این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  قبله نما آنلاین بوشهر

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  قبله نما آنلاین بوشهر را از این سایت دریافت کنید.

  جهت قبله بوشهر

  جهت قبله شهر بوشهر (بوشهر) را پیدا کنید. تعیین جهت قبله بوشهر با نقشه های آنلاین. همچنین زاویه قبله را یاد بگیرید.

  Qibla Finder Countries Iran بوشهر بوشهر

  جهت قبله بوشهر

  شما می توانید جهت قبله خود را به دو روش پیدا کنید. اگر می خواهید جهت قبله خود را با استفاده از قطب نما (زاویه قبله برای قطب نما) پیدا کنید ، از زاویه قبله زیر استفاده کنید. یا شما می توانید جهت قبله با نقشه ها را پیدا کنید. با خط جهت قبله بر روی نقشه شما به راحتی می توانید جهت قبله خود را پیدا کنید

  زاویه قبله: 0.00°زاویه قبله برای قطب نما: 356.84

  فاصله کعبه:1387 km

  انحراف مغناطیسی:-356.84°

  محل:21.4225,39.8262 محل را پیدا کن

  + −

  Distance

  1387 km

  Leaflet | © Google Maps

  مکانتان را روی نقشه پیدا کنید ؛ از دکمه '+' برای بزرگنمایی در موقعیت استفاده کنید. از دکمه ' -' برای دور شدن از موقعیت استفاده کنید. از منو در گوشه سمت راست بالای نقشه برای مکانتان استفاده کنید. برای دریافت تصویر ماهواره ای از محل شما, لطفا انتخاب کنید ' Sat ' از اینجا. شما می توانید از گزینه 'OSM' برای ترجیحات نقشه های مختلف استفاده کنید.

  شما همچنین می توانید جهت قبله را با قطب نما پیدا کنید. شما باید از زاویه قبله برای قطب نما استفاده کنید. منتظر سوزن قطب نما برای نشان دادن جهت شمال ' N '. مکان نمای زاویه قبله را در حالیکه قطب نما در جهت شمال ثابت شده است ، تعیین کنید. حالا شما می توانید از نماز خود به سمت جهت قبله زاویه استفاده کنید.

  اگر می خواهید جهت قبله را عملا پیدا کنید ، سرویس مکان را در دستگاه همراهتان روشن کنید. با کلیک بر روی دکمه 'محل را پیدا کن' در بالا و تایید. منتظر بمانید تا مکان شما روی نقشه باشد. بنابراین می توانید خط جهت قبله خود را روی نقشه ببینید. شما همچنین زاویه قبله برای قطب نما را یاد خواهید گرفت.

  منبع مطلب : www.qiblafinder.org

  00:23:20 اوقات شرعی و جهت قبله بوشهر

  وقت اذان,اوقات شرعی,اوقات شرعی تهران,اوقات شرعی مشهد و دیگر شهر های ایران,طلوع آفتاب,وقت اذان صبح,اذان ظهر,اوقات شرعی,اوقات الصلاة,azan,owghat

  صفحه اول

  دقت محاسبات : 3± دقیقه

  نحوه محاسبه اوقات شرعی

  Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved

  منبع مطلب : prayer.aviny.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید