این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  فربد طلایی کیست

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  فربد طلایی کیست را از این سایت دریافت کنید.

  همه چیز درباره فربد طلایی و فیلم درگیری در شبکه من و تو

  فربد طلایی دانش آموخته مطالعات راهبردی دانشگاه لندن در شهریور ۹۹ در برنامه رو به رو شبکه من و تو در دفاع از حقوق دختران ایران، کتک می‌خورد +فیلم

  درباره فربد طلایی و ماجرای کتک خوردنش در شبکه «من و تو»

  درباره فربد طلایی و ماجرای کتک خوردنش در شبکه «من و تو»

  علی زمانی یکشنبه، ۳۰ شهریور ۱۳۹۹

  ۲۱ نظر تازه های روز دانستنی ها

  بیمه سامان

  فربد طلایی محقق حوزه مطالعات راهبردی و امنیت بین المللی از دانشگاه ردینگ انگلیس است و در شهر لندن زندگی می کند. او اخیرا به توییتر پیوسته و حدود ۶۰۰ توییت منتشر کرده و قریب به هفت هزار دنبال کننده دارد. حضور فرد طلایی در برنامه روبرو شبکه فارسی زبان من و تو در روزهای اخیر جنجالی به پا کرده است. او در این برنامه از اعدام نوید افکاری حمایت کرده و به حمایت از برنامه های نظام آموزشی ایران درباره باسواد کردن دختران پرداخته بود.

  اما بعدا در توییتی مدعی شد که عوامل برنامه به او حمله ور شده و لباس وی را پاره کردند و از پلیس لندن خواستند او را بازداشت کنند. همن سیدی و کیوان عباسی دو فردی هستند که فرید طلایی ادعا می کند که از پشت سر به وی حمله ور شدند.

  فربد طلایی در سلسله توییت های خود به دفاع از احکام بین المللی در دفاع از حقوق ایران پرداخته و فیلم هایی از جنایت های پلیس امریکا در شهرهای این کشور را در توییترش به اشتراک گذاشته است.

  فربد طلایی در توییتهایش از مخاطبانش خواسته بود که با نمایندگان مجلس کانادا تماس بگیرند ودرباره اختلاسگران فراری (خاوری، داماد نعمت زاده و دیگران)، درخواست پیگرد حقوقی بکنند.

  فربد طلایی کارشناس دعوت شده به برنامه رو به رو شبکه تلویزیونی من و تو که به بحث مسائل دختران ایران و حذف ۲ دختر از کتاب فارسی مقطع ابتدایی می پرداختند، به دفاع از برنامه نظام آموزشی ایران در باسواد کردن دختران ایران پرداخت. فربد طلایی گفته بود که بخاطر حذف تصویر دو دختر از روی جلد کتاب فارسی مقطع دبستان، نباید کل نظام آموزشی کشور را به باد انتقاد گرفت و وضعیت موجود را وحشتناک دانست.

  فربد طلایی در این برنامه به یک مجری و دو مهمان حضوری و اینترنتی حاضر در برنامه رو به رو شبکه تلویزیونی من و تو گفته بود که می توانم با اعداد و ارقام بگویم که وضعیت آموزشی دختران ایران در طول نظام انقلاب اسلامی، بی نظیر بوده است. او سپس به اعدادی اشاره کرد، مثلا ۹۹ درصد متخصصان زنان و زایمان در ایران را پزشکان زن تشکیل می دهند.

  فربد طلایی گفت که خانم بنده ملاک نیست برای بررسی وضعیت دختران ایران. چند میلیون دختر ایرانی مدرسه می روند و چند ده هزار مدرسه در سراسر شهرها و روستاهای کشور وجود دارد. فرید طلایی در این برنامه جنجالی گفته بود که ۳۰ درصد هیات علمی دانشگاه های کشور را زنان ایرانی تشکیل می دهند. ۳۱ درصد پزشکان عمومی کشور بانوان هستند و ۴۰ درصد کل متخصصان کشور را بانوان تشکیل می دهند.

  فربد طلایی بعدا با انتشار ویدویی که خودش گرفته بود می گوید که در حال رفتن به اداره پلیس است و در شبکه من و تو، به ایشان حمله شده و لباس وی پاره شده است و آقای عباسی ، مدیر شبکه نیز حضور داشت.

  تصویری از ویدیویی که فربد طلایی پس از ادعای کتک خوردن در شبکه من و تو و اعزام به اداره پلیس لندن منتشر کرد

  فربد طلایی در توییترش هم موضوع کتک خوردن توسط عوامل برنامه شبکه تلویزیونی فارسی زبان لندنی من و تو را منتشر کرد که در ۲۴ ساعت اخیر بازتاب های فراوانی در بین طرفداران و منتقدان شبکه تلویزیونی من و تو داشته است.

  تصویری از توییت جنجالی فربد طلایی درباره ضرب و شتم توسط عوامل برنامه روبروی شبکه تلویزیونی فارسی زبان من و تو در شهر لندن

  مجری برنامه رو به رو بعدا گفت که آقای فربد طلایی در پی یک مذاکره داغ انتقادی با مهمان برنامه، برنامه را ترک کرده است و ادامه این برنامه بدون حضور فربد طلایی صورت میگیرد.

  تصویری از برنامه جنجالی روبرو شبکه فارسی زبان من و تو لندن با حضور فربد طلایی و دو مهمان برنامه

  ماجرای ضرب و شتم فربد طلایی در برنامه روبرو شبکه فارسی زبان من و تو را در ویدیو زیر تماشا کنید.

  ماجرای کتک خوردن فربد طلایی کارشناس برنامه روبرو شبکه تلویزیونی من و تو، بازتاب های زیادی در سایت های ایرانی داشته است. باشگاه خبرنگاران جوان، دیروز با عنوان اینکه شبکه سلطنت طلب من و تو، کارشناس خود را کتک زد نوشت که پتکین آذرمهر تهیه کننده برنامه رو به رو پس از اینکه عوامل این شبکه به جان فربد طلایی افتادند، موبایل فربد طلایی را از وی گرفتند و فیلمی که از لحظه درگیری فربد طلایی با عوامل برنامه را ضبط کرده بود پاک کردند.

  شبکه تلویزیونی من و تو که شهریور ماه داغی را برای موافقان و منتقدان نظام آموزشی ایران در حوزه زنان ایجاد کرده است، ۲۸ اکتبر سال ۲۰۱۰ میلادی تاسیس شد و دفترش در لندن قرار دارد.

  حتما بخوانید: آشنایی با بازیگران زن و مرد در تبلیغات شبکه های تلویزیونی ایران

  مادیران رایتل

  برچسب‌ها

  ایران, سیاست

  منبع مطلب : rooziato.com

  فربد طلایی کیست؟ + ماجرای ضرب و شتم وی در شبکه من و تو

  توضیحاتی درباره فربد طلایی و همچنین ماجرای ضرب و شتم وی در شبکه من و تو و ویدیوی منتشر شده از او در جدویاب منتشر شد!

  فربد طلایی کیست؟ + ماجرای ضرب و شتم وی در شبکه من و تو

  در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره فربد طلایی و همچنین ماجرای ضرب و شتم وی در شبکه من و تو خواهیم داشت! با ما همراه باشید. به تازگی خبری مبنی بر ضرب و شتم فربد طلایی در شبکه من و تو در فضای مجازی منتشر شده است!

  اما در توضیح این خبر بایستی گفت طلایی پس از طرح سوالی از دیگر حاضران در این برنامه مبنی بر اینکه اگر آمریکا به ایران حمله نظامی کند، جایگاه شما به عنوان اپوزیسیون کجاست؟ آیا با حمله نظامی به ایران موافقت می ‌کنید؟ چون شما با تحریم‌ های اقتصادی آمریکا علیه ایران همراهی کردید، با رفتار خارج از عرف دیگر کارشناسان این برنامه مواجه شد!

  طلایی که چند سوال دیگر از کارشناسان این برنامه پرسیده بود ،در وقت استراحت با توهین ‌های هیمن سیدی از کردهای تجزیه طلبی که پای ثابت شبکه‌ های ماهواره ‌ای از جمله من و تو است، مواجه شد. پس از توهین ‌های هیمن سیدی ، افرادی مثل کیوان عباسی ، مدیر من و تو و پتکین آذرمهر ، تهیه کننده برنامه رو به رو وارد استودیو شدند، اما به جای اینکه فضا را آرام کنند، اقدام به متشنج تر کردن فضا کردند!

  طلایی پس از این اتفاقات برای برداشتن لوازم شخصی خود و خارج شدن از استودیو اقدام کرد که در همین لحظه با حمله فیزیکی هیمن سیدی مواجه شد. این حمله باعث آسیب دیدن انگشت فربد طلایی و پاره شدن لباس وی شد.

  پتکین آذرمهر ، تهیه کننده برنامه رو به رو پس از اینکه عوامل من و تو به جان فربد طلایی افتاده بودند، موبایل او را از وی گرفت و فیلمی که فربد طلایی از صحنه درگیری ضبط کرده بود، پاک کرد.

  پلیس انگلیس پس از حضور در صحنه به فربد طلایی اعلام کرد از آنجا که عوامل شبکه من و تو شکایتی علیه او تنظیم نکرده ‌اند، وی هم حق ندارد از آنها شکایت کند!

  نمایشگر ویدیو

  Media error: Format(s) not supported or source(s) not found

  دریافت پرونده: https://jadvalyab.ir/blog/wp-content/uploads/2020/09/video_2020-09-20_07-42-38.mp4?_=1

  00:00 00:00

  اما درباره فربد طلایی بد نیست بدانید وی پژوهشگر مطالعات راهبردی و امنیت بین الملل در دانشگاه ردینگ انگلستان می باشد.

  لینکداین تامبلر پینتریست Reddit VKontakte پاکت واتس آپ تلگرام وایبر

  اشتراک گذاری با ایمیل

  منبع مطلب : jadvalyab.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید