این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  عکس ویدا جوان

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  عکس ویدا جوان را از این سایت دریافت کنید.

  بیوگرافی ویدا جوان و همسرش بازیگر معروف ایرانی + اینستاگرام و عکس های ویدا جوان

  بیوگرافی ویدا جوان و همسرش بازیگر معروف ایرانی + اینستاگرام و عکس های ویدا جوان ،ویدا جوان،بوگرافی ویدا جوان،ویدا جوان و همسرش،اینستاگرام ویدا جوان،فیلم ها و سریال های ویدا جوان،عکس های ویدا جوان،عکس ویدا جوان و همسرش

  بیوگرافی ویدا جوان و همسرش بازیگر معروف ایرانی + اینستاگرام و عکس های ویدا جوان

  مجموعه : بیوگرافی بازیگران ایرانی و خارجی

  بیوگرافی ویدا جوان و همسرش + عکس و اینستاگرام 

  در اینبخش بیوگرافی ویدا جوان بازیگر محبوب و خوش آتیه سینما و تلویزیون را جمع آوری کرده ایم. او با بازی در سریال هایي همانند: زمانه، پژمان و ماه و پلنگ بـه شهرت رسید. ویدا جوان ازدواج کرده و حال هم جا پای خودرا در هنر بازیگری ودر کنار بازیگران معروف محکم کرده اسـت. در ادامه نگاهی داریم بـه زندگی نامه و اینستاگرام این بازیگر محبوب. با مجله پارس ناز همراه باشید.

  بیوگرافی ویدا جوان

  ویدا جوان بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر متولد تهران اسـت. ویدا جوان با بازی در سریال زمانه محصول سال 91 شبکه 3 سیما در نقش نگار بـه کارگردانی حسن فتحی بـه تلویزیون معرفی شد.

  ویدا جوان با سریال پژمان محصول سال 92 شبکه 3 سیما در نقش هدیه «نامزد پژمان» بـه کارگردانی سروش صحت بین مردم شناخته شد. وی درسریال ماه و پلنگ شبکه 3 سیما بـه کارگردانی احمد امینی در نقش کتایون بـه ایفای نقش پرداخته.

  ویدا جوان دارای مدرک تحصیلی لیسانس حسابداری اسـت. وی ایده پرداز، طراح و دانش آموخته بازیگری تئاتر در کانون آموزش هـای استاد حمید سمندریان می‌باشد.

  ماجرای ازدواج ویدا جوان و همسرش

  ویدا جوان متاهل و نام همسرش ایلا تهرانی اسـت.ویدا جوان در حرکتی عجیب خودش بـه خواستگاری همسرش ایلا تهرانی رفته و او هم از ذوق زدگی‌اش همان لحظه جواب مثبت داده اسـت. ایلا تهرانی دراین باره میگوید راستش را بخواهید آن چیزی کـه باعث شد مـن شیفته ویدا شودم ودر تصمیم‌گیری ام برای ازدواج با او مصمم شوم، جسارت و قدرتی بود کـه در او وجود داشت، چیزی کـه اینروزها کمتر بـه چشم می‌خورد.

  ویدا جوان دربارۀ نحوۀ آشنایش با همسرش می‌گوید: یکی از دوستانم کـه از علاقه ام بـه دوبله باخبر بود مرا بـه استودیو ضبط صدای ایلا برد تا تست دهم. طی همین جلساتی کـه بـه آنجا میرفتم و با ایلا صحبت میکردیم بـه این نتیجه رسیدیم کـه علایق مشترکمان در رنگها، هنر و مسائل عمیق زندگی بسیار اسـت.

  و حتی پس از ازدواج تفاهم مـا دو نفر برای خانواده‌هایمان هم خیلی جالب بود. جالب اسـت بدانید مهریه ویدا جوان بـه انتخاب خود او 7000 شاخه گل رز هلندی بـه رنگ هـای سفید، قرمز و زرد اسـت.

  سریال های ویدا جوان

  زمانه بـه کارگردانی حسن فتحی محصول سال ۱۳۹۱

  پژمان بـه کارگردانی سروش صحت محصول سال ۱۳۹۲

  آسمان مـن بـه کارگردانی محمدرضا آهنج،محصول سال ۱۳۹۳

  شمعدونی بـه کارگردانی سروش صحت محصول سال ۱۳۹۴

  ماه و پلنگ بـه کارگردانی احمد امینی محصول سال ۱۳۹۵

  فیلم های سینمایی ویدا جوان 

  ملبورن بـه کارگردانی نیما جاویدی محصول سال ۱۳۹۲

  از مـا بهترون بـه کارگردانی مهرداد فرید محصول سال ۱۳۸۷

  و در ادامه مرور اینستاگرام ویدا جوان

  در آخر نیز مروری داریم بر آخرین پست هـای اینستاگرامی خانم ویدا جوان.

  ویدا جوان نوشت: آن قدر خم شده­ ام كه اگر چشمهايم را باز كنم فقط پاهايم را مي­بينم و خط باريكي از يک غبار سياه … بـه خودم مي­گويم زمين خاموش شده، هرچند هيچ وقت روشن نديدمش… بـه همين سادگي.

  ویدا جوان نوشت: 10 سال و یک روز قبل بود ، یا یک قرن و یک روزبعد یا کمی قبل تر، شاید همین دیروز بود کـه دلت رابه دلم بند زدی و مـن رها شدم… ایلا!

  ویدا جوان نوشت: جغدآباد

  بدون متن

  ویدا جوان نوشت: آنها اعتماد بـه نفس و احساس اينكه اگر بـه اندازه كافي كار كنند، مي توانند سرپرست زندگي خود باشند را از دست داده بودند، و همچنين ارزش هـای اخلاقي، شايستگي و روحيه خودرا ..

  ویدا جوان نوشت: دائما يكسان نباشد حال دوران.. غم مخور..

  ویدا جوان نوشت: پخش مجدد سريال آسمان مـن از شبكه تماشا هر شب ساعت 20

  ویدا جوان نوشت: روزخوش

  ویدا جوان نوشت: #لوريس_چكناواريان

  ویدا جوان نوشت: تصوير متعلق بـه فيلم سينمايي ” آكاردئون”

  منبع مطلب : www.parsnaz.com

  عکس های ویدا جوان و همسرش آیلا تهرانی + بیوگرافی و ماجرای خواستگاری

  ویدا جوان متولد ۱۳۶۵ در تهران عکس ویدا جوان و همسرش آیلا تهرانی، ماجرای خواستگاری و ازدواج و زندگی شخصی را در نمکستان ببینید. بیوگرافی ویدا جوان

  عکس های ویدا جوان و همسرش آیلا تهرانی + بیوگرافی و ماجرای خواستگاری

  عکس های ویدا جوان و همسرش آیلا تهرانی + بیوگرافی ویدا جوان نمکستان : در این پست بیوگرافی کامل و عکس های ویدا جوان را گردآوری کرده ایم . با بیوگرافی و ماجرای خاص ازدواج و خواستگاری ویدا جوان از همسرش در ادامه همراه ما باشید. ویدا جوان بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر متولد ۱۳۶۵ در تهران دارای مدرک تحصیلی لیسانس حسابداری طراح و […]

  عکس های ویدا جوان و همسرش آیلا تهرانی + بیوگرافی ویدا جوان

  نمکستان : در این پست بیوگرافی کامل و عکس های ویدا جوان را گردآوری کرده ایم . با بیوگرافی و ماجرای خاص ازدواج و خواستگاری ویدا جوان از همسرش در ادامه همراه ما باشید. ویدا جوان بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر متولد ۱۳۶۵ در تهران دارای مدرک تحصیلی لیسانس حسابداری طراح و ایده‌ پرداز و دانش‌ آموخته بازیگری تئاتر در کانون آموزش‌ های حمید سمندریان می‌ باشد. وی با بازی در سریال زمانه محصول سال ۱۳۹۱ شبکه ۳ سیما در نقش نگار به کارگردانی حسن فتحی به تلویزیون معرفی شد.

  همسر ویدا جوان :

  ویدا جوان حدود ۱۰ سال قبل با آیلا تهرانی ازدواج کرد.  آنها زندگی مشترکشان را با عشق و علاقه آغاز کرده اند .

  ماجرای خواستگاری ویدا جوان از همسرش :

  ماجرای آشنا شدن آیلا تهرانی و ویدا جوان بازیگر محبوب سریال شمعدونی به زمانی میرسد که ویدا جوان با توجه به صدای خوبی داشتن به اصرار یکی دوستانش به استدیو دوبله آیلا تهرانی می رود و در همین روند تست صدا و دوبله معاشرتی میکند و همین صحبت ها نهایت به این ازدواج می رسد.

  جالب ترین موضوع این است که ویدا جوان همانند ویشکا آسایش از همسرش خواستگاری کرده است همسر ویدا جوان چنان هیجان زده شده بدون درنگ جواب بله و مثبت دادند.درباره ازدواج و مراسم ازدواج ویدا جوان و آیلا تهرانی اینطور میگویند برای هیده روز خواستگاری آقای داماد بجای گل و شیرینی چند کتاب هدیه برده اند و مهریه این دو زوج خوشبخت هم با مهریه دیگر زوج ها متفاوت بوده است مهریه اینگونه است که ۷۱۱۱ عدد شاخ گل رز هلندی به رنگ های قرمز و زرد و سفید تهیه کنند.

  مراسم خواستگاری ویدا جوان و ایلا تهرانی :

  مراسم خواستگاری ویدا جوان و ایلا تهرانی به شکل رایج انجام نشد. ایلا هنگام خواستگاری به جای گل و شیرینی کتاب سعدی را برای مادر ویدا و دو جلد از کتاب های هوشنگ ابتهاج را برای خود او هدیه برد. همچنین جشن ازدواجشان در مقایسه با دیگر افراد متفاوت برگزار شد.

  ایلا تهرانی در این مورد گفت : من و ویدا بعد از اینکه مراسم نامزدی را برگزار کردیم چندان به فکر برگزاری مراسم عروسی نبودیم، هر دو سرمان با کار گرم بود و از آنجا که هیچ کدام مان درگیر و دار برگزاری مراسم عروسی پرهزینه نبودیم ترجیح دادیم همه چیز به شکل ساده برگزار شود تا اینکه پدر و مادرهایمان ما را سورپرایز کردند و در باغچه منزل عمه ام یک مراسم با ۱۸۱ نفر مهمان برگزار کردند، ما خودمان از برگزاری این مراسم کاملاً بی اطلاع بودیم و زمانی به ما گفتند که ما تنها ۲ـ ۳ ساعت برای آماده شدن فرصت داشتیم، در هر حال در آن روز ما به نوعی مانند دیگر مدعوین به نوعی مهمان بودیم که البته حسابی هم به ما خوش گذشت.

  سابقه فعالیت ویدا جوان :

  ویدا جوان بازیگر جوان و مستعد کشورمان به صورت آکادمیک در رشته حسابداری تحصیل نمود اما با توجه به علاقه اش به هنر بازیگری علاوه بر تحصیل آکادمیک دوره های آموزش بازیگری مرحوم حمید سمندریان را گذراند. وی برای اولین بار در سال ۱۳۹۱ با بازی در سریال زمانه ساخته حسن فتحی فعالیت جدی اش را آغاز کرد و از این طریق از قاب تلویزیون دیده شد. یک سال پس از آن در سال ۱۳۹۲ در کار طنز آقای سروش صحت (پژمان) ایفای نقش نمود .

  همچنین بخوانید:  عکس های جدید ویدا جوان + بیوگرافی کامل

  ویدا جوان با ایفای نقش سارا مظاهری در سریال پرمخاطب شمعدونی توانست توانایی خود را در بازیگری نشان دهد و میان مردم و کارگردانان دیگر دیده و شناخته شود. در این سریال بازیگرانی همچون آتنه فقیه نصیری، محمد نادری، حسن معجونی، رویا میرعلمی و نگار عابدی نقش آفرینی کرده اند.

  ویدا جوان در سال ۹۲ با بازی در فیلم های ملبورن به کارگردانی نیما جاویدی و جان به حراج به کارگردانی سید حامد محسن پور توانست تجربه سینمایی کسب نماید. وی در تئاترهای مضحکه شبیه قتل به کارگردانی حسین کیانی، جان گز به کارگردانی نیما دهقان، به مناسبت ورود اشکان به کارگردانی رضا دادوئی حضور داشته است.

  صفحه اینستاگرام ویدا جوان : 

  ویدا جوان با آیدی vida.javan در اینستاگرام فعالیت می کند.

  منبع مطلب : namakstan.net

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید