این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  فال 28 اذر 1401

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  فال 28 اذر 1401 را از این سایت دریافت کنید.

  فال روز دوشنبه 28 آذر 1401

  فال روز دوشنبه 28 آذر ماه 1401 و فال روز و طالع بینی دوشنبه 28 آذر ماه 1401 برای دوازده ماه سال 1401 و طالع بینی روزانه

  فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی > فال - طالع بینی > فال روز دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱

  فال روز دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱

  تاریخ بروزرسانی : 2022-12-18

  گردآوری : نیک صالحی اشتراک گذاری :

  آینده در دست ماست و برای نگارش آن مختاریم پس ما معتقدیم آینده نوشته نشده سرنوشت و تقدیر هم اکنون درحال نگارش است پس کسی نمیتواند از آنچه نوشته نشده به ما خبری بدهد اما از جهت دیگر هم نمیتوانیم منکر پیش گویی های بزرگ تاریخ بشری هم بشویم. دوست داری بدونی امروز دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱ برات چه رقم خورده؟ برای دیدن فال روزانه با ما همراه شو.

  خصوصیات اخلاقی متولد آذرماه عاشق پیاده روی و رفتن به پیک نیک است؛ متولدین آذرماه برای دست یابی به اهداف و خواسته‌های خود، به دنبال یادآوری‌های مداوم هستند. آن‌ها از افراد سرزنده، پرتحرک، شاد و پرشور خوش شان می‌آید و اگر در کنارشان حالت غمگین و دل مرده به خود بگیرید، درواقع به دست خود آن‌ها را از خود فراری داده اید. آن‌ها اهل سر به سر گذاشتن با دیگران بوده و اهل لطیفه گویی و مزاح هستند، پس شما هم این ویژگی‌ها را در خود تقویت کنید. فال روز دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱ را در نیک صالحی ببینید.

  فال روز دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱

  دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. سالی پر از فرازوفرود را آغاز کرده‌اید. در این سال شادی‌ها و ناکامی‌های مختلفی را تجربه می‌کنید. به صلاح شماست که در آغاز سال هدف‌های جدیدی برای خودتان مشخص کنید و حتی برای لحظه‌ای از دستیابی به این هدف‌ها کوتاه نیایید. آذر و دی را با کارهای زیادی به پایان خواهید رساند. اوضاع زندگیتان در بهمن امسال ثبات بیشتری پیدا می‌کند.

  به اسفند که رسیدید عشقی جگرسوز به جانتان میفتد. پذیرای این عشق باشید و لحظه‌های عاشقانه‌ای را پشت سر بگذارید. فروردین سال آینده سایه همای سعادت روی سرتان میفتد و از جایی که انتظارش را ندارید پولی به دستتان می‌رسد. به صلاح شماست که قسمتی از این پول را برای روز مبادا کنار بگذارید. اردیبهشت سالی که از راه می‌رسد را با احتیاط پشت سر بگذارید.

  در این ماه خطری سلامت شما را تهدید می‌کند. به خرداد سال آینده که رسیدید با مشکل بزرگی مواجه خواهید شد. برای حل این مشکل از افراد با تجربه کمک بگیرید و در برابر گرفتاری‌ها کوتاه نیایید. تیر سالی که از راه می‌رسد فرصتی برای مسافرت پیدا می‌کنید. راهی سفر شوید و با کوله‌باری پر از تجربه‌های ارزشمند از مسافرت باز گردید.

  تغییر مهمی در اَمرداد سال آینده در زندگیتان رخ می‌دهد. با این تغییر کنار بیایید و مطمئن باشید در نهایت همه‌چیز به نفع شما تمام می‌شود. شهریور سال آینده با افراد جدیدی آشنا می‌شوید. این آشنایی را به رفاقتی بلندمدت تبدیل کنید و دامنه دوستانتان را گسترش دهید. مهر سال آینده که از راه رسید، تصمیم مهمی در زندگیتان باید اتخاذ کنید.

  به صلاح شماست که قبل از هر تصمیمی جوانب کار را در نظر بگیرید و نظر افراد با تجربه را جویا شوید. آبان سال آینده موقعیتی مهم برای دستیابی به موفقیت‌های بیشتر سر راه شما قرار می گیرد. در این ماه بیشتر از همیشه حواستان را جمع کنید و به فکر شکار فرصت‌ها باشید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با شادکامی به پایان برسانید. در این سال به گونه‌ای رفتار کنید تا به برگ زرینی در دفتر زندگی شما تبدیل شود.

  فال روز ۲۸ آذر ۱۴۰۱ برای متولدین فروردین

  روز حساسی را در پیش دارید و بیشتر از همیشه مواظب سلامت وجود نازنینتان باشید. زحمت‌ زیادی در زندگی کشیده‌اید و شبانه‌روز کار کرده‌اید، امروز بخت با شما یار است و مزد زحمت‌های شبانه‌روزی خود را دریافت خواهید کرد. از این شرایط درس بگیرید و هرگز از تلاش و کوشش دست برندارید. اعضای خانواده وقت زیادی از شما را می‌گیرند و امروز فرصتی برای رسیدگی به کارهای شخصی پیدا نمی‌کنید.

  فال ۲۸ آذر ۱۴۰۱ برای متولدین اردیبهشت

  به پندواندرز افراد باتجربه گوش جان فرا دهید. یکی از آشنایان امروز نیازمند پول است و برای حل مشکلات مالی‌ که با آنها دست به گریبان شده از شما درخواست کمک دارد، اما ایشان فرد بدحسابی است و اگر پولی به وی بدهید، بعید به‌نظر می‌رسد که روی پول‌تان را ببینید. در نتیجه اگر قصد کمک به این فرد دارید، حتما تضمین کافی را در قبال پرداخت پول از ایشان دریافت نمایید.  کم‌محلی به همسر یا عشق ‌زندگیتان را قبل از اینکه این رفتار فاصله‌ زیادی بین شما ایجاد کند، کنار بگذارید و توجه بیشتری به عشق ‌زندگیتان داشته باشید.  به فکر خرید کالایی افتاده‌اید و امروز بهترین زمان برای خرید این کالا است، این خرید را انجام دهید و از کالایی که خریداری می‌کنید کمال استفاده را ببرید.

   فال روز ۲۸ آذر ۱۴۰۱ برای متولدین خرداد

  افکار پریشانی دارید و تمرکزتان را در زندگی از دست داده‌اید. قبل از اینکه این روحیه جلوی پیشرفت شما را بگیرد، چاره‌ای برای حل آن بیندیشید و فکرهای نگران کننده را کنار بگذارید.  اهل عمل نیستید و با مشکلات روبه‌رو نمی‌شوید، این روحیه را کنار بگذارید و از مواجهه با مشکلات هراسی نداشته باشید. پولی که در گذشته اندوخته بودید، امروز به کمکتان می‌آید. از این شرایط درس بگیرید و در آینده نیز با پس‌انداز قسمتی از دارایی‌های خود به فکر روز مبادا باشید.

  به خاطر داشته باشید که راه موفقیت و پیشرفت از میان صبر و بردباری می‌گذرد. فردی که بدخواه شما است از هر فرصتی برای فاصله انداختن میان شما و یکی از عزیزانتان بهره می‌گیرد، اجازه ندهید این فرد به نقشه‌های شوم‌ خود برسد.

  فال روز دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱فال روز ۲۸ آذر ۱۴۰۱ برای ماه متولدین تیر

  روزی سرشار از خوشی و نشاط را آغاز کرده‌اید و از شادی در پوست خود نمی‌گنجید، این نشاط و شادی را با اعضای خانواده به اشتراک بگذارید و خاطره خوشی‌های امروز را در ذهن اطرافیان ماندگار کنید.   کارهای مهم را پشت ‌گوش نیندازید و به اطرافیان ثابت کنید که در کارها وقت‌شناس و مصمم هستید. مدتی است که تفاهم سابق را با همسر یا عشق ‌زندگیتان ندارید، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و در اولین فرصت با عشق ‌زندگیتان صحبت کنید و شرایط تفاهم و همدلی را فراهم نمایید.

  منبع مطلب : www.niksalehi.com

  فال حافظ با تفسیر امروز دوشنبه 28 آذر 1401/ توصیه های امروز حافظ به شما

  ساعد نیوز: فال روزانه حافظ با تفسیر دقیق برای ماه های تولد

  مجله خانواده سرگرمی انواع فال فال روزانه

  فال حافظ با تفسیر امروز دوشنبه 28 آذر 1401/ توصیه های امروز حافظ به شما

  دوشنبه، 28 آذر 1401 زمان مطالعه 6 دقیقه

  ساعد نیوز: فال روزانه حافظ با تفسیر دقیق برای ماه های تولد

  فـال حـافـظ امروز 28 آذر متولدین فروردین

  غزل شماره 312 دیوان حافظ : بُشری اِذِ السّلامهُ حَلَّت بِذی سَلَم

  تعبیر غزل شماره 312 حافظ در فال شما :

  شخصی به شما ستم کرده که از دست او ناراحت هستید، او هم در حال و وضع مساعدی به سر نمی برد. نگران نباشید به زودی رحمت و لطف خداوند شامل حال شما شده و ستم ها به سمت ستمکار بازمی گردد.

  خبرهای خوشی دریافت خواهید کرد. اسرار دل را برای هرکس فاش نکنید. عهدی شکسته شده که به نفع شما بوده و شما را برای بستن قراردادهای جدید آماده می کند.

  فـال حـافـظ امروز 28 آذر متولدین اردیبهشت

  غزل شماره 112 دیوان حافظ : آن که رخسار تو را رنگ گل و نسرین داد

  تعبیر غزل شماره 112 حافظ در فال شما :

  در راه رسیدن به مقصود و مراد دل ناامید و مایوس نباشید، فاصله زیادی تا پیروزی ندارید و با کمی تلاش بیشتر به وصال یار خواهید رسید.

  وقتی به ثروت رسیدید قناعت پیشه کنید تا خداوند مال و ثروت را چندبرابر کند. برای برآورده شدن حاجات، از پایمال کردن حق دیگران بپرهیزید. به خاطر جمال زیبا و جوانی مغرور نباشید که هیچیک ماندگار نخواهد بود.

  با توکل بر خدا و امید به پیش بروید و شک و دودلی را کنار بگذارید.

  فـال حـافـظ امروز 28 آذر متولدین خرداد

  غزل شماره 365 دیوان حافظ : عمریست تا به راه غمت رو نهاده ایم

  تعبیر غزل شماره 365 حافظ در فال شما :

  اگرچه دیگران با گوشه و کنایه سعی می کنند شما را از کاری که می کنید پشیمان کنند، اما ناامید و سست نشوید و سعی کنید با تمام توان برای رسیدن به اهداف خود تلاش کنید.

  آن چه در زندگی دارید همه به لطف پروردگار و تلاش خودتان حاصل شده، مراقب باشید تا آن چه به سختی به دست آورده اید به راحتی به باد ندهید.

  فـال حـافـظ امروز 28 آذر متولدین تیر

  غزل شماره 412 دیوان حافظ : مرا چشمیست خون افشان ز دست آن کمان ابرو

  تعبیر غزل شماره 412 حافظ در فال شما :

  مال و زینت های دنیا باعث شده خدا را از یاد برده و دچار غفلت و بی خبری شده اید. اگرچه تلاش زیادی برای رسیدن به خواسته های خود انجام می دهید اما ایمان کم و فراموش کردن خدا باعث بی ثمر ماندن همه سخت کوشی ها شده است.

  به پروردگار یکتا توکل داشته باشید و با یاد او هر کاری را انجام دهید تا به مسیر درست را طی کرده و بر رقیبان پیروز شوید.

  فـال حـافـظ امروز 28 آذر متولدین مرداد

  غزل شماره 326 دیوان حافظ : در نهانخانه عشرت صنمی خوش دارم

  تعبیر غزل شماره 326 حافظ در فال شما :

  مژده باد بر شما که به زودی روزهای خوش فرا می رسد و بخت و اقبال به شما روی می آورد. از لحظه های خوب زندگی کمال استفاده را بکنید.

  از نگرانی و تشویش دوری کنید و مطمئن باشید روزهای سختی خیلی زود خواهد گذشت. با افراد خانواده و دوستان دلسوز اعتماد کنید. تجربه های امروز برای ساختن آینده روشن به شما کمک خواهد کرد.

  فـال حـافـظ امروز 28 آذر متولدین شهریور

  غزل شماره 408 دیوان حافظ : ای آفتاب آینه دار جمال تو

  تعبیر غزل شماره 486 حافظ در فال شما :

  از ماست که بر ماست! هر کاری که در این دنیا انجام دهید نتیجه اش را خواهید دید پس مراقب باشید که چه می کنید و چه رفتاری دارید. انتخاب با خودتان است که طعم پیروزی را بچشید یا شکست، همگی به اعمال و رفتار شما بستگی دارد.

  اگر پیوسته دچار شکست می شوید باید رفتار و کارهایی که انجام داده اید را مرور کنید تا اشتباهات و نقاط ضعف خود را شناخته و آن ها را اصلاح کنید تا آینده بهتری برای خود بسازید.

  فـال حـافـظ امروز 28 آذر متولدین مهر

  غزل شماره 2 دیوان حافظ : صلاح کار کجا و من خراب کجا

  تعبیر غزل شماره 2 حافظ در فال شما :

  صبوری پیشه کنید که رمز فائق آمدن بر مشکلات و سختی ها می باشد. برای موفقیت در کارها فکر خود را به کار انداخته و از یاس و ناامیدی حذر کنید. انشالله به زودی لطف پروردگار شامل حال شما خواهد شد.

  برای رسیدن به اهداف واقعی، از رویاهای محال دوری کنید. از عجله بپرهیزید و تقوا داشته باشید. مراقب باشید فریب دشمنان به ظاهر دوست را نخورید. از گذشته عبرت گرفته و آن را به دست فراموشی بسپارید.

  فـال حـافـظ امروز 28 آذر متولدین آبان

  غزل شماره 20 دیوان حافظ : روزه یک سو شد و عید آمد و دل ها برخاست

  تعبیر غزل شماره 20 حافظ در فال شما :

  به خداوند اعتماد کنید و خودتان را به او بسپارید تا بر همه مشکلات و ناامیدی ها غلبه کرده و پیروز شوید. از زمانه گله مند نباشید و در برابر سرنوشت و خواست خداوند مقاومت نکنید. او صلاح شما را بهتر می داند و بهترین تقدیر را برای شما رقم خواهد زد.

  منبع مطلب : saednews.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید