این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  مدل موی تن تن

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  مدل موی تن تن را از این سایت دریافت کنید.

  سبک های جالب مدل موی مردانه شیک 2022 + انواع مدل ریش جذاب 1401

  سبک های جالب مدل موی مردانه شیک 2021, انواع مدل ریش جذاب 1400, سبک های جدید از مدل مو و مدل ریش شیک و زیبا و جوان پسند زیبا را قرار دادیم. مدل موی آقایان برای عید سال 1400 ,مدل موی عید سال 1400 , مدل موی جدید سال 1400 , مدل ریش و سبیل جدید, مدل موی پسرانه شیک و مجلسی, مدل مو مردانه جذاب که تا به حال ندیده اید

  سبک های جالب مدل موی مردانه شیک 2022 + انواع مدل ریش جذاب 1401

  مجموعه : آرایش و مدل مو

  سبک های جالب مدل موی مردانه شیک 1401 – 2022

  سبک های جدید از مدل مو و مدل ریش شیک و زیبا و جوان پسند زیبا را قرار دادیم. مدل موی آقایان برای عید سال 1400

  جدیدترین مدل های موی آقایان :

  راک

  زیباترین مدل مو مردانه ٬ مدل های موی آقایان

  اگر سبک راک را می پسندید، حتماً از این مدل مو هم خوش تان خواهد آمد. اما این مدل نیاز به صبوری دارد، به این علت که شما باید برای درست کردن آن، زمان زیادی را در مقابل آینه بگذرانید. اگر به این مدل علاقه دارید، هنگام کوتاه کردن موها، از آرایشگرتان بخواهید که قسمت بالای موهایتان را کمتر کوتاه کند. این مدل مو شما را فردی مدرن و به روز نشان میدهد.

  آلمانی

  یکیدیگر از مدل موهایی که در حال حاضر طرفداران زیادی دارد، مدلی است که در آن بالای موها بلند و پهلوها خالی است. این مدل را برای پسران جوانی که صورتهای گرد و پر و مو هاي خیلی صافی دارند توصیه می‌شود چرا که مو هاي کوتاه دو طرف صورت بر کشیدگی چهره انها اضافه خواهد کرد.

  عقابی

  دراین مدل مو اطراف سر نسبتا خالی و بالای سر بلند است. تنها تفاوت اش با مدل قبلی دراین است که دراین مدل مو هاي بلند به سمت بالا شانه میشود، در حالیکه در مدل قبلی موها خوابیده است.

  چتری

  برای این مدل، کافی است که قسمتی از موهایتان را روی پیشانی بریزید. این مدل مو به عده اي از آقایان، به خصوص آنهایی که فرم صورت مثلثی شکل دارند، می‌آید.

  فرق کج

  این مدل مو، یکی از ساده‌ترین مدل موهاست که به تمام آقایان می‌آید. به بیان دیگر، آقایان با هر فرم صورتی می‌توانند این مدل را امتحان کنند. محبوبیت این مدل به سال ها قبل باز میگردد. اگر شما هم دوست دارید که آنرا امتحان کنید، از آرایشگرتان بخواهید که قسمت بالای سرتان را کمتر کوتاه کند. برای درست کردن این مدل، موهایتان رابا کرم مو کمی چرب، سپس آن رابا شانه به یک طرف هدایت کنید.

  حجیم ساده

  این مدل مو برای آقایانی که مو هاي پر پشتی در قسمت جلوی سر دارند، مناسب است. دراین مدل دیگر احتیاجی نیست که از حجم موهایتان کم کنید. موهایتان رابه سمت بالا شانه کنید و بگذارید که مو حالت طبیعی خودرا حفظ کند.

  تن تنی

  این مدل را بیشتر برای پسران نوجوان پیشنهاد میکنیم زیرا دراین مدل تمام موها از پشت سر تا جلو کوتاه و کاملا خورد خواهد شد و تنها در قسمت جلو یا همان بالای پیشانی کمی ‌از بقیه نقاط بلندتر است و به سمت بالا شانه می‌شود. درصورت داشتن پیشانی بلند آنرا کمی ‌به سمت جلو مایل کنید.

  تیغ تیغی

  شاید بگویید که این مدل هیچ جذابیت خاصی ندارد اما برای آقایانی که فرم صورت مربعی یا بیضی دارند، بسیار مناسب است و چهره شان را از این رو به آن رو خواهد کرد. برای این مدل لازم است که کمی از قسمت بالای موهایتان را بلندتر از پهلوها بزنید. سپس آن رابه صورت تیغ تیغی حالت داده و به سمت بالا هدایت کنید.

  مکعبی

  این مدل مو در بین آقایانی که مو هاي ضخیم و وز دارند، مجبوبیت خاصی دارد. برای درست کردن آن، لازم نیست شما کاری بکنید، کافی است از آرایشگرتان بخواهید تا موهایتان را حالت مکعبی کوتاه کند.

  ریش و سبیل یکی از مهم‌ترین بخش هاي صورت آقایان است که میتواند تغییرات زیادی را در چهره آن ها ایجاد کند. عده اي از آقایان آنرا می پسندند و برخی دیگر خیر، اما انچه اهمیت دارد این است که آقایان باید با توجه به فرم صورت خود مدل ریش و سبیل شان را انتخاب کنند، در غیر این صورت جذابیت خودرا از دست خواهند داد.

  بهترین مدل ریش برای فرم صورت شما کدام است

  اما آیا می‌دانید که چه مدل ریش و سبیلی به فرم صورت شما می‌آید؟ اگر میخواهید بدانید که بهترین انتخاب شما چیست، در ادامه این پست با ما همراه باشید.

  فرم صورت شما چگونه است؟

  ساده است! تنها کافی است به فرم پیشانی، گونه ها، خط فک و طول صورت تان دقت کنید و فرم صورت خود رابه دست آورید، آنگاه با توجه به توضیحاتی که در ادامه این پست آمده، بهترین مدل ریش و سبیل را انتخاب کنید و زیباتر از همیشه بدرخشید.

  صورت بیضی

  اگر صورت بیضی شکلی دارید، شانس با شماست، از این رو که می‌توانید مدلهای مختلف ریش و سبیل را امتحان کنید. تنها کافی است که ریش تان را همیشه تمییز و مرتب نگه دارید.اما از میان تمام مدل ریش هایي که به صورت شما می‌آید، پیشنهاد ما بشما این است که مدلی کلاسیک را انتخاب کنید زیرا هیچگاه از مد نمی افتد. بعنوان مثال ریشی که از خط فک تان آغاز می‌شود و تا چانه و دور لب تان می‌آید می‌تواند گزینه خوبی برایتان باشد. این را هم دقت کنید که اندازه ریش تان نه خیلی کوتاه و نه خیلی بلند باشد.

  صورت مستطیل

  افردی که صورت مستطیلی دارند، فرم صورت شان کشیده تر از دیگران است، بهمین دلیل ریش هاي بلند را، که صورت را کشیده تر نشان میدهد، نباید انتخاب کنند. برای این فرم صورت بهتر است که ریش در قسمت هاي خط فک یا پهلوی صورت بیشتر باشد تا تمرکز را از درازای صورت برداشته و بر پهنای صورت بیاندازد و آنرا بلندتر نشان دهد.از آنجا که صورت شما کشیده است، برای ایجاد تناسب باید روی دیگر اعضای صورت تان تمرکز کنید. بنابر این تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه دهید ریش در دو طرف صورت تان به خوبی رشد کند.

  صورت مثلثی

  برای صورت هاي مثلثی که درست برعکس صورت هاي قلبی شکل هستند، باید تمرکز را از گونه ها برداشت.ساده‌ترین راه برای اینکار سبیل گذاشتن است. اینکار باعث می‌شود که توجهات از پایین صورت به سمت بالای آن کشیده شود. از گذاشتن ریش روی گونه هایتان، به این دلیل که آن ها را پهن تر نشان میدهد، نیز به شدت خودداری کنید.

  صورت گرد

  اگر با فرم صورت گرد، ریشی بلند و پرپشت داشته باشید، صورتی شبیه به توپ پیدا خواهید کرد. برای پیشگیري از این وضعیت، بهتر است که روی زاویه هاي مختلف صورت تان تمرکز کنید.صورت هاي گرد با ریش هاي مستطیلی شکل جور در می‌آیند، بهمین دلیل باید ریشی که در قسمت گونه ها کوتاه و هر چه به سمت پایین تر می‌آید بلندتر می‌شود را انتخاب کنید. این مدل، چانه شما را پهن تر نشان می‌دهد.

  منبع مطلب : www.talab.org

  آموزش مدل موی تن تنی

  در این روش همه مو های  سر کوتاه میشود و فقط در بخش جلوی سر مو ها  ‌از بقیه قسمت

  آموزش مدل موی تن تنی

  در این روش همه مو های  سر کوتاه میشود و فقط در بخش جلوی سر مو ها  ‌از بقیه قسمت ها بلندتر است و موهای جلو سر  به سمت بالا حالت داده میشود

  کیفیت : 720p حجم : 200mb پخش و دانلود فیلم

  برچسب‌ها:آموزش مدل موی مردانه, مدل مو, مدل موی 2019, مدل موی تن تنی پسرانه, مدل موی تن تنی مردانه

  → ترفندهای کلش آف کلن

  افزایش بازدید گوگل و کاهش تضمینی رتبه الکسا ←

  نوشته‌های تازه

  ترفند کلش رویال بخش ۲

  ترفندهای کلش رویال بخش ۱

  سئو در صفحه وب (on-page) چیست؟

  چگونه بهترین کلمات کلیدی را انتخاب کنیم

  روش فید کردن(سایه زنی) در مدل موی آندرکات

  آخرین دیدگاه‌ها

  Kian در ترفند اجرای بازی دایرکت ایکس 11 روی دایرکت 10

  nkhl در پاک کردن کامل اکانت کلش آف کلنز و رویال

  محمد در پاک کردن کامل اکانت کلش آف کلنز و رویال

  nkhl در پاک کردن کامل اکانت کلش آف کلنز و رویال

  مهدی در پاک کردن کامل اکانت کلش آف کلنز و رویال

  بایگانی‌ها

  می 2020 آوریل 2020 فوریه 2020 ژانویه 2020 دسامبر 2019 نوامبر 2019 اکتبر 2019 سپتامبر 2019 آگوست 2019 جولای 2019 ژوئن 2019 می 2019 دسامبر 2018 اکتبر 2018 جولای 2018 ژوئن 2018 می 2018

  دسته‌ها

  آرایشگری آموزش css آموزش html آموزش php آموزش سئو برنامه نویسی سایر آموزش ها طراحی قالب دوسطونه متفرقه وردپرس

  اطلاعات

  ورود خوراک ورودی‌ها خوراک دیدگاه‌ها وردپرس

  هاست فوق العاده و ارزانتخفیف های ویژه و سرعت بالا بدون قطعی و تاخیرهاست فوق العاده و ارزان

  منبع مطلب : nkhl.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید