این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  قیمت بلیط بازی ایران ولز

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  قیمت بلیط بازی ایران ولز را از این سایت دریافت کنید.

  هزینه و روش خرید بلیط بازی های جام جهانی قطر ۲۰۲۲

  چند ماه بیشتر به شروع بازی‌های جام‌جهانی ۲۰۲۲ نمانده‌است. اگر فوتبال‌دوست هستید و دلتان می‌خواهد بازی‌های این دوره از مسابقات جام‌جهانی را در ورزشگاه‌های کشور قطر تماشا کنید به پول و شانس نیاز دارید. اگر کنجکاو هستید و دوست دارید بدانید که چطور می‌توان بلیط بازی‌های جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر را خریداری کرد، ادامه مقاله را بادقت بخوانید. برای خرید بلیط بازی‌های ۲۰۲۲ قطر باید پول کافی در اختیار داشته باشید تا از پس هزینه‌های بلیط مسابقات فوتبال و همچنین هزینه رفت و آمد و اقامت در هتل و خورد و خوراک بربیایید. خرید بلیط جام‌جهانی از طریق سایت فیفا انجام می‌شود و از میان ۱۷ میلیون کاربری که اقدام به خرید این بلیت می کنند، فقط ۸۰۰ هزار نفر در قرعه‌کشی انتخاب می‌شوند تا با پرداخت هزینه این بلیط در ورزشگاه‌های قطر حضور داشته باشند.

  هزینه و روش خرید بلیط بازی های جام جهانی قطر ۲۰۲۲

  [ پنهان کردن ]

  ■ مراحل خرید بلیط جام جهانی قطر

  چند ماه بیشتر به شروع بازی‌های جام‌جهانی ۲۰۲۲ نمانده‌است. حضور تیم‌ملی کشورمان در میان ۳۱ کشور دیگری که در این سری از مسابقات جام‌جهانی شرکت می‌کنند، هیجان این دوره از مسابقات را بیشتر از قبل کرده‌است. طبیعتا تماشای مسابقات فوتبال جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر از سکوهای استادیوم این کشور در مقایسه با زمانی که از طریق تلویزیونی این مسابقات را تماشا می‌کنید، حال‌وهوای بسیار متفاوتی دارد.

  اگر فوتبال‌دوست هستید و دلتان می‌خواهد تور جام جهانی قطر ۲۰۲۲ بازی‌های این دوره از مسابقات جام‌جهانی را در ورزشگاه‌های کشور قطر تماشا کنید به پول و شانس نیاز دارید.

  اگر کنجکاو هستید و دوست دارید بدانید که چطور می‌توان بلیط بازی‌های جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر را خریداری کرد، ادامه مقاله را بادقت بخوانید.

  همان‌طور که گفتیم برای خرید بلیط بازی‌های ۲۰۲۲ قطر باید پول کافی در اختیار داشته باشید تا از پس هزینه‌های بلیط مسابقات فوتبال و همچنین هزینه رفت و آمد و اقامت در هتل و خورد و خوراک بربیایید. خرید بلیط جام‌جهانی از طریق سایت فیفا انجام می‌شود و از میان ۱۷ میلیون کاربری که اقدام به خرید این بلیت می کنند، فقط ۸۰۰ هزار نفر در قرعه‌کشی انتخاب می‌شوند تا با پرداخت هزینه این بلیط در ورزشگاه‌های قطر حضور داشته باشند.

  مراحل خرید بلیط جام جهانی قطر

  در ادامه مراحل خرید بلیط جام‌جهانی قطر را مرحله به مرحله به شما توضیح می‌دهیم.

  مرحله اول

  در اولین اقدام برای خرید بلیت جام‌جهانی باید در وب سایت فیفا ثبت نام کنید. آدرس "https://www.fifa.com" را در مرورگر خود تایپ کنید و بعد از ورود به این سایت در منوی بالا سمت راست، بر روی گزینه "log in" کلیک کنید.

  صفحه جدیدی به شما نمایش داده می‌شود. درصورتی‌که قبلاً در سایت فیفا عضو بوده‌اید باید در این صفحه ایمیل و پسورد خود را وارد کنید.

  در غیر این صورت بر روی گزینه "register by email" کلیک کنید و ایمیل، پسورد، نام و نام خانوادگی، کشور ، تاریخ تولد و زبان ترجیحی را انتخاب کنید. یک کد به ایمیل‌تان فرستاده می‌شود که باید آن را وارد کادر مشخص‌شده کنید تا در وب‌سایت فیفا ثبت‌نام شوید.

  مرحله دومالف) بعد از آنکه در وب‌سایت فیفا ثبت‌نام کردید، به صفحه اول آن باز گردانده می‌شوید. در بالای صفحه اول سایت، بر روی مستطیل آبی‌رنگ که عبارت (Random selection..... Apply for ticket now) بر روی آن نوشته‌شده است، کلیک کنید.

  ب) صفحه جدیدی به شما نمایش داده می‌شود. بر روی گزینه ای که در تصویر، در داخل مستطیل نارنجی رنگ قرار گرفته است، کلیک کنید.

  مرحله سومالف) در صفحه جدیدی که به شما نمایش داده می‌شود، قوانین مربوط به خرید بلیط جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را مشاهده می کنید. بر روی مستطیل بنفشی که در تصویر نشان‌داده‌شده کلیک کنید.

  ب) با کلیک بر روی این گزینه دوباره وارد بخشی می‌شوید که باید آدرس ایمیل و پسورد خود را وارد کنید.

  بعد از وارد کردن این اطلاعات بر روی گزینه "sign in" کلیک کنید.

  لازم است که دوباره مشخصات خود را در صفحه جدیدی که به شما نمایش داده می‌شود وارد کنید.

  در انتها باید وارد صفحه‌ای شوید که گزینه ای که در کادر نارنجی قرار گرفته به شما نمایش داده شود.

  مرحله چهارمالف) در صفحه جدیدی که به شما نمایش داده می‌شود، باید مشخصات خود را در کادر مربوطه وارد کنید. این مشخصات شامل جنسیت، نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، ملیت، شماره پاسپورت، زبان ترجیحی، آدرس، کدپستی، شهر، کشور و شماره‌تلفن همراه می‌شود.

  ب) کمی که صفحه را به پایین بکشید، بخش دیگری به شما نمایش داده می‌شود که باید در آن تیم مورد علاقه‌تان را انتخاب کنید.

  پ) باز هم کمی صفحه خود را به پایین بکشید تا وارد مرحله بعدی شوید. در این مرحله باید نوع بلیط مورد دلخواهتان را انتخاب کنید. اگر دوست دارید بازی‌های تیم‌ملی ایران را از نزدیک تماشا کنید، بر روی مستطیل نارنجی‌رنگ کلیک کنید.

  ج) با کلیک کردن بر روی مستطیل نارنجی رنگ یک صفحه‌ی جدید به شما نمایش داده می‌شود که در آن می‌توانید بازی‌های تیم ملی کشورمان را در مرحله مقدماتی و مرحله های دیگر انتخاب کنید.

  د) زمانی‌که بر روی گزینه "select" کلیک کردید، صفحه جدیدی را پیش روی خود مشاهده می‌کنید. در این صفحه، مشخصات بازی ای که انتخاب کردید را می بینید. در این بخش می‌توانید دسته بندی بلیت و تعداد افراد نفرات را مشخص کنید.

  منبع مطلب : safarmarket.com

  خرید بلیط جام جهانی قطر 2022 (ارزان ترین قیمت بلیت)

  خرید بلیط جام جهانی قطر(ارزانترین قیمت بلیت) همراه با کاملترین راهنمای ثبت‌نام خرید بلیت جام جهانی ۲۰۲۲ قطر فقط در سایت یابکس

  خرید بلیط‌های جام جهانی

  خرید بلیط‌های جام جهانی راهنمای جامع خرید بلیط جام جهانی قطر ٢٠٢٢

  منبع مطلب : yabex.net

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 3 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید