این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی را از این سایت دریافت کنید.

  مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ۱۴۰۱

  در این مقاله هیوا لیست مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های غیرانتفاعی 1401 و اطلاعات ثبت نام بدون آزمون دانشگاه های غیر انتفاعی ۱۴۰۱ ارائه شده است.

  مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401

  داوطلبان ثبت نام و پذیرش در رشته های کاردانی و کارشناسی بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401 می توانند با توجه به دفترچه، مدارک ثبت نام خود را جهت ثبت اطلاعات در سایت سنجش در کوتاه ترین زمان، از پیش آماده نمایند. همچنین داوطلبان برخی مدارک را جهت ارائه به واحد دانشگاهی نیاز دارند.

  برای مشاوره مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401

  برای مشاوره مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401

  یکی از مهم ترین موضوعاتی که داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ۱۴۰۱ باید در زمان ثبت نام مورد توجه قرار دهند آماده نمودن مدارکی تحت عنوان مدارک ثبت نام بدون آزمون غیرانتفاعی است تا بر اساس آن ثبت نام خود را انجام دهد.

  متقاضیان بهتر است قبل از مراجعه به سایت سازمان سنجش و یا واحد های دانشگاهی با دانلود دفترچه بدون آزمون دانشگاه غیرانتفاعی 1401 و مطالعه اطلاعیه های سازمان سنجش از مدارک لازم برای ثبت نام آگاه شوند و با استفاده از فرم پیش نویس که در انتهای دفترچه ثبت نام قرار دارد یکبار مدارک خود را مورد بررسی قرار دهند.

  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401 از تاریخ 18 مرداد ماه منتشر و تا 23 مرداد ماه ادامه دارد.

  با توجه به اینکه ثبت نام این دانشگاه ها برای ورودی مهر بصورت اینترنتی است و داوطلبان باید از مدارک مورد نیاز مطلع باشند، در ادامه این مقاله مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ۱۴۰۱ را ارائه داده ایم.

  مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ۱۴۰۱

  داوطلبان باید دقت داشته باشند که از مدارک نام برده شده در دو مرحله استفاده می شود؛ در مرحله ثبت نام اینترنتی فقط عکس مدارک داوطلبان بارگذاری می شود و برای تکمیل فرآیند ثبت نام، اطلاعات مندرج در مدارک هر داوطلب مورد نیاز است.

  همچنین پس از اعلام نتایج نهایی داوطلبان پذیرفته شده در ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی 1401 ملزم به ارائه مدارک به صورت حضوری به واحد دانشگاهی پذیرفته شده هستند، تا این مدارک توسط دانشگاه ها بررسی شود.

  شش قطعه عكس 4×3 تهیه شده در سال جاری

  اطلاعات شخصی (نام، نام خانوادگی، شماره شناشنامه، تاریخ تولد، کد ملی و ...)

  اطلاعات محل سکونت (آدرس محل سکونت، شماره ثابت، شماره تلفن همراه، کد پستی و ... )

  اصل و یا گواهی مدرک تحصیلی دیپلم چهارساله نظام قدیم یا دیپلم نظام جدید با امضاء و مهر دبیرستان یا سازمان آموزش پرورش

  اصل و یا گواهی مدرک پیش‌ دانشگاهی با امضاء و ممهور به مُهر دبیرستان یا سازمان آموزش پرورش

  گواهی اخذ مدرک كاردانی برای آن دسته از دارندگان مدرك دیپلم نظام جدید كه فاقد مدرك پیش‌ دانشگاهی می‌باشند.

  اصل و 2 برگ کپی کامل شناسنامه و کارت ملی

  اطلاعات رشته محل های مورد تقاضا

  مدرک نظام وظیفه برای برادران مشمول

  تائیدیه تحصیلی

  تعهدنامه برای ثبت نام نهایی

  به داوطلبان متقاضی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ۱۴۰۱ توصیه می شود پیش از ثبت نام دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته این دانشگاه را دانلود و مطالعه کنند.

  حتما بخوانید: دانلود دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401

  مشاوره مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ۱۴۰۱

  مدارک ذکر شده در این مقاله هم برای ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401 ورودی مهر و هم برای ورودی بهمن ماه لازم است. داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ۱۴۰۱ باید برای ثبت نام اینترنتی اطلاعات مندرج در این مدارک را در سامانه وارد کنند.

  پس از اعلام نتایج نهایی و اعلام اسامی پذیرفته شدگان بدون آزمون ورودی مهر یا بهمن سال جاری برای ثبت نام حضوری در دانشگاه مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه 1401 را برای تطبیق با اطلاعات وارد شده در ثبت نام اینترنتی به مسئولین آموزشی دانشگاه تحویل دهند.

  همچنین به داوطلبان توصیه می شود برای اطمینان از پذیرش نهایی خود نخست شرایط لازم برای نام نویسی و پذیرش این دانشگاه را مطالعه کرده و سپس برای ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

  در ادامه بخوانید: شرایط ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی 1401

  شما می توانید از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس حاصل کرده و پاسخ پرسش های خود را جویا شوید در ضمن برای اطلاع از آخرین اخبار بدون کنکور عضو کانال تلگرام و یا اینستاگرام بدون کنکور هیوا شوید.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی

  مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی منتشر شد کلیه داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه غیرانتفاعی را دارند با مراجعه به سایت ثبت نام می توانند

  مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی

  دسته بندی

  غیرانتفاعی و پیام نور

  دیدگاه ها ۰

  سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  تماس از سراسر کشور : 909 9075307

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

  ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی به صورت بدون کنکور در دو ترم مهر و بهمن برای رشته های مختلف و در مقاطع تحصیلی متفاوت صورت می گیرد. ثبت نام و انتخاب رشته در مرحله ابتدایی به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه سنجش و آموزش کشور صورت می گیرد. لذا پذیرفته شدگان لازم است پس از آن مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی را به دانشگاه مورد نظر تحویل دهند.

  مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی را در واقع می توان به دو قسمت تقسیم نمود. در قسمت اول برای ثبت نام داوطلبانی که مایل به ثبت نام در این دانشگاه هستند که  لازم است مدارک مورد نیاز به صورت الکترونیکی بارگذاری کنند و در مرحله دوم پس از پذیرش در رشته های انتخابی است که  این مدارک را در زمان مقرر به صورت حضوری به دانشگاه و محل پذیرش ارائه نمایند.

  مدارک لازم برای ثبت نام شامل چه مدارکی می باشد؟

  آیا مدارک لازم برای ثبت نام کارشناسی ارشد و کارشناسی با یکدیگر متفاوت می باشد؟

  چه نکاتی را به هنگام بارگذاری مدارک لازم است مد نظر قرار دهیم؟

  چگونه می توانم به راهنمای ثبت نام دسترسی داشته باشم؟

  شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی چیست ؟

  جهت اطلاع از نحوه و زمان ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

  تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  فهرست محتوا [نمایش]

  مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی مقطع کاردانی

  همانطور که می دانید رشته های دانشگاه غیر انتفاعی از تنوع رشته بسیار بالایی برخوردار هستند و خوشبختانه یکی از محاسنی که این دانشگاه نسبت به سایر دانشگاه های دیگر دارد را می توان همین تنوع رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی دانست.

  همچنین، ثبت نام و پذیرش برای داوطلبان مختلف در مقاطع مختلفی صورت می گیرد که در ادامه قصد داریم تا در رابطه با مدارک مورد نیاز برای ثبت نام توضیحاتی را ارائه نماییم.

  به همراه داشتن اصل شناسنامه و همچنین کپی از تمامی صفحات شناسنامه به صورت کامل و در 3 سری

  همراه داشتن اصل کارت ملی معتبر و همچنین کپی از تصویر کارت ملی در 2 سری

  6 قطعه عکس داوطلب پذیرفته شده (داوطلبان توجه داشته باشند که عکس مورد نظر در ابعاد 3*4 باشد و تار و بی کیفیت هم نباشد. همچنین، تصویر زمینه آن سفید و مربوط به سال جاری داوطلب باشد. برای خانم ها نیز رعایت پوشش حجاب در عکس مورد نظر الزامی است).

  تمامی عکس های مورد نظر را در CD به صورت فابل اسکن شده به همراه داشته باشید.

  ارائه اصل و کپی گواهینامه دوره متوسطه (برای داوطلبان نظام قدیم همراه داشتن مدرک پیش دانشگاهی) و همچنین رونوشت از گواهی مورد نظر

  ارائه کارنامه (ریز نمرات) سه سال آخر دبیرستان متوسطه دوم برای دانش آموزان نظام جدید و کارنامه دبیرستان برای داوطلبان نظام قدیم.

  ارائه مدارک مربوط به نظام وظیفه عمومی برای آقایان پذیرفته شده در رشته های غیر انتفاعی

  پرداخت وجه ثبت نام در نظر گرفته شده و واریز آن به شماره حساب تعیین شده

  ارائه قبض درخواست تائیدیه تحصیلی که از طریق اداره پست اقدام شده است. (در مراجعه به پست کپی مدرک دوره متوسطه را هم جهت تحویل همراه داشته باشید).

  برای آقایان مشمول خدمت سربازی نیز به همراه داشتن اصل و کپی گواهی مربوط به فراغت از تحصیل الزامی است.

  به همراه داشتن دفترچه بیمه تامین اجتماعی، خدمات رسانی و یا هر نوع بیمه مورد نظر داوطلب نیز الزامی است.

  داوطلبان و پذیرفته شدگان عزیز توجه داشته باشند که عدم تکمیل مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی به منزله ناقص بودن پرونده محسوب می شود و همین مسئله ممکن است موجب عدم ثبت نام شما گردد.

  بنابراین، به هنگام پذیرش حتماً در تهیه تمامی مدارک خود نهایت دقت عمل را داشته باشید تا در هنگام مراجعه دچار مشکل نگردید.

  چنانچه مدارک غیر انتفاعی شما کامل نباشد پرونده شما تکمیل نخواهد شد و ثبت نام شما به درستی صورت نمی گیرد.

  مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کارشناسی ارشد

  با توجه به اینکه لیست رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی شامل چندین مقطع تحصیلی است بنابراین، راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی و همچنین شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام داوطلبان در مقاطع تحصیلی مختلف متفاوت است.

  این تفاوت در رابطه با مدارک مورد نیاز برای ثبت نام نیز کاملاً صدق می کند.

  در رابطه با ارائه برخی از مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی همانند ارائه مدارک هویتی برای داوطلبان و متقاضیان هیچ گونه تفاوتی در رابطه با مقطع تحصیلی وجود ندارد.

  منبع مطلب : irantahsil.org

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید