این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ماجراهای نوید تیم بعد

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ماجراهای نوید تیم بعد را از این سایت دریافت کنید.

  بازپخش تیم بعد

  نشانی پرتال پویا pooyatv.ir // نشانی پرتال نهال nahaltv.ir // شبکه پویا در پیام‌رسان سروش Sapp.ir/pooyatv // شبکه نهال در پیام‌رسان سروش sapp.ir/nahaltv // نشانی پست الکترونیک پویا [email protected] // نشانی پست الکترونیک نهال [email protected] // پیامک پویا 3000093 // پیامک نهال 3000096 // تلفن گویا 02127860010 بچه‌های عزیز منتظر پیام‌های خوب شما هستیم.

  منبع مطلب : sepehr.irib.ir

  انیمیشن «ماجراهای نوید» با الگوگیری از «حسن یزدانی» منتشر شد+فیلم

  همزمان با نایب قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد ایران در رقابت‌های جهانی، دومین قسمت از تیزر انیمیشن «ماجراهای نوید» با الگوگیری شخصیت اصلی داستان از قهرمان کشتی ایران «حسن یزدانی» منتشر شد.

  هنر و رسانه / رادیو و تلویزیون ۱۶:۰۷ ۱۴۰۱-۶-۲۹ ۶ ۰

  انیمیشن «ماجراهای نوید» با الگوگیری از «حسن یزدانی» منتشر شد+فیلم

  همزمان با نایب قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد ایران در رقابت‌های جهانی، دومین قسمت از تیزر انیمیشن «ماجراهای نوید» با الگوگیری شخصیت اصلی داستان از قهرمان کشتی ایران «حسن یزدانی» منتشر شد.

  به گزارش خبرگزاری فارس، همزمان با نایب قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد ایران در رقابت‌های جهانی کشتی، دومین قسمت از تیزر انیمیشن «ماجراهای نوید» با محوریت الگوگیری شخصیت اصلی داستان از قهرمان کشتی ایران «حسن یزدانی»، توسط شبکه نهال منتشر شد. در هر قسمت از تیزر انیمیشن «تیم بعد» - «ماجراهای نوید»، نوید با الگوگیری از یکی از قهرمانان ملی کشورمان، کنشی قهرمانانه متناسب با پیرامون خود انجام می‌دهد. در دومین قسمت از این انیمیشن، پس از آنکه الگوگیری از ابرقهرمان‌های خیالی هالیوودی کمکی به نوید نمی‌کند، او با الگوگیری از «حسن یزدانی» به مصاف شخصیتی مزاحم می‌رود و او را شکست می‌دهد.

  به گفته روابط عمومی شبکه کودک، این شبکه بنا دارد تا هر فصل یک قسمت جدید از این تیزرانیمیشن را رونمایی کند که هر قسمت از آن به الگوگیری از یکی از قهرمان‌های ملی پردازد. تیزر انیمیشن یکی از قالب‌های موثر در تولیدات تلویزیونی است که در گذشته تجربیات موفقی همچون سیاساکتی و بابابرقی، تاثیرگذاری این قالب را تصدیق می‌کند و قرار است ماجراهای نوید نیز در همین مسیر گام بردارد.

  انیمیشن «سیامند رحمان» قهرمان فقید وزنه برداری پارا المپیک

  به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، در نخستین قسمت از این انیمیشن که سال گذشته همزمان با اختتامیه پارالمپیک و کسب نتایج درخشان توسط ورزشکاران کشورمان در این رقابت‌ها توسط موسسه رسانای مرکز بسیج صداوسیما ساخته شده بود، تیزر انیمیشن «ماجراهای نوید» با محوریت الگوبرداری نوجوانان از قهرمانان ملی و با ادای دین به سیامند رحمان، قهرمان فقید وزنه برداری پارالمپیک کشورمان رونمایی شد.

  سیامند رحمان وزنه‌بردارسنگین وزن کشورمان بود که در سال ۲۰۱۲ قهرمان پارالمپیک لندن و در سال 2016 قهرمان پارالمپیک ریو شده بود. وی دارای پنج طلا و یک نقره جهان در رده جوانان و بزرگ‌سالان بود که نام وی با توجه به ثبت وزنه ۳۱۰ کیلوگرمی در سال ۲۰۱۶، در کتاب رکوردهای گینس به ثبت رسیده‌ است. سیامند رحمان به دلیل حمله قلبی در ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ در سن ۳۱ سالگی دارفانی را وداع گفت. در ادامه فیلم نخستین انیمیشن «ماجراهای نوید» را مشاهده می‌کنید:

  در هر قسمت از تیزر انیمیشن «تیم بعد»؛ «ماجراهای نوید»، «نوید» به عنوان نوجوانی امروزی و پرانرژی با الگوبرداری از یک قهرمان ملی، کنشی قهرمانانه شبیه آن فرد در زندگی روزمره خود انجام می‌دهد که در نخستین قسمت، این کنش قهرمانی با الگوگیری از سیامند رحمان انجام شده است. این انیمیشن سه بعدی با تکنیک رئالیسم شخصیت پردازی شده و هر قسمت آن حدودا 100 ثانیه است.

  پایان پیام/

  شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

  این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

  تلویزیون

  حسن یزدانی سیامند رحمان انیمیشن ماجراهای نوید شبکه کودک شبکه نهال کشتی

  اخبار مرتبط

  نمایش مستند خرمشهر جمعیت 80 میلیون نفر

  ۱۵:۰۲ ۱۴۰۱-۶-۲۹

  اشتغال پایدار، گفت‌و‌گوی برنامه «پایش»

  ۱۱:۵۰ ۱۴۰۱-۶-۲۹

  حضور شاهدان صحنه نبرد در برنامه «راویان»

  ۱۰:۲۸ ۱۴۰۱-۶-۲۹

  برنامه‌های رادیو صبا در هفته دفاع مقدس

  ۱۰:۱۷ ۱۴۰۱-۶-۲۹

  منبع مطلب : www.farsnews.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 5 روز قبل
  0

  سس سیب

  مهدی 5 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید