این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  لیزر صورت مردان

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  لیزر صورت مردان را از این سایت دریافت کنید.

  لیزر موهای زائد مردان

  فهرست مطالب مشاهده فهرست 1 لیزر موهای زائد مردان چیست؟ 1.1 چرا آقایان به لیزر موهای زائد نیاز دارند؟ 1.1.1 ۱. کاهش تراکم برای آقایان پرمو (دلایل زیبایی) 1.1.2 ۲. بهداشت و سلامت پوست 1.1.3 ۳. اصلاح راحت‌تر و مشکل موهای زیر پوستی 1.1.4 ۴. شکل‌دهی و آنکادر موهای صورت 1.1.5 ۵. طاسی یا کچلی …

  جستجوی هوشمند سایت تغییر پوسته منو لیزر موهای زائد

  لیزر موهای زائد مردان | هزینه، عوارض و مزایا

  خانه سفید19 شهریور 1401آخرین به روز رسانی: 19 شهریور 140138

  124,066 خواندن این مطلب 11 دقیقه زمان میبرد

  فهرست مطالب مشاهده فهرست

  ()

  بسیاری از آقایان ایرانی بدن پرمویی دارند و سوال خیلی رایجی که برایشان پیش می‌آید این است که بهترین راه برای کاهش یا رهایی از این موهای زیاد چیست؟

  تیغ، ماشین‌های اصلاح مختلف، کرم‌های موبر و حتی موم یا وکس روش‌هایی هستند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید ولی در این مقاله می‌خواهیم روشی را معرفی کنیم که از همه این موارد موثرتر است و نتایجش ماندگارتری دارد: لیزر موهای زائد. اگر تا کنون فکر می‌کردید که لیزر فقط برای خانم‌ها انجام می‌شود، باید بگوییم که لیزر موهای زائد برای آقایان نیز بسیار رایج بوده و این روش هروز بیشتر مورد توجه آقایان قرار می‌گیرد.

  لیزر موهای زائد مردان چیست؟

  لیزر موهای زائد یک روش کلینیکی برای حذف موهای بدن است که در آن اشعه‌ی نوری پرانرژی به پوست تابیده و باعث غیرفعال شدن چرخه‌ی رشد موها می‌شود. این اتفاق بدون این که به پوست بدن آسیبی برسد، رخ می‌دهد. در واقع با لیزر ارگان‌های کوچکی به نام «فولیکول مویی» را از بین می‌بریم. وقتی فولیکول آسیب می‌بیند، ساقه‌ی مو ضعیف و شل می‌شود. طی چند جلسات درمانی آن قدر به فولیکول‌ها آسیب می‌زنیم که نهایتا فولیکول می‌میرد و دیگر مویی از آن رشد نمی‌کند.

  نمی‌خواهیم سر شما را با اطلاعات علمی در مورد فیزیک نور و لیزر درد بیاوریم. فقط در همین حد بدانید که انرژی و طول موج پرتوی لیزری به شکلی طراحی شده که جذب رنگدانه‌های موجود در مو بشود. به این ترتیب انرژی نوری لیزر به انرژی گرمایی تبدیل می‌شود و گرما به فولیکول آسیب می‌زند. چون تراکم رنگدانه‌ها در پیاز مو بیشتر از پوست است، قبل از این که پوست گرم بشود یا بسوزد، آسیب دلخواه را به پیاز مو و فولیکول وارد کرده‌ایم.

  موهای زائد فقط به موهای ناحیه‌ی شرمگاهی یا زیر بقل گفته نمی‌شود. منظور ما از موهای زائد هر موی اضافه‌ای است که شما مجبور هستید به طور مداوم یا در مواقعی آن‌ها را اصلاح کنید. مثلاً در ورزشکاران بدن سازی که مجبورند هر چند وقت یکبار موهای بدن‌شان را به طور کامل بتراشند، کل موهای بدن موهای زائد محسوب می‌شوند.

  چرا آقایان به لیزر موهای زائد نیاز دارند؟

  چند علت قابل توجه برای این مسئله مطرح است که توجه شما را به آن‌ها جلب می‌کنیم:

  ۱. کاهش تراکم برای آقایان پرمو (دلایل زیبایی)

  لیزر موهای زائد و بدن می‌تواند کمک زیادی به آن دسته از آقایان بکند که احساس می‌کنند موهای بدنشان بیش از حد متراکم است یا اصطلاحا بسیار پرمو هستند. اگر موهای اضافی در پشت، سینه، شکم یا سایر نواحی بد شما بیش از حد زیاد است، لیزر موهای زائد برایتان مثل معجزه عمل خواهد کرد.

  در اینجا لازم است به نکته‌ای اشاره کنیم که نگرانی و دغدغه‌ی بسیاری از آقایان برای دریافت لیزر موهای زائد است. نتیجه‌ی نهایی لیزر موهای زائد لزوما این نیست که تمام موهای شما از بین بروند و پوست شما کاملا صاف و بی مو شود. چون بیشتر متقاضیان لیزر موهای زائد، خانم‌ها هستند و می‌خواهند که تمام موهای بدنشان به طور کامل حذف شوند، این ایده به اشتباه جا افتاده که لیزر موهای زائد حتما همه‌ی موهای بدن را از بین می‌برد.

  البته که لیزر موهای زائد آنقدر موثر است که می‌تواند بیش از ۹۰ درصد موهای بدن را به طور دائمی حذف کند. ولی در عین حال می‌توانیم برنامه و روند درمانی شما را طوری تنظیم کنیم که مثلا تراکم موهای بدن شما به نصف کاهش یابد. بسیاری از آقایانی که برای لیزر موهای سینه مراجعه می‌کنند، نمی‌خواهند که موهای سینه را کاملا حذف کنند. بلکه می‌گویند که می‌خواهند تراکم موهای سینه‌شان کاهش یابد. در حدی که ظاهر ناخوشایندی نداشته باشد یا از زیر لباس‌ها بیرون نزند. در عین حال بسیاری از متقاضیان دوست دارند که به طور کامل از شر موهای ناحیه‌ی پشت و کمر خلاص شوند.

  پیشنهاد ما برای کسب اطلاعات بیشتر :

  موهای کرکی را لیزر کنیم یا نه ؟

  19 شهریور 1401

  لیزر موهای زائد در دوران بارداری | معایب، عوارض، زمان مناسب

  19 شهریور 1401

  علت اصلی برگشت موهای زائد بعد از لیزر چیست ؟

  19 شهریور 1401

  لیزر موهای زائد و سندروم تخمدان پلی کیستیک (PCOS)

  19 شهریور 1401

  پس میزان کاهش تراکم و درصد حذف موها به خواسته‌ی شما بستگی دارد. می‌توانید پوست خود را کاملاً صاف کنید یا این که از وضعیت پرمویی به کم‌مویی برسید.

  ۲. بهداشت و سلامت پوست

  در اینجا باید به یک عقیده‌ی رایج ولی اشتباه اشاره کنیم: داشتن موهای زیادی به این معنی نیست که شما بهداشت را رعایت نمی‌کنید. صرفا اصلاح موها به بسیاری از آقایان کمک می‌کند که کمتر دچار التهابات و آزارها پوستی (مثل عرق سوز) بشوند.

  برخی هم موهای بدن خود را به دلیل خارش ناشی از آن‌ها اصلاح می‌کنند. خارشی که معمولا در ماه‌های تابستان تشدید می‌شود. گاهی هم توزیع موهای بدن جالب نیست. مثلا دیده‌ایم که برخی آقایان در نواحی پشت خود موی کمی دارند ولی در ناحیه‌ی نشیمنگاه بسیار پرمو هستند. این توزیع نامتناسب این افراد را مجبور به اصلاح موهای نشیمنگاه می‌کند که بسیار دردسر ساز است.

  مثال‌هایی که در بالا اشاره کردیم، شرایطی هستند که لیزر موهای زائد برای آقایان مفید خواهد بود. در واقع تعداد زیادی از آقایان متقاضی لیزر با همین شکایات به ما مراجعه می‌کنند.

  ۳. اصلاح راحت‌تر و مشکل موهای زیر پوستی

  سومین علت شایع لیزر موهای زائد در آقایان راحت‌تر شدن اصلاح صورت و بدن است. همچنین بسیاری از آقایان در ناحیه‌ی گردن از مشکل موهای زیر پوستی یا موهایی که به سمت داخل رشد می‌کنند رنج می‌برند. این مشکل «سودوفولیکولیت باربی» یا «التهاب کاذب ریش» نام دارد و تنها راه درمانی موثر برای آن، لیزر کردن موها است.

  منبع مطلب : whcl.ir

  لیزر مو برای مردان

  لیزر مو برای مردان می‌تواند موثرترین راه برای حذف موهای ناخواسته باشد. این روش به خاطر مؤثر بودن درمان، بین مردان به شدت محبوبیت پیدا کرده است.

  لیزر مو برای مردان

  خانه » مقالات » لیزر » لیزر مو برای مردان

  لیزر مو برای مردان می‌تواند موثرترین راه برای حذف موهای ناخواسته باشد. این روش به خاطر مؤثر بودن درمان، امروزه بین مردان به شدت محبوبیت پیدا کرده است.

  از بین بردن موهای زائد با لیزر یک راه حل ساده و قابل اطمینان در حذف موهای دائمی‌ست. شاید به نظر این روش سحر و جادو به نظر برسد، اما باید بگوییم که یک روش کاملاً علمی است.

  لیزرها نورهای متمرکز را به طور مستقیم به رنگدانه‌های فولیکول مو می‌فرستند. با این کار موجب از بین رفتن فولیکول شده و مانع از رشد مجدد مو خواهد شد. مهم‌تر از همه، این فرآیند تقریباً بدون درد است.

  چه کسانی نمی‌توانند لیزر انجام دهند؟

  لیزر نمی‌تواند موهای بلوند، خاکستری، سفید و قرمز را از بین ببرد. بنابراین افرادی با این ویژگی کاندیدهای مناسبی برای انجام لیزر برای حذف موهای زائد نیستند.

  دلایل انجام لیزر مو برای مردان

  در این مقاله به شش دلیل که مردان باید برای از بین بردن موهای خود از لیزر استفاده کنند، اشاره خواهیم کرد.

  کاهش موهای دائمی

  لیزر، موها را به درجه‌ای می‌رساند که شما دیگر نیازی به شیوکردن نداشته باشید. رشد مجدد مو می‌تواند به سبب عوامل هورمونی و دیگر عوامل بیولوژیکی تحت تأثیر قرار گیرد. این روند از فردی به فرد دیگر متفاوت خواهد بود.

  درمان سریع و کارآمد

  برطرف کردن موها با لیزر به قدری سریع است که اجازه می‌دهد بلافاصله به انجام فعالیت‌های طبیعی خود بازگردید.

  کاهش موهای زیرپوستی

  موهای زیرپوستی اغلب بعد از وکس کردن، کندن و شیوکردن ایجاد خواهد شد. این عارضه در درجۀ اول نتیجۀ شکستن ناهموار نوک مو یا خشک شدن پوست است که مانع از رشد مو از فولیکول به طور طبیعی می‌شود. لیزر ابتدا موها را ضعیف کرده، سپس از بین می‌برد و از این طریق مانع زیرپوستی شدن آن می‌شود.

  شکل دادن به ریش

  از لیزر می‌توان برای شکل دادن به ریش نیز استفاده کرد. این دستگاه موجب کاهش ضخامت و زبری موهای صورت شده و می‌تواند برای بخش‌هایی همچون گونه، خط ریش و گردن مورد استفاده قرار گیرد.

  از بین رفتن جوش‌های ناشی از شیوکردن

  لیزر موی در تمام قسمت های بدن موثر بوده و جوش‌های ناشی از شیو کردن را از بین خواهد برد.

  راحتی در آب و هوای گرم

  مو به گرم شدن بدن کمک می‌کند که در آب و هوای گرم یک عیب محسوب می‌شود. معدنچیان، مکانیک‌های خودرو، ورزشکاران و تقریباً هر فردی که در محیط گرم کار می‌کند، می‌تواند از مزایای حذف موهای لیزر استفاده کند.

  محبوب‌ترین قسمت‌های بدن مردان برای لیزر

  شما می‌توانید تقریباً برای تمام نقاط بدن خود از لیزر استفاده کنید از جمله قفسۀ سینه، پشت، صورت، خط گردن و ناحیه تناسلی. در اینجا رایج‌ترین قسمت‌هایی را که مردان برای از بین بردن موهای زائد انتخاب می‌کنند، معرفی خواهیم کرد.

  صورت

  اصلاح روزانه می‌تواند بر صورت مردان تاثیر بگذارد و باعث مشکلات پوستی مانند موهای زیرپوستی و التهاب شود. اگر برای همیشه قصد دارید که موهای صورت خود را از بین ببرید، لیزر گزینه مناسبی خواهد بود. لیزر صورت یک روند سریع و آسان است که حدود ۱۵ دقیقه به طول می‌انجامد. این کار به ۱۰ جلسه درمان به فواصل ۴ تا ۶ هفته نیاز داشته و بعد از آن باید یک یا دوبار در سال تکرار شود.

  گردن

  از بین بردن موهای گردن در مردان می‌تواند به طور قابل توجهی از سوزش و پیدایش موهای زیرپوستی جلوگیری کند. مدت زمان درمان به طور تقریبی بین ۱۰ تا ۱۵ دقیقه طول کشیده و به ۱۰ جلسه درمان به فواصل ۴ تا ۶ هفته نیاز دارد. بعد از آن باید یک یا دوبار در سال تکرار شود.

  پشت و شانه

  پشت و شانه بخشی از بدن مردان است که با اعتماد به نفس آنها رابطۀ مستقیم دارد. اغلب مردان به علت داشتن موهای بیش از حد در پشت و شانه، اعتماد به نفس خود را از دست می‌دهند.

  برخی این ناحیه را شیوکرده و برخی دیگر از وکس برای برداشتن موهای پشت و شانه استفاده می‌کنند. هر دو روش ذکر شده موجب رویش موهای زیرپوستی در این ناحیه می‌شود. همانطور که در بالا نیز ذکر شد برای جلوگیری از این موضوع، بهترین روش استفاده از لیزر موهای زائد در تهران است.

  مدت زمان انجام این کار ۲۰ دقیقه طول می‌کشد که این زمان به نوع مو بستگی دارد. از بین بردن موهای پشت و شانه به ۱۰ جلسه درمان به فواصل ۴ تا ۶ هفته نیاز دارد. بعد از آن باید یک یا دوبار در سال تکرار شود.

  فقسۀ سینه

  داشتن موهای ضخیم در قفسۀ سینه برای همه ناخوشایند است. استفاده از وکس و شیوکردن هم معایب خاص خود را به همراه دارد. لیزر برای محو کردن موهای قفسۀ سینه، روشی سریع و آسان است.

  مدت زمان انجام این کار ۱۵ تا ۲۰ دقیقه به طول می‌انجامد. از بین بردن موهای پشت و شانه به ۱۰ جلسه درمان به فواصل ۴ تا ۶ هفته نیاز داشته که بعد از آن باید یک یا دوبار در سال تکرار شود.

  ناحیۀ تناسلی

  برخی از مردان ممکن است در این ناحیه موهای کمی داشته باشند و روش‌های حذف مو برای این ناحیه، ناخوشایند و دردناک است. لیزر باعث می‌شود که موهای این ناحیه کاهش پیدا کند. مدت زمان لیزر کردن این ناحیه بین ۵ تا ۱۵ دقیقه طول کشیده و به ۱۰ جلسه درمان به فواصل ۴ تا ۶ هفته نیاز دارد. بعد از آن باید یک یا دوبار در سال تکرار شود.

  عوارض جانبی

  در صورتیکه لیزر را در مراکز معتبر و تحت نظر متخصص پوست انجام ندهید، ممکن است عوارض جانبی مانند تغییر رنگ پوست، سوختگی، زخم و ضایعاتی شبیه به آکنه در پی داشته باشد. اما اگر این کار اصولی انجام شود، می‌توان گفت که هیچ خطری شما را تهدید نمی‌کند.

  آمادگی‌های قبل از لیزر مو برای مردان

  برای انجام لیزر جهت از بین بردن موها لازم است که آمادگی داشته باشید. در زیر کارهایی را معرفی خواهیم کرد که باید قبل از مراجعه به مطب، حتما انجام دهید.

  منبع مطلب : www.vanakclinic.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید