این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  فروش خدمت سربازی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  فروش خدمت سربازی را از این سایت دریافت کنید.

  خرید سربازی ۱۴۰۱

  در این مقاله جزئیات خرید سربازی و شرایط آن بررسی و مراحل و نحوه خرید خدمت سربازی ۱۴۰۱ ارائه شده و قیمت و نحوه پرداخت اقساطی خرید سربازی 1401 ذکر شده است.

  خرید سربازی

  طبق قانون جدید کمیسیون تلفیق، خرید سربازی برای سال ۱۴۰۱ امکان پذیر شد. مشمولان غایب خارج از کشور با پرداخت ۱۵ هزار یورو می‌ توانند کارت معافیت از خدمت سربازی دریافت کرده و از طرح خرید سربازی استفاده کنند. مشمولین متأهل دارای فرزند از مادر ایرانی نیز از بیست و پنج درصد تخفیف برخوردار می شوند.

  برای مشاوره خرید سربازی ۱۴۰۱

  برای مشاوره خرید سربازی ۱۴۰۱

  رفتن به سربازی یکی از مراحل مهم در بین مشمولان خدمت نظام وظیفه می باشد. آن دسته از افرادی که قصد دارند به علت شرایط خاص خودشان، سربازی خود را بخرند و به خدمت سربازی نروند، می توانند طبق قانون خرید سربازی ۱۴۰۱، مراحل مربوط به خرید خدمت نظام وظیفه خود را انجام دهند و پس از پرداخت مبلغ مربوطه، کارت پایان خدمت خود را دریافت کنند.

  کمیسیون تلفیقی بوجه با خرید سربازی 1401 موافقت کرد.

  مشمولان خارج ازکشور دارای بالای 5 سال غیبت با پرداخت 15 هزار یورو می توانند سربازی را خریداری نمایند.

  خرید سربازی برای جوان هایی که به هر دلیلی به دنبال راهی برای گرفتن کارت پایان خدمت هستند، مناسب است. در واقع تمامی افرادی که دارای غیبت نظام وظیفه بیش از 5 سال هستند می توانند برای خرید سربازی اقدام کنند. اما پرداخت هزینه خرید سربازی و دریافت کارت پایان خدمت دارای شرایطی بوده که در این مقاله قصد داریم درباره آن ها توضیح داده و جزئیات آن را بیان داریم.

  شرایط خرید سربازی ۱۴۰۱

  آخرین زمان خرید سربازی مربوط با سال 97 بود و از سال 98 این طرح به علت اجرای عدالت بین تمام اقشار جامعه حذف شد. اما از بهمن 1400 مجددا طرح خرید سربازی در کمیسیون تلفیق بودجه مورد بحث قرار گرفت و سرانجام به تصویب رسید. بنابراین مشمولان نظام وظیفه می توانند همانند گذشته با پرداخت مبالغی که در ادامه ذکر شده است برای خرید سربازی خود اقدام کنند.

  در طرح جدید سربازی که مورد موافقت مجلس قرارگرفته است، اینطور بیان شده که مشمولین غایب و غیر غایب متأهل دارای دو فرزند و بیشتر که بالای ٣٠ سال سن دارند، از انجام خدمت وظیفه عمومی به صورت رایگان معاف می شوند. اما مشمولان غایب خارج از کشور با پرداخت ۱۵ هزار یورو می‌ توانند کارت معافیت از خدمت سربازی را خریداری نمایند.

  شرایط خرید سربازی در سال 1401

  شرایط خرید سربازی برای سال 1401 هنوز به طور کلی اعلام نشده است، اما در اطلاعیه ها اعلام شده که شرط اساسی خرید سربازی ۱۴۰۱ عبارت است از:

  1) مشمول دارای غیبت 5 سال به بالا باشد.

  2) شخص در خارج از کشور اقامت داشته باشد.

  3) افراد متاهل بالای 30 سال که 2 فرزند دارند، به صورت رایگان معافیت دریافت می کنند.

  بنابراین داشتن غیبت سربازی یکی از مهم ترین شرایط خرید سربازی ۱۴۰۱ و حتی سال های قبل بوده و متقاضیان می بایست از طریق سایت نظام وظیفه پیگیر مدت زمان غیبت خود باشند. به طور کلی خرید سربازی دارای شرایط دیگری نیز ویژه گروه ها و اقشار مختلف جامعه نیز هست که در ادامه به بیان آن ها پرداخته شده است.

  شرایط خرید سربازی برای مشمولان دانشجو

  دانشجویانی که از مقطع تحصیلی خود فارغ التحصیل شده اند، زمان غیبت آن ها پس از تاریخ فارغ التحصیلی آن ها حساب می شود.

  آن دسته از دانشجویانی که تاریخ اخراج و یا انصراف آن ها قبل از سال 1397 بوده است، تاریخ مربوط به غیبت آن ها از زمان انصراف و یا اخراج آن ها محاسبه می شود.

  شرایط خرید سربازی مشمولان خارج از کشور

  آن دسته از مشمولانی که بدون دریافت معافیت تحصیلی خارج از کشور، در کشوری دیگر مشغول به تحصیل شده اند، ملاک تاریخ غیبت سربازی آن ها از زمان شروع سن مشمولیت آن ها، یعنی 18 سال تمام می باشد.

  آن دسته از مشمولانی که در خارج از کشور مشغول به تحصیل بوده اند و در حال حاضر از دانشگاه اخراج شده اند و یا انصراف داده اند، تاریخ شروع غیبت آن ها از مقطع تحصیلی قبلی (قبل از انصراف و یا اخراج) محاسبه خواهد شد.

  شرایط خرید سربازی در حین خدمت

  اگر مشمولانی دارای شرایط خرید خدمت سربازی می باشند و دارای بیش از 8 سال غیبت سربازی هستند، می توانند تحت شرایط خاصی مراحل مربوط به خرید خدمت سربازی را انجام دهند. این دسته از سربازان پس از تعیین و تکلیف وضعیت خرید خدمت سربازی خود، از سربازی ترخیص خواهند شد.

  شرایط خرید سربازی مشمولان بدون تحصیلات دانشگاهی

  آن دسته از مشمولانی که قصد خرید خدمت سربازی را دارند؛ اما در مقطع تحصیلی دانشگاهی تحصیل نکرده اند، می توانند در صورت داشتن 8 سال غیبت سربازی مراحل خرید خدمت سربازی خود را انجام دهند.

  ملاک محاسبه زمان غیبت سربازی برای این دسته از مشمولان، سن مشمولیت یا همان سن 18 سال تمام است.

  بیشتر بخوانید: خرید بیمه سربازی

  قیمت خرید خرید سربازی ۱۴۰۱

  آن دسته از افرادی که دارای شرایط خرید سربازی می باشند، می توانند با پرداخت هزینه خرید خدمت سربازی، از اعزام به سربازی جلوگیری کنند. برای خرید سربازی لازم است که مشمولان هزینه مربوط به این کار را پرداخت کنند. مبلغ و قیمت خریداری کردن خدمت نظام وظیفه، بسته به نوع مقطع تحصیلی افراد متفاوت است.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  خرید خدمت سربازی + قوانین جدید خرید خدمت در سال 1401

  خرید خدمت سربازی در سال جاری ممکن شد؛ برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد خرید خدمت سربازان فراری و قوانین جدید آن در سال 1401 از لینک زیر

  خرید خدمت سربازی 1401 + قانون جدید خرید خدمت

  دسته بندی

  آخرین اخبار خدمت نظام وظیفه

  دیدگاه ها ۴۹۳

  سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  تماس از سراسر کشور : 909 9075307

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

  تمامی مردان بالای 18 سال نیاز است که برای گذراندن دوره سربازی اقدام کنند. البته دو گروه هستند که از این امر مستثنی می شوند، گروه اول افراد دارای معافیت و گروه دو افرادی هستند که برای خرید خدمت سربازی اقدام می کنند. خرید خدمت در طول چند سال اخیر تغییرات بسیاری را داشته و هر بار نیز شرایط متفاوتی برای آن تعیین شده است. به طور مثال در سال های گذشته خرید خدمت شرط خاصی نداشت و افرادی که توانایی پرداخت هزینه آن را داشتند، می توانستند در ازای پرداخت هزینه تعیین شده برای خرید اقدام کنند؛ اما بعد از آن به صورت کلی خرید خدمت سربازی برای عموم ممنوع اعلام گردید. البته حذف این ممنوعیت چندی پیش در برنامه های مجلس قرار گرفت اما هنوز تغییری در این موضوع اعمال نشده است.

  اگر قصد خرید خدمت سربازی را دارید بهتر است ابتدا از امکان و هزینه های آن اطلاعات لازم را بدست آورید. به علاوه از آنجایی که به صورت کلی قوانین سربازی همیشه در حال تغییر می باشد، توصیه می کنیم تا قبل از اقدام به کاری با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ تماس حاصل فرمایید.

  فهرست محتوا [نمایش]

  طرح پیشنهادی برای خرید خدمت سربازان فراری

  در جلسه برگزار شده در تاریخ ۹ بهمن ۱۴۰۰، کمیسیون تلفیق، طرح خرید خدمت سربازی در سال ۱۴۰۱ را برای سربازان غایب مطرح کرد. طبق این طرح دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی و کمتر از آن با پرداخت ۲۵۰ میلیون تومان، دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد با پرداخت مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان و دارندگان مدرک پزشکی عمومی و دکترای تخصصی و بالاتر از آن در تمامی رشته ها با پرداخت مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان به حساب خزانه کل کشور قادر به خرید سربازی خود هستند.

  آقای زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق نیز در خصوص این طرح به ذکر موارد زیر پرداختند که:

  با رعایت اصل ۱۱۰ قانون اساسی و در راستای توجه به امر مقدس استحکام خانواده و فرزندآوری و تعیین تکلیف مشمولین غایب بیش از ۵ سال با اولویت افراد متأهل و بالاتر از ۳۵ سال سن که انجام وظایف مقدس سربازی تحت تاثیر تحلیل قوای جسمانی برای آن ها امکانپذیر نیست، این افراد می توانند از طرح خرید خدمت سربازان فراری استفاده کنند. بر همین اساس نیز مشمولان با پرداخت مبالغ مشخص شده، امکان دریافت کارت معافیت از خدمت در زمان صلح را بدست می آورند.

  همچنین مشمولان متاهل به ازای هر فرزند از ۲۰ درصد تخفیف تا سقف حداکثر ۶۰ درصد برخوردار خواهند بود و افراد متاهل تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی از تخفیف ۵۰ درصدی برخوردار خواهند شد.

  📢 اطلاعیه 📢

  در حال حاضر طبق قوانین جاری کشور، خرید خدمت سربازی به طور کلی لغو شده است و تنها امکان خرید خدمت سربازی طی شرایطی برای مشمولان خارج از کشور فراهم می باشد.

  🔔 جهت اطلاع از مجازات سرباز فراری بر روی لینک قرمز کلیک نمایید. 🔔

  خرید خدمت سربازی در سال 1401

  نظام وظیفه و سربازی از جمله مواردی هستند که همواره ذهن پسران را از 18 سالگی به بعد مشغول می کنند. در واقع، کلیه آقایان جهت تحصیل در دانشگاه یا خروج از کشور نیاز به تعیین وضعیت نظام وظیفه خود دارند.

  اما در این میان سوالاتی نیز ممکن است به ذهن مشمولین نظام وظیفه خطور کند. از جمله این سوالات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  ❓ آیا امکان خرید خدمت سربازی در حال حاضر برای مشمولین وجود دارد یا این که فراخوانی در این مورد داده شده است؟

  ❓ در صورتی که امکان خرید خدمت سربازی وجود داشته باشد قیمت خرید خدمت سربازی چقدر است؟

  ❓  آیا امکان خرید خدمت سربازان فراری یا قسط بندی آن وجود دارد؟ مهلت خرید خدمت سربازی تا چه زمانی است؟

  در پاسخ به این سوالات باید بگوییم ابتدا طرح خرید خدمت سربازی برای تعیین تکلیف مشمولین غایب بیش از پنج سال و افراد متأهل دارای حداقل 2 فرزند و بالاتر از 30 سال در مجلس مورد بررسی قرار گرفت که طی یک تبصره این مشمولان می توانستند نسبت به پرداخت جریمه نقدی اقدام کرده و کارت معافیت دریافت کنند اما به دلیل مبلغ بالای خرید خدمت سربازان فراری، این طرح توسط نمایندگان مجلس رد شد و به تصویب نرسید.

  البته در سال 98 برای اولین بار دولت، قانونی را تحت عنوان جریمه غیبت خدمت سربازی برای مشمولانی که بیش از 8 سال غیبت دارند وضع کرد که بر اساس این قانون افراد می توانستند با پرداخت جریمه نقدی، از خدمت سربازی معاف شوند و کارت پایان خدمت دریافت نمایند. اما از سال 98، جریمه غیبت سربازی در برنامه بودجه کشور دیده نشد.

  🔔 جهت اطلاع از اضافه خدمت غیبت سربازی بر روی لینک قرمز لینک نمایید. 🔔

  ارائه طرح خرید سربازی مشمولان خارج از کشور به نمایندگان مجلس

  همانطور که پیشتر نیز گفته شد اکنون تنها طرحی که می توان از آن به عنوان خرید خدمت سربازی یاد کرد مربوط به طرح خرید سربازی مشمولان خارج از کشور است.

  در این طرح افراد مشمول نظام وظیفه عمومی که در خارج از کشور مقیم هستند، چنانچه از زمان فراخوان آن ها به خدمت وظیفه عمومی حداقل ۵ سال گذشته باشد می‌ توانند با پرداخت مبلغی به عنوان جریمه غیبت، کارت معافیت سربازی خود را دریافت کنند.

  مشمولان در این طرح که مورد بررسی نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار خواهد گرفت می توانند با رعایت اصل ۱۱۰ قانون اساسی جریمه نقدی خود را که معادل ریالی ۱۵ هزار یورو است پرداخت نمایند تا در تردد به کشور با مشکلی مواجه نشوند.

  همچنین قرار است درآمد حاصل از خرید خدمت سربازان مشمول در خارج از کشور برای حمایت از سربازان مناطق مرزی و محروم مصرف گردد.

  بررسی تبصره طرح خرید سربازی مشمولان خارج از کشور

  با توجه به اینکه تصویب و اجرای طرح ساماندهی و تعیین تکلیف مشمولان غایب خدمت وظیفه عمومی، به نوعی تبعیض محسوب می شود و همچنین این طرح مغایر با اصل ۱۱۰ قانون اساسی و سیاست های کلی نظام قانون گذاری است، خرید خدمت سربازی مشمولان غایب خارج از کشور به تصویب نمایندگان مجلس نرسید زیرا نمایندگان مجلس معتقد بودند تصویب این طرح تاثیر لازم را نخواهد داشت و وضع جریمه ها به نفع اقشار متمول بوده و اقشار ضعیف توان پرداخت آن را ندارند.

  منبع مطلب : irantahsil.org

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید