این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  طرز بستن بند کفش اسپرت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  طرز بستن بند کفش اسپرت را از این سایت دریافت کنید.

  آموزش تصویری بستن بند کفش اسپرت

  آموزش تصویری بستن بند کفش اسپرت | 15 روش جالب بستن بند کفش ،آموزش بستن بند کتانی اسپرت،روش های جالب بستن بند کفش،روش های جدید بستن بند کفش،مدل بستن بند کفش،مدل بستن بند کتانی،مدل های جدید بستن بند کفش دخترانه و پسرانه

  آموزش تصویری بستن بند کفش اسپرت | 15 روش جالب بستن بند کفش

  مجموعه : مدل کیف و کفش

  آموزش بستن بند کفش اسپرت | 15 روش بستن بند کفش

  امروز با 15 آموزش بستن بند کفش اسپرت با شـما هستیم. مدلهای بستن بند کتانی امروز را میتوانید بسته بـه نوع کفش یا کتانی اسپرتی کـه دارید اجرا کنید، عکسهای امروز گویای نحوه کار هستند و شـما می‌توانید با ذخیره آن ها، مدلهای مورد علاقتان را روی کتانی خودتان پیاده سازی کنید. نکته ابتدایی این اسـت کـه: هر چقدر کفش یا کتانی تان ساده تر باشد بندها بهتر خودشان را نشان می‌دهند.

  3 اصل کلی در بستن بند کفش و کتانی : بستن بند کفش ضربدری

  بند کفش را از سوراخ دوم از بالا عبور داده و از سوراخ پنجم در ردیف مقابل بیرون بیاورید. اینکار رابا سوراخ هاي بعدی روی کفش تکرار کنید تا 3 خط مورب با بند کفش روی آن ایجاد شود. ادامه بند را از زیر اولین حفره از سمت پائین در ردیف مقابل عبور دهید.

  سپس آنرا درون حفره چهارم از پائین درسمت مقابل قرار دهید. همین روند را در سوراخ‌هاي بعدی به صورت مورب و بـه صورتِ زیر و رو تکرار کنید تا یک حالت بافت مانند روی نوارها ایجاد شود. هردو سر بند کفش را از اولین حفره از بالا بیرون کشیده و بـه صورت پاپیونی گره بزنید

  بستن بند کفش گره مخفی

  بند را از درون سوراخ دوم بیرون بیاورید. بخش زیرین بند را کنار گذاشته و بخش روئی را درون حفره مقابل ببرید. سپس اینکار رابه صورت یک حفره در بین تکرار کنید. انتهای بند رابه همان صورت یکی در بین از میان حفره‌هاي خالی مانده عبور دهید تا بـه حفره سوم از بالا برسید. بند را گره بزنید.

  بستن بند کفش دو رنگ

  بند مشکی رنگ را از درون سوراخ دوم عبور داده و از حفره سوم همان ردیف بیرون بیاورید. سپس از روی سوراخ‌سوم در ردیف مقابل عبور داده و از زیر، درون حفره پنجم همان ردیف قرار دهید. ادامه بند را از ردیف پنجم ردیف مقابل بیرون کشیده و درآخرین حفره همان ردیف قرار دهید.سپس درون حفره رو بـه رو قرار داده و اضافه آن رابا قیچی برش دهید.

  بند سفید رنگ را از ردیف دوم در مقابل ورودی بند مشکی، وارد حفره کفش کنید.بـه همان ترتیبی که بند مشکی را از میان حفره‌ها عبور دادید، با بند سفید در ردیف مقابل تکرار کنید. اضافه بند سفید را هم برش داده و دو انتهای بندهای سیاه‌وسفید رابه هم‌گره زده ودر زیر لبه کفش مخفی کنید.

  مدل های بستن بند کفش اسپرت دخترانه و پسرانه

  نزدیک بـه 5000 سال پیش مصری‌ها چیزهایی شبیه کفش ساخته بودند.البته بهتر است به آن ها بگوییم پوشینه پا، نه کفش. از کفشهای مصری هاي قدیم می‌شود طرز زندگی و طبقات اجتماعی در آن زمان را فهمید.تمدن ایران، یونان و رم پوشینه‌هاي دیگری درست کردند که نشان دهنده طبقه اجتماعی فرد و میزان قدرت او بود.

  نام تعداد زیادی از این پوشینه‌ها هنوز هم استفاده میشود، مثل سندلیوم کـه هم اکنون بـه آن صندل می‌گویند.درقرن چهارم و پنجم میلادی امپراتوری روم بـه بیزانس منتقل شد.کم‌کم تفکرات مسیحی روی کفش‌ها تاثیر گذاشت چون مسیحی ها اعتقاد داشتند کفش باید کاملاً پوشاننده باشد بهمین دلیل کفشها در مغرب زمین ازحالت صندل بـه شکل روبسته درآمد.

  درقرن دهم و دوازدهم میلادی، اروپایی ها در جریان جنگهای صلیبی از علم‌ودانش مسلمانان حتی برای کفشهای شان استفاده کردند . در قرن چهاردهم، با پیشرفت صنایع، آرام آرام پارچه و چرم دباغی شده نازک وارد کفش سازی شد. بسیاری قرن چهاردهم را قرن آغاز مد می‌نامند.

  مدل های جدید بستن بند کفش دخترانه و پسرانه

  اواخر قرن 14 هم کفش هاي نوک تیز مد شد. مردم بـه هر زحمتی کـه بود 5 تا انگشتشان را در پنجه‌هاي نوک تیز می‌کردند تا ثابت کنند چقدر با شخصیت هستند. شروع این مد از هلند بود؛ جاییکه عذاب شست پا و پا درد را برای مردم قرن چهارده میلادی بـه ارمغان آورد.

  مدل بستن بند کتانی

  اواخر قرن پانزدهم میلادی، وقتی کفش نوک تیز از مد افتاد، کفش نوک پهن مد شد البته بیشتر درشمال اروپا ذهن ها هرروز محصولات تازه تر و عجیب تری بیرون می داد. از نمونه‌هاي آن، کفش هاي ونیزی بود کـه برای خانم ها مد شد. این کفش ها، یک کفه تخت داشت کـه زیرش کاملاً پر بودو ارتفاعش گاهی بـه 60 سانتی‌متر میرسید.

  انواع مدل بستن بند کفش

  منبع مطلب : www.parsnaz.com

  14 مدل آموزش بستن بند کفش ساده + آموزش تصویری

  آموزش بستن بند کفش به ۱۴ مدل متفاوت و جذاب در این پست.کفش های قدیمی تان را با تغییر بستن بند کفش به کفش جدید تبدیل کنید. آموزش بست بند کفش ساده و اسپرت😍

  استایل زنانه استایل مردانه ورزشی

  آموزش بستن بند کفش ساده

  عفیفه خدنگی 8 آوریل 20220 نظر3

  مدل بستن بند کفش، جزو موضوعات مهم در استایل محسوب می شود. اگر نحوه گره زدن کفش رعایت نشود، علاوه بر این که ظاهرش دفورمه می شود؛ در زمان راه رفتن مشکل درست می کند. به همین دلیل لازم است که افراد آموزش بستن بند کفش ساده و اسپرت را فرا بگیرند. پس از خرید کفش اسپرت مردانه یا زنانه می توانید روش های بستن مدل بند کفش اسپرت را به همراه عکس مطالعه کنید.

  فهرست مطالب

  آموزش بستن بند کفش ساده و مدل دار

  همانطور که گفته شد، مدل بستن بند کفش، چه برای زیبایی و چه برای ایجاد تعادل در زمان راه رفتن اهمیت دارد. در واقع با یادگیری نحوه بستن چند مدل بند کفش اسپرت، بی شک می توان کفش های ساده را متمایز و زیباتر کرد. این شیوه برای ست کردن کفش با لباس نیز خیلی کاربر دارد؛ می توانید با هر رنگ تیشرتتان بندی همرنگ ست کنید. علاوه بر این، آموزش بستن بند کفش ساده، به افراد، علی الخصوص به مادران، کمک خواهد کرد تا سلامتی پاهای کودکان خود را حفظ کنند.

  در ادامه با بیانی ساده به پرطرفدارترین و رایج ترین مدل بستن بند کفش مردانه و زنانه ورزشی، کوهنوردی، کفش روزمره مردانه و زنانه و… پرداخته ایم. البته برای یادگیری بهتر، دیدن فیلم «آموزش بستن بند کفش ساده» نیز پیشنهاد می شود.

  آموزش نحوه بستن بند کفش مدل نمایشی

  از رایج ترین مدل های کفش مناسب افراد قد کوتاه، قد بلند، کودکان، بزرگسالان و همه اشخاص، در هر رده سنی، کفش بنددار اسپرت است. برای گره زدن چنین کفش هایی مدل نمایشی بسیار رواج دارد. البته بعضی از انواع مدل کفش تابستانی پسرانه مثل کفش جردن و چندین مدل کفش تابستانی زنانه نیز بنددار است که نحوه بستن بندشان با مدل های اسپرت تفاوت ندارد.

  به طور کلی آسان ترین مدل برای بستن کفش، مدل نمایشی است. این مدل باب کفش های تخت مانند آل استار(All Star)، نایک(Nike) و ریبوک(Reebok) است. مدل نمایشی، اصلا پیچیدگی ندارد. در این روش فقط بندها از روی سوراخ ها وارد شده و یکی یکی از آن ها عبور داده می شود.

  اگر هنوز در مرحله خرید کفش هستید، مطلب راهنمای خرید کفش را مطالعه کنید.

  آموزش نحوه بستن مدل بند اسپرت به شکل ضربدری

  نحوه بستن «مدل بند کفش اسپرت» به شکل ضربدری به این صورت است که ابتدا، بند کفش از دومین سوراخ از بالا عبور داده می شود. سپس از پنجمین سوراخ از بالا، در ردیف مقابل بیرون کشیده می شود. این دو مرحله، به ترتیب برای سوراخ های بعدی می بایست تکرار شود. در آخر باید هر دو سر بند کفش را از حفره اول عبور داده و به صورت پاپیونی گره زده شود.

  آموزش بستن بند کفش اسپرت مدل مخفی

  مدل مخفی، از دیگر مدل های رایج برای بستن بند کفش های اسپرت است. در زمان خرید کفش مردانه و زنانه اسپرت، این مدل بندها به وفور دیده می شود. برای بستن بند کفش مدل مخفی باید گره را در گوشه یا پشت زبانه پنهان کرد. در واقع بستن این مدل به این صورت است که بند از بغل به شکل پله ای از سوراخ ها، یکی در میان عبور داده می شود.

  آموزش بستن بند کفش حرفه ای مدل ارتشی

  مدل ارتشی برای کفش های آل استار و ساق دار و انواع کفش مناسب باشگاه بدنسازی بسیار رواج دارد. در واقع این سبک از گره زدن بند کفش، باعث ایجاد انعطاف در راه رفتن، دویدن و… می شود. جالب است که این مدل بستن بند کفش، از سایش و پاره شدن لبه های کفش جلوگیری می کند. با مدل ارتشی، کفش ها خاص و منظم به نظر می رسد و حالت حصیری و لوزی شکل به خود می گیرد.

  آموزش مدل بستن بند کفش ورزشی

  شاید هنگام خرید متوجه گره های متفاوت آن ها شده باشید. مدل حلقه برگشتی برای بستن بند کفش، از بهترین مدل ها برای کفش مناسب ورزش مانند کفش فوتبال یا بسکتبال محسوب می شود. البته مدل loopback یا همان حلقه برگشتی برای آموزش بستن بند کفش  کلاسیک نیز به کار گرفته می شود.

  از مهمترین مزیت های مدل حلقه برگشتی، محکم بودنشان است. در واقع گره بندها به سادگی باز و شل نمی شود. این مدل بستن بند، برای کفش های زمستانی، پوتین و بوت بسیار کاربرد دارد.

  آموزش نحوه بستن مدل بند کفش به شکل نردبانی

  مدل نردبانی جزو منحصر به فرد ترین مدل ها برای بستن بند کفش های اسپرت و کتانی محسوب می شود. بند بسیاری از کفش های نایک، آدیداس و… بعد از تولید به این شکل بسته می شود. برای این مدل، باید بند را از زیر وارد سوراخ کرد و سپس به سمت سوراخ بالایی رفت.

  برای بستن بند کفش مدل پله ای، باید روی سوراخ، بند را رد کرده و سپس از سوراخ روبرویی بند را عبور داد. برای آموزش طرز بستن بند کفش 5 سوراخه، این روش بسیار رواج دارد.

  روش گره زدن بند کفش به صورت نردبانی، برای دوچرخه سواران، کوهنوردان، اسکیت بازان و هر نوع کفش مناسب طبیعت گردی بسیار مناسب است. در واقع به افراد و ورزشکارانی که می خواهند کفش هایشان محکم شوند، مدل نردبانی پیشنهاد می شود. البته بند کفش ها باید بلند و تعداد سوراخ ها ۵ به بالا باشد.

  آموزش بستن بند کفش مدل شطرنجی

  از عجیب ترین و شاید کمی گیج کننده  ترین روش های بستن بند کفش، روش شطرنجی است. همانطور که از نامش پیدا است، ظاهر بندها مانند صفحه شطرنج می شود. این مدل شاید برای هر کسی آسان نباشد؛ اما بی شک برای مادربزرگانی که با میله و کاموا سر و کار دارند، اصلا سخت نیست.

  برای بستن بند کفش به مدل شطرنجی باید از دو بند با رنگ های متضاد استفاده کرد. به طور مثال بند سفید و مشکی بهترین گزینه است. نحوه بستن آن به این شکل است که ابتدا، ته یکی از بندها، گره زده و از سوراخ اولی عبور داده می شود. دقیقا مثل مدل نردبانی، اما با این تفاوت که بندها باید از زیر حفره ها عبود داده شوند تا مخفی بمانند.

  منبع مطلب : dayanshop.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید