این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  فیش حقوقی آموزش وپرورش خراسان رضوی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  فیش حقوقی آموزش وپرورش خراسان رضوی را از این سایت دریافت کنید.

  دریافت فیش حقوقی فرهنگیان خراسان رضوی ۱۴۰۱

  راهنمای کامل دریافت فیش حقوقی فرهنگیان خراسان رضوی از طریق سامانه fish.razaviedu.ir در این مقاله ارائه داده شده است. با ما همراه باشید ..

  فیش حقوقی فرهنگیان خراسان رضوی

  جهت مشاوره در زمینه فیش حقوقی فرهنگیان خراسان رضوی

  از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

  پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

  راهنمای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان خراسان رضوی از طریق سامانه fish.razaviedu.ir به صورت کامل در این مقاله ارائه داده شده است. همکاران فرهنگی استان خراسان رضوی ، برای دریافت فیش حقوقی خود باید در زمان مقرر به سایت fish.razaviedu.ir مراجعه نموده و نسبت به دریافت فیش حقوقی خود اقدام نمایند.

  به منظور تسهیل دسترسی همکاران و آگاهی بیشتر فرهنگیان استان خراسان رضوی، راهنمای تصویری دریافت فیش حقوقی فرهنگیان خراسان رضوی در این مقاله ارائه داده شده است.

  سر فصل ها fish. razaviedu. ir

  دریافت فیش حقوقی فرهنگیان خراسان رضوی ۱۴۰۱

  نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان شاغل

  فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته خراسان رضوی

  ✔️اطلاعات لازم برای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته خراسان رضوی چیست؟

  ✔️برای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان خراسان رضوی به چه سایتی مراجه کنیم؟

  ✔️نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان چگونه است؟

  fish. razaviedu. ir

  برای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان خراسان رضوی باید در زمان اعلام شده به پایگاه اطلاعات استان خراسان رضوی مراجعه نموده و با درج اطلاعات خواسته شده، نسبت به دریافت فیش حقوقی خود اقدام نمایند. فیش حقوقی فرهنگیان شامل بخش های مختلفی می باشد. در بخش اول مشخصات فرد شامل، شماره پرسنلی ، نام و نام خانوادگی درج شده است و در بخش های دیگر نیز عناوین پرداختی، عناوین کسورات، مانده یا پس انداز قابل مشاهده می باشد.

  عناوین پرداختی شامل، کمک هزینه اولاد، حق شاغل، اضافه کار اداری و ... می باشد. در بخش عناوین کسورات مواردی از قبیل بیمه خدمات درمانی، صندوق ذخیره فرهنگیان، بیمه تکمیلی سهم کارمند و ... قابل مشاهده می باشد.

  بیشتر بخوانید : زمان واریز حقوق فرهنگیان

  دریافت فیش حقوقی فرهنگیان خراسان رضوی ۱۴۰۱

  برای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان خراسان رضوی لازم است به سایت fish.razaviedu.ir مراجعه نمایید. لازم به ذکر است ورود به سامانه پایگاه اطلاعات استان خراسان رصوی و دریافت فیش حقوقی فرهنگیان ، از طریق موبایل و کامپیوتر و دسترسی به اطلاعاتی از قبیل کد پرسنلی، کد ملی و رمزعبور امکانپذیر است.

  همکاران شاغل از شماره پرسنلی به عنوان نام کاربری و به طور پیش فرض از کد ملی همراه با صفر های ابتدایی آن بعنوان کلمه عبور استفاده نمایند.همکاران بازنشسته از شماره حساب به عنوان نام کاربری بدون صفرهای ابتدای آن و بطور پیش فرض از کد پرسنلی بعنوان کلمه عبور استفاده نمایند.

  لازم به ذکر است، پس از ورود به سایت امکان تغییر رمز برای هر دو گروه وجود دارد.

  نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان شاغل

  نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان شاغل برای آگاهی بیشتر همکاران در ادامه ارائه داده شده است. همکاران به منظور دریافت فیش حقوقی فرهنگیان خراسان رضوی ، لازم است به پایگاه اطلاعات استان خراسان رضوی مراجعه نموده و پس از وارد نمودن اطلاعات خواسته شده، فیش حقوقی خود را دریافت نمایند.نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان شاغل :

  مراجعه به پایگاه اطلاعات استان خراسان رضوی به نشانی : fish.razaviedu.ir

  درج نام کاربری و رمزعبور

  همکاران شاغل برای ورود به سامانه fish.razaviedu.ir و دریافت فیش حقوقی خود لازم است، از شماره پرسنلی بعنوان نام کاربری و بطور پیش فرض از کد ملی همراه با صفر های ابتدایی آن بعنوان کلمه عبور استفاده نمایند.

  فرهنگیان شاغل برای دریافت فیش حقوقی ماهانه می توانند به سامانه fish.medu.ir نیز مراجعه نمایند. سامانه fish.medu.ir برای فرهنگیان شاغل تمامی استان ها راه اندازی شده است.

  پس از مراجعه به سامانه fish.medu.ir ، برای ورود به سامانه لازم است اطلاعات خواسته شده، شامل کدملی و شماره پرسنلی را در قسمت مشخص شده درج نمایید. سپس از بر روی گزینه "بعدی" کلیک نموده و یک رمزعبور دلخواه برای خود تعیین نمایید.

  پس از ورود به سامانه بر روی گزینه “دریافت فیش حقوقی” کلیک کنید.

  در صورت فراموشی کدپرسنلی می توانید راهنمایی های لازم را با شماره گیری 9099071613 دریافت نمایید.

  فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته خراسان رضوی

  راهنمای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته خراسان رضوی در ادامه بیان شده است. فرهنگیان بازنشسته استان خراسان رضوی برای دریافت فیش حقوقی خود لازم است در مهلت اعلام شده به پایگاه اطلاعات پرسنل خراسان رضوی به نشانی fish.razaviedu.ir مراجعه نمایند. ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته نیازمند نام کاربری و رمزعبور است.

  نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان خراسان رضوی :

  🔻 برای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته استان خراسان رضوی به سامانه fish.razaviedu.ir مراجعه نمایید.

  منبع مطلب : moshavergroup.com

  فیش حقوقی فرهنگیان شاغل و بازنشستگان آموزش و پرورش خراسان رضوی

  (سبأ1)-به نام خدايي که رحمتي شامل همه ، و رحمتي خاص نيکان دارد ، سپاس آن خدايي را که ملک آنچه در آسمانها و آنچه در زمين است از آن اوست ، و سپاس براي اوست ، در آخرت نيز ، و او حکيم و خبير است .

  منبع مطلب : fish.razaviedu.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید