این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  طرح یکپارچه ایرانخودرو

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  طرح یکپارچه ایرانخودرو را از این سایت دریافت کنید.

  امکان ثبت نام در طرح عرضه یکپارچه و فروش فوق‌العاده ایران خودرو با یک حساب

  سخنگوی وزارت صمت گفت: ثبت ‌نام در طرح عرضه یکپارچه خودرو و فروش‌ فوق‌العاده ایران خودرو با یک حساب امکان پذیر است اما به اندازه مبالغ هر دو طرح باید در حساب موجودی باشد.

  اقتصادی /

  صنعت ، تجارت ، بازرگانی

  ۱۶:۴۹ ۱۴۰۱-۱۲-۲۰ ۰ ۲

  امکان ثبت نام در طرح عرضه یکپارچه و فروش فوق‌العاده ایران خودرو با یک حساب

  سخنگوی وزارت صمت گفت: ثبت ‌نام در طرح عرضه یکپارچه خودرو و فروش‌ فوق‌العاده ایران خودرو با یک حساب امکان پذیر است اما به اندازه مبالغ هر دو طرح باید در حساب موجودی باشد.

  امید قالیباف در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس و در پاسخ به این سوال که متقاضیان خرید خودرو که قصد ثبت نام در طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو و همچنین طرح یکپارچه عرضه خودروهای داخلی را دارند باید دارای دو حساب وکالتی باشند یا یک حساب کافی است؟ گفت: متقاضیان خرید خودرو که قصد ثبت نام در طرح یکپارچه عرضه خودرو‌ داخلی و  همچنین فروش فوق‌العاده ایران خودرو را دارند می‌توانند یک حساب وکالتی داشته باشند و ضرورتی نیست  که دو حساب افتتاح کنند اما در میزان موجودی این حساب تغییراتی ایجاد می‌شود.

  سخنگوی وزارت صمت بیان داشت: براین اساس متقاضی خرید باید برای انتخاب دو خودرو در حساب وکالتی موجودی داشته باشد.  به عنوان مثال اگر خریدار برای خرید خودرو از ایران خودرو حساب وکالتی دارد و براساس نوع خودرو مبلغ 130 میلیون تومان  واریز  کرده است و قصد ثبت نام در طرح یکپارچه  عرضه خودروهای داخلی را نیز دارند باید مبلغ 100 میلیون تومان دیگر در این حساب واریز کند و در مجموع مبلغ 230 میلیون تومان در حساب خود پول داشته باشد.

  قالیباف اظهار داشت: بنابراین اگر با یک حساب وکالتی، متقاضی می ‌خواهد در طرح ایران خودرو و طرح یکپارچه شرکت کند باید به اندازه مبالغ هر 2 طرح در حساب موجودی داشته باشد.

  وی افزود: طرح یکپارچه عرضه خودروهای داخلی مشمول طرح جوانی جمعیت می‌شود اما شامل طرح جایگزینی خودروهای فرسوده نمی‌شود و سهمیه‌ای برای جایگزینی خودروهای فرسوده وجود ندارد.

  به گزارش فارس، فرایند طرح یکپارچه عرضه برمبنای فرآیند نوبت دهی شامل سه مرحله،  پیش ثبت نام متقاضیان برای لیست نوبت دهی، ‌نوبت دهی و اعلام زمان بندی به‌ازای هر محصول مشخص و قطعی کردن ثبت نام متقاضیان براساس فراخوان خودروساز است.

  در مرحله اول متقاضیان واجد شرایط طرف تقاضا که وجه اعتبار لازم را در حساب وکالتی خود مسدود کرده‌‌اند امکان ثبت نام اولیه برای قرارگرفتن در لیست نوبت دهی و یا حق تقدم خرید خودروهای داخلی برمبنای لیست انتظار را خواهند داشت بنابراین پیش نیاز ثبت نام متقاضیان برای لیست نوبت دهی، وکالتی کردن حساب شخصی متقاضی به نفع سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و مسدود کردن وجه اعتبار است.

  ‌زمان پیش بینی شده برای وکالتی کردن حساب شخصی به نفع سازمان حمایت برای این طرح و مسدود کردن وجه اعتبار لازم در حساب مذکور از روز شنبه مورخ 1401.12.20 تا پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخ 1401.12.23 است؛ در این بین تا زمان ثبت نام اولیه، لیست افراد مجاز برای پیش ثبت نام در سامانه بر مبنای اطلاعات واصله از بانکها تهیه می‌شود.

  صرفاً متقاضیان واجد شرایط که نسبت به تکمیل موجودی در حساب وکالتی خوداقدام کرده‌اند، می توانند از روز جمعه مورخ 1401.12.26 تا روز یکشنبه مورخ 1401.12.28 نسبت به ثبت نام اولیه به منظور قرارگیری در لیست نوبت دهی خودروهای داخلی اقدام ‌کنند.

  ‌موجودی لازم برای انجام ثبت نام در فهرست نوبت دهی همه خودروهای داخلی «صد میلیون تومان» است و این وجه اعتبار صرفاً لازم است تا زمان اعلام نتایج نوبت دهی در حساب شخصی وکالتی مشتریان وجود داشته باشد لازم به ذکر است که وجود وجه اعتبار مذکور در حساب وکالتی صرفاً به منظور شناسایی مشتریان واقعی درنظر گرفته شده است و برای همه متقاضیان طرح عادی و طرح حمایت از خانواده وجوانی جمعیت الزامی‌ است.

  ‌ضروری است وجه اعتبار مذکور در حساب وکالتی شخص متقاضی، از زمان ثبت نام اولیه تا اعلام اولویت‌های تخصیص (حداکثر تا پایان فروردین ماه) مسدود شود و قابل برداشت نیست، انصراف از حساب وکالتی و یا برداشت وجه توسط متقاضی در طی این مدت، به منزله انصراف از طرح تلقی می گردد و از لیست انتظار حذف می‌شود.

  ‌امکان ثبت نام صرفاً در یک خودرو وجود دارد و ثبت نام از کسانی که پیش از این در لیست نوبت دهی خودروهای وارداتی ثبت نام کرده اند، وجود ندارد و ثبت نام وی ملغی می‌شود.

  ‌ثبت نام مرحله اول در لیست نوبت دهی هیچگونه حقی را برای متقاضی برای دریافت خودرو ایجاد نمی‌کند و تعهد خودروساز صرفاً براساس قطعی نمودن ثبت نام توسط خودروساز در مرحله سوم اجرای طرح، شکل می‌گیرد.

  به گزارش فارس شرکت خودروسازی ایران خودرو نیز به  مناسبت فرارسیدن عید نیمه شعبان،  برنامه فروش فوق العاده محصولات خود را برای سه گروه متقاضیان عادی، جایگزینی خودروهای فرسوده و طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت  به اجرا گذاشته است.

  در این طرح که از روز چهارشنبه 17 اسفند  آغاز شد‌ محصولات سورن پلاس بنزینی، دنا توربورشارژ اتوماتیک و هایما S5 و S7 عرضه شده است.

  مهلت ثبت نام در این طرح تا ساعت 24 امروز شنبه 20 اسفند تعیین شده است.

  دارا بودن حساب وکالتی برای متقاضیان عادی شرکت در این طرح الزامی بوده و بر همین اساس واریز مبلغ ۱۳۰ میلیون تومان برای خودروهای سواری و ۴۰۰ میلیون تومان برای خانواده هایما توسط هر متقاضی در حساب وکالتی ضروری است.

  متقاضیان جایگزینی خودروهای فرسوده و طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیازی به افتتاح حساب وکالتی ندارند.

  بنابراین متقاضیان می توانند برای شرکت در این طرح در صورت داشتن حساب وکالتی و واریز وجه مورد نظر، نسبت به ثبت نام از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir اقدام کنند.

  ‌در طرح فروش فوق العاده چهار محصول مذکور با موعد تحویل 90 روزه عرضه شده است.

  ‌ضروری است علاوه بردارا بودن حساب شخص وکالتی با وجه اعتبار لازم، همه شرایط طرف تقاضا، توسط متقاضیان رعایت شده چنانچه در هرمرحله تا قطعی کردن ثبت نام توسط خودروساز، مشخص شود که متقاضی حایز شرایط ثبت نام نبوده، ثبت نام وی ملغی می‌شود.

  پایان پیام/

  شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

  این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

  خودرو حساب وکالتی

  منبع مطلب : www.farsnews.ir

  جزئیات طرح فروش یکپارچه خودرو اعلام شد/ثبت‌نام از ۲۶ اسفندماه آغاز می‌شود

  سخنگوی وزارت صنت گفت: طرح فروش یکپارچه شامل سه مرحله است که در مرحله نخست از بیستم اسفند تا بیست‌وسوم اسفند، افتتاح حساب وکالتی به نام سازمان حمایت از مصرف کنندگان است که متقاضیان باید مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان را در آن داشته باشند.

  ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۸

  جزئیات طرح فروش یکپارچه خودرو اعلام شد/ثبت‌نام از ۲۶ اسفندماه آغاز می‌شود

  سخنگوی وزارت صنت گفت: طرح فروش یکپارچه شامل سه مرحله است که در مرحله نخست از بیستم اسفند تا بیست‌وسوم اسفند، افتتاح حساب وکالتی به نام سازمان حمایت از مصرف کنندگان است که متقاضیان باید مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان را در آن داشته باشند.

  به گزارش ایمنا، امید قالیباف اظهار کرد: با رشد ۴۰ درصدی تولید خودرو در کشور، امکان عرضه‌های گسترده و حذف قرعه کشی در قالب طرح یکپارچه عرضه خودرو فراهم شده است.

  وی افزود: همانطور که قول داده بودیم در پایان سال ۱۴۰۱، دیگر فروش خودرو به صورت قرعه کشی وجود نخواهد داشت و طرح تخصیص یک پارچه فروش خودرو از روز شنبه _بیستم اسفندماه_ اجرایی می‌شود.

  سخنگوی وزارت صمت ادامه داد: این طرح شامل سه مرحله است که در مرحله نخست از بیستم اسفند تا بیست‌وسوم اسفند، افتتاح حساب وکالتی به نام سازمان حمایت از مصرف کنندگان است که متقاضیان مبلغ یکصد میلیون تومان را در آن داشته باشند.

  به گفته قالیباف، شرایط عمومی قرعه کشی‌ها مانند نداشتن پلاک فعال، داشتن گواهینامه، رهن یک ساله سند خودرو به نام خودروساز و … همچنان وجود دارد.

  وی افزود: پس از بیست‌وسوم اسفند، پالایش داده‌ها که معمولاً یک تا دو روز زمان می‌برد، از بیست‌وششم اسفند تا بیست‌وهشتم اسفند متقاضیان واقعی که احراز شرایط شده‌اند می‌توانند برای ثبت نام خودروهای مورد نظرشان اقدام کنند.

  سخنگوی وزارت صمت گفت: هر شخصی می‌تواند برای هر مدل خودرویی که می‌خواهد ثبت نام کند و در فهرست انتظار خودروی مورد نظر قرار گیرد.

  قالیباف ادامه داد: در فروردین ۱۴۰۲ مرحله دوم اتفاق می‌افتد که بر اساس آن و برنامه‌ریزی‌های تولید خودروسازان، خودروی شخص متقاضی در زمان بندی مشخص به نام شخص متقاضی، زمان تحویل خودرو برایش مشخص می‌شود.

  وی اضافه کرد: مرحله سوم تکمیل وجه است که بر اساس قیمت روز شورای رقابت تعیین می‌شود و قیمت‌های امروز ملاک تحویل خودرو نخواهد بود. متقاضیان می‌تواندد از بیستم اسفند برای ثبت نام به سامانه esalecar.ir مراجعه کنند.

  ۲۱ اسفند؛ قرعه کشی رتبه بندی خودروهای وارداتی

  سخنگوی وزارت صمت در خصوص خودروهای وارداتی گفت: تعیین اولویت زمانی متقاضیان خودروهای وارداتی روز یکشنبه بیست‌ویکم اسفند با حضور نمایندگان دستگاه‌های نظارتی با روش قرعه کشی انجام خواهد شد. متقاضیان می‌توانند با مراجعه به صفحه شخصی خود در سامانه saleauto.ir از رتبه خود مطلع شوند.

  کد خبر 646586

  برچسب‌ها

  فروش یکپارچه خودرو سامانه یکپارچه

  سامانه یکپارچه خودرو

  ایران خودرو یکپارچه یکپارچه خودرو

  ثبت نام یکپارچه خودرو

  سامانه یکپارچه تخصیص خودرو

  ایران خودرو

  سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان

  قیمت محصولات ایران خودرو

  محصولات ایران خودرو

  منبع مطلب : www.imna.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 9 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید