این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  طرح خام تاتو مائوری

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  طرح خام تاتو مائوری را از این سایت دریافت کنید.

  تاتو طرح مائوری – ایران تاتو

  تاتو طرح مائوری

  پسرانه تاریخی دخترانه

  توسط: mohammad rezaee

  تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور

  0 دیدگاه

  تاتو پسرانه مائوری،تاتو مائوری روی دست،تاتو مائوری روی پا،تاتو مائوری زنانه،معنی تاتو مائوری،تاتو مائوری روی بازو،تاتو مائوری روی سینه،تتو مائوری،تاتو طرح مائوری خام،تاتو خام طرح مائوری،خالکوبی مائوری،تاتو مائوری،تاتو مائوری خونی،تاتو پسرانه،تاتو جدید مائوری،تاتو های جدید دخترانه،تاتو روی انگشت ،طرح های تاتو خام ،طرح تاتو 2021‌ ،تاتو طرح مائوری، تاتو مائوری روی دست.

  امروز در خدمت شما هستیم با سری جدید تاتو طرح مائوری

  همچنین در میان طرح ها تعدادی طرح خام تاتو مائوری قرار داده شده است

  قبل از هر چیز به معانی و مفاهیم طرح تاتو مائوری بپردازیم :

  معنی تاتو طرح مائوری چیست ؟

  این نوع خالکوبی می تواند طیف وسیعی از معانی را منتقل کند، مانند خانواده (زندگی فیزیکی)، رفاه، سفر، قدرت، مسیر شغلی و غیره

  برای دانلود مجموعه 100 طرح مائوری خام و مناسب تاتو کلیک کنید

  (برای بزرگنمایی روی عکس مورد نظر کلیک کنید )

  برای دانلود مجموعه 100 طرح مائوری خام و مناسب تاتو کلیک کنید

  برای دانلود مجموعه 100 طرح مائوری خام و مناسب تاتو کلیک کنید

  برای دانلود مجموعه 100 طرح مائوری خام و مناسب تاتو کلیک کنید

  برای دانلود مجموعه 100 طرح مائوری خام و مناسب تاتو کلیک کنید

  منبع مطلب : irantattoo.org

  طرح تاتو مائوری روی بدن + تاریخچه و نمادشناسی تتو مائوری

  طرح تاتو مائوری نماد خانواده، رفاه، قدرت، و سلامتی است. معنی و مفهوم و نمونه های جذاب و جدید این طرح را در این مقاله مشاهده کنید.

  صفحه اصلی آرایش دائم

  طرح تاتو مائوری روی بدن + تاریخچه و نمادشناسی تتو مائوری

  نویسنده: الهام علیزاده شهریور 1, 1400

  تخفیف، جایزه و آموزش رایگان در اینستاگرام

  فالو میکنم فهرست مقاله

  تاریخچه طرح تاتو مائوری

  تتو مائوری از چه عناصری تشکیل شده است؟

  نمادشناسی خطوط و طرح های خالکوبی مائوری

  بهترین طرح های تتو مائوری روی بدن

  تاتو مائوری در گذشته به نام “تا موکو” شناخته می شد که به طور سنتی نماینده قبایل خاص مائوری بود. اما امروزه همه اقوام و ملیت ها از این طرح استفاده می کنند. این نوع خالکوبی می تواند طیف وسیعی از معانی را منتقل کند، مانند خانواده (زندگی فیزیکی)، رفاه، سفر، قدرت، مسیر شغلی و غیره. در اصل، “کریتوهی” نوعی طرح تاتو مائوری و به معنی هنر پوست است که عموما روی نواحی بدن و بازو تاتو می شود و “تا موکو” فقط به صورت اختصاص دارد. اما امروزه می توان از این طرح ها به عنوان تاتو روی دست و پا و سایر قسمت های بدن نیز استفاده کرد. همچنین با خطوط و عناصر مورد استفاده در این طرح می توان طرح های مختلف مانند تاتو مار، ماهی، پرنده، گل و … را ایجاد کرد.

  برای آشنایی بیشتر با این خالکوبی خاص و جذاب و معنی و مفهوم آن تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. همچنین، اگر علاقه مند به حرفه تاتو هستید و دوست دارید به یک تاتوکار حرفه ای تبدیل شوید و از این راه کسب درآمد کنید، دوره آموزش تاتو بدن می تواند قدم موثری در تحقق رویاهای شما باشد.

  تاریخچه طرح تاتو مائوری

  مائوری ها مردم بومی نیوزلند هستند. نوعی از هنر تتو بدن به این مردم اختتصاص دارد که به عنوان موکو و بیشتر به عنوان خالکوبی مائوری شناخته می شود. این هنر از پلینزیا به مائوری آورده شد و بسیار مقدس تلقی می شود.

  از آنجا که مردم مائوری سر را مقدس ترین قسمت بدن می دانند، محبوب ترین نوع خالکوبی مائوری خالکوبی صورت بود که از اشکال منحنی و الگوهای مارپیچی تشکیل شده بود. اغلب این خال کوبی تمام صورت را پوشانده و نمادی از رتبه، موقعیت اجتماعی، قدرت و اعتبار بوده است.

  از نظر مائوری ها، خالکوبی یک آیین سنتی بود (و برای برخی هنوز هم هست) و بسیار مورد احترام قرار می گرفت. خالکوبی در میان این مردم معمولاً از دوران نوجوانی آغاز می شود.

  نکته جالب در مورد خالکوبی های مائوری این است که تا به امروز، هیچ خالکوبی تکراری زده نشده است. خالکوبی های مائوری بی نظیر و خاص هستند. آن ها همیشه بسیار پیچیده و همراه با جزئیات هستند و نه تنها هنر تاتوکار، بلکه فرهنگ مائوری را نشان می دهند.

  مرتبط با مطلبی که می خوانید:

  تتوی صورت چیست و چه عوارضی دارد؟

  تتو مائوری از چه عناصری تشکیل شده است؟

  خطوط ماناوا (Manawa) خطوطی در درون طرح هستند که پوست شما را نشان می دهند. ماناوا یک کلمه مائوری به معنای قلب است و نشان دهنده زندگی، سفر زندگی و زمانی است که شما بر روی زمین می گذرانید.

  کوروها (Koru) از خطوط ماناوا خارج شده و برای نشان دادن افراد و گروه های مردم استفاده می شوند. کورو در واقع از ریشه های کوچک جدید در گیاه سرخس نیوزلندی خارج می شود و نمایانگر زندگی جدید و آغازهای جدید است.

  با اضافه کردن هر کورو به خط ماناوا می توانید افراد مهم در زندگی خود را اضافه کنید مثل مادر، پدر، پدربزرگ، مادربزرگ، فرزندان، خواهر و برادرها، دوستان عزیز و غیره.

  نمادشناسی خطوط و طرح های خالکوبی مائوری

  خرقه پوست سگ نماینده رزمندگان، نبردها، شجاعت و قدرت است.

  سمبل Taranaki (منطقه ای از نیوزلند) و همچنین نماد رفاه و دم ماهی خال مخالی.

  فلس ماهی که نشان دهنده فراوانی و سلامتی است.

  استعداد و موفقیت را در ورزش نشان می دهد و همچنین می تواند نماینده یک چالش جدید باشد.

  بهترین طرح های تتو مائوری روی بدن

  طرح تاتو زیبا روی دست

  طرح تاتو مائوری مردانه

  منبع مطلب : deterland.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید