول ثبت نام وام بانک رسالت

  برای ثبت نام وام بانک رسالت کافی است با مراحل ورود به اینترنت بانک رسالت درخواست وام آشنایی داشته باشید؛ زیرا تمامی خدمات بانکداری که توسط این بانک ارائه می‌شود، از نوع غیر حضوری و اینترنتی است.

  همراه ما باشید تا راهنمای نحوه درخواست وام بانک رسالت (مدارک و مراحل) را برای فرد متقاضی و ضامن بررسی کنیم.

  با دانلود اپلیکیشن آی‌کاپ، خدمات اعتبارسنجی و برآورد تسهیلات را برای ثبت نام وام بانک رسالت دریافت کنید:

  دانلود از کافه بازار

  ثبت نام وام بانک رسالت (نحوه درخواست وام بانک رسالت)

  تمامی مراحل ثبت نام و گرفتن وام بانک رسالت به صورت اینترنتی و آنلاین قابل انجام است. متقاضی، تمامی مراحل ثبت نام وام بانک رسالت که در بخش زیر آمده، طی می‌کند:

  ۱ اولین پیش نیاز مراحل دریافت وام، افتتاح حساب بانک رسالت است. اگر تا اکنون، موفق به ایجاد حساب در این بانک نشده‌اید و یا روش ثبت نام را نمی‌دانید؛ به آدرس www.mresalat.ir/signup مراجعه کنید. (در صورتی که مراحل ایجاد حساب را به طور موفقیت آمیز طی کردید، مرحله بعد را بررسی کنید.)

  ۲ دومین پیش نیاز الزامی و مهم برای ثبت نام وام بانک رسالت، اعتبارسنجی در سامانه مرآت است. (برای ثبت نام و اعتبارسنجی در سامانه مرآت لازم است از اپلیکیشن آی‌کاپ استفاده کنید.)

  با خدمات اعتبارسنجی مرآت اپلیکیشن آی‌کاپ، نتایج اعتبارسنجی را دریافت کنید!

  برای دسترسی ساده‌تر، از طریق لینک‌ زیر می‌توانید اپلیکیشن آی‌کاپ را دانلود کنید:

  دانلود از کافه بازار

  اگر در سامانه مرآت ثبت نام نکرده‌اید؛ حساب کاربری خود را ایجاد کنید. برای عضویت در سامانه مرآت باید کد ملی، پست الکترونیکی و شماره همراه خود را وارد کنید. (راهنمای تصویری عضویت در سامانه مرآت را در بخش زیر آورده‌ایم.)

  مراحل گرفتن وام رسالت – ثبت نام در سایت مرآت برای اعتبارسنجی

  مراحل گرفتن وام رسالت – ثبت نام در سایت مرآت برای اعتبارسنجی

  با عضویت در سامانه مرات و بارگذاری مدارک خود می‌توانید درخواست اعتبارسنجی بدهید. در مدت ۴۸ الی ۷۲ ساعت، نتایج اعتبارسنجی به شما اعلام می‌شود. نتایج اعتبارسنجی در سامانه مرات به صورت یکی از موارد زیر است:

  ممتاز: بدون نیاز به ارائه سفته الکترونیکی می‌توانید وام مورد نیاز خود را دریافت کنید.کاملاً متناسب: یک فقره سفته الکترونیکی و امضای یک فرد متعهد در پشت آن، برای دريافت وام بانك رسالت لازم است.متناسب: با داشتن این امتیاز باید یک فقره سفته الکترونیکی از خودتان را به همراه یک فقره سفته الکترونیکی از ضامن به بانک تحویل بدهید.نامتناسب: افرادی که امتیاز نامتناسب دریافت کردند، نمی‌توانند درخواست وام بانک رسالت را ثبت کنند. در واقع، آن‌ها برای دریافت وام مجاز نیستند؛ زیرا، امتیاز لازم را ندارند.

  تنها سفته از نوع الکترونیکی، بهبود دهنده مورد پذیرش بانک قرض الحسنه رسالت برای متقاضی و ضامن است.

  ۳ بعد از دریافت نتیجه اعتبارسنجی به مدت ۴۸ تا ۷۲ ساعت، از خدمات برآورد تسهیلات در اپلیکیشن آی‌کاپ استفاده کنید. (با استفاده از خدمات برآورد تسهیلات، از میزان امتیاز وام خود مطلع می‌شوید.)

  ۴ دریافت سفته الکترونیکی از اپلیکیشن آی‌کاپ، گام بعدی است که برای درخواست وام از بانک رسالت انجام می‌دهید.

  حتما بخوانید: سفته الکترونیکی

  ۵ بعد از اینکه فرد وام گیرنده، سفته الکترونیکی و شناسه یکتای آن را دریافت کرد؛ ضامن می‌تواند برای ضمانت وام رسالت اقدام کند. فرد ضامن باید اعتبارسنجی مرآت را انجام بدهد و پس از دریافت نتیجه آن، درخواست سفته الکترونیکی را در آی‌کاپ ثبت کند. برای دریافت سفته الکترونیکی ضمانت وام، شناسه یکتای سفته الکترونیکی وام گیرنده را دریافت و آن را در کادر مربوطه وارد کنید.

  زمانی که سفته الکترونیکی متقاضی و ضامن تایید شود، این اطلاعات به طور خودکار در پرونده اعتبارسنجی مرآت شما پیوست خواهد شد و پیامک آن را دریافت می‌کنید.

  ۶ اگر پیامک تایید بهبود دهنده‌های ثبت نام وام رسالت را (حداکثر یک هفته کاری) دریافت کردید، با شماره امداد مشتریان 0214747 تماس بگیرید و به اینترنت بانک به آدرس ibank.rqb.ir مراجعه کنید.

  برای ورود و استفاده از منوی درخواست وام بانک رسالت می‌توانید از یکی از روش‌های رمز ثابت و یا شناسایی دوعاملی استفاده کنید.

  عکس صفحه ورود به سامانه درخواست وام بانک رسالت

  عکس ورود به صفحه ثبت درخواست وام بانک رسالت

  ۷ در صورتی که شیوه شناسایی دوعاملی را انتخاب کرده باشید، یک کد اعتباری موقت به شماره موبایل شما ارسال می‌شود که باید در کار قرمز رنگ پایین وارد کنید. با انتخاب رمز ثابت هم باید رمزی را که از قبل دریافت کردید، بنویسید تا به اولین صفحه از تسهیلات در سایت ibank.rqb.ir ورود پیدا کنید.

  منبع مطلب : icup.ir

  ثبت نام وام بانک رسالت

  در این مطلب به بررسی ثبت نام وام بانک رسالت و نحوه محاسبه امتیاز وام بانک رسالت می پردازیم.

  جهت مشاوره در خصوص ثبت نام وام بانک رسالت

  جهت مشاوره در خصوص ثبت نام وام بانک رسالت

  عناوین اصلی این مقاله:

  مقدمه

  انواع وام بانک رسالت

  نحوه ثبت نام وام بانک رسالت

  نحوه محاسبه امتیاز وام بانک رسالت

  نتیجه گیری سوالات متداول مقدمه

  بانک رسالت یکی از اولین بانک هایی است که گامی بزرگ در روند پیشرفت بانکداری الکترونیک برداشته است. این بانک با تغییر روند مراجعات حضوری به مراجعات غیرحضوری و اینترنتی، روشی نوین برای گرفتن وام و هرگونه کار بانکی ارائه کرده است. برای گرفتن تسهیلات بانک رسالت کافیست که بدون مراجعه حضوری به سایت بانک رسالت مراجعه کنید و ثبت نام وام خود را انجام دهید! نحوه ثبت نام وام بانک رسالت در ادامه برای شما توضیح داده خواهد شد. البته این روش نوین برای بسیاری از افراد که مشتری های قدیمی این بانک به شمار می روند، مقداری سخت است؛ ولی باید بدانید که جهان با توسعه خود خواه ناخواه به سمت توسعه بانکداری الکترونیک پیش می رود. پس با ما همراه باشید تا از نحوه ثبت نام وام بانک رسالت آگاه شوید.

  مقاله پیشنهادی: اعتبارسنجی سامانه مرات

  انواع وام بانک رسالت

  بانک قرض الحسنه رسالت، یکی از بهترین بانک های ایران در زمینه درخواست وام می باشد. این بانک، تسهیلات با بهره بسیار کم را به مردم ارائه می دهد.

  طبق جدول زیر انواع وام بانک رسالت، بستگی به میزان سپرده گذاری و مدت خواب آن دارد. نحوه ثبت نام وام بانک رسالت نیز به صورت غیر حضوری می باشد که شما متقاضیان وام این بانک می توانید با مراجعه به سایت بانک رسالت، درخواست وام خود را ثبت کنید.

  انواع وام بانک رسالت

  نوع حساب لازم برای گرفتن وام: حساب قرض الحسنهمدت زمان خواب سپرده: بین 3 تا 6 ماهمیزان سود وام: 2 درصد سود و 2 درصد کارمزدزمان بازپرداخت وام: بین 12 تا 60 ماه که بستگی به مدت زمان خواب سپرده و میزان معدل حساب دارد.سقف وام بانک رسالت: 30 میلیون توماننوع ضمانت وام: به ازای هر 10 میلیون تومان نیاز به یک نفر ضامن و چک است. ضامن باید کارمند رسمی باشد.

  بیشتر بخوانید: شرایط ضامن بانک رسالت

  به کانال تلگرام ما بپیوندید

  به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید

  نحوه ثبت نام وام بانک رسالت

  قبل از توضیح و نحوه ثبت نام وام بانک رسالت ، باید بدانید که این بانک ثبت نام حضوری برای گرفتن تسهیلات ندارد. نحوه ثبت نام وام بانک رسالت به صورت غیر حضوری بسیار ساده است، کافیست مرحله به مرحله با ما پیش بروید.

  ۱اولین مرحله برای ثبت نام وام بانک رسالت ، داشتن حساب قرض الحسنه در این بانک است. در صورت نداشتن سپرده قرض الحسنه کافیست به لینک https://www.mresalat.ir/signup مراجعه و فرآیند ثبت نام خود را انجام دهید. پس از اینکه ثبت نام شما انجام شد، یکی از مامورین این بانک به صورت حضوری به محل شما مراجعه می کند و فرآیند احراز هویت شما را انجام می دهد.

  ۲پس از اینکه سپرده خود را در بانک رسالت افتتاح کردید، لازم است که برای اعتبارسنجی به سامانه مرات مراجعه و مدارک لازم را بارگذاری کنید. سامانه مرات یک سامانه یکپارچه است که تمام مدارک تسهیلات گیرندگان را در سریع ترین زمان ممکن بررسی می کند و می گوید که افراد می توانند با توجه به سوابقشان وام دریافت کنند یا خیر!

  ۳بعد از دریافت نتیجه اعتبار سنجی، می توانید با مراجعه به لینک https://ibank.rqb.ir در سامانه قرض الحسنه بانک رسالت وارد شوید.

  ۴در ردیف اول، نام کاربری و در ردیف دوم رمز عبور خود را وارد کنید. بعد از وارد کردن متن تصویر بر روی کلمه ورود کلیک کنید. این رمز و نام کاربری همان عباراتی است که در زمان ثبت نام وارد کرده اید.

  ۵صفحه ای همانند تصویر زیر برای شما باز خواهد شد، کافیست بر روی گزینه تسهیلات کلیک کرده و به درخواست تسهیلات وارد شوید.

  ۶صفحه ای همانند شکل زیر برای شما باز خواهد شد، که باید بر روی گزینه درخواست جدید کلیک کنید.

  ۷حال صفحه ای برای شما باز خواهد شد که شما باید اطلاعات لازم را طبق اطلاعاتی که خود بانک به شما عرضه کرده است، وارد کنید. لازم به ذکر است کد اعتبارسنجی در صفحه نتیجه اعتبارسنجی شما در سامانه مرات قابل مشاهده می باشد.

  ۸پس از زدن گزینه ثبت، پیامی مبنی بر عملیات با موفقیت انجام شد در بالای صفحه برای شما نمایش داده خواهد شد. پس از ثبت درخواست وام بانک رسالت و بررسی کارشناسان، از طریق پیامک یا تلفن به شما اطلاع رسانی خواهد شد که وام به شما تعلق می گیرد یا خیر.

  بیشتر بخوانید: پیشخوان مجازی بانک رسالت

  نحوه محاسبه امتیاز وام بانک رسالت

  تا اینجا با نحوه ثبت نام وام بانک رسالت آشنا شدیم؛ اما نحوه محاسبه وام بانک رسالت چگونه است؟ چه مقدار سپرده گذاری نیاز است تا یک وام 30 میلیون دریافت کرد؟ در ادامه شما را با نحوه محاسبه امتیاز وام بانک رسالت آشنا می کنیم.

  منبع مطلب : www.hamrahmoshaver.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید