این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  فروشگاه انتخاب طرح ضیافت

  فروشگاه انتخاب طرح ضیافت را از این سایت دریافت کنید.

  ارائه تسهیلات جدید به بازنشستگان

  هر بازنشسته و وظیفه بگیر کشوریِ مشمول طرح ضیافت است و این افراد صرفاً امکان انتخاب یک فروشگاه از فروشگاههای طرف قرارداد طرح را دارند.

  کدخبر: 23962

  تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ ۱۲:۰۲

  آرشیو اخبار اجتماعی

  ارائه تسهیلات جدید به بازنشستگان

  ت ت

  هر بازنشسته و وظیفه بگیر کشوریِ مشمول طرح ضیافت است و این افراد صرفاً امکان انتخاب یک فروشگاه از فروشگاههای طرف قرارداد طرح را دارند.

  به گزارش 9صبح،شرایط جدید ارائه تسهیلات ۸ و ۱۵ میلیون تومانی تهیه کالای مصرفی به بازنشستگان کشوری اعلام شد.

  بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری که مشمول طرح ضیافت شده و «برای آنها پیامک دعوت» از سوی بانک صادرات ارسال شده است می‌توانند از تاریخ ۱۳ تا ۱۷ اسفندماه در طرح «ضیافت» این بانک ثبت نام و تا سقف مبلغ ۸ یا ۱۵ میلیون تومان به صورت اعتباری از فروشگاه‌های زنجیره‌ای منتخب خرید کنند.

  در این طرح که با نام «ضیافت» برای صندوق بازنشستگی کشوری و فولاد اجرا شده است، بازنشستگان و وظیفه بگیران مشمول یعنی افرادی که «پیامک دعوت» از سوی بانک صادرات ایران دریافت کرده باشند، می‌توانند به سامانه مربوطه به نشانی https://ziyafat.bsi.ir/#/auth مراجعه کنند.

  در این طرح اختیاری که زمان استفاده از آن از تاریخ ۲۲ اسفندماه تا ۳ اردیبهشت سال ۱۴۰۲ است، میزان اعتبار برای کالاهای مصرفی (مثل خوراکی، شوینده، بهداشتی و …) از فروشگاه رفاه و وین مارکت حداکثر مبلغ ۸ میلیون تومان با بازپرداخت اقساط ۶ ماهه و برای کالاهای بادوام (لوازم خانگی) از گروه انتخاب، حداکثر ۱۵ میلیون تومان با بازپرداخت اقساط ۱۰ ماهه تعیین شده است. این تسهیلات بدون سود بانکی به متقاضیان مشمول ارائه می‌شود.

  بر این اساس، مشمولان طرح، می‌توانند پس از مراجعه به سامانه مربوطه با وارد کردن کد ملی و کد امنیتی درج شده و ارسال کد دریافتی به شماره تلفن همراه خود، وارد سامانه ثبت نام بانک صادرات شوند و کلیات و شرایط این طرح را با دقت مطالعه کنند.

  هر بازنشسته و وظیفه بگیر کشوریِ مشمول طرح ضیافت، صرفاً امکان انتخاب یک فروشگاه از فروشگاههای طرف قرارداد طرح را خواهد داشت که در صفحه ثبت نام مشخص شده است که پس از انتخاب فروشگاه مورد نظر، پیامکی حاوی کد تایید نام فروشگاه برای متقاضی ارسال می شود که این کد باید در قسمت «اختیار نامه» ثبت شود.

  پس از طی شدن مراحل ثبت نام،متقاضی می‌تواند به یکی از شعب فروشگاه انتخاب شده مراجعه و کالای مورد نظر خود را خریداری کند.

  برای خرید از فروشگاه رفاه سپهر کارت و کد ملی و نیز ارائه رمز ویژه استفاده از طرح شده (چهار رقم سمت راست از شماره دفترکل) مورد نیاز است و برای خرید از فروشگاه انتخاب سپهر کارت، کد ملی و شماره همراه ثبت شده بنام متقاضی الزامی است.

  لازم به یادآوری است که مبلغ ۵۰ هزار تومان بابت هزینه ها و بیمه طرح به اولین قسط دریافتی از بازنشسته یا وظیفه بگیر ثبت نام کننده اضافه و از حقوق بازنشستگی وی کسر می‌شود.

  پیامک دعوت ارسالی به بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری تنها از سرشماره بانک صادرات ایران ارسال می‌شود و ارسال این پیامک از طریق شماره‌های تلفن همراه شخصی به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست.

  اخبار مرتبط

  خبر فوری از وام بازنشستگان

  از روز جمعه عیدی بازنشستگان واریز میشود

  خبر خوش اول صبح برای بازنشستگان | این بازنشستگان منتظر واریزی باشند

  آغاز ثبت‌نام وام بدون سود و ضامن برای بازنشستگان

  وبگردی

  لقب مثبت هجده برای شهناز تهرانی، شهر را بهم ریخت !

  لوس بازی های جلف صبا راد با شوهر دومش ! / سن و سالی داری خانم مجری !

  انگیزه مرد جوان از قتل همسر دوستش چه بود؟

  همسرم را با چاقو تکه پاره کردم چون می‌خواست عکس عروسی‌مان را آتش بزند!

  مرد بیچاره هر شب از زنش کتک می‌خورد!

  گشت و گذار بازیگر زن در روسیه +عکس

  شوهر سابق الناز حبیبی شوکه‌تان می‌کند

  این مرد بخاطر رابطه جنسی کور شد!

  پسران نوجوان در این اردوگاه‌ها همسر موقت 4 زن می‌شوند!

  راز قتل مرموز مرد نقاب‌دار در کیان پارس اهواز افشا شد

  ۹ روش برای متوقف کردن سرفه در شب

  آغاز فروش فوری دناپلاس، هایما و سورن ایران خودرو از چهارشنبه + جزئیات

  افزایش 20 درصدی حقوق «کارگران دولت» غیرقانونی‌ است/ آیا تکلیف مزد 1402 قبل پایان سال مشخص می‌شود؟

  سهام عدالت 10 میلیونی برای 3.5 میلیون نفر تصویب شد + جزییات

  اخبار جنجالی

  قاتل مدیر اسبق شهرداری تهران اعتراف کرد / زن ثروتمند با قاتل آشنا بود

  عاقبت بی رحم ترین قاتل مشهد / او جنازه صاحبکارش را به هولناک ترین شکل ممکن تکه تکه کرده بود

  رابطه کثیف یک دختر با شوهر خاله اش ! / فکر می کردم عاشق پسرم شده نه شوهرم !

  تجاوز نخبه اقتصاد به دختر جوان در تهران / مرد جوان از دختر بیچاره فیلم و عکس‌های مستهجن گرفته بود!

  راز پیر نشدن مولتی میلیاردرها / افشاگری یک کارمند خصوصی در لس آنجلس

  اقتصاد پول بازنشستگان تسهیلات

  منبع مطلب : www.9sobh.news

  ارائه تسهیلات اعتباری 8 و 15میلیون تومانی برای کالاهای مصرفی و با دوام به بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری/ مهلت ثبت‌نام در سامانه بانک صادرات تا 17 اسفندماه

  بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری که مشمول طرح ضیافت شده و «برای آنها پیامک دعوت» از سوی بانک صادرات ارسال شده است می‌توانند از تاریخ 13 تا

  در قالب "طرح ضیافت" و با همکاری بانک صادرات اجرا شد؛

  ارائه تسهیلات اعتباری ۸ و ۱۵میلیون تومانی برای کالاهای مصرفی و با دوام به بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری/ مهلت ثبت‌نام در سامانه بانک صادرات تا ۱۷ اسفندماه

  ۱۴/اسفند/۱۴۰۱

  بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری که مشمول طرح ضیافت شده و «برای آنها پیامک دعوت» از سوی بانک صادرات ارسال شده است می‌توانند از تاریخ ۱۳ تا ۱۷ اسفندماه در طرح «ضیافت» بانک صادرات ثبت نام و تا سقف مبلغ ۸ یا ۱۵ میلیون تومان به صورت اعتباری از فروشگاه‌های زنجیره‌ای منتخب خرید کنند.

  به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، در این طرح که با نام «ضیافت» برای صندوق بازنشستگی کشوری و فولاد اجرا شده است، بازنشستگان و وظیفه بگیران مشمول یعنی افرادی که «پیامک دعوت» از سوی بانک صادرات ایران دریافت کرده باشند، می توانند با ورود به سامانه مربوطه به نشانی https://ziyafat.bsi.ir/#/auth مراجعه کنند.

  در این طرح اختیاری که زمان استفاده از آن از تاریخ ۲۲ اسفندماه تا ۳ اردیبهشت سال ۱۴۰۲ است، میزان اعتبار برای کالاهای مصرفی (مثل خوراکی، شوینده، بهداشتی و …) از فروشگاه رفاه و وین مارکت حداکثر مبلغ ۸ میلیون تومان با بازپرداخت اقساط ۶ ماهه و برای کالاهای بادوام (لوازم خانگی) از گروه انتخاب، حداکثر ۱۵ میلیون تومان با بازپرداخت اقساط ۱۰ ماهه تعیین شده است. این تسهیلات بدون سود بانکی به متقاضیان مشمول ارائه می شود.

  براین اساس، عزیزان مشمول طرح، می توانند پس از مراجعه به سامانه مربوطه با وارد کردن کد ملی و کد امنیتی درج شده و ارسال کد دریافتی به شماره تلفن همراه خود، وارد سامانه ثبت نام بانک صادرات شوند و کلیات و شرایط این طرح را با دقت مطالعه نمایند.

  هر بازنشسته و وظیفه بگیر کشوریِ مشمول طرح ضیافت، صرفاً امکان انتخاب یک فروشگاه از فروشگاه های طرف قرارداد طرح را خواهد داشت که در صفحه ثبت نام مشخص شده است که پس از انتخاب فروشگاه مورد نظر، پیامکی حاوی کد تایید نام فروشگاه برای متقاضی ارسال می شود که این کد باید در قسمت «اختیار نامه» ثبت شود.

  پس از طی شدن مراحل ثبت نام،متقاضی می تواند به یکی از شعب فروشگاه انتخاب شده مراجعه و کالای مورد نظر خود را خریداری کند.

  برای خرید از فروشگاه رفاه سپهر کارت و کد ملی و نیز ارائه رمز ویژه استفاده از طرح شده (چهار رقم سمت راست از شماره دفترکل) مورد نیاز است و برای خرید از فروشگاه انتخاب سپهر کارت، کد ملی و شماره همراه ثبت شده بنام متقاضی الزامی است.

  لازم به یادآوری است که مبلغ ۵۰ هزار تومان بابت هزینه ها و بیمه طرح به اولین قسط دریافتی از بازنشسته یا وظیفه بگیر ثبت نام کننده اضافه و از حقوق بازنشستگی وی کسر می شود. 

  پیامک دعوت ارسالی به بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری تنها از سرشماره بانک صادرات ایران ارسال می شود و ارسال این پیامک از طریق شماره های تلفن همراه شخصی به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست.

  منبع مطلب : www.cspf.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  علی 5 روز قبل
  0

  سلام من هم آدرس فروشگاههای انتخاب در مشهد و می خوام

  محمد یاسین 14 روز قبل
  0

  سلام آدرس فروشگاه انتخاب شهر گنبد کاووس رو از کجا باید بگیریم؟ ممنون

  ناشناس 18 روز قبل
  0

  فروشگاه انتخاب در مشهد برای خرید طرح ضیافت چگونه آدرس را بدانیم

  مهدی 21 روز قبل
  2

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید