این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  قیمت کشنده فوتون در بازار

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  قیمت کشنده فوتون در بازار را از این سایت دریافت کنید.

  قیمت کشنده فوتون 1400+ مشخصات فنی کشنده فوتون 440

  شرایط فروش اقساطی کشنده فوتون در سال ۱۴۰۰ و کامیونت فوتون مدل 420 وهمچنین مشخصات فنی FOTON AUMAN 440 مدل 2020 لیزینگی در شهرستان ها و تهران

  در این مقاله با مشخصات کشنده فوتون آشنا خواهید شد. فوتون یکی از بهترین سازندگان خودرو در چین است. این شرکت به نام فقط در ساخت خودرو های کاری مشغول به کار است. در سال ۱۹۹۶ با هدف تولید ماشین های سنگین، کشنده ها، اتوبوس، مینی بوس و … تاسیس شد.

  همچنین فوتون با یکی از معروف ترین سازنده های پیشرانه دیزل به نام کمپانی کومنز قرار داد بست. فوتون برای افزایش فروش خود در سایر کشور ها کارخانه ی تولید افتتاح کرد. علاوه بر این ها این شرکت تولیدی با ایران خودرو دیزل  نیز وارد همکاری شده است. این همکاری فقط در جهت خدمت رسانی به مردم بوده که علاوه بر خرید این کشنده ها از خدمات پس از فروش ان ها نیز بهره مند شوند.

  شما می توانید از خدمات دیگر شرکت آموت بار از جمله ترخیص کالا و ترانزیت و ترابر نیز بهره مند شوید.

  مشخصات فنی کشنده فوتون ۴۴۰

  همان طور که می دانید کارایی و کیفیت موتور یک خودرو بسیار مهم است و این که چه قدرتی داشته باشد بیانگر کیفیت و کارایی آن خودرو است. قدرت موتور فوتون ۴۴۰، ۴۴۰ اسب بخار در ۱۸۰۰ نیوتن متر است. حداکثر گشتاور آن ۲۰۶۰ نیوتن متر در ۱۲۰۰ دور در دقیقه می باشد. این خودرو ۶ سیلندر خطی دارد که حجم این سیلندر ها ۱۰۸۰۰ سی سی است.

  نوع ترمز این کشنده پنوماتیک دو مداره  مستقل است. برای ترمز پارک پنوماتیکی عمل کننده روی چرخ های عقب است و باید این نکته را نیز درباره ی ترمز های کمکی این کشنده اضافه کنم که ترمز های کمکی این خودرو ترمز موتوری از نوع ژاکوب و دو مرحله ای است که مجهز به سیستم ABS و ASR است.

  مخزن سوخت این خودرو ۸۰۰ لیتر است. باک گازوئیل آن از جنس آلومینیوم است که این مشخصات و ویژگی کشنده فوتون ۴۴۰ را به یکی از بهترین ها تبدیل کرده است. همچنین داشتن اطلاعات درباره شرایط فروش کامیون و کمپرسی بنز 1400 و مشخصات فنی کامیون کشنده آمیکو می تواند برای شما جذاب باشند.

  مشخصات ظاهری و امکانات کشنده فوتون ۴۴۰

  طول کل، عرض کل، ارتفاع کا ماشین از سطح زمین البته با در نظر گرفتن بادگیر و فاصله دور محور به ترتیب هر کدام  ۶۰۹۰، ۲۴۹۰، ۳۸۹۰ و ۳۶۰۰ میلی متر است. در ارتباط با وزن این کشنده باید بگویم که وزن خالص آن ۸۱۵۰ کیلو گرم است. میزان بار مجاز روی محور جلوو عقب آن به ترتیب ۷۵۰۰ و ۱۳۰۰۰ کیلو گرم است و وزن ناخالص مجازGVW ۱۸۰۰۰ کیلو گرم و وزن ناخالص مجاز ترکیبی GVW ۴۲۰۰۰ کیلو گرم است.

  این کشنده با این ویژگی ها با حداکثر سرعت ۱۱۰ کیلو متر بر ساعت می رود. بر روی شیب با حداکثر بالا روی ۳۰ درصد و اتاقک این خودرو مجهز به دو عدد تخت خواب، آیینه بغل برقی، شیشه بالا بر برقی، سان روف برقی،  کمر بند ایمنی سه نقطه ای، کروز کنترل، بخاری در جا، گرم کن سوخت، باد گیر بغل و سقف و سایر امکاناتی که مسافرت شما راننده عزیز را راحت تر می کند.

  شرایط فروش اقساطی فوتون در سال 1400

  فروش اقساطی کشنده فوتون 1400 نیز مانند تمام خودرو های شرایطی می باشد که شما به ثبت نام و ارائه مدارک خود به شرکت منتظر تایید نهایی آن ها میمانید و پس از تایید نهایی آن ها و واریز پیش پرداخت خودروی خود را تحویل می گیرید.

  پیش پرداخت کشنده فوتون  1400 شامل ما به تفاوت قیمت خودرو ، این خودرو ها به روش اجاره به شرط تملیک واگذار می شوند. هزینه شماره گذاری ۳۰ درصد از بیمه بدنه سال اول و مالیات بر ارزش افزوده فرع تسهیلات است. قسط بیمه بدنه ی خودرو و هزینه انجام بیمه شخص ثالث به اقساط پرداختی شما اضافه می شود. پس از انجام این ‌کار ها ما بقی مبلغ را برای شما قسط بندی می کنند و اقساط ان این گونه است:

  ۲۴  قسط با نرخ سود ۲۱ درصد

  ۳۶  قسط با نرخ سود ۲۱ درصد

  و شما مبلغ هر قسط را در زمان مشخص شده پرداخت می کنید. هر وقت که اقساط کشنده ی شما به پایان رسید شرکت لیزینگی ماشین را به شما واگذار می کند. شما می توانید شرایط فروش کشنده دانگ فنگ و شرایط فروش کشنده آمیکو را نیز در سایت ما ببینید.

  قیمت روز کشنده فوتون 1400

  انواع و اقسام مختلفی از کامیون ها و کشنده ها در دنیا تولید شده اند که در حال حاضر به فعالیت خود ادامه می دهند اما همه ی این کامیون ها و کشنده ها یک کیفیت و یک قیمت ندارند. همان طور که می دانید امکانات و کارایی و بخش فنی هر خودرو بسیار مهم است. این بخش ها در مدل ها و برند های مختلف تفاوت هایی با یک دیگر دارند

  خب پس طبیعی است که قیمت  آن ها نیز با یک دیگر متفاوت باشد هم چنین امروزه بالا و پایین هایی در بازار و جو اقتصادی ما دیده می شود که همین علت قیمت روز هر کالایی را بالا و پایین می کند. خودرو نیز شامل این بالا و پایینی می شود و قیمت های امروز و دیروز را متفاوت می کند. کشنده فوتون ۴۴۰ توانسته با مبزان کیفیت و خدماتی که به مردم عرضه کرده سبب ایجاد رضایت اکثریت مشتریان خود شود. قیمت روز کشنده فوتون ۴۴۰ در سال 1400 حدود 2 میلیارد و ۸۰ میلیون است.

  مشخصات فنی کشنده فوتون ۴۲۰

  قطعا اولین نکته ای که راننده های جاده و حرفه ای به آن توجه می کنند بخش اطلاعات فنی خودرو ها است ما نیز با کمال میل این اطلاعات را در اختیار شما راننده عزیز قرار می دهیم.

  موتور کشنده فوتون ۴۲۰ همان طور که نام خودرو بیان گر آن است ۴۲۰ اسب بخار در ۱۹۰۰ دور در دقیقه است و حداکثر گشتاور این کشنده ۲۰۱۰ نیوتن متر در ۱۲۰۰ دور در دقیقه می باشد. این خودرو ۶ سیلندر دارد که به صورت ردیفی کنار هم چیده شده اند. حجم موتور نیز ۱۰۸۰۰ سی سی است‌. نوع ترمز این کشنده پنوماتیک است که این خودرو به سیستم ABS وASR مجهز است.

  جالب است بدانید که تعداد دنده های این خودرو ۲+۱۶ است که شامل  ۴ تا سبک، ۴ تا سنگین و ۸ تا نیم دنده است و دو دنده عقب دارد که یکی سبک است و دیگری سنگین می باشد. این کشنده ۲۴ سوپاپ دارد و دیفرانسیل این خودرو قفل عرضی دارد و جعبه فرمان آن ۸۰۹۸ZF  است.

  تجهیزات و دیگر امکانات کشنده فوتون ۴۲۰

  اگر از آن دسته افرادی هستید که علاوه بر موتوری ماشین و بخش فنی آن ظاهر و امکانات خودرو نیز برای تان مهم است. باید خدمتتان عرض کنم که این کشنده دارای کروز کنترل، اتاق با دو عدد تخت خواب، شیشه بالا بر برقی، فیلتر جدا کننده  رطوبت از سوخت، سان روف، دکمه خاموش و روشن موتور خودرو از روی کابین را دارد‌.

  منبع مطلب : amutbar.co

  خرید و فروش و قیمت ماشین سنگین فوتون در استان تهران

  قیمت روز فوتون 99 در استان تهران و لیست آگهی های جدید خرید و فروش و ماشین سنگین و نیمه سنگین فوتون ، کشنده و فوتون یخچالی صفر و کارکرده در استان تهران با انواع تناژ مختلف فقط در شیپور

  آگهی‌های عکس‌‌دار

  آگهی های فوتون در استان تهران

  (۶۲ آگهی)

  فوتون 430 مدل 1401 تهران، اسلامشهر

  کشنده فوتون 430 تحویل درجا

  تهران، اسلامشهر

  با خرید ویترین آگهی شما اینجا نمایش داده می‌شود

  ۴

  کشنده فوتون 430 خشک 1401

  ساعاتی پیش تهران، اسلامشهر تماس

  ۳

  ثبت نام کشنده فوتون

  ساعاتی پیش

  تهران، تهران، دهکده المپیک

  تماس

  ۱

  کشنده فوتون 1401 صفر

  ساعاتی پیش تهران، اسلامشهر تماس

  ۳

  فوتون 6 تن

  ۱ روز پیش تهران، اسلامشهر

  ۱,۱۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

  تماس

  ۳

  فوتون 6تن مدل87 فوری

  ۱ روز پیش تهران، اسلامشهر تماس

  ۳

  کامیونت فوتون87بیرنگ

  ۱ روز پیش تهران، اسلامشهر تماس

  ۱

  کشنده فوتون1401

  ۱ روز پیش تهران، اسلامشهر تماس

  ۲

  کامیونت فوتون88بیرنگ

  ۱ روز پیش تهران، پاکدشت تماس

  ۱

  کشنده فوتون1401پلاک

  ۱ روز پیش تهران، اسلامشهر تماس

  ۲

  کامیونت فوتون87بیرنگ

  ۱ روز پیش تهران، اسلامشهر تماس

  ۲

  کشنده فوتون 430 نقدواقساط 84 ماهه

  ۱ روز پیش تهران، اسلامشهر

  ۱,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

  تماس

  ۶

  کامیون فوتون

  ۱ روز پیش تهران، اسلامشهر تماس

  ۴

  کشنده فوتون 420موتورقرمز

  ۲ روز پیش تهران، تهران، ایران

  ۳,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

  تماس

  ۲

  کامیونت فوتون88بیرنگ

  ۳ روز پیش تهران، اسلامشهر تماس

  ۲

  کامیونت فوتون88بیرنگ

  ۳ روز پیش تهران، پاکدشت تماس

  ۲

  کامیونت فوتون88بیرنگ

  ۳ روز پیش تهران، اسلامشهر تماس

  ۱

  فوتون کشنده430مدل1401

  ۳ روز پیش تهران، اسلامشهر تماس

  ۵

  فوتون 6 تن مدل 88

  ۵ روز پیش تهران، اسلامشهر تماس

  منبع مطلب : www.sheypoor.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  جلال 5 روز قبل
  0

  قیمت کشنده فوتون ۴۳۰

  لطفی 1 ماه قبل
  0

  سلام یک عدد فوتون کشنده 420میخاستم .اگه ممکنه راهنمای کنید .ممنونم

  مهدی 6 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید