این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  طرح مادران 1402

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  طرح مادران 1402 را از این سایت دریافت کنید.

  ثبت نام خودرو مادران ۱۴۰۲

  این مطلب در رابطه با ثبت نام خودرو مادران ۱۴۰۲ و نحوه انجام ثبت نام در شرکت های ایران خودرو سایپا و بهمن موتور نگارش شده است. همچنین به شرایط ثبت نام خودرو برای مادران فرزند دوم و سوم نیز پرداخته شده است.

  ثبت نام خودرو مادران ۱۴۰۲

  اگر در خصوص ثبت نام خودرو مادران ۱۴۰۲ سوالی دارید

  اگر در خصوص ثبت نام خودرو مادران ۱۴۰۲ سوالی دارید

  عناوین اصلی این مقاله:

  مقدمه

  سایت ثبت نام خودرو مادران ۱۴۰۲

  شرایط ثبت نام خودرو برای مادران فرزند اول

  ثبت نام خودرو برای مادران دو فرزند

  ثبت نام خودرو بدون قرعه کشی برای مادران فرزند سوم

  ثبت نام خودرو بدون قرعه کشی برای مادران بدون گواهینامه

  علام نتایج ثبت نام خودرو برای مادران

  زمان و مهلت ثبت نام خودرو مادران ۱۴۰۲

  نتیجه گیری سوالات متداول مقدمه

  ثبت نام خودرو مادران ۱۴۰۲ از طریق شرکت های مختلف خودروسازی امکان پذیر بوده و امتیازی ویژه برای این گروه به حساب می آید. در سال های اخیر، بازار خودروی کشور دچار وضعیت نابسامانی شده و میزان تقاضا برای این محصول کلیدی به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. در همین راستا، تولید کارخانه های داخلی پاسخ گوی نیاز جامعه نبوده و این شرکت ها از مکانیزم قرعه کشی برای فروش محصولات شان استفاده می کنند. جهت این امر هم طرح های مختلفی ارائه شده که یکی از مهم ترین آن ها، طرح جوانی جمعیت یا ثبت نام خودرو برای مادران فرزند دوم می باشد. به عبارت دیگر، به منظور کمک به جوان سازی جامعه و تشویق مردم به فرزند آوری، یک سهمیه خاص به این گروه تعلق گرفته است. مادرانی که بعد از سال ۱۴۰۰ فرزند دوم خود را تولد کرده باشند، امکان ثبت نام در این طرح ها را خواهند داشت. اگر چه ممکن است برای سال های آینده، سال تولد فرزندان افزایش پیدا کند.

  هدف اصلی از این طرح، تشویق مردم به فرزند آوری و رشد جمعیت کشور می باشد. سهمیه خوبی هم طی قرعه کشی شرکت های خودروساز به این گروه تعلق گرفته که معمولا نزدیک به ۵۰ درصد کل ظرفیت فروش است. پس کسانی که نسبت به ثبت نام خودرو مادران اقدام می کنند، از شانس پذیرش بالایی برخوردارند. زیرا هم ظرفیت تعیین شده برای این گروه ها بیش تر از متقاضیان عادی و طرح های دیگر بوده و هم آمار واجدین شرایط برای شرکت در طرح جوانی جمعیت پایین تر است. با توجه به تفاوت چشم گیر قیمت بازار و کارخانه محصولات شرکت های داخلی، شرکت در این طرح برای افراد واجد شرایط بسیار حائز اهمیت می باشد. به همین خاطر، در این مقاله به روش ورود به سایت تعیین شده برای نام نویسی این گروه پرداخته و شرایط ثبت نام خودرو بدون قرعه کشی برای مادران فرزند سوم را مورد بررسی قرار خواهیم داد. پس با ما همراه باشید تا اطلاعات جامعی در این رابطه به دست آورید.

  سایت ثبت نام خودرو مادران ۱۴۰۲

  همان گونه که اشاره کردیم، به دلیل تقاضای بالا جهت خرید محصولات کارخانه های داخلی، این شرکت ها از روش قرعه کشی برای فروش خودروهای شان استفاده می کنند. به این ترتیب، متقاضیان در هنگام ارائه طرح های فروش باید نام نویسی شان را انجام داده و در صورت پذیرش در قرعه کشی، اقدامات لازم جهت تحویل خودرو را انجام دهند. در این میان، برای برخی گروه ها ظرفیتی ویژه در نظر گرفته شده که ثبت نام خودرو مادران ۱۴۰۲ از جمله مهم ترین آن ها به شمار می آید. به عبارت دیگر، جهت تشویق جامعه به فرزند آوری، در هر مرحله از فروش شرکت های داخلی بخش قابل توجهی از ظرفیت کل را به این گروه اختصاص می دهند. در نتیجه، مادران واجد شرایط می توانند در قرعه کشی ثبت نام کرده و شانس بیش تری برای خرید خودرو از کارخانه داشته باشند. نکته قابل توجه در این رابطه، سایت ثبت نام خودرو برای مادران فرزند دوم می باشد که در ادامه به آن ها پرداخته ایم.

  سایت ثبت نام خودرو مادران ۱۴۰۲ ایران خودرو

  ایران خودرو بزرگ ترین شرکت تولید کننده خودرو داخلی به شمار می آید که محصولات خود را از طریق طرح های مختلف به فروش می رساند. از جمله طرح های فروش این شرکت می توان به طرح جوانی جمعیت یا همان ثبت نام مادران اشاره نمود. شرکت ایران خودرو در هر مرحله از فروش محصولات خود، تقریبا نیمی از ظرفیت را به این گروه اختصاص می دهد تا مادران واجد شرایط شانس بالاتری برای برنده شدن داشته باشند. متقاضیان ثبت نام خودرو مادران باید در زمان اعلام شده توسط این شرکت برای هر طرح فروش، به سایت تعیین شده مراجعه کرده و اقدامات لازم را جهت ثبت نام انجام دهند. باید توجه داشته باشید که سایت در نظر گرفته شده برای این طرح همان سایت فروش ایران خودرو است که مشتریان عادی هم جهت خرید از آن استفاده می کنند. به هر حال، در این بخش نحوه ورود به سایت ثبت نام خودرو بدون قرعه کشی برای مادران فرزند سوم را آورده ایم تا جهت ورود مشکلی نداشته باشید.

  برای وارد شدن به سایت فروش اینترنتی شرکت ایران خودرو و ثبت نام در طرح های جوانی جمعیت یا همان مادران دارای فرزند دوم، باید یک سری مراحل ساده را به صورت گام به گام پشت سر بگذارید که در این جا به آن ها پرداخته ایم. این مراحل مورد نیاز جهت ورود به سایت مذکور، شامل موارد زیر می باشند:

  ۱در اولین گام باید نشانی اینترنتی سایت ثبت نام خودرو مادران ۱۴۰۲ شرکت ایران خودرو یعنی https://esale.ikco.ir را در مرورگر خود قرار داده و جست و جو نمایید. جهت ورود به این سامانه و شرکت در طرح جوانی جمعیت، می توانید از گوشی موبایل یا سیستم های کامپیوتری استفاده کرده و از این نظر با محدودیتی رو به رو نخواهید شد.

  ۲بعد از این که آدرس فوق را سرچ کردید، کمی صبر کنید تا گوگل نتیجه جست و جویتان را نمایش دهد. اولین سامانه بالا آمده در لیست نتایج با همین نشانی و عنوان «فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو» مربوط به ثبت نام خودرو برای مادران فرزند دوم است. پس بر روی آن کلیک کرده و وارد شوید.

  ۳اکنون به صفحه اصلی سایت فروش اینترنتی شرکت ایران خودرو وارد شده و تصویر زیر را مشاهده می کنید. به منظور شرکت در طرح های فروش مختلف این شرکت از جمله طرح جوانی جمعیت، باید از گوشه بالا و سمت چپ صفحه بر روی گزینه «ورود کاربر»‌ کلیک نمایید.

  ۴با انتخاب گزینه قبل، به صفحه ورودی این سامانه منتقل شده و از شما درخواست می شود اطلاعات کاربری تان را وارد نمایید. جهت ثبت نام خودرو مادران ، نام کاربری و رمز عبور خود را در کادرهای مربوطه قرار داده و گزینه «ورود»‌ را بزنید. این گونه به حساب کاربری خود در سایت فروش این شرکت وارد شده و می توانید نسبت به ثبت نام برای خرید خودروهای ارائه شده در این طرح اقدام نمایید.

  منبع مطلب : www.hamrahmoshaver.com

  ثبت نام ایران خودرو برای مادران طرح جوانی جمعیت (اسفند 1401)

  شرایط ثبت ایران خودرو برای مادران، لینک سایت ثبت نام خودرو برای مادران دارای دو فرزند در طرح جوانی جمعیت و ثبت نام بدون قرعه کشی برای مادران فرزند سوم

  ثبت نام ایران خودرو برای مادران طرح جوانی جمعیت (اسفند 1401)

  16 اسفند 1401 - 21:57

  فروش فوق العاده خودرو برای مادران: اسفند 1401

  سیزدهمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو برای مادران، از ساعت 11 صبح چهارشنبه 17 اسفندماه 1401 آغاز می‌شود. ثبت نام مادران به مدت سه شبانه‌روز ادامه داشته و نهایتا در ساعت 24 روز شنبه 20 اسفندماه 1401 به پایان می‌رسد.

  البته علاوه بر طرح «جوانی جمعیت»، متقاضیان خرید محصولات ایران خودرو می‌توانند در طرح فروش برای «مشتریان عادی» و همچنین در طرح فروش برای «مالکان خودرو فرسوده» نیز شرکت نمایند که جزییات هرکدام از آنها، در لینک‌های زیر و به طور مفصل، توضیح داده‌ایم:

  شرایط فروش ایران خودرو (طرح فروش عادی)ثبت نام خودرو فرسوده ایران خودرو (طرح نوسازی)

  همچنین این نکته مهم را فراموش نکنید که در بخشنامه‌های فروش همزمان ایران خودرو، مشتریان فقط در یک بخشنامه، امکان ثبت نام را دارند.

  شرایط فروش فوق العاده خودرو برای مادران در اسفند 1401

  براساس بخشنامه فروش فوق العاده خودرو برای مادران، زمان قرعه کشی برای تعیین برندگان نهایی، روز یکشنبه 21 اسفندماه خواهد بود. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

  »» فروش فوق العاده خودرو برای مادران (PDF) ««

  پیش فروش خودرو برای مادران: بهمن 1401

  دهمین پیش فروش ایران خودرو برای مادران دارای دو فرزند، از روز پنجشنبه 13 بهمن‌ماه 1401 شروع شده و تا روز شنبه 22 بهمن‌ماه نیز ادامه دارد. در این پیش فروش، مادران فرزند دوم می‌توانند یکی از چهار محصول عرضه شده را با «قیمت نهایی نامشخص» انتخاب کنند:

  پیش فروش خودرو برای مادران در دهه فجر 1401

  در پیش فروش خودرو برای مادران، موعد تحویل محصولات از خردادماه لغایت اسفندماه 1402 اعلام شده. ضمن اینکه سود مشارکت نیز از 14% تا 18% بوده و نرخ دقیق آن، متناسب با زمان تحویل خودرو محاسبه می‌گردد. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

  »» دهمین پیش فروش خودرو برای مادران (PDF) ««

  فروش خودرو برای مادران: دی 1401

  مرحله دوازدهم ثبت نام فوق العاده خودرو برای مادران دارای دو فرزند، از ساعت 10 صبح یکشنبه 18 دی‌ماه آغاز شده و تا روز یکشنبه، مورخ 25 دی‌ماه نیز ادامه دارد. در این مرحله، متقاضیان امکان خریداری پارس XU7P سفارشی یا سورن دوگانه‌سوز یا رانا پلاس را دارند.

  شرایط فروش فوق العاده خودرو برای مادران در دی‌ماه 1401

  براساس بخشنامه فروش 4543 ایران خودرو، قرعه کشی برای تعیین برندگان نهایی، در هفته آینده برگزار می‌گردد. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

  »» شرایط ثبت نام خودرو مادران دارای دو فرزند (PDF) ««

  فروش فوق العاده خودرو برای مادران: آذر 1401

  یازدهمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو برای مادران، از ساعت 10 صبح شنبه 26 آذرماه 1401 آغاز می‌شود. ثبت نام خودرو مادران به مدت 3 روز ادامه داشته و نهایتا در پایان روز دوشنبه 28 آذرماه نیز به اتمام می‌رسد. در این مرحله از فروش ایران خودرو طرح جوانی جمعیت، متقاضیان امکان خریداری یکی از دو محصول زیر را دارند:

  فروش فوق العاده خودرو برای مادران در آذرماه 1401

  قیمت خودروها در این طرح، بصورت قطعی اعلام شده و انتخاب کارت طلایی نیز اختیاری است. جزییات بیشتر طرح فروش خودرو جوانی جمعیت ایران خودرو را از لینک زیر دریافت کنید:

  »» شرایط طرح جوانی جمعیت ایران خودرو (PDF) ««

  فروش فوری ایران خودرو برای مادران در آذر 1401

  دهمین مرحله فروش ایران خودرو برای مادران ویژه آذرماه 1401 اعلام شد. براساس بخشنامه 4519 ایران خودرو، ثبت نام خودرو برای مادران دو فرزند، از روز پنجشنبه 3 آذرماه شروع شده و در روز یکشنبه 6 آذرماه نیز به پایان می‌رسد.

  شرایط ثبت نام ایران خودرو برای مادران در آذرماه 1401

  در دهمین مرحله فروش خودرو برای مادران، مشتریان امکان ثبت نام در طرح‌های فروش فوق العاده یا فروش فوری را دارند. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

  »» دانلود ثبت نام ایران خودرو برای مادران در آذر (PDF) ««

  فروش فوری وانت آریسان برای مادران در آبان 1401

  شرکت ایران خودرو از تاریخ 22 آبان 1401، فروش فوری وانت آریسان 2 را برای متقاضیان «طرح جوانی جمعیت» آغاز کرده است. براساس بخشنامه شماره 4513 ایران خودرو، ثبت نام از مادران دارای 2 فرزند، به مدت دو شبانه‌روز ادامه داشته و نهایتا در پایان روز دوشنبه 23 آبان‌ماه نیز به اتمام می‌رسد.

  در طرح فروش فوری وانت آریسان جدید، قیمت خودروها قطعی بوده و موعد تحویل آنها نیز یک ماهه اعلام شده است:

  شرایط فروش وانت اریسان 2 برای مادران ویژه آبان 1401

  جزییات کامل شرایط فروش وانت آریسان را از لینک زیر دریافت کنید:

  »» دانلود شرایط فروش وانت آریسان برای مادران (PDF) ««

  فروش فوق العاده 207 برای مادران در آبان 1401

  منبع مطلب : bama.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  0
  شاهین 1 روز قبل

  صدرالمتالهین

  برای پاسخ کلیک کنید