این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  لیست پیش فروش سایپا

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  لیست پیش فروش سایپا را از این سایت دریافت کنید.

  ثبت‌ نام سایپا؛ شرایط فروش فوق العاده و پیش‌ فروش اینترنتی (بهمن 1401)

  آخرین خبرها از فروش فوری و پیش فروش اینترنتی سایپا، نحوه ثبت نام سایپا برای خرید اقساطی خودرو و شرایط ثبت نام سایپا در بورس کالا

  ثبت‌ نام سایپا؛ شرایط فروش فوق العاده و پیش‌ فروش اینترنتی (بهمن 1401)

  04 بهمن 1401 - 09:43

  فروش فوق العاده سایپا: 4 بهمن 1401

  ثبت نام فروش فوق العاده سایپا، از ساعت 14 روز سه‌شنبه 4 بهمن‌ماه 1401 آغاز می‌شود. در این مرحله از ثبت نام سایپا، داشتن حساب وکالتی، برای همه متقاضیان طرح فروش عادی سایپا الزامی شده است:

  شرایط فروش فوق العاده سایپا - بهمن 1401

  مدل قیمت قطعی تولیدکننده موعد تحویل

  کوییک R پلاس اتومات آپشنال 297.5 میلیون پارس خودرو 90 روزه

  شاهین G 344.7 میلیون سایپا 90 روزه

  *قیمت‌ها برحسب تومان است.

  همچنین علاوه بر طرح فروش عادی سایپا، طرح فروش سایپا برای مادران نیز فعال شده است. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

  »» شرایط فروش فوق العاده سایپا (PDF) ««

  پیش فروش سایپا: 22 دی 1401

  جدیدترین پیش فروش سایپا، از روز پنجشنبه 22 دی‌ماه، راس ساعت 10 صبح آغاز شده است. ثبت نام از متقاضیان به مدت چهار شبانه‌روز ادامه داشته و نهایتا در پایان روز یکشنبه 25 دی‌ماه نیز به اتمام می‌رسد. در این طرح، برای نخستین‌بار شاهد عرضه مدل‌های GX برای خانواده کوییک هستیم.

  ضمن اینکه افتتاح حساب وکالتی، برای متقاضیان طرح پیش فروش عادی سایپا، الزامی شده است. در همین راستا، آقای حسین کاظمی، معاون فروش و بازاریابی سایپا، گفته که به منظور اختصاص خودرو به مصرف کنندگان واقعی امکان خرید از طریق تعریف حساب وکالتی مشتری فراهم شده است. در حساب وکالتی، هیچگونه انتقال وجه در زمان پیش ثبت نام صورت نمی‌پذیرد و وجه خودرو در حساب مشتری تا اعلام منتخبین جهت ثبت نام باقی می‌ماند و مشتری میتواند وجه مربوط به ثبت نام در حساب وکالتی را در آخرین روز ثبت نام (1401/10/25) نزد بانک تکمیل کند.

  او خاطرنشان کرد: در حال حاضر امکان تعریف حساب وکالتی در بانک‌های، تجارت، صادرات، اقتصاد نوین و ملت به صورت حضوری و مراجعه به شعب فراهم شده که این فرآیند در بانک تجارت به صورت آنلاین امکان پذیر است:

  شرایط پیش فروش سایپا در دی‌ماه 1401

  براساس بخشنامه پیش فروش اینترنتی سایپا، قیمت خودروها نامشخص بوده و در زمان صدور دعوتنامه به خریداران اعلام می‌گردد. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

  »» شرایط پیش فروش سایپا (PDF) ««»» شرایط افتتاح حساب وکالتی (PDF) ««

  فروش سایپا در بورس کالا: دی 1401

  مرحله سوم فروش محصولات سایپا در بورس کالا، روز یکشنبه 18 دی‌ماه 1401 برگزار می‌شود. در این مرحله، همانند دو مرحله پیش، فقط خودرو شاهین G با رنگ سفید، قابل خریداری است. شرایط ثبت نام سایپا در بورس، بصورت زیر اعلام شده است:

  قیمت پایه شاهین در بورس: 304 میلیون تومانمالیات برارزش افزوده: 12 درصد قیمت نهاییسایر هزینه‌های جانبی: 4 میلیون و 371 هزارتومانپیش پرداخت جهت ثبت سفارش: 100 درصد قیمت پایهظرفیت عرضه خودرو: 4000 دستگاهموعد تحویل خودرو: 30 فروردین 1402

  براساس بخشنامه عرضه سایپا در بورس کالا، محدودیت کد ملی و همچنین محدودیت خرید خودرو از ابتدای سال 1398 تا به امروز، برای متقاضیان وجود دارد. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

  »» شرایط ثبت نام سایپا در بورس کالا (PDF) ««

  ثبت نام سایپا در بورس: آذر 1401

  دومین مرحله عرضه محصولات سایپا در بورس کالا، روز چهارشنبه 30 آذرماه 1401 انجام می‌شود. در این مرحله، متقاضیان ثبت نام سایپا در بورس کالا، فقط امکان خریداری شاهین دنده‌ای را با شرایط زیر دارند:

  قیمت پایه شاهین در بورس: 304 میلیون تومانمالیات برارزش افزوده: 12 درصد قیمت نهاییسایر هزینه‌های جانبی: 4 میلیون و 371 هزارتومانپیش پرداخت جهت ثبت سفارش: 50 درصدظرفیت عرضه خودرو: 2000 دستگاهموعد تحویل خودرو: 25 اسفندماه 1401

  براساس اطلاعیه شرکت سایپا، مشتریان حداکثر تا 5 روز پس از ارسال پیامک تکیمل وجه، باید نسبت به واریز هزینه‌های قانونی اقدام کنند و در غیر اینصورت، موعد تحویل خودروها نیز به تاخیر می‌افتد. جزییات دومین مرحله خرید سایپا از بورس کالا را از لینک زیر دریافت کنید:

  »» شرایط فروش سایپا در بورس کالا (PDF) ««

  فروش فوق العاده سایپا: 19 آذر 1401

  طرح فروش فوق العاده سایپا، ویژه مشتریان عادی، در سومین هفته آذرماه 1401 برگزار می‌شود. ثبت نام سایپا فروش فوق العاده از ساعت 11 روز شنبه 19 آذرماه شروع شده و تا زمان تکمیل ظرفیت فروش خودروها نیز ادامه دارد. در این مرحله از فروش سایپا، خودروهای کوییک اتومات و همچنین وانت 151 قابل خریداری هستند:

  شرایط فروش فوق العاده سایپا در آذرماه 1401

  مدل قیمت قطعی رنگ موعد تحویل

  کوییک اتومات پلاس 287.8 میلیون سفید سه ماهه

  وانت 151 169.8 میلیون سفید سه ماهه

  *قیمت‌ها برحسب تومان است.

  براساس بخشنامه فروش فوق العاده سایپا، قیمت کوییک اتومات و قیمت وانت 151، هر دو حدود 9 میلیون تومان افزایش یافته است.

  پیش فروش سایپا: 17 آذر 1401

  جدیدترین پیش فروش سایپا، از ساعت 10 صبح روز پنجشنبه 17 آذرماه 1401 آغاز می‌شود و تا زمان تکمیل ظرفیت فروش نیز ادامه دارد. در این مرحله، برای نخستین‌بار شاهد فروش ساینا S اتوماتیک و همچنین ساینا S دوگانه سوز هستیم:

  شرایط پیش فروش سایپا در آذرماه 1401

  در پیش فروش سایپا، قیمت خودروها نامشخص است و در زمان تحویل، به اطلاع خریداران خواهد رسید. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

  منبع مطلب : bama.ir

  ثبت نام سایپا (شرایط پیش فروش، فروش فوق العاده و قیمت) ۵ بهمن

  ثبت نام سایپا ۵ بهمن: شرایط پیش فروش و فروش فوق العاده و قیمت محصولات سایپا شامل کوییک r، کوییک s، کوییک معمولی، ساینا s، سایپا 151

  گروه خودروسازی سایپا نیز همانند دیگر خودروساز کشور، براساس یک برنامه تعیین شده، قرعه کشی چندین محصول از این شرکت را برگزار و بخشی از نیاز بازار را به صورت پیش‌فروش عرضه می‌کند. پیش‌تر فروش و انجام قرعه‌کشی بر عهده سامانه یکپارچه فروش خودرو بود اما در حال حاضر، شرکت سایپا به صورت مستقیم اقدام به فروش محصولات خود می‌کند.

  هر بار که اطلاعیه مربوط به پیش‌فروش بیان می‌شود، شرایط پیش فروش محصولات سایپا مربوط به خرید هم اطلاع‌رسانی می‌شود تا متقاضیان بر اساس جزئیات آن جهت خرید خودرو تصمیم بگیرند.

  در ادامه به جداول زمان و نحوه پیش فروش سایپا به همراه قیمت روز خودرو صفر اشاره خواهد شد. افراد می‌توانند با اطلاع از قیمت روز محصولات سایپا و در نظر گرفتن بودجه مورد نظر جهت خرید خودرو اقدام کنند.

  قیمت جدید محصولات سایپا (بهمن)

  نام محصولقیمت (تومان)

  تیبا صندوقدار ۱۲۰.۱۰۷.۰۰۰ تیبا پلاس ۱۴۲.۰۱۲.۰۰۰ تیبا ۲ ۱۲۷.۱۱۷.۰۰۰ تیبا ۲ پلاس ۱۴۲.۰۱۲.۰۰۰ ساینا ۱۲۴.۸۹۳.۰۰۰ ساینا پلاس ۱۴۱.۹۸۰.۰۰۰ ساینا اس ۱۶۹.۹۹۸.۰۰۰ کوییک اس ۱۸۴.۸۳۰.۰۰۰ کوییک پلاس اتوماتیک ۲۷۸.۰۴۰.۰۰۰ کوییک آر ۱۷۸.۱۸۸.۰۰۰

  کوییک آر پلاس اتوماتیک

  ۲۸۸.۱۱۴.۰۰۰ شاهین جی ۳۴۴.۷۴۷.۰۰۰ وانت ۱۵۱ معمولی ۱۶۰.۶۴۵.۰۰۰ نیسان تک سوز آپشنال ۳۴۹.۰۰۰.۰۰۰

  نیسان دوگانه سوز آپشنال

  ۳۸۹.۹۰۰.۰۰۰ نیسان دیزل (یورو ۵) ۴۴۹.۰۰۰.۰۰۰ پادرا پلاس ۴۱۰.۰۰۰.۰۰۰

  پادرا پلاس دوگانه سوز

  ۴۴۳.۰۰۰.۰۰۰ پیکاپ کارون ۴۹۹.۰۰۰.۰۰۰

  طرح فروش عادی ۲ محصول

  جدیدترین طرح فروش محصولات سایپا که قرار بود امروز ۵ بهمن آغاز شود، هنوز برگزار نشده است. طبق اطلاعیه سایپانیوز، سایت به منظور ایجاد بهبود از دسترس خارج است. هنوز زمان آغاز پیش فروش مشخص نیست.

  این عرضه به مدت سه روز ادامه دارد.

  شرط نداشتن پلاک فعال در این طرح اعمال می‌شود.

  نوع خودروموعد تحویلقیمت (تومان)

  کوییک R پلاس اتوماتیک آپشنال

  حداکثر ۹۰ روزه ۲۹۷.۵۱۸.۰۰۰

  شاهین G حداکثر ۹۰ روزه

  ۳۴۴.۷۴۷.۰۰۰

  فروش فوری محصولات زامیاد

  شرکت خودروسازی زامیاد جدیدترین طرح فروش ۳ محصول خود را از ساعت ۱۱ روز شنبه ۱ بهمن آغاز کرد.

  نوع خودروموعد تحویل قیمت نهایی (تومان)

  نیسان تک سوز آپشنال با فرمان هیدرولیک ۶۰ روزه

  ۳۵۹.۰۰۰.۰۰۰

  و نیسان دوگانه سوز آپشنال

  ۶۰ روزه ۳۸۹.۹۰۰.۰۰۰

  نیسان دوگانه سوز آپشنال با لاستیک رادیال ۶۰ روزه

  ۳۹۷.۹۰۰.۰۰۰

  متقاضیان برای ثبت‌نام می‌توانند به سامانه سایپا مراجعه کند.

  با خودرو ۴۵ ماشینت رو نقد کن!

  درخواست فروش

  تبدیل آسان خودرو کارکرده به صفر

  فروش فوری خودرو کارکرده و دریافت وجه نقد به صورت آنی، راهکار مناسبی برای تبدیل ماشین دست دوم به خودرو صفر داخلی و خارجی است. بدین گونه که متقاضی خرید خودرو صفر می‌تواند با فروش فوری و نقدی ماشین دست دومخود سریعا و به راحتی به وجه نقد مورد نیاز و یا پیش پرداخت خودروهای موجود در طرح‌های پیش فروش ایران خودرو و یا طرح ثبت‌نام سایپا دست یابد.

  به نظر می‌رسد در بازار پر نوسان خودرو، این روش فروش ماشین کارکرده، مناسب افرادی باشد که قصد تبدیل خودرو کارکرده به صفر را دارند، اما در مقابل از فروش خودرویشان در بازار دلالی و سنتی گریزانند.

  در همین راستا، خودرو45 بستر امن و آسانی برای فروش سریع خودروهای کارکرده بازار فراهم کرده است تا متقاضیان فروش خودروهای دست دوم بتوانند خودرویشان را به صورت رایگان کارشناسی کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن وجه نقد خودرو را دریافت کنند.

  در روش فروش فوری خودرو کارکرده توسط خودرو45 و حضور فعالان معتبر بازار، می‌توان به راحتی نسبت به خرید خودرو در طرح‌های پیش فروش شرکت کرد و نگرانی بابت پرداخت به موقع وجه نقد پس از برنده شدن در قرعه کشی نداشت.

  حتما بخوانید:

  شرایط فروش محصولات زامیاد

  شرایط مورد نیاز

  داشتن حداقل سن ۱۸ سال

  نداشتن پلاک انتظامی فعال

  عدم امکان ثبت‌ نام برای مشتریان حقوقی

  هر کد ملی، یک دستگاه خودرو

  عدم امکان انتقال وکالتی خودرو در این پیش‌فروش‌ها

  عدم امکان ثبت نام هر کد ملی دربیش از یکی از طرح‌های پیش‌فروش‌

  ابطال کارت گارانتی در صورت مراجعه نکردن برای دریافت سرویس طی ۳ ماه

  شرکت در این طرح‌ها اینترنتی بوده و عدم نیاز به مراجعه حضوری

  عدم واریز در زمان مشخص شده به منزله انصراف خواهد بود

  ممنوعیت ثبت‌ نام در پیش‌فروش‌های بعدی در صورت قبولی در یک پیش‌فروش و انصراف

  لزوم اختصاص ظرفیتی مخصوص برای مادرانی که فرزند دوم آنها قبل از ۱۹ آبان ۱۴۰۰ متولد شده باشد (طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده)

  حتما بخوانید:

  قیمت روز خودروهای داخلی و خارجی

   مدارک مورد نیاز

  شماره کارت، حساب بانکی و شماره شبا متقاضی

  داشتن گواهینامه رانندگی

  مدارک شناسایی معتبر

  پیش پرداخت محصولات

  برای هر خودرو متفاوت است

  به قیمت روز خودرو بستگی دارد

  حتما بخوانید:

  آخرین اخبار پیش فروش خودروها

  آخرین اخبار سایپا

  ضرب العجل برای سایپا و ایران خودرو

  سازمان حمایت از مصرف‌کننده اعلام که که با توجه به افزایش تولید داخل و گذر از  بحران‌ها، خودروسازان موظف‌اند تمامی معوقات خود در باب فروش خودرو در سال‌های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ را حداکثر تا روز ۱۵ بهمن به متقاضیان تحویل دهند. بنابراین شرکت‌های سایپا و ایرن خودرو فقط ۱۱ روز مهلت دارند پرونده این معوقات را ببندند.

  منتفی شدن قرعه کشی سایپا

  به گفته مدیرعامل سایپا:

  این خودروساز قصد بازگشت به چرخه قرعه‌کشی را ندارد و همچنان محصولات خود را در بورس کالا عرضه خواهد کرد.

  یکشنبه هفته آینده، ۴ هزار دستگاه خودرو شاهین وارد بورس خواهد شد.

  محصولات کوییک اتوماتیک، کوییک آر، ساینا CNG، ساینا اتوماتیک و ساینا آپشنال در صف پذیرش بورس کالا هستند.

  منبع مطلب : khodro45.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید