این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  عابد ملکی معاون عمرانی استانداری تهران

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  عابد ملکی معاون عمرانی استانداری تهران را از این سایت دریافت کنید.

  عابد ملکی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران کیست؟

  توضیحاتی درباره سوابق و مسئولیت های عابد ملکی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران در صفحه اقتصاد منتشر شد!

  صفحه اقتصاد بررسی می کند:

  گوناگون

  عابد ملکی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران کیست؟

  30 آبان 1400

  در این مطلب از صفحه اقتصاد ، توضیحاتی درباره سوابق و مسئولیت های عابد ملکی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران خواهیم داشت! با ما همراه باشید. محسن منصوری ، استاندار تهران در حکمی عابد ملکی را به سمت سرپرستی معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران منصوب کرد.

  در حکم استاندار تهران خطاب به عابد ملکی اینچنین آمده است:

  با عنایت به مراتب شایستگی، تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی منصوب می‌ شوید. انتظار می‌ رود با اتکال به خداوند متعال و سرلوحه قرار دادن مفاد بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و عهدنامه مدیران دولت مردمی در امور مشروحه زیر اهتمام لازم را به عمل آورید:

  • نظارت بر تهیه و تصویب طرح‌ های توسعه و عمرانی شهری و روستایی

  • اهتمام به تعامل حداکثری با مدیران سایر دستگاه‌ ها و شورا‌های اسلامی شهر و روستا

  • برنامه‌ ریزی اصولی به منظور پیشبرد پروژه‌ های عمرانی و رشد متوازن مناطق

  • احصا سامانه مسائل نیازمندی‌ های عمرانی و تعیین اولویت‌ ها به همراه ارائه طرح‌ های نوآورانه؛

  • ایجاد هماهنگی کامل در زمینه‌ های فنی و عمرانی؛ مراقبت و نحوه ساخت و ساز‌ها با تاکید بر الگوی شهرسازی و معماری اسلامی-ایرانی

  • بهره گیری از ظرفیت‌ ها و تجارب نیرو‌های توانمند و متخصص؛

  • نظارت بر اجرای طرح‌های عمرانی دستگاه‌های استانی و نحوه عملکرد جذب اعتبارات

  • ارائه منظم و مستمر گزارش عملکرد از اقدامات صورت گرفته

  امید است با استعانت از درگاه ایزد منان در سایه توجهات حضرت، ولی عصر (عج) و پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در عمل به وظایف محوله موفق و موید باشید.

  از جمله سوابق مدیریتی و حرفه ای وی می توان به مسئول بسیج دانشجویى دانشکده فنى دانشگاه آزاد اسلامى واحد تهران جنوب، مشاور شهردار منطقه چهار شهر تهران و رئیس اداره سرمایه گذارى و مشارکت هاى مردمى (از سال 1386 شمسی تا 1389 شمسی)، مشاور عالى شهردار منطقه یک شهر تهران (از 1389 شمسی تا 1391 شمسی)، ریاست ستاد بازآفرینى بافت فرسوده و ناپایدار مناطق 2 و 12 شهر تهران، ریاست ستاد جشنواره نهج البلاغه شمسه،  قائم‌ مقامی شهردار منطقه یک شهر تهران (از سال 1390 شمسی تا 1391 شمسی)، شهرداری منطقه دو شهر تهران (از سال 1391 شمسی تا 1394 شمسی)، شهرداری منطقه ۱۲ شهر تهران (از سال 1394 شمسی تا 1396 شمسی) و مشاور رئیس در حوزه‌ های فنی، عمرانی، املاک و مستغلات سازمان تبلیغات اسلامی اشاره کرد.

  امتیاز ما

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

  [کل: 0 میانگین: 0]

  منبع : safheeghtesad.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید