این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  مجری جام جهانی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  مجری جام جهانی را از این سایت دریافت کنید.

  حضور 2 بازیگر در میان مجریان و گزارشگران ویژه برنامه‌های جام جهانی

  کدام ها به قطر اعزام شده یا می شوند و چه افرادی قرار است اداره گر ویژه برنامه هایی باشند که از استودیوها روی آنتن می روند؟

  حضور 2 بازیگر در میان مجریان و گزارشگران ویژه برنامه‌های جام جهانی

  کدام ها به قطر اعزام شده یا می شوند و چه افرادی قرار است اداره گر ویژه برنامه هایی باشند که از استودیوها روی آنتن می روند؟

  در جام جهانی 2022 قطر، چه مجریان و گزارشگرانی برای این ویژه برنامه ها انتخاب شده اند؟ کدام ها به قطر اعزام شده یا می شوند و چه افرادی قرار است اداره گر ویژه برنامه هایی باشند که از استودیوها روی آنتن می روند؟

  کانال عصر ایران در تلگرام

  جواد خیابانی، محمدرضا احمدی، محمدحسین میثاقی، رسول مجیدی، عبدالله روا و محمد میر به عنوان مجریان ویژه برنامه های جام جهانی و رامین ناصر نصیر و نیماشاهرخ شاهی و حمید محمدی به عنوان راوی برنامه ها و پیمان یوسفی به عنوان تهیه کننده در این دوره از ویژه برنامه های جام جهانی با شبکه های سه و ورزش و نسیم همکاری دارند.

  نیماشاهرخ شاهی

  هر چند که به گفته معاون سیما در این دوره از رقابت‌های جام جهانی، به فراخور موضوع و ساختار برنامه، از مجریان غیرورزشی و چهره های جدیدی استفاده خواهد شد که البته این به معنای دور شدن از مقوله ورزش حرفه ای نیست. بر این اساس می توان انتظار داشت که علاوه بر افراد حاضر در فهرست بالا که تاکنون نامشان به صورت رسمی اعلام شده است، افراد دیگری را هم در مقام مجری ویژه برنامه های جام جهانی در قاب برنامه های سیما شاهد باشیم.

  عضویت در اینستاگرام عصر ایران

  نظرات کاربران خبر بعد خبر قبل بیشتر بخوانید:

  ببینید | جواد خیابانی: تیمی که مردم پشت آن نباشند، «دو زار» نمی‌ارزد

  ایران ورزشی: این تیم ملی را برای مردم حفظ کنید

  وزیر ورزش: به کی روش افتخار می‌کنم و او را کنار نخواهیم گذاشت

  سفر گزارشگران صداوسیما به قطر برای گزارش بازی‌های ایران در جام جهانی منتفی شد/ احمدی، یوسفی و خیابانی به دوحه نمی‌روند

  لینک کوتاه: asriran.com/003dUI

  ‌گزارش خطا در خبر

  منبع مطلب : www.asriran.com

  مجریان برنامه‌های تلویزیون برای جام جهانی ۲۰۲۲ چه کسانی هستند؟

  رسانه ملی در آستانه برگزاری مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، پخش برخی ویژه برنامه‌های فوتبالی‌اش را آغاز کرده است.

  سیما عمومی

  ۲۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۲

  مجریان برنامه‌های تلویزیون برای جام جهانی ۲۰۲۲ چه کسانی هستند؟

  رسانه ملی در آستانه برگزاری مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، پخش برخی ویژه برنامه‌های فوتبالی‌اش را آغاز کرده است.

  کد خبر: ۱۳۸۷۲۰۱

  به گزارش جام جم آنلاین، رسانه ملی  در آستانه برگزاری مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲، پخش برخی ویژه برنامه هایش را آغاز کرده و در امتداد آن تعدادی دیگر از برنامه‌ها را همزمان با آغاز مسابقات روی آنتن می رود.

  شبکه سه سیما برنامه «جام ۲۰۲۲» از پنج‌شنبه ۲۶ آبان با اجرای محمدرضا احمدی و محمدحسین میثاقی تدارک دیده است.

  برنامه جام جهانی شبکه ورزش نیز «جام ۲۲» است که از اول مهرماه روز‌های دوشنبه و جمعه ساعت ۲۱ پخش آن آغاز شده و رسول مجیدی مجری اصلی این برنامه است.

  «قطرنامه» یکی از بخش‌های این برنامه است که جذابیت‌ها و حاشیه‌های جام جهانی را با رویکرد طنز با اجرای عبدالله روا به تصویر می‌کشد.

  همچنین محمد میر اجرای زنده از قطر و اتفاقات و حواشی را گزارش خواهد کرد. او به عنوان مجری برنامه‌های «فصل داغ فوتبال»، «فوتبال آسیایی» و برنامه «شب‌های فوتبالی» با شبکه ورزش سیما همکاری داشته است.

  «جام و جزیره» با اجرای جواد خیابانی از دیگر بخش‌های این ویژه برنامه در شبکه ورزش سیماست که در قشم که دومین جزیره نزدیک به قطر است، با معرفی جاذبه‌های گردشگری اجرا می‌شود.«جام ۲۲» از این هفته هرشب  پخش خواهد شد.

  ویژه‌برنامه ۳۰ قسمتی شبکه نسیم در ایام جام جهانی ۲۰۲۲ قطر که عنوان آن «فوتبال زندگی است» در حال آماده‌سازی است.

  گویا این برنامه مجری ندارد، اما از رامین ناصرنصیر، نیما شاهرخ شاهی، حمید محمدی و مهدی حدادپور تاریخ نگار ورزشی به عنوان راوی در این برنامه استفاده شده است.

  بخشی از کار در قطر آماده می‌شود و بخشی دیگر در کشورمان ضبط شده و شامل آیتم‌های نمایشی است. این برنامه سرگرم‌کننده است و به حواشی جام جهانی و به طور عمومی فوتبال و زندگی عموم مردم در ارتباط با فوتبال می‌پردازد.

  آخرین حضور رامین ناصرنصیر در تلویزیون به ایفای نقش در سریال «پلاک ۱۳» به کارگردانی آرش معیریان برمی گردد که امسال از شبکه سه سیما پخش شد.

  نیما شاهرخ شاهی نیز آخرین حضورش به بازی در سریال «دادستان» مسعود ده نمکی و سریال «اپیدمی» برمی گردد.

  حمید محمدی نیز که اجرای برنامه «فوتبال ۱۲۰» را این روز‌ها در شبکه ورزش سیما دارد، به عنوان یکی از نریتور‌های «فوتبال زندگی است»، با این برنامه همکاری دارد.

  «ورزشیا» در شبکه نسیم قرار است به مرور تاریخچه جام جهانی در ادوار مختلف، اخبار جام جهانی و حواشی و ناگفته‌های جام جهانی بپردازد.

  این برنامه توسط پیمان یوسفی در حال آماده‌سازی است. پیمان یوسفی در این برنامه اجرا نخواهد داشت و صرفا در مقام تهیه‌کننده حضور دارد.

  منبع: باشگاه خبرنگاران

  منبع مطلب : jamejamonline.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید